Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki no to fajnie masz,ze juz praca;) Fragolinka jednak Yasmin mam brać,ale pytałam go o torbiela,on powiedział,że tabletki leczą to,więc mu ufam;) Jednak wiadomo,że wolałabym nie brać,ale nie mam wyjścia!! Poza tym mam nadzieję,że one same z siebie nie utworzą mi torbiela..hmm Buziaki moje drogie..lecę już się myć i spać,bo o 6.30 pobudka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaa ja temperatury nie mierze bo nie mam owulacji-nigdy! Powodem jest zespöl polizystycznych jajniköw.Mam owulacje tylko po tabletkach clomifen,Ktöry 2 miesiac biore. A twoja @ tez zagadkowa,ja zawsze jak mam stress to sie spöznia,ale oczywiscie wszystkie ci zyczymy aby powöd byl inny. Fragolinka wspölczuje ze tyjesz od tabsöw i dobrze ze nie musisz dlugo brac. Ja dzieki Bogu nie tyle ani z powodu niedoczynnosci tarczycy ani przez pco gdzie duzo kobiet ma nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki idzie do pracy:D,kochana teraz sobie odpoczniesz :) a czemu nic sie nie chwalilas? Na plamienia bralam w tamtym roku duphaston ale wysiadala mi glowa od niego i zoladek ,wiec przestalam ale w trakcie brania dzialal,nie plamilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Ja tez juz nie spie,szykuje sie do pracy,masz przygody fragolinkoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przypomnialas mi czasy kiedy mieszkalismy z moja babcia,czesto zdarzalo sie ze gdy moj wracal z nocki po pracy okolo 7 rano kladl sie spac i zaraz po 8 budzila go babcia z byle powodu:P i juz po spaniu...oj ciezko bylo. Ale teraz mieszka z nia moj brat(niezly wygibus) daje jej popalic:) Takie uroki starszych osob:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz tak nam dopiekla ze wyprowadzalismy sie do wynajetego mieszkania w sam Nowy rok:P Ale bylo minelo teraz mam z nia bardzo dobre stosunki:D uciekam do pracy..milego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Znalazłam chwilkę żeby tu zaglądnąć :) Ascha bardzo się ciesze z dobrych nowin o mamie :) Katarynka jutro ma rozmowę o pracę -POWODZENIA :) Fargolinka i Sisi :) pośmiałam się trochę z waszych przeżyć związanych z mieszkaniem z osobami "trzecimi" :) My na szczęście mieszkamy sami, nawet sobie nie wyobrżam, żebym miała mieszkać z teściami czy dziadkami. Ale niestety czasem nie ma wyjścia. Już niedługo spółdzielnia odda nam mieszkanie i się przeprowadzimy na swoje. Wreszcie skończy się wynajmowanie :) Już się doczekać nie mogę . KIKI napisz coś o swojej nowej pracy :D Miłego dnia Laseczki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam kwiatka narysować, ale coś sobie źle wpisałam:P teraz się poprawię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla gratki z okazji nowego i wlasnego mieszkanka:D w koncu mamy wrzesien:) katarynka i jak tam poszlo na rozmowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..ale się uśmiałam z waszych opowiadań dziewczyny :D Biedna Fragolinka..ja już Ci mówiłam,że życie Ci jakoś to wynagordzi!! Cóż taki wiek-starość nie radość.. Mi dziś tempka spadla 37,1 do 36.6 i juz wiedziałam,że w pociągu dostanę @!!Teraz mnie trochę brzuch boli,ale wziełam przeciwbólowe.. Jutro mam Sisi rozmowę,więc zobaczymy co to za robota:p Nulla a gdzie będziesz mieszkać,na jakim osiedlu?? :) Kochane buziorki wielkie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie robie 3 pizze:D narobila mi ostatnio fragollinka ochoty;D zapraszam wiec do siebie...piwo tez jest...co prawda 1 puszka ale sie podzielimy:D fragollinka jak urodzisz dzieciak dziadkowi sie odwdzieczy nie martw sie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam -pizza,oponki :D Ale pysznie no i alkoholik :)) Ja kochane muszę przytyć troszkę-schudlam znowu i już waże 51 kg przy 172 cm :( Coraz chudszą mam twarz,a miałam taką pełną jeszcze 2 lata temu-ahh te problemy:(( Nie mam w ogóle apetytu,a jak już jem,to mało mi wchodzi!Znacie jakieś sposoby??? Fragolinko dziękuję za kciuki-ja włściwie nie wiem co to za praca,bo ogłoszenie brzmiało-zatrudnimy osoby do nowej firmy finansowo-prawnej ,przeszkolimy itp, no i jakieś tam kwalifikacje itp...zobaczymy-mam nadzieję,że to nie jakaś podpucha!!!:) Wiecie co mi odbiło-za rok będę zdawać znów na te studia-nie mogę się z tą porażką pogodzić-nie wmówią mi,że nie znam angielskiego:)) Dziewczynki ja dziś mam mało bolesny@ a zawsze mam taki,że się zwijam-może to wynik tego,że nie miałam też żadnych skurczów? Fragolinka zobaczysz-będziesz DUMNA kiedyś z siebie,że tak pomogłaś teściowi-przecież nie będzie żył wiecznie :( Sisi korzystam z zaporszenia i zaraz u Ciebie będę kochana :)) Kiki w pracy..Asha się nie odzywa coś..Dziewczynki pozdrowionka:** P.S.mam dość starania się o bachora-i tak nic nie wychodzi:( Fragolus jak zacznie staranka,to pewnie za miesiąc nam coś oznajmi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi rzeczywiście pisała o morzu :)) No to jej zadzroszczę :p :P Buziaki dzieki za optymizm:* Miłego wieczoru moje drogie Panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze skorzystalyscie z zaproszenia :D katarynka a nie myslalas o innym kierunku?? czekac rok to troszke dlugo....:P no wlasnie ja ostatnia @ tez mialam dziwna jakas inna i wogle przed @ dziwnie bylo....morze to stres lub urojenia? Ach ciezki nasz zywot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana ja ciągle mam inne plany,ale myślę,że podyplomówka z angola to to..zawsze byłam dobra z ang i jakby go tak dobrze podszlifowac,to może by coś z tego wyszło..Może teraz bym troszkę popracowała,a za rok by te studia dodatkowo doszły??Nie wiem ,jeszcze pomyślę,gdyż z dziennikarstwem też troszkę miałam doświadczenia i o tym też myślę,ale wiem jedno-nie masz w tej branży znajomych,to się nie pchaj-ot co!!!Sama jak w TV pracowałam musiałam odejść-bo naciskali na mnie!!!!!!!szok,ale co tam! Ahh na tenczas chciałabym ZNALEZC PRACE!! :))))) Sisi dzi/ekuję za sugestię,ale w tym roku chyba daję już sobie spokój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczynki moje drogie :) UWAZAJCIE NA SIEBIE,bo idzie wirus AH1N1 do Polski-a jak ja juz zachorowalam,to kazdy moze;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka z angielskim zawsze masz wieksze szanse(drzwi otwarte):D Zycze ci zaj....stej :D pracy w ktorej mogla bys sie choc troszke spelnic:) fragolka a rada na spuszczenie kilku kg? z 5 mam za duzo juz nie mieszcze sie w spodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moja Sisi dziekuje:) Ale teraz wyszukalam w necie o tej firmie i boje sie,ze oni chcą zatrudnić takich agentów ubezpiecz,a ja sie do tego nie nadaję,ale zobaczymy co to jutro się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej swinskiej grypy:) A znacie jakies sposoby domowe na grzybice na skorze,na brzuchu konkretniej??Mam to juz rok i nic nie dają tabletki,bo ciągle wraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja rzeczywiscie bylam nad morzem,byla bardzo ladna pogoda.Bylam nawet we wodzie!,) Musze sie przyznac ze po drodze zaszalelismy i teraz troche krwawie.Ma moze ktöras podobnie ze krwawi po wspölzyciu? Dzisiaj 11 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha Kochana moja...Nie wiem,co to moze być..A może masz jakieś płodne jednak-bo czasem przed owulka zdarza się krwawienie..A ból miałaś jakiś podczas stosunku??? Kochana dzwoń do lekarza -może coś Ci poradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge sobie w marzeniach do lekarza zadzwonic:( Oni mnie zawsze olewaja,niby zbadaja powiedza ze wszystko ok i nie maja zadnej rady.No katarynia u mni zdarza sie coraz czesciej ze mam böl przy stosunku,mam wrazenie ze mam za malo sluzu i na dodatek czasem po stosunku krwawie,w 2 lub 3 tyg.cyklu. A owulacje mam ok.17 dnia cyklu(jak biore clomifen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj kochana może tak wiesiołek na sluz lub siemie lniane??Zamów z allegro albo innego internetowego sklepu-to bodajze jest jakieś zioło...z może to,co Fragolka kiedys pisała-jakieś ziółka na uregulowanie... Fragolik daj linka do tych ziół!! Kochana mam nadzieje,że sie coś polepszy!!! nie zamartwiaj się,plisss :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha ja dokladnie w tamtym cyklu plamilam w 11 dniu (po przytalaniu):D w nastepnych dniach juz nie wrucilo ,ale do samej @ bolaly mnie piersi i brzuch(okropnie),i przed @na 2 dni plamienie . mysle ze to hormony,jak wczesniej pisalam. Bylam kiedys z tymi objawami u lekarki dala mi duphaston ,ale badan hormonow nie zlecila,wyczytalam w necie ze to najprawdopodobniej progesteron(on odpowiada takze za zagniezdzenie sie zarodka oraz podtrzymanie ciazy). Zrobie te badanie na bank bo spokoju mi nie daje,ale ty bierzesz leki wiec morze od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu konizacji z reguly mam sucho:P i bolalo czasami mocno:( Ale ratuje sie zelem Durex(tym w niebieskim opakowaniu) innaczej nici z przyjemnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
No to kochane widzę,że jest ok:) rzeczywisice lekarze za granica troszke olewaja sprawe;((( Skarbki ja ide spac..caluski sle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Juz möj maz powiedzial ze na dniach kupi zel.Ja czasem mu nie möwie ze boli bo nie chce go zniechecac. slyszalam o wiesiolku,musze poszukac jak to nazywa sie po niemiecku.W tym miesiacu juz zapözno na polepszenie sluzu ale w nastepnym bede dzialac. No wlasnie sisi proglemy z zagniezdzeniem zarodka. W zeszlym cyklu podejrzewali ze jestem w ciazy,ale po tyg beta zaczela spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×