Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Eewka a jak tam u ciebie ?który masz dc?kiedy cos działacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem co upiekę, narazie nie mam weny ;) ja to zwykle na ostatnią chwile wszystko zostawiam :( a zawsze sobie obiecuję że muszę się wcześniej wyrobić :) a co do staranek do nawet dokładnie nie wiem który mam dc chyba ok 12. Nie piję teraz leków wiec nie liczę na owu :( Nastawiona jestem na nowego lekarza, nowa nadzieja, więc czekam na wizytę A Ty już robisz testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by dzisiaj coś zadziałać :) ale M wraca z pracy ok pólnocy, nie wiem czy nie zasnę, ale zawsze można się obudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz wizytę? pewno pisałaś ale wiesz nie ta pamięć :) Ja jeszcze testów nie robie mam dziś 9dc to jeszcze czas zacznę od 13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na 12.04, nie mogę sie juz doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pracuje na dwie zmiany. Od 7 do 15 i od 15 do 23, wtym tygodniu ma właśnie drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, ostanio nawet przytyłam. Jakoś nie mogę się zabrać za siebie, zresztąte leki też robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak i mój :)mój od 6-14 i od 14-22 ale jak wraca to mu sie nie chce bo jest zmeczony no chyba ze trzeba to wtedy ;) ale teraz to nie chce nic na siłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak leki robia swoje!!!:( ja tez jestem spuchnieta a jeszcze po luteinie tak samo sie tyje -masakraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam jeszcze encorton-steryd, a po sterydach to wiesz, jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kiki, ja narazie spadam. Może potem zaglądne. Ciekawe jak tam Malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sama, ale mieszkamy razem z młodszą siostrą i jej mężem, zaraz pewnie wróca do bazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK no ja tez myslałam ze napisze coś... ale nie ma nikogoooooooooooo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj mialam wolne. Ale maz zagonil mnie do mycia okien,potem pojechalam do apteki i na solarium. Wyobrazcie sobie ten spray -synarela kosztuje 180 euro! Trzeba brac dokladnie co 12 godz,w sobote mam 2 ga zmiane i musze wziasc do pracy. Na dodatek ta butelka musi stac pionowo,i musze uwazac zeby sie nie przewrcila w torebce. Mozna kota dostac. Troche sie zmartwilam bo znowu naczytalam sie w necie ze babki robily 4-5 razy icsi i gwno! Ja nie moge sobie na tyle razy pozwolic :( Ewcia ale sie usmialm z furmanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha !!wreszcie!!tak myślałam ze jesteś zajęta trzeba w końcu wykorzystać wolne no nie? Ja tez bym poszła na solarkę ale nie mogę bo po ostatnich moich opalankach wyszły mi pieprze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazasz sobie kargula na furmance a my wszystkie między nim:-P Katarynkaaaaaaaa już sie nie odezwie-szkoda no i Aniołka tez 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam troche wieksze pieprzyki,ale z natury nie za duzo. Chce sie opalic dopuki nie biore za duzo hormonw. Jutro caly dzien w pracy,chyba sie skicham:( Ale dzieki Bogu tylko do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak rezygnujesz z pracy? Mi sie wydaje że ja to zawalilam z tym solarium jak brałam hormony lekarz zabronił mi a mój gin powiedział że 5 min mi nie zaszkodzi bo słońce jest jeszcze bardziej szkodliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja trzymam za ciebie aby wam się udało i nie myśl już za wczesnie o tym że może się nie udać trzeba być dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kiki rezygnuje z pracy. Kto to widzial zeby pracowac kazdy weekend? Jak chce miec dzien wolny to musze na drugi dzien robic 2 zmiany. Zatrudnic tez sie nie kwapi. I ja tam musze przynosic skrzynki z napojami z piwnicy,nie chce ryzykowac i dzwigac. Wracam po pracy padnieta. A jak pracuje od 12 do 18 to i tak nie wyobrazam sobie kiedy mialabym chodzic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spadam. Musze jeszcze golabki zamrozic i w kuchni ogarnac. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerąbane powiem ci pracować w knajpie czy tam w restauracji tam się na okrągło robi a człowiek wychodzi ..wnet na czworakach nie załujesz chyba no nie? Zwłaszcza teraz no i jeszcze kiedy do tego lekarza chodzić? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×