Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

zadra a robilas zwykle badanie krwi ,czy moze hormony badaja? Bo jak tak to czeka sie dluzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, nie miałam jeszcze histeroskopii, ale lekarz mówił że będę miała. Jak skończy mi się ta @ to idę do gina i mam nadzieję, że już w tym cyklu będę mogła iść na to badanie. Pozdrawiam ;) Pewnie że warto mieć dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie to badania tu lekarze sa strasznie tajemniczy. Nic nie chca tłumaczyc lekarka, ktora brała odemnie krew powiedziała tylko, ze od tego trzeba zaczac, w zasadzie nie spytalam sie jakie to beda badania poprostu pomyslalam, ze wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dalej w stresie. Pije nadal herbatke na uspokojenie i od dzis zaczelam cwiczyc aerobik;) Kupilam sobie tez sexowne kozaczki:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
mam taki problem. kochalismy sie z mezem w 12,14,16,17 dniu cyklu.od 18 mam plamienia tzn.w śluzie są strzepki krwi i czasami ma kolor brązowy.dzis mam 21dc i juz prawie nie plamie.ogolnie nie mam innych objawow, jedynie troche ćmi mnie brzych.swoje cykle mialam różne od 28-30 dni ale takiego plamienia w środku nigdy. moj gin kazal lykac kwas foliowy i jezeli nic sie nie rozkreci to za tydzień tescik. a wy co myslicie? może ten tescik wczesniej? a może to nie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
przeszukałam internet poczytalam o tym plamieniu implantacyjnym ale nie chce sie nakręcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia kuruj się, pilnuj żeby temperaturka za wysoka nie była - coś mi tu czuć w powietrzu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra to pytaj sie nastepnym razem......lekarze wszedzie zazwyczaj sa malomowni...no z wyjatkiem lekarza katarynki:D Fragolka a ty poczekaj jeszcze ...i nie nakrecaj sie ,bo nastepna zrobisz przerwe na cafe:P Do 10 pazdziernika jeszcze daleko....nie mysl o tym...zobaczysz bedzie ok:D:D:D Ascha jak ci zazdroszcze tego aerobiku:P Gdybym miala z kim pochodzic pewnie zapisala bym sie na jakas gimnastyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania moze histeroskopia cos wyjasni...skoro z hormonami wszystko w porzadku:) Dobrze ze idziesz na ten zabieg.... Ascha ciekawa jestem co to za czopek przy HSG ? Oby poszlo szybko i bezbolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w domu robie aerobik.Pierwszy raz od 15 lat. Nie meldowalam sie na kafe röwniwz z powodu problemöw osobistych. Dalej jest do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam böle w prawej piersi,jakby pluca. Moze dostane zawal i bedzie po klopotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha robaczku nasz kochany!!!Nie opowaidaj Nam takich bzdurek-ja wiem dokładnie co czujesz.Od kilku dni jestem ciut bardziej szcześliwa,ale niestety nie raz miałam myśli i wręcz pragnienie,by to życie się skończylo!!Kochana nie poddawaj się.Doskonale wiem co to depresja-nie jest łatwo,ale trzeba walczyć,gdyż na pewno ominęły by Nas cudowne chwile. Fragolinka grypka, ból piersi???Jejuśku..zamilknę :P Sisi kochana trzeba wierzyć kochana-łatwo się mówi-sama mam z tym trudności,ale trzeba i już... Ja jestem w 5 d.c i już mam tylko maluśkie plamienia.Jejku ten okres był taki skąpy-to znaczy starczyło mi ok 4 podpaski na dzień przy normalnym dotychczasowym-ok 10!!!! :D No i brak jakiegokolwiek bólu-to znaczy czułam,że jest okres,ale te skurcze były 1000 razy mniejsze :) Za jakieś 5,6 dni chyba spróbuję,ale nie wierzę za bardzo w nic...nie nastawiam się! Zadra kochana ciekawi mnie co to za badania..tak długo musisz czekać?? Maniu a Ty kiedy zaczynasz staranka??? Moje kochane ja puściłam lotka-40 milionów do wygrania-jak wygram to Was wszystkie po kolei odwiedzę i przywiozę prezenciki :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashunia co do ćwiczeń-ja też od poniedzialku zacznę oprócz rolek chodzić na siłkę-będę ćwiczyć i pić białko-może utyję choć 2 kg;) Ponadto to dodaje euforii-zawsze mam dobry humor po silowni,bieżni,rolkach.. :) Pij kochana ziołka ...podobno są rewelacyjne. A co do bachorków-to jasne,że to problem i często kończy się leniuchowanie,ale cóż-każdy by chciał coś po sobie zostawić.Niemniej jednak jak matka natura mi tego nie da,to sobie kupię pieska :ppppp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fragolka jak uda wam sie za pierwszym razem....to my wszystkie zostaniemy Ciociami ha ha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
czuje ból w prawym jajku , mam powiekszone piersi , brak @ , jej dziewczyny jestem w ciązy ;) , ale z kim? no zkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha a ten bol to pewnie na tle nerwowym:O Kurcze szkoda ze nie mieszkamy blizej....poszly bysmy na piwko...drinki ...lody itd....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul to zrób teścik-będziemy ciociami podwójnymi-bo u Fragolki jeszcze :D No i Sisi ja też bym z Wami wyszła sobie na drinka itp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka olej pryszczatego:D Oj dzialo by sie ...dzialo....:P Ja juz uciekam spac ,do jutra dziewczyny milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłyście mi ochoty na winko :) i właśnie sobie siorbiemy z mężulkiem :) do tego serek pleśniowy i pomidorek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie! Katarynia to my obydwie w 5 dc;) Mam przeczucie ze Katarynka zaskoczy bo po wygladzeniu scianki duzo mozliwe. Masz racje z tym sportem to jak narkotyk,czlowiek jest podekscytowany i szczesliwy. Ale sie rozmarzylam o spotkaniu z wami! Ja jutro ide na badania krwi i maz nasienia,mielismy isc dzisiaj ale musialam przesunac. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja po pracy wlasnie piwko z sokiem popijam. to sie dobralysmy ''klub AA,, Dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha, Zadra - a co będziemy sobie żałować, zreszta winko czerwone w pierwszej fazie cyklu - bardzo wskazane - wpływa pozytywnie na wzrost endometrium, przez co może ułatwić zagnieżdżenie się zarodka:) tak więc katarynka winko czerwone z tych wytrawnych czy półwytrawnych - nie zaszkodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Nulla Kochanie :(( ta parszywa wredna @@@@@@@@@@@@@-jak ja jej nie znoszę.Zawsze jest wtedy,kiedy nikt jej nie chce! :( Dziewczyny ale my jesteśmy śmieszne-żadna z nas nie stroni od alkoholu:) Ja niestety muszę się z tym kryć,bo w rodzinie męża uważają,że mam z tym problem-o zgrozo! Ostatnio jak męża brat ze swoją dziewczyną do nas przyjechał i obchodzili rocznicę,to kupili szampana BEZALKOHOLOWEGO!!!poczułam,że to ma związek ze mną-tak więc piliśmy sobie PICOLLO!!!O Matko!! Ja już się nic nie odzywałam,bo mój mi nie pozwala gadać na ten temat,ale obleśny był ten szampan dla dzieci..hahahah Wolę procenty:D Sisi pewnie Twój braciszek wyjechał?Asha kochana no to obie zaczynamy ćwiczyć?? A co do winka-ja nie wiem czy mogę pić,bo ja mam grube endometrium i nie chcę sobie jeszcze pogrubiać! Fragolcia ale się usmialam z tego linka na youtube..hahahahhaa Dziewczynki obejrzyjcie-rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×