Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Marycha27 , ty sie tak nie przejmuj bo popuścisz , a jej chodziło o to ,że jak sie należy do Kościoła K, to trzeba przyjąć wszystkie "zakazy i nakazy" tak jak to podaje biskup , papież etc. Ja to nawet rozumiem z jednej strony , bo katarakta chce być w 100 % zgodna z naukami kościoła , i nie musiec sie spowiadać z grzchów cięzkich. Zresztą , jak się czyta rózne wypowiedzi polskiego kleru to oni dosyć często o tym mówią "nie bądźcie wybiórczy w swej wierze" . No ja własnie jestem wybiórczy , i nie wyobrażam sobie zeby należeć do organizacji która nie robi nic z takim na przykład ojcem RYDZYKIEM , ksenofobem , zacietrzewionym nacjonalistą. Jeżeli się myle to mnie popraw K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zapodajcie jakis lajcikowy temat , bo juz nudy ;) truskawa jak tam piesek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja suczka , to jest wybredna damesa ! Zre tylko gotowna pierś z kurczaka , watróbke ,i mięso jak zostanie po grillu. Jak dam coś innego to sie patrzy spode łba , jakbym jej gowno dał , ą,ę przez bibułkę . Mix maltisa i pudla , "maltipoo" . Idę do roboty , NARTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Przemyślałam wszystko i doszłam do wniosku że ja z własnego topiku nie odejdę :-P musiałabym być stuknieta :) Nikogo nie obraziłam a jeśli tak to nie świadomie:) Dziewczyny nie odchodzcie wszystkie!!!! Co mam zostać tu sama ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wolam was!!!!!!!!!! Co wszystkie odeszłyscie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mogę tak poprostu powiedziec cześć nie chcę zeby to wszystko tak sie skończylo to największa dziecinada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul tez sie wkurwil i poszedł do roboty :) Nie wiem skąd te nieporozumienia ? Dzisiaj tak pięknie bylo na polu pogoda super przychodzę do domu otwieram komputer a tu dupa blada klutnia że asz sie kurzy że tez nigdy mnie nie ma jak sie coś dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczytaj Kargul jak kilka stron temu katoliczka tańczyła w poście mówiąc, że nikogo nie ocenia, a zrobiła to na moim i malutkiej i nie tylko przykładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania juz daj spokój :) Ty masz cos też do mnie bo już nie wiem o co komu chodzi :( Przestańcie juz sie kłucić opanujcie się -proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się już kobietki! Pewnie każda ochłonie i za parę dni wróci, dobrze, że Kiki przemyślała sprawę i nie odchodzi z własnego topiku. Bo laski się zachowują jak dzieci, pakują zabawki i uciekają do innej piaskownicy, tylko gorzej jak tam też coś nie wyjdzie to co,będą uciekać w nieskończoność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Agnieszko to co mówisz :) Ja tam was lubie koleżanki zkafe ;) Trzymajcie sie laski-buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana jesteś myslalam że ty też poszłaś do innej piaskownicy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi !!jesteś? myslalam że ty tesz poszlaś do innej piaskownicy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi co powiesz ciekawego? Tutaj narazie panuje grobowa atmosfera :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale sie porobilo :( Nie wierzylam wlasnym oczom jak czytalam. Kiki fajnie ze przemyslalas i wrcilas przeciez to twj topik. Mam wrazenie ze od malej iskierki poszlo wszystko z dymem:( Dziewczyny bedzie tu jeszcze zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pakuje foremek:P,no chyba ze mnie wykopiecie:D Maniu no juz nie denerwuj sie,wszystko bedzie dobrze. Ja tez nie wiedzialam ze mozna takie bzdury z palca wyssane wypisywac,myslec co innego niz sie mowi czy pisze.....ale to chyba kwestia dojrzalosci emocjonalnej. Mnie tez to troche z tropu zbilo...ale chce juz o tym jak najszybciej zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze wierze,polityce i sporcie nie nalezy dyskutowac :( Poraz kolejny przekonalam sie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkad biore tabsy mam lepszy sluz. 5 dc bylo bara bara i pierwszy raz od miesiecy mialam duzo sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×