Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ale sie uśmiałam z kargula, on to potrafi nas pocieszyć. Całe szczęście :) Malutka nie denerwuj się, myśl pozytywnie kochana. A Kiki do dzieła! Wykorzystuj swojego M ile sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D wiesz co jest najgorsze że jak się o tym myśli to wcale nie ma sie ochoty na przytulania :( Kargul ylko on tu jeszcze zyje na tym topiku! Agnieszka praktycznie my tylko tu pozostalyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to własnie , to jest psychika , psychika to jest ta potężne narzędzie które moze zmienic całe wasze życie! Nie myśl tak o tym , spróbuj czegos nowego , sexy bielizna , jakies zabawki , żel do masazu , nie wiem sa jakies takie wibrujące kółka na psipsiaka itd , podejdz do tego bardziej na luzie , bo sie spinasz. Nie chce ci , bo może Was rutyna dotknęła , musi być jakies urozmaicenie. Ja z moją polówką znamy sie 9 lat , rok po slubie , i jeszcze nam sie nie znudziło , o dziecku nie myslimy na razie ale mysle ze to kwestia roku , dówch lata ......... he a potem bede smęcił ze sluz nie taki , ze pecherzyk , ze tam jakas luteina ..... bo w sumie starzy jestesmy to mogą być problemy ale , ja mysle pozytywnie , i tyle co ma być to będzie , nie mozna sie tak zabijac w środku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargul ty mnie rozpierdalasz delikatnie mówiąc:) :-P Jesli mówisz o rutynie to uwierz ze jeszcze nas nie dosięgla dbamy o to;) Spokojna twoja głowka :) A ty ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale nie moje , jak to jedna powiedzial porzutka 2-3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przypadek :D , a ze sie tak przyczepiłem to inny temat, zawód , profesja , zajmuje sie ludźmi róznymi ludźmi i wzbudziła zainteresowni Wasza psychika , a raczej jej cechy ale was genrelanie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt od wczoraj sie nie odezwał:( Chyba ja tez tu już nie mam po co zaglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja dziś byłam u mamy, dopiero wróciłam, siostre przywiozłam i siedzimy. Widzę, że tylko my i kargul tu zaglądamy :) Dobre i to :) Ale mnie dzis głowa boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! nie obrażajcie się:) sprzątanie zakupy praca to trochę czasu zajmuje:) po świętach na pewn wszystko wróci do normy:) lece wieszać firankę buziaki!! aaa odebrałam wynik dzis hormonu androstendion on i jest w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo dziewczynki że chociaz wy tutaj zaglądacie mam nadzieję ze po świętach wszystko wróci do normy :) Ja też lecę bo mam robotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Chcialam Wam tylko powiedziec ze poronilam. Wlasnie wrocilam ze szpitala, jestem juz po zabiegu. Straszne przezycie... Kargul masz racje - psycha to podstawa, wiec ja zamierzam zrobic cos ze swoim zyciem, tzn znalezc dobra prace, moze skonczyc szkole a tak jak mowi moj maz, jesli Bog bedzie chcial nas obdarzyc dzieckiem to to zrobi...predzej czy pozniej... Zdrowych, pogodnych swiat kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka strasznie mi przykro :( :( Trzymaj sie skarbie i nie zalamuj -buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha i katarynka -dziewczyny dziękuję za karteczki świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka bardzo mi przykro, nawet nie wiem co jeszcze napisać :( :( :( Wiem, że nikt kto tego nie przeżył, nie wie co czujesz. Trzymaj się kochana. Smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kiki bardzo smutno... Co porabiasz Kiki? Mi się nic nie chce, u nas leje deszcz i ta wiadomość od malutkiej mnie dobiła :( Dziewczyny co tam już upiekłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jako ,że wczoraj był prima aprilis , to wszyscy robili sobie żarciki. Opowiem Wam najlepszy żart który mi sie wczoraj przytrafił. Popołudniową porą wysylam smsa do mojej drugiej połówki "kochanie co tam słychać?", przychodzi odpowiedz: "ok , ale moje auto jest rozbite . Przyjedz po mnie" . No to sobie myśle dobre , cos planuje , to jade. Przyjeżdzam pod jakis zakład fryzjerski i mówie : ok żart dobry gdzie jest auto ? BRAK ODPOWIEDZI... ..już pewnie wiecie co jest najlepsze , to kurwa nie był żart NOWIUŚKI LEXUS SI 250 POSZEDł SIĘ JEBAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargula dobre!!! Dzisiaj mamy nie do śmiechu :( Ja dzisiaj jeszcze nic nie robię takiego Na polu ziuziu!! Dzisiaj mam 14 dc wczoraj robiłam test ale nic :( robię dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki testy testami a chłopa gwałć ;) Mój M też już szczęśliwy bo gin odwołał zakaz bzykania, więc wróciliśmy do życia seksualnego :) Ewcia, Sisi, Asia, Fragolinka,Katarynka, Aniołek, Mania, Malutka,Ascha odezwijcie się. Bo my tu z Kiki takie samotne, trochę Kargul nam pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny malutka strasznie mi przykro:( ale mam nadzieje że sobie z tym poradzisz i będziesz walczyć dalej o dziecko!! ja już mam wysprżtane, ciasto upieczone sałatka gotowa. Więc moge świetować tylko że jakoś tak brak nastroju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko no no wczoraj było gorąco :-P Wiem wiem te testy to tak tylko po to by sie pogrążć i dobić robie je pierwszy i ostatni cykl co ma być to będzie :( Dziewczyny się wypieły na nas maja nas gdzieś!!! Ale damy radę :) To twój chyba w skowronkach i tylko bzyk bzyk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ASiu :) Jak milo!ze wpadłaś... Ja też nie mam nastroju te świeta mnie nie cieszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój wniebowzięty :) Piersi mi trochę urosły to zawsze coś nowego :) Powiem Ci Kiki , że sama już zatęskniłam za bzykaniem :) Ciągle miałam jakieś zboczone sny, hehe. Cześć Asia, nas też ta wiadomość dobiła, to życie jest takie niesprawiedliwe, ale co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×