Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Moj mezus zawsze prostuje mnie: i mowi nie narzekaj! Do konca tez nie dobrze bo...zawsze jest to ale:P:D:D:D A teraz to mi juz zwisa...nie mam magistra wiec wiele nie stracilam..:D przynajmniej tyle dobrego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zadra ze znajoma....przyjechala jakies 2 lata temu i i przed nazwiskiem na drzwiach "tytul"-dopisala....a jest sprzataczka...wiec ... jakie kto ma podejscie:P Odpicowana zawsze i zadowolona jak do tej pory:D Zawsze mowi ze zaluje lat straconych....ma 43 lata i rowniez nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze juz mnie dawno o dzieciaka nikt nie spytal?O chyba plotki sie szybko roznosza...ha ha Ale za tydzien na chrzcinach bedzie jazda...juz obmyslam plan szybkiej ewakuacji....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Sisi ja też pewnie za 2 msce na chrzciny będę szła i muszę coś wykombinować,by albo mi nie pasowało przyjechać albo wejść dosłownie na godzinkę..hahaha ale my jesteśmy agentki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a akurat wszystkie babki zaproszone maja dzieci juz po 2 ! Juz widze to.. marne... spojrzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak zagram zimna wyrachowana...s... raczej nie odwazy sie zadna tego pytania zadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Sisi dobra jestes. Chyba tez musze zaczac zachowywac sie jak ''suka'' wtedy sie wszyscy odpieprzą i bedzie spoczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatnio uslyszalam od znajomej historyjke jak to jej mlodsz 24-letnia siostra, ktora zostala w Pl pobiła własną matkę to az mi sie odechcialo miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jakas patologiczna rodzinka tylko normalna tak mi sie przynajmniej wydawało. Rodzice zawsze probowali im wszystko zapewnic dziewczyny pokonczyly szkoly itd. niczego im nie brakowalo a tu taki nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola tez musze wyprobowac tą oliwę. A nie wiesz jak to bedzie z farbą do wlosów czy jakoś szybciej nie zejdzie po takiej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) Fargolinka ja Was nie zaniedbuję, tylko byliśmy ze znajomymi na weekendzie poza domem. Nie miałam komputera, więc też nic nie pisałam. Ale się wyluzowałam przestałam myśleć o wszystkich problemach. Katarynka głowa do góry, czasem są gorsze czasem lepsze dni. Ja wierzę, że dla nas to już są zarezerwowane tylko lepsze :classic_cool: Sisi trzymam kciuki, że by in vitro się udało. Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się na inseminację. Chyba, że stchórzę. Asha, KIKI, Mania, Zadra całuję Was serdecznie 🌼 Miłego dnia. P.S. Fargolka ładny ten twój blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam przerw w pracy to wpadlam sie przywitac. Fragola nie martw sie trzeba wierzyc, że nastepna @ nie przyjdzie. Chyba tylko to nam pozostało. Ja tez mam objawy jak przed, a wiec juz sie nastawilam ze kolo piatku bede miala dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie przyszlam w przerwie do domu zeby sprawdzic czy przyszło skierowanie albo wynik krwi a tu nic :( Jutro ide do kliniki zapytam sie ile jeszcze mam czekac bo to juz w środe 3 tydzien od pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszzz kurde Zadra to już 3 tyg i nic??Trzeba ich ponaglić-co oni sobie myślą,tyle w niepewności Cię tzrymają :( Ale widocznie nie jest źle,bo pewnie jakby coś było nie tak-od razu by poinformowali?? Fragolinko kochana no mam nadzieję,że to nie @ tylko co innego,jednak jesli to @,trzymaj się kochana-przecież przed Tobą następne staranka :D Ja 11 d.c i nie widać płodnych.Pewnie się pokiełbasiło mi wszystko-czuję jajnik,ale pewnie jeszcze nici z owu! :( Mi jakoś dół odszedł..Ciekawe na jak dlugo...hahahaha Dziękuję,że jesteście-zawsze cudownie jest tu coś napisać! Dziś z Mężulkiem postanowiliśmy kupić winko.Trzeba mieć coś od życia.Zrobimy sobie wieczorek:D Poza tym szara rzeczywistość!laski zapodajcie jakiś dobry przepis.Co można zrobić np na obiad-coś pysznego??? Plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! szykuje sie ma badanie na 15. Mam nadzieje ze w razie czego ten czopek przeciwbölowy zadziala;) Wczoraj bylismy na imprezie,wröcilismy po pölnocy do domu. Cale towarzystwo mlodsze od nas,troche pojedlismy i wypilismy. Sama jestem ws zoku z moim ginem on robi skaplikowane operacje i przyjmuje porody a na podstawie usg nie moze mi powiedziec czy mialam owulacje! Ciesze sie ze teraz ide do kliniki i moze maja wiecej doswiadczenia. Nulla a czemu boisz sie inseminacji? Wszystko jest malo skaplikowane i bezbolesne. Jakbym miala mozliwosc to bym co miesiac robila inseme;) Dziewczyny napisze jak bede sie dobrze czula po badaniu jajowodöw. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA trzymaj się!!Zapamiętaj wszystko i opowiedz NAM jak było!!!!!!!!Jestem mega ciekawa,bo ja pewnie też będę musiała się temu poddać,jak mi się teraz nie uda.Kochana POWODZENIA:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...dzieki rowniez za mile slowa...mam nadzieje ze sie uda:D Ascha lekarz od wszystkiego ...czyli niczego...:( Juz tyle lat leczysz sie ,wiec powinnas zaczac polegac na specjaliscie...skoro leczenie u niego nie daje rezultatow.Zobaczysz ze w klinice ...rusza z toba do przodu:D:D:D Katarynka a na taki obiadek we dwoje to moze china? Jesli masz naczynia do chiny(bedzie super wygladalo)...pojdzie szybko i sprawnie:P Sosik slodko kwasny na wieczorek we dwoje jest w sam raz:P Fragolka jak przyjdzie@ daj jej porzadnie w dziob o de mnie !!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja Sisi:) Zgadzam się z Tobą. Dlaczego?Sama to przeszłam.Leczylam się u naprawdę znanego w Poznaniu specjalisty-niestety nie potrafił wykryć moich dużych i licznych polipów!Ponadto nie zalecał żadnych badań-jak np HSG czy histeroskopia.Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce,bo ileż można słuchać,że jest się cytuję"zdrowym jak ryba",a nie zajść w ciążę przez 3 lata? Sugerował,że wina w mężu.Na szczęście-nie!!! Także zmieniłam lekarza i od razu trafiłam na blok operacyjny :)Oby to jedyny powód,ale czuję,że HSG mnie nie ominie:( Fragolciu życzę Ci jak najlepiej,ale może poradź się-tak dla świętego spokoju-innego specjalisty? Asha nasz Skarbie-ony jajowody były całkowicie drożne.Podobno też po HSG latwiej zajść,ale nie wiem ile w tym prawdy? Sisi kochana a może TY jako 1sza oznajmisz nam nowinę??:D Ale by bylo fajnie!! Nulla 3maj się,nie stchórz kochana przed zabiegiem;)Wiem,że latwo się mówi-sama chciałam zwiać ze szpitala..hahaha KIKI KIKI wzywamy Cię!!!!!!!Odezwij się. Maniu a Ty kiedy masz badania jakieś?Kiedy histero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup fix knorra do chiny....sos sojowy(odrobine), mrozona mieszanke warzywna do chiny, i piers z kurczaka-jedna podwojna wystarczy,no i ryz potrzebujesz. Ja robie tak: smaze pokrojonego fileta na zloto...przekladam go do wiekszego naczynia...dodaje mieszanke warzywna(do chiny) i odrobine ryzu (okolo pol szklanki) podlewasz odrobina sosu sojowego i dodajesz fix knorr do chiny z torebki.Wszystko mieszasz i dusisz pod przykryciem jakies 20 min...by warzywka zmiekly a ryz napecznial. Tylko podczas duszenia mieszaj czesto i w razie przywierania do spodu podlej woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz tylko usmazyc pier ,reszta robi sie praktycznie sama. Juz na talerzu przybierz ladnie kilkoma listkami zieleniny(obojetnie co masz w domu) ja przewaznie pietruszke i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem w pracy, więc nieśmiale was dzisiaj podczytuję - nie mam za często takiej możliwości. Czasem jest tak że już chcę wysłać posta a nagle muszę wyłączyć kafę. No ale do rzeczy. Też jestem zdania, że jak jeden lekarz nie umie pomóc, to trzeba skonsultować z innym. Co do moich badań - mam nadzieję, że wszystkiego dowiem się teraz w czwartek, bo mam wizytę na 18:30 Mam nadzieję, że nie będzie to tylko rutynowa wizyta - bo pragnę wreszcie konkretów. Tak więc stanę się, mam nadzieję, mądrzejsza w czwartek. pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka a mozesz mi powiedziec czy oby nie leczylas sie w poznaniu przy ul polnej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×