Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

a propos wpadek-moja szwagierka niedlugo rodzi i musze sie trzymac,by fochow nie odstawiac mężowi-doprawdy nie wiem co to będzie jak tam pojadę i ona będzie lulać swojego bachora..chyba zwariuję z bólu!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie tak sie dzieje...a po tylu latach malzenstwa to i sexik "czasami" wspomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam takie przezycie w lipcu...szwagierka urodzila i musialam isc...ale zwlekalam ile sie da:P bylo okropnie i czulam na sobie jej wzrok i mysli...ach morze wyolbrzymiam ....ale to sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ku....wa...nie mam pojecia dlaczego czulam sie gorsza jak jakis badziew....my jednak mamy zryta psyche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi czuje sié to czuje.. Też tak mam,choć ja raz już mówiłam całej rodzienie męża,że chcę już dziecka,później powiedziałam,że jeszcze nie chcę,bo wciąż się przemieszczamy i takie tam bzdury, zaś ostatnio,że nie znoszę dzieciaków...i teraz tak będę wszystkim gadać.. Poza tym naprawdę mnie to wkurza jak drą te swoje mordki..a po drugie dzieciaki jak są małe są bardzo brzydkie :D:D:D:D Zaraz mnie pewnie ktoś zjedzie,ale nigdy nie widzaiałam ładnego noworodka-takie czerwone to i jakieś przezroczyte...dopiero po paru miesiącach dzieci są ładniejsze :p :P :p hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis ja tez sie czuję gorsza,a przecież powinna m się czuć lepsza :D :D nie mam rozklapciochy przynajmniej...hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaa a czemu sobie nie sciagniesz jakiegos programu antywirusowego?ja tam za bardzo nie wchodze na podejrzane strony ale maz mi sciagnol jakis gratisowy program. Co do szkodliwosci picia alkoholu na poczatku lub przed ciaza to zycie pokazuje cos zupelnie innego,alkoholiczki rodza bez konca dzieci.A te co na wszystko uwazaja nie moga zajsc. Wzielam wlasnie pierwsza tabletke na owulacje:) Za 1,5 tyg bedziemy dzialac;) Ja sie od razu lepiej czuje psychicznie jak cos biore na owulacje i mam te 30 % szans.Bez tabletek nie mam owulacji i 0 Szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aschaaaa po tym cyklu wymien tabletki na flaszke....morze zadziala:D Chyba poprubuje na sobie ha ha haaaa:D i rozwod murowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No katarynkaaaa ja tez zaraz pomyslalam czy jakis gosc na -NASZEJ-stronie cie nie zrypie za bachora.Ale jakos cicho sza.;) Mnie tez sie czasem odechciewa dziecka jak slysze jak one sie dra. I mam to samo uczucie ze czuje sie gorsza jak inne maja dzieci. Wtedy mam uczucie ze musze sie wytlumaczyc dlaczego w wieku 33 lat nie mam dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha no to 3mamy kciuki..🌼 my z mężem to takie d*** internetowe jesteśmy i nie umiemy ściągnąć tego programu!! ale poproszę jakiegoś kumpla.. co do leczenia psychy-mi pomaga "rzucanie mięsem" na wszystko związane z tym,co mnie nie dotyczy w sferze macierzyństwa..(ubrałam to w jak najlepsze słowa ,by nikt się nie oburzył :D) ..wiem,że to potrwa zanim zrozumiem to i owo,ale na razie ciężko przychodzi mi znoszenie kolejnych newsów o ciążach znajomych/rodziny!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstynentem nie jest:) ale duzo cwiczy i nie przepada za alkoholem:P ale gdybym co dzien przez miesiac chodzila wstawiona....:D raczej nie byloby wesolo Katarynka nie wolno bez antywira...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnij Avira -anty wirus jest darmowy...dobry i dziecinne proste zainstalowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha , Sisi ci co wciąż zadają takiego typu pytania są dla mnie bardzo ograniczeni i bardzo tępi!!! nie ma co sie takimi burakami martwić!! Poza tym jak słyszę u góry u sąsiadów ich bachora jak drze codziennie mordkę, mam dość :classic_cool: ihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis w pracy jeden gosc spytal czemu nie mam dzieci odpowiedzialam ze nie chce miec i jest mi lepiej bez dziecka:D ps:dzieki katarynkaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ściągnę na pewno!!! dziś popróbuję... ja też zaraz piję winko-nie ma męża, a ja co??mam tu się smucic!!! wypiję do obiadu!!! ino poczekajcie,jak bzdury będę wypisywać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez prosze:D ascha bierze tabsy to lepiej nie:P ,kiki,nulla,zadra,fragollinka...przybywajcie na winko...Katarynka dzis stawia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wczoraj zrobilam duzy garnek gulaszu:) dzis bez stresu,jeszcze jutro do pracy i weekend:D Katarynka jak ci wchodzi wiedza o USA? hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za wino,czy to jakas podbroba nie jest,ale smakuje calkiem dobzre no i zaczyna kołować w głowie,także działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja przeczytalam ulotke i przez te 5 dni jak bede brac tabsy nie moge pic,ale potem sobie odbije;) Ja szukam tego mieszkania dla amerykanöw,jakbys katarynkaaa potrzebowala jakas informacje z pierwszej reki to wal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty lepsze trunki pijesz niz ja....:D kurde mam tylko wstretna wodke RAKIJE w sumie to bimber wlasnej roboty no i nie idzie tego lyknac fujjjj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha złotko!!! mnie już po kilku łykach kołuje,a ja piję szybko aby jak najszybciej zapomnieć o problemach,których przeciez nie mam to po co chlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi nie wierzę,że nie idzie tego lyknac..daj sprobuje ,...haha dziewczyny ja nie jestem AA tylko szybko sie upijam-nawet po szklaneczce wina, i 2 kieliszka wodki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja cos morze napisze po angielsku...i niemiecku tak do smiechu Mein name ist koweks....big koweks:D Ich bin sisi-big sisi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez duzo nie trzeba,ale pomimo musze sie hamowac bo möj bardzo nie lubi jak jestem wypita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×