Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Asha wiem mam to samo :)) Kochane ja grzebałam w necie i taki naukowy materiał znalazłam jakiegoś doktora odnośnie bakterii i innych: "W rzeczywistości prawidłowa flora bakteryjna zupełnie zdrowej kobiety może mieć liczne bakterie uważane powszechnie za chorobotwórcze - gronkowiec złocisty, Streptocoocus agalactiae, Enterococcus species, Gardnerella vaginalis, czy bakterie kałowe typu Escherichia coli! Bakterie te u wielu kobiet bytują w ich dolnych odcinkach dróg rodnych i nic się z tego powodu z tymi kobietami nie dzieje - nie mają żadnych dolegliwości czy objawów chorobowych! Są po prostu zdrowe! Wytłumaczenie tego zjawiska jest nadal niejasne." Dlatego jestem spokojna,gdyz moj lekarz tez mnie pocieszył,że nic by z tym w ogóle nie robił skoro cyto jest ok :D Już daję sobie spokój z tym gronkowcem!!! :******BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gazetapacjenta.pl/specjalizacje-artykuly-opinie-ciekawostki/lekarz-radzi-grzybica-pochwy.html Tu jest ten b ciekawy artykuł jakby ktoś chciał :)) Aha-Fragolinka mi lekarz przepisał Yasmin a nie Yasminelle i teraz wlasnie kombinuję co tu zrobić, bo chcę zacząć brać 5 dc-ok 5 września, aby nie musieć brać 2 opakowań pod rząd, gdyż operacja wypada na 22-25 września,a więc w przerwie 7-dniowej na krwawienie..o zgrozo :O ja to mam pecha,bez kitu!! haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ragolka,Nul,Zadra,Kiki,Asha,Sisi co u WAs? MI SIE NUDZI...powtorzylam juz wszystko na jutro ,NUDY!!!!!!!!!!!!!!Nikt nie pisze :(( Dziewczynki a macie jakies pomysły co by mogli jeszcze jutro pytać na tej rozmowie kwalif???Będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia o co mogliby cie pytac:) badz soba a wszastko bedzie oki:D My zaraz zasiadamy do obiadu....Kiki bawi sie dzis na weselu? Oj tez mam chec na weselicho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki,widac odpoczywaja po calym tygodniu siedzenia przy kompie.Jutro ja zmykam na lono natury. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj troche zaspalam,duzo bzdet mi sie snilo.Wzielem tabletke na tarczyce i musze troche poczekac zanim wypije kawe. Nie wiem dokladnie gdzie sie wybieram,wczoraj siedzialam i dostawalam na glowe. Moze pojedziemy gdzies z m nad wode na lody. Teraz ide pic kawke! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem załamana...Źle mi poszło, gdyż dostałam bardzo trudny tekst po polsku o kredytach hipotecznych i oprocentowaniach(nawet po polsku nie zrozumialam o co tam łaziło) i ten ekonomiczny tekst miałam streścić po angielsku!!! Owszem znam dobrze angielski,ale taki specjalistyczny język przecież miałabym się uczyć tam na studiach!!!! O co im chodzi?Gdybym umiała mówić jak Anglik nie szłabym na te studia... Tak więc coś tam wymamrotałam i podziękowali mi i poszłam...Jestem kompletnie załamana....Widocznie tak musiało być.. Miłego dnia kochane..Ja jutro mam mieć@ a nic nie czuję...Nie miałam ani 1 skurczu,a zawsze przed okresem mam kilka takowych,że się zbliża...hmm...