Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Wczoraj sie troche zmartwilam bo wyczytalam ze przed robieniem badania na tarczyce nie bierze sie tabletki a ja wzielam i teraz nie wiem czy wynik jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:)) Asha pierwsze słyszę,że nie można nic brać przed badaniem tarczycy??Nic się kochana nie martw zawczasu! Co tu tak cicho ostatnio? Fragolinka o 6 juz na nogac:classic_cool: Nulla korzystaj sobie z urlopiku ile wlezie;D Milego dziewczynkI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ja od dzis tez mam urlopik. Niestety tylko 4 dni bo to zalegly, ktory musze wykozystac. Przyda sie bo mam tyle zaleglych rzeczy do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ta tabletka to oczywiscie z hormonem tarczycy.czytalam w internecie ze nie powinno sie brac przed badaniem,dzwonilam do mojego lekarza ale rozmawialam z baba na recepcji i ona tak krecila ze sie zorientowalam ze ona sama nie wie. Wkurzylam sie bo lekarze nic sami nie powiedza tylko musisz pytac albo szukac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pöjde moze do mojego gin i sie spytam bo do ogölnego nie mam ochoty isc.Wieczorem ide ogladac mieszkanie,tak wiec moze mnie nie byc na kafejce.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha niestety lekarze tacy sa-nie za wiele mowia sami,trzeba sie o wszystko dopytywac :( :( Asha czyzbys sie wyprowadzala ?? :) No to milego urlopiku drogie Panie;) Ja niestety uczę się :( bleee buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie się podziewacie?? Fragolka pewnie pucuje dom,Sisi w pracy,Nulla i Zadra urolopik maja-pewnie wybyly,Kiki pewnie sie opala albo po Galerii Krakowskiej chodzi,a Asha pojechała oglądać mieszkanko..:( Ja idę na rolki za chwilę..md

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko dobrze,ze sobie popłakałaś..Zawsze to pomoaga!!!miej jeszce troszke cierpliwosci a zobaczysz,ze Ci sie zwróci wszystko :D Może będziesz miała piękny prezencik pod choinkę??? Ja pewnie też najwcześniej pod koniec października zacznę staranka ..:( No coż.. W niedzielę mam rozmowę kwalifik.na studia..Oby mi sie powiodło..Ale dużo ludzi chce studiować i nie wiem co to będzie.. A gdzie KIki i Sisi?? i reszta??ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mozzarella i pomidorki :) Fargolinka ale mi zrobiłas smaka i do teg obowiązkowo kapary :P Uwielbiam :) I nie martw się, ja też lubię sobie czasem popłakać, to pomaga. Buziaczki dobrej nocki kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!!!!!!!! :-D katarynkaaa widze że mnie wysłałaś dzisiaj do Galerii Krakowskiej????nie nie juz w tym roku tam nie zaglądne bo mam obrzydzenie do niej :) ja dzisiaj mylam okna!!!jestem wykończona...... fragolinkaaa to prawie tak sie poskladalo że będziemy prawie w tym samym czasie zaczynać staranka :)głowka do góry :classic_cool: caluje was mocno do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale zmordowana jestem tak dzis pucowałam mieszkanie. To ma być urlop :( Jutro sobie odbiję bo wychodzę z kumpelą do kina a potem na piwko :P W czwartek przylatują do nas teściowie mam nadzieje, że nie powitam ich na kacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! bylam u gina po tabletki na owulacja.Jestem w 4 dniu cyklu.Z laska mnie zbadal bo powiedzial ze i tak nic nie bedzie widac,ja mu na to ale chyba trzeba zobaczyc czy nie ma cysty po ostatniej stymulacji i przed tabletkami.A on mi na to ze on tak nie robi ale jak chce to mi zobaczy.Nie bylo cysty i dal mi recepte na clomifen,ale nie dal mi na