Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Acha no to dobrze wiedzialam że jestes na zwolnieniu:) Mnie właśnie nawiedziła tesciowa więc nie poiłam kawy samotnie :-P Nic mi sie nie chce chyba przez ta pogode bo pada u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co bedziesz miała już ?czy za wczesnie? wiem ze najwazniejsze jest żeby bylo zdrowe ale wiesz tak pytam? :) Ja mam 11dc nie długo przytulanki i testy nie chce mi sie tego robic -sprawdzać ale tak z ciekawości zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu mam przeczucie i nie chce się rozczarowywać bo już tyle przeszłam zresztą jak kazda z nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiemy, do tej pory miałam przeczucie że dziewczynka ale jak zobaczyłam w poniedziałek poraz 2 na usg jak skacze jak szalone to nasze dziecko to chyba bedzie chłopiec ;) Właśnie wysłałam swojego M po chipsy i cos słodkiego bo mnie jakaś ochota naszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko zaspokoilas swoją zachciankę? Dziewczynki dajcie na luz i napiszcie parę słow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym chciala !!!jeszcze nie wiesz jak bardzo-co ja gadam wiesz dobrze.:) Ja jak siedzę w domu to tylko buzią ruszam bo wiecznie coś jem dlatego nir mogę siedzieć w domu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka !!!odezwij się!!Jak sie czujesz? Ascha Siska Mania AsiaFragolaa Katarynkaaaaaaaaa Aniołku ale robicie jaja!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trochę przytyje to zrobie fote, bo teraz widać mały brzuszek jak się dobrze wypne ;) Dziewczyny naprawde jaja sobie robicie, Kiki ma racje!!!!!!!!!!!!!! Nawet nasz kargul ma złe dni ;) Kargul dzisiaj lepsze samopoczzucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heja dziś lepiej, ale wczoraj to byla masakra. Teraz będzie więcej pracy , także nie będzi przynudzania kargulowego, dopieprzyli mi godzin . Po za tym święta , a dla mnie to takie jak nie świeta , moja babcia zmrała pare mies temu a ona robiła najlepsze świeta( do polski nie jade moze na lato) , i PASCHE taki deser, COŚ A'LA SERNIK MA KTOŚ PRZEPIS ? Tak mi sie zamarzyło paschy , ale nie wiem czy tu wszytskie składniki dostane . Swięta spedze z rodzinką mojej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wszystkie mają depresje? czy co jest grane? Agnieszka tego jeszcze nie było na kafe!?Jajka jak balony-Masakra!! Az muszę cos iśc zjeść Bo z nerwów zagotowałam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul dobrze że chociaz ty cos napiszesz bo tk to by było gorzej niz zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weźcie się za robotę
A nie wam ploty w głowach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja własnie mam dzis dzien "wewnętrzny" , czyli nadganiam rózne zajecia . A ty powyżej , żal ci dupe ściska czy mąż Cie goni do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P Kargul ty jak coś powiesz to czlowiek od razu ząbki suszy :-D Tak tak jak się nie ma czasu to potem zaległości??? Ty znowu nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P Faktycznie !!!zapomniałam sobie ze ty żyjesz w innym czasie....hahaha zdarza sie zapomnieć -prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja żyje w innej czaso-przestrzeni LOL , genralnie , taki burdel w tym tyg ze hej , juz nie wiem w co rece włozyc .... chyba do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest 20 50 czlowiek szykuje sie do spanka:) A ty nie narzekaj ze burdel tylko zrób coś zeby go nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie gdzie ta reszta , truskawa , yes yes , aisza equte mua- aisza kocha turków ;) MOZE sie odezwie to jest prowo :) katarakta jak poszła tak zginęła , a oszołomek 2 lata gdzies na chmurach , sie poobrażały lalki eeee moze gotuja na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Przepraszam was ze tak malo sie odzywam ale uwierzcie mi ze nie mam do tego glowy:/ Dzis caly dzien czulam sie w miare dobrze, tylko rano nie umialam sie jakos podniesc z lozka, bylo mi tak zle. Nie mam mdlosci ale taka jakby kulke w gardle i glowa mnie bolala:/ A teraz po wieczor strasznie mnie podbrzusze bolalo. Juz myslalam zeby wziac nospe ale w sumie juz mi przechodzi:) Caly czas sie martwie, ale staram sie zajac czas zeby tak intensywnie o tym nie myslec. Aga zycze Ci dziewczynki, to bylaby parka, ale w sumie tak naprawde to bez roznicy, byle Twoj Skarb urodzil sie zdrowiutki i dobrze sie chowal:) Kiki a przed Toba mile chwile - przytulanko z mezem:D Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargul zrób coś!!! To one chyba szykuja się na przyszły rok na Wielkanoc bo ileż mozna gotować i sprzatać :-P No powiedz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to co siedzisz na forum , idź zmolestuj troche tego chłopa heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wcale ci się nie dziwie ze nie masz glowy ja to bym chyba zwariowała:(kiedy będziesz cos wiedzieć ?przecież to nie normalne! Tak mnie czekają miłe chwile :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym go miała koło siebie to uwierz ze nie było by mnie teraz tutaj :)robiłabym o wiele ciekawsze rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki 8 kwietnia ide na usg i jesli nadal nie bedzie widac pecherzyka to ide na obserwacje do szpitala i chyba zabieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to jeszcze 8 dni musisz wytrzymać-rany!!! A powiedz mi jezeli to np nie jest ciaża to co to jest?oczywiście życzę ci z całego serca aby to była ciaza Dziwne to trochę dla mnie ale wiesz poprostu nie znam sie na tym bo skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wielgachna8479 , zmień podejscie , bo nawet jesli zalozmy wszytko jest w porządku to stresujesz tego dzieciaka , wiesz czy nie wiesz Nie twórz nowych dziadów tylko myśl pozytywnie ! Co se wstwiłaś w stopce? no co? .....to sie tego trzymaj , czemu od razu zakładasz jakis sensacyjny scenariusz , to ci nie pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul dobrze mówisz:-O tylko chwilami nie rozumiem tego twojego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×