śmiać mi się chcę,bo chyba opisaliby mój przypadek w gazetach jakbym zaszła :))) Buziaczki.. Ja jeszcze chora,ciągle kaszlę i kicham,ale już lepiej... Miłego dnia Asha,Fragolkka,Kiki,Sisi,Nulla,Zadra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski! jestem po weselu dzisiaj poprawiny dziewczyny jak sie wybawilam ???:) napilam się że o 22musialam sobie przerwe zrobić bo razem ze szwagierką mogloby się to zle skonczyć :-) pogoda oczywiscie nie dopisala ale za to dzisiaj jest ok :-D katarynka nie lam się no szkoda że ci kiepsko poszlo :( konczę bo muszę się zbierac na poprawiny trochę mnie glowa boli ale zażylam etopiryne może przejdzie mój skarb śpi jeszcze bo chory ale takie są skutki picia wodki hahahah-no nie? :-D pozdrawiam was wszystkie i całuje 😘katarynkaa fragola sisi nulla zadra ascha buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie.. Fragolka dzieki za rady!! Jeszcze mam cień cienia nadzieję,że się zlitują nade mną i mnie przyjmą :))heheh Nadzieja umiera ostatnia... Kiki szkoda,że mnie tam nie było i reszty naszych koleżanek..hihi ale by było!! Fajnie,ze tak spędzacie weekend kochane..Ja też zaraz na wieś do babci jadę..Buziorki:**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Nikogo tu od 15 stej nie było??? ahh tylko ja się tak nudzę??Lepiej,by mnie przyjęli zatem na te studia :p Ja ciągle chora,jak mnie wzięło,to za ładnych pare lat!!Pozdrawiam moje Panie :** buziAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane. Ja już jestem w pracy :( A tak strasznie chce mi się spać. Ale cóż, obowiązki to obowiązki. Weekend zleciał szybciutko, nawet nie miałam kiedy do Was zaglądnąć. KIKI zazdroszczę CI tej zabawy :D JA zaczynam imprezy dopiero od 12 wrzesnia. Będę miała 2 imprezy firmowe, wesele i chrzciny. Także dwa weekendy zapowiadają się nieźle. Katarynka a Ty się nie martw studiami, a może akurat się uda, a jak nie to trudno, nie takie zmartwienia są na świecie. Głowa do góry :) Dziewczynki miłego dnia. Później zaglądnę, jak będe miała chwilke wolnego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobre i 2 wpisy od wczoraj :))) Fragolka już coraz lepiej ze mną,ale jeszcze kaszlę! Nulla dziękuję za dobre słowa;)) Fragolinka odpoczywaj sobie-przecież tyle się narobiłaś w weekend;)) KIki chyba ma kaca ..hihihi A reszta w ogóle się nie odzywa:( Ja jutro wracam do męża do Bielska,gdyż już dzis mowil,ze tonie w nieumytych naczyniach :O BUzia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim:) co dzis porabiacie? No juz zostal 1 dzien do wrzesnia...:D coraz blizej.... Ja pogralam wczoraj w pingponga i tak mnie dzis posladki bolaaaa:P Katarynka nic sie nie przejmuj jak nie te studia to nastepne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! wczoraj nie odzywalam sie bo balam zalamana.Dowiedzialam sie ze wyniki mojej mamy sa niedobre:( Niedziele mialam udana,troche pojezdzilismy i pochodzilismy po sklepie meblowym w Potsdamie. Pogode mamy ladna sloneczko ale temp.22 stp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze katarynkaaaaaa ciagle w trasie? Ze studiami przykro mi ze mialas glupi temat. Jeszcze nic nie wiadomo i nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo:) Kiki sie bawi,Nulla pracuje,Fragolinka zajeta domem. Tylko u mnie nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatraynkaaaa
Hej Asha,a co sie stało z mamunią :(( Jejku,mam nadzieję,że to minie!!!!!!! Kochana głowa do góry.. Ja też mam dziś coś doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies powazne te wyniki?oby wszystko bylo dobrze z mama ,zycze duzo zdrowia:) nie zamartwiaj sie ascha....musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! dzwonila do mnie mama,jest po wizycie w klinice we Wroclawiu.Okazalo sie ze nie jest tak zle i trzeba zrobic za 6 tyg dalsze badania.Lekarz z tej malej miejscowosci gdzie mieszka moja mama podejrzewal nowotwör,a ten drugi twierdzi ze nie jest tak zle. Najwazniejsze ze ten lekarz we Wroclawiu pocieszyl,a nie jak ten w pipidöwie nastraszyl. Tak samo bylo z moim pco gdzie lekarze mieli podzielone zdania mam czy nie mam? Jutro ma byc u nas ponad 30 stp.i jak wczesniej wstane to moze pojedziemy nad morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam wlasnie opakowanie tabletek na owulacje i jestem zdziwiona ze nie czuje jak ostatnio bölu jajniköw. Moze jeszcze przyjda te böle. Nawet nie wiem jak duze sa te moje pecherzyki i kiedy owulacja.Bo pan doktor(Olewak)nie kazal mi przyjsc na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Berlinie i do morza mamy 3 godz jazdy:) Chcialam spytac sie tez Ciebie fragolinka w jakim miescie mieszkasz? Bylam kilka razy we Wloszech i moze skojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha ...to dobrze ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha dobrze ze nie jest tak zle jak by sie zdawalo:) fragollinka ty masz bliziutko morze i nie lubisz? z checia zamienila bym sie z toba miejscami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba cos z hormonami przed miesiaczka i po plamie (brazowo) tak mi juz zostalo po in vitro ,gdzies wyczytalam ze to morze byc skrucona 2 fazacyklu, nieddobor progesteronu. Sama juz nie wiem,morze lekarz porobi badania hormonalne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka ja bylam w Rzymie,Pompejach,Capri,Weronie,Wenecji. Wszystkie wycieczki byly autokarem wiec przez droge troche zobaczylam. Daleko od morza? Czesto jezdzimy z mezem na 1 dzien poopalac sie. Jak mieszkalam kolo Wroclawia to dopiero bylo daleko. Sisi teraz mi zadalas klina z tymi brazowymi plamieniami przed i po @.Ja mam podobnie ale nigdy nie slyszalam ze moze byc zwiazane z niskim progesteronem? Dzieki za oswiecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja ma czesto plamienia przed @ i po i faze lutealna mam idealną:)))) nie wydaje mi się,że to coś nie tak!!! A nie chcecie mierzyć sobie temperaturki Kochane?To tak ułatwia życie :D Ja powinnam mieć dziś @ a tu nie ma :D:D:D hahaha ale śmiać mi się chcę,że ja w ogóle mam jeszcze nadzieję.. Jutro raniusio wracam do Mężusia...nareszcie-tęsknie :) Asha super ze nie jest tak źle,Fragolka Ty nasza Włoszko :P Sis głuptasie;) Kiki imprezowiczki nie ma,Zadra i Nulla odezwijcie się Kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Fragolka ja nie wierzę w ciążę z wkładką domaciczną(moje polipy :D) -lekarz stwierdził,że mogę bez opracji nigdy się dzieci nie doczekać-tak więc jakbym była, to by opisali to w jakiejś fachowej literaturze;))))) Najdziwniejsze jest to i boję się,że coś jest nie tak-nie mam ani 1 skurczu na okres jak od kilkunastu lat!!!! Oby mi się nie zatrzymała teraz,bo za dużo leków teraz będę brać(na gronkowca,grzybice na skorze od kota i te Yasmine)... Fragolka moja dobrą decyzję podejmujesz,jeśli tak czujesz...ja też nie posłucham się lekarza-kazał mi 2 opakowania Yasminu brać, bo krwawienie wypadnie jakoś na 22-27 września-w dni operacji,a ja po prostu wezmę 5 dcyklu i już :PPPPPP Kochane moje w środę idę na...rozmowę o pracę...3majcie kciuki,by mi się powiodło :)BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jestem jestem nie mam czasu imprezy sie skonczyly nie nie jeszcze jedna w niedziele ale to juz bez tanców ale z alkocholem :-D Ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy tzn formalnosci dzisiaj zalatwiałam a jutro już normalnie takze nie bedzie mnie tu teraz tak często ale w kazdy dzien zaglądne teraz nie jestem w temacie bo sporo popisalyscie ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×