zastrzyk na pekniecie pecherzyka bo on leczy bez zastrzyku.I bylam zla ze möj polski gin poszedl juz do domu i zostal ten niemiec. Jedynie co dobre ze pobral mi krew i cos bedzie badal nie wiem dokladnie co,ale ja go poprosilam o zbadanie hormonu tarczycy. I oczywiscie nikt mi nic nie powiedzial kiedy beda wyniki i czy mam zadzwonic. Podal mi tylko reke na pozegnanie i powiedziat-Teraz musi sie udac. Pomyslalam sobie oj,chlopie idz w buraki! Ja juz przez te lata 8 opakowan tego clomifenu zjadlam i nie zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro dziewuszki ide do dermatologa wiec bede po poludniu na forum.Zycze milej nocki.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,dzis ja was witam:D wczoraj z kompem problemy ,nie wiem ile jeszcze pochodzi:P ascha nie przejmuj sie tak tym ginem uparciuchem,masz niedlugo wizyte w klinice:D fragolnka ja przed ta miesiaczka czulam sie bardzo dziwnie,pewnie cos sobie znow wyobrazilam:P I teraz mam tak bolesna @ ze chyba sie wykoncze. Katarynka trzymam kciuki za studia:D KIKI Zadra Nulla pozdrawiam was kobitki i udanego dnia zycze,jak pozwoli mi komp to zajrze popoludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja "o świcie"..heh dla mnie to noc jeszcze,ale musiałam wstać o 7 i zawieżć męża do klubu,bo jadą na mecz..Także znów cały dzień sama i jak tu nie myslec o pierdołach??? Asha ja za to właśnie nie nawidzę lekarzy!! Traktują nas taśmowo,nie chcą się przyłożyć, choć i tak w Polsce leczenie wygląda o wiele lepiej niż na zachodzie!!Bynajmniej jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne.. Wiadomo,że nie można uogólniać też :o Sisi ja też mam bolesne @ i już za 6 dni pewnie mnie odwiedzi i aż się boję...brrr Chcę sobie kupić czopki przeciwbólowe ,zamiast tabletek,bo już żołądek mam rozwalony..Używał ktoś może??? Fragolinko olej już wszystko,choć na 1 dzień odpocznij,a zobaczysz ,że energia wróci :)) Ja też mam czasem te sny,że 2 kreseczki na teście..ahhh kiedy to się ziści ?? Buziaki i miłego dzionka dziewczynkI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki:) niedawno wstalam bo to moje ostatnie dni w domu ooooo jak sie cieszę wreszcie zacznęzyc jak człowiek :-D ascha nie zazdroszczę ci tego doktorka też nie chcialabym żeby tak mnie powierzchownie przyją a jak tam mieszkanko bo podobno oglądalaś -przeprowadzasz się :) fragolinkaaa ja mialam juz 2 mies temu robić goląbki i co nie zrobiłam!!! zadra cieszysz się na przyjazd tesciów? :)jak piwko smakowalo?a film ciekawy? nulla tak to jest na urlopie jak masz kilka dni to niestety chcesz wszystko w tym czasie zrobić i nadrobić :) katarynkaa przestan myslec opierdolach tylko bierz się do jakiejs pracy :-D ja tez bywam często sama cale dnie przerąbane!!!! sisi napraw tego kompa :) poadrawiam was-MILEGO DNIA WSZYSTKIM ZYCZE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem,ze nie moge dac do myślenia głowie..uczę się teraz o USA-oczywiście wszystko po angielsku :( Choć nie wiem czy to coś da,bo w kilka dni nie przyswojé wiedzy ogólnej z całego życia :( No cóż nigdy nie byłam dobra z polityki,historii i tematów gospodarczych.. Dziś miałam jechać na rozmowę o pracę,ale wczoraj już kogoś przyjęli i niestety znów bezrobocie :(( Kochane 3majcie się.. Fragolka wpadam na gołąbki i bigosik :D P.S.Zadra29 skąd jesteś, gdzie mieszkasz,bo w tabelce nie było..Wiem,że za granicą :) BUźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki mieszkam w Anglii musialam to przeoczyc w tabelce. Juz niemoge sie doczekac wyjscia wieczorem. Teraz lece po zakupy bo musze cos przygotowac na jutrzejszy przyjazd tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja jestem juz w domu od dermatologa.Tez bez sensu pojechalam zeby rzucila okiem na moja krostke i kazala dalej smarowac mascia.Zamöwilam sobie tez clomifen na owulacje i za 2 godz mam odebrac.A to mieszkanie szukam dla znajomych,ale pomalu mi sie odechciewa bo nic im sie nie podoba to niech sobie sami Szukaja! U nas ladna pogoda slonko i wiaterek. Chyba skocze po mlode ziemniaczki i zrobie z jajkiem i szparagami. Dzwonilam w sprawie pracy z ogloszenia,szukaja polskiej barmanki do gastronomii,okazalo sie ze to turecki bar gdzie przychodza faceci grac w karty i robia zaklady.Wiec podziekowalam. Möj maz strasznie zadowolony bo wczoraj nakupowal sobie firmöwek na przecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku,widze ze u mnie kazde zdanie na inny temat. Chyba sie polapiecie o co chodzi. A z ta klinika 7 wrzesnia to jeszcze nie wiem,bo musze miec skierowanie od mojego gin i jeszcze nie wzielam,bo nie chcialam zeby myslal ze nie wiem czego chce.Ze u niego sie lecze i pomimo ide do specjalisty.I nie wiem czy möj maz nie bedzie musial wyjechac dokladnie 7.Myslalam ze przeloze ta wizyte o 2 tyg.Wtedy bede wiedziala czy ten clomifen zadzialal i zaskoczylam a jak nie to pöjde po to skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze kompa nowego kupic ,w tym jakies sterowniki siadly nie moge wejsc na wszystkie strony(anty wir nie dziala nawet nie sciaga nowej bazy),wczoraj dostawca internetu przyslal nam list ze nie posiadamy aktualnego anty wira i smigamy bez zabezpieczen,jesli nie naprawimy do nastepnego tygodnia to odlacza nam kabelek dla"naszego bezpieczenstwa":D Jak sie pierdzieli to wszystko na raz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez internetu zyc juz nie moge nooo:D wczoraj wieczorem bylam z moim na pogotowiu z tym okiem,bo zle to wyglada....i doszli z lekarzem co jest: przedwczoraj w pracy montowal okna u jakiegos goscia a ze bylo goraco to sie troszke skraplal:) wiec pan chcial sie przysluzyc i przetarl mu twarz szmatka cala uwalona w siersci (mial w domu psa i 3 koty) moj go zrypal bo wszystko z tej szmatki zostalo mu na twarzy....oplukal szybko woda ale widocznie cos do oka wlazlo...i ma teraz zapalenie bakteryjne. Dzis poszedl do pracy ale moze uda sie ze jutro posiedzi w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie przezycia Kobitki.. Asha 3mamy kciuki za tę wizytę u lekarza! Sisi ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałam antywirusowy program w moim kompie...hehe :p Na pewno jest tu wiele wirusów,ale odpukać na razie wszystko mi działa!! Ale to prawda,że jak się pierdzieli,to wszystko na raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki jak już wcześniej pisałam czytam te książkę o zajściu w ciążę, o zdrowym dziecku itp i tam jest napisane,by już na długo przed planowaną ciążą zrobić badania na różyczkę, ospę(chyba na to chorowałam już), ponadto-kiłę, chlamydię-co to jest??jak się to objawia..czy jak nie mam zadnych infekcji itp to muszę to robić..Ponadto żaden lekarz nawet nie wspomniał o takich rzeczach,a to podobno b ważne.. co więcej-to sie tyczy NAS :) i Fragolinki-ona popala:) że trzeba na kilka miesięcy przed rzucić palenie i picie;)) Palić nie palę,ale żeby nie móc sobie wypić drina przed zajściem w ciążę-lekka przesada:)) hihi :classic_cool:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka ja moge zniesc wszystko ale piwko od czasu do czasu .....ciezko by bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×