Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja biore sie za kapuste...juz tydzien temu kupilam...ale w koncu dzis ja zrobie:P Milej sobotki wam zycze ,zajrze dopiero wieczorem PaPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:) I wszystkie pouciekały! Do mnie za 8 min przychodzi kumpela-będziemy pizzę robić. Propos farbowania-zapisałam się na blondzik na środę,ale nie wiem czy iść i zaufać innym frzyjerom niż dotychczas?Już mam sześciomiesięczne odrosty,więc muszę coś z tym zrobić...A do Łodzi do swojej nie będę specjalnie 300 km gnać..ahhh Sisi życzę powodzenia w transferze!!3mam mocno kciuki,Asha dobrze,że na nowo będziesz miała po 7 latach badanka-będzie wiadomo na czym stoisz.Mnie też pewnie czeka w niedalekiej przyszłości HSG,ale chyba po grudnia popróbuję jeszcze i wtedy się temu poddam :D Mania no jak mąż wróci z meczu,to pewnie zacznę :P ale jeszcze dziś i jutro muszę wziąć lek i wtedy dopiero :D Akurat będzie to mój 11dc.. Zobaczymy,co czas pokaze.. Fragola-jestem w szoku,że TY jesteś naturalną blondynką..W życiu bym nie powiedziała,gdyż blondynki maja zazwyczaj cienkie włoski.TY masz natomiast grube i gęste.. :D Ale Ci zazdroszczę,co ja bym dała,by wyrastały mi z głowy blond kudły..ahhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a jakie ciacho robisz? Nawalila nam zmywarka i musze wszystko recznie myc,akurat jak mam swiezo zrobione paznokcie! Dzis juz po praniu,gimnastyce,sortowaniu zimowych ciuchöw i butöw.Nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka 6 miesieczne odrosty,to chyba pöl glowy masz ciemnej? Czy z natury jestes ciemna blondynka? Ja tez ide za tydz robic pasemka. A wlosy przez tarczyce wypadaja mi ostatnio:( Gdzie reszta dziewczyn? Fragolinka tiramisu-pychotka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi tez ostatnio wlosy leca:( Mam nadzieje ze minie...... zrobilam sernika na zimno (z torebki):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowalam wlosy 6 tyg temu,wiec w przyszlym tyg czas na mnie;) Fragolka a ty sie dobrze znasz z mania bo wywnioskowalam ze znacie sie juz i piszecie na nk? Dzisiaj czytalam o kapielach z morem mozna kupic dodatek do kapieli ale to napewno nie to samo co prawdziwa kuracja. Zycze milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Fragola,tylko bylam ciekawa skad sie znacie. Ja tez bylam na innym topiku,ale przeszlam do kiki;) Mam wrazenie ze jestesmy grupka ktöra jak dotad nie miala szczescia.Dlatego czekam z niecierpliwoscia do przerwania zlej passy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Asha ja mam tak z 4 cm te odrosty-mam ciemne swoje,ale nie wygląda to aż tak tragicznie :D Bynajmniej mi to zwisa:) Ale kocham takie miodowe kolorki i teraz właśnie chcę taki sobie strzelić ciemny blond.Zobaczymy! fragolinko!!Daj mi proszę ten przepis z oliwy na wypadające włosy-zauważyłam,że od wakacji strasznie mi włosy lecą:( Już z połowę straciłam:( Kiki odezwij się Skarbku! Pizza-taka sobie mi wyszła.Ogólnie nie nawidzę żarcia własnej roboty.. W ogóle cierpię na chroniczny brak apetytu już od 2 lat,więc tak naprawdę jest niewiele rzeczy,które mi smakują :( Buziaki i życzę dobrej nocki moje kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów mam doła.Minął jedynie tydzień...chyba nigdy nie wyjdę z tej depresji!!!!!!!!!! :( Jestem załamana sobą,swoim życiem :( Ale bym sobie wypiła,niestety nie mam już wina:( Szkoda,że już WAS nie ma :((( rzygam tym życiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki..teraz wiem,ze dzieciak,to tylko przykrywka moich problemów!Pies chyba gdzie indziej jest pogrzebany!Już sama nie wiem co ja mam robić..Nie nawidzę siebie :( Czy ktoś tak miał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Katarynka ja jeszcze wczoraj o Tobie myslalam ze teraz juz bedziesz miala z görki.Mam takie przeczucie ze u ciebie bedzie coraz lepiej. Ty nie masz apetytu a ja nie objadam sie,cwicze i tyje:( Kup sobie moze jakas herbate na uspokojenie,mi pomoglo,po herbatce wszystko mi zwisalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Katarynka nie lam sie ...tylko do przodu....:D Ja rowniez tak mialam,dosc czesto....:O Przejdzie zobaczysz...:D:D:D Fragolk juz po kosciele? gdzie ta fotka? Zrobilam dzis twoja maseczke z oliwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie ,jak powinny wygladac jajniki na usg zaraz po miesiaczce,wie ktos? Chodzi mi doklanie o ilosc pecherzykow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziękuję za wszystkie porady!Po prostu często wpadam w taki dół,mega przygnębienie.Znów się od wczoraj zaczęło! Piję melisę,ale nie wiem czy coś to da.Wypróbuję też tej maski z przepisu Fragolki!Kochane wszystkie jesteście.Tu naprawdę nie chodzi o dzieciaka!!!Moje życie jest po prostu bezsensu!! dziewczyny ja nie mam się komu wypłakać.Wstydzę się.A tak na forum jest inaczej! Wczoraj płakałam do poduszki,więc mi lepiej,ale dziś od rana znów mnie coś wzięło!!! DZIĘKUJĘ,ŻE JESTEŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi normalnie to kobieta powinna miec jeden pecherzyk. W jednym miesiacu na prawym w drugim na lewym jajniku. Jesli masz pco to bedzie kilkanascie malutkich pecherzyköw ktöre nie dochodza do 20 milimetröw i nie pekaja. Jesli bierzesz clomifen to pecherzyköw tez bedzie wiecej niz 1 z powodu stymulacji lekami. Katarynka widze ze ty jak ja na gwalt potrzebujesz pracy! Jak pracowalam to mialam zajecie,bylam zadowolona,pogadalam z ludzmi.Wracalam zmeczona do domu i chcialam tylko odpoczac. Na mnie melisa nie dziala.Kupuje herbaty z kilku ziöl,podobny sklad do piwa;) Fragola ladny ten kolor,mam nadzieje ze wkrötce dasz kolorowe zdjecie do nk. Ja wieczorem wybywam na te poprawiny po weselichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na tym usg widzialam na jednym jajniku mnostwo malych pecherzykow...i lekarz zapisal duzymi literami PCO! ale jestem w szoku bo wczesniej na usg tez pisalo zawsze kilka pecherzykow wzrastajacych na 1 jajniku ....ale nikt nigdy nie mowil o PCO.Juz nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie czytalam ze normalnie na 1 jajniku powinny byc wzrastajace i tylko jeden z nich dojrzeje i peknie(owulacja),ale co wtedy dzieje sie z 2 jajnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi jajnik odpoczywa. Pracuja na zmiane.U mnie tez trwalo zanim stwierdzili pco. Möj gin möwil ze nie mam bo nie jesten gruba-he,he! A drugi spec w klinice odrazu stwierdzil pco. Ja wiedzialam o tym wczesniej bo prawie wszystkie inne dolegliwosci zwiazane z pco wystepowaly u mnie. Wogöle nie mam owulacji i wydluzone cykle. Tradzik,wypadanie wlosöw itd. Nie wiem jak to u ciebie Sisi wyglada? Robilas testy owulacyjne,mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testow nigdy nie robilam ale przy clostilbegycie zawsze byla owu wraz z peknieciem i widocznym cialkiem zoltym! Wiec byla przynajmniej podczas brania lekow. Tradziku nie mam,wlosy wypadaja,otyla nie jestem jedyny problem to piwny brzuch:P Niskie cisnienie...o tarczycy powiedziec nic nie moge...bo nie badalam a i nie wiem jakie ma sie objawy gdy szwankuje. Na usg te pecherzyki polozone sa w srodku jajnika wszystkie obok siebie,i przegladam stare usg to czesto byl przypadek ze : kilkanascie pecherzykow wzrastajacych na 1 jajniku a na drugim jeden pecherzyk(ten wlasciwy wiekszy). Ascha myslisz ze to moze byc to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna,ale möwisz ze lekarz stwierdzil pco. Dziwne sie ze oni tak wszystko widza na usg,owulacje i zölte cialko? Möj gin nic nie widzi! Sisi poczytaj sobie na necie o pco u mnie prawie wszystko sie zgadza. Nawet niski poziom dobrego cholesterolu. Przy clo mialam tez owulacje. Zmykam na imprezke! Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wszystkim. Jak szkoda, że ten weekend się kończy. Tak było fajnie :( Wczoraj poszalelismy z M na zakupach wieczorkiem razem powspominalismy przy fotkach piwku i romantycznej muzyczce. Dzis odwiedzilismy znajomych, ktorym urodzilo sie dziecko ale tak tylko na godzinke zeby miec to juz z glowy :P Nie cierpie takich wizyt M chyba tez. Ciągle gadanie o dziecku itd... A potem pytanie A kiedy Wy sie postaracie? zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta.Mnie troszkę Mąż pocieszał,a teraz już czuję się lepiej.. Zadra jak ja Cię rozumiem,a niech sobie wsadzą to dziecko gdzieś,skoro za grosz taktu nie mają!!! :) Zadra nie przejmuj się takimi tępymi textami!! Fragolinka czy to na te włosy ma być oliwa z oliwek czy olej z oliwek??? Czy to to samo,bo już sama nie wiem.Nakładam to na umyte włosy czy na suche?Zrobię to na pewno przy następnym myciem! Sisi i Asha mi też strasznie wypadają włosy! :( Kochane pozdrawiam.Kiki kochana odezwij się. Mania i Nulla co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na płodne.Niby 10 dc powinny już być,jednak jeszcze ich nie ma. Cały czas mam plamienia,ale lekarz powiedział,że do następnej miesiączki tak będzie aż endometrium się nie odnowi,gdyż musiał je ściąć.Także cierpliwie czekam.Mój lekarz jest naprawdę cudowny.A propos -Asha pisałaś,że Twój nic nie widzi na USG-bardzo mnie zmartwiłaś,bo chyba ten lekarz Twój nie jest takim wielkim specjalistą.Dla przykładu mój widzi na USG dosłownie wszystko!Celnie interpretuje każdy detal!Albo Twój po prostu jest małomówny i może nie chce mu się wywlekać szczegółów. Pozdrawiam kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka nie załamuj sie. Ja też tak mam i mysle, ze wielu wielu ludzi tez. Co jakis czas mam takiego dola, ze z checia bym z tym wszystkim skonczyla. Nachodza mnie glupie mysli, ze zmarnowalam tyle szans. Zamiast zostac w Pl i szukac pracy w zawodzie wyjechalam z kraju w miejsce gdzie na taka prace nie mam szans. Czasem czuje sie tak pusta i bezwartosciowa, ze chce mi sie wyć i to, że nie moge miec dziecka wcale nie ma z tym nic a nic wspólnego. Jak widzisz nie jestes sama, wiec glowa do góry bo na pewno bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra jest dokladnie tak jak piszesz,czesto mam rozne mysli...ale przechodza na szczescie:) i mysle ze w polsce tez zawsze bylo by malo:P Jak ktos pyta o dzieciaka to ja by w mo....de strzelil:O Katarynka dobrze ze choc masz pocieszenie u swojego:) Faktycznie na usg widac dokladnie ...nie mam pojecia ascha dlaczego twoj lekarz nie widzi.....dziwne,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba człowiek to taka głupia istota, że zamiast patrzec na dobre strony i cieszyć sie z tego co ma , to wyszukuje tych złych i przez to ciągle jest niezadowolony i ciągle mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czasem to wolