Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

czesc dziewczyny :) opis ciekawy tych ziol,i pewnie skusze sie na nie. Katarynka ja nie mam pojecia co dobre na grzybice,a masci probowalas? Morze posmaruj clotrimazolem(mascia smaruje sie intymne miejsca) ale na brzuch nie zaszkodzi i jest bardzo tania bez recepty,kilka zlotych. Chyba dzis wstalam pirwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o tym wszystkim ascha ,i sama nawet chcialam aplikowac sobie luteine przez minimum 3 miesiace w 2 czesci cyklu bralam ja tylko 1 cykl po in vitro,ale dostac ja mozna tylko na recepte no i do tanich nie nalezy:P Zauwazylam tez ze im wiecej mysle o dziecku czesciej mam sucho i dolegliwosci roznego rodzaju.Psychika tez robi swoje_P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Oczywiście siedzę w pracy, zjadłam śniadanko i przed chwilą skończyłam pić kawę.Teraz zabieram się do roboty. Nie spałąm pół nocy bo mnie strasznie bolał brzuch i nad ranem dostałam @. 5 dni przed terminem. Pierwszy raz w życiu mi się to zdażyło. Może po tym danazolu tak mi się wszystko rozregulowało :( Już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fragolinka dzieki za ziölka,ja sobie juz to zanotowalam za pierwszym razem jak pisalas tylko jak ja tutaj to kupie? albo sobie przetlumacze nazwy na niemiecki i sama sobie zmieszam,albo poprosze meza zeby mi zamöwil w alegro. Slyszalam tez o wiesiolku i mysle ze jego mozna zazywac razem z innymi lekami? Wizyte w klinice z 7 przelozylam na 23,bo möj maz w 7 wyjezdza a poza tym musze miec skierowanie od mojego gin,ktöry jest przeciwny in-vitro u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękności:) Nulla witaj w klubie-ja też mam bolesne @!!Zaczęłam brać czopki przeciwbolowe,bo i tak już mam zołądek rozwalony!!! Aby te ziółka pomogly dziewczynki!!Sisi coś w tym jest-odkąd zaczęłam bb myśleć o dziecku(od stycznia tego roku)nie mam w ogole ochoty na miłość!!Robię to dla prokreacji!! To jest BEZSENSU!!! Co do roboty-popierdułka,wiedzialam,że to jakaś taka będzie-agent bądź doradca handlowy!Nie znam się na tym i nie chcę się znać.. Szukam dalej,ale już dziś jestem załamana-roboty nie mam,na studia za głupia jestem,bachora nie moge urodzić-chaiałabym mieć już90 lat!!!!! :( Buziaki zycze mimo wszystko miłego dnia:* 3majcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla nie zalamuj sie ,cyrki z @ podczas leczenia to normalka:P Nic nie jest jak byc powinno. i wytlumaczcie mi teraz dlaczego polki musza placic za przykladowa "luteine" a wloszki nie:( Sorry za wypowiedz ale czuje sie jak skundlony pies:P Wychodzi na to ze traktowac czlowieka po ludzku ...to jest zbyt wysoki prog dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi..Polska do d... kraj:)) Lepsza robote za granicą mogę znaleźć niż we własnym panstwie;)) Czemu nie urodziłam się np w Irlandii czy Anglii :( Życie.. teś idę się czegoś napić Sisi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaa ja tez czasem mysle ze chciala bym juz byc recistka bo i tak nic nie robie tylko w domu siedze. Cieszylabym sie ze sloneczko swieci i ptaszki spiewaja i ze moge isc po bulki na sniadanie. Dzwonilam czy moje wyniki krwi sa po tyg.a jednak nie i musze jutro zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem posądzona o zdrade :) fragola???? dlaczego siedzisz ciągle na klasie? Ja czytam was w każdy dzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie moje koleżanki nie mam tyle czasu co przedtem ale nareszcie odzyłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie? Ascha powiem ci jedno nie chce nic mówic ale zaczynasz miec to samo co ja miałam zanim doszli że to endometrioza ------bolesne stosunki plamienia krwawienia w środku cyklu w 11d 20 przed okresem 5 dni a ty też masz pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie masz umiejscowiona endometrioze? napisz jeszcze jakies objawa dokladniejsze ,zwlaszcza w czasie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ja mam 3 stopien endom i naprawde nie strasze gdzie ja bym sie spodziewała ze mam to paskudztwo !!! mam bolesne @ bardzo bolesne nie raz nie szłam do pracy i szkoły co taki ból raz zemdlalam na ulicy bolesne stosunki;skąpe lub obfite @,brak owulki sluzu nieregularne cykle wydlużone krotkie plamienia brudzenia byle kiedy gin mi mówił wtedy jak jeszcze nie wiedział ze mam zaburzenia horm ale nie wiedział dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi tak samo bolały mnie piersi juz od 12.13dc do sameJ @ i tez krwawiłam po stosunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz kiki,to teraz mam do myslenia powiem o tym lekarzowi:P ale wielkosc endometrium w macicy powinna byc mniejsza (przy endometriozie)czy mi sie zdaje? W srodku cyklu u mnie to norma okolo12- 14 mm,bynajmniej kiedys tak bylo tylko nie wiem czy to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi nie wiem jak to jest ale jedno wiem endometrozy nie wykryją ci na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o badaniach katarynki tycb bakteriologicznych u mnie to norma ja mam bez przerwy jakies bakterie i za kazdym razem leczona jestem antybiotykiem ale to podobno jest normalne bakterie zawsze saą i będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Bylam ogladac mieszkanie ze znajomymi. Narazie z zewnatrz,reszte wiemy z ogloszenia ze zdjec.Jutro mamy termin na 11 obejrzec w srodku.Chyba znajomi wezma to mieszkanie. co do endometrozy mialam robiona 7 lat temu laperoskopie i wszystko bylo ok.Oczywiscie przez kilka lat moglo cos sie zmienic. Nie moge sie skupic bo möj maz nawija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym żeby mój tak do mnie nawijał Ascha :-D to pomyśl sobie że 3lata temu nic nie miałam a teraz3stopień? masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspölczuje Kiki.23 mam termin w klinice to mi porobia badania. A wyniki krwi beda moze jutro to chociaz bede wiedziec czy z hormonami wszystko,ok. Zycze wszystkim dobrej nocki.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkakaaa
to ja Katarynia;)) No wlasnie Kiki ja sie zastanawiam czy bede cos robic z tym gronkowcem,bo lekarz mowil,ze to by zostawil-w piatek jade do niego,to zapytam.. Kochane moje ja bylam na meczu.A teraz spać..Już się tak nie martcie tymi chorobami,ja mam wszystko w d........... :D :D :D :D Buziaki moje drogie Panie;) nie chaiło mi sie logować.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki :) Kurde znowu się spóźniłam do pracy. Całe 15 minut. Wreszcie mnie ktoś opierniczy :D Ja się strasznie męczę z @. Wczoraj to juz myslałam, że w końcu zemdleję tak mi było słabo. Dziś to samo. Nie wiem jak wysiedze w tej pracy do 15 :( Bużka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nikogo nie ma? U nas zimno i pada.Wybieram sie mieszkanko obejzec.Mam nadzieje ze bedzie duzo do poczytania jak wröce;) Prawdopodobnie w polowie miesiaca nie bede pisac przez tydzien bo szykujemy sie na wycieczke.Möj maz konczy 40 lat i nie chce urodzin spedzic w domu.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D nulla 15 min spoznienia wybacza tobie:P ja juz mam weekend:D Kiki fajne foteczki...:) Ascha wiec wszystkiego naj naj dla twojego mezusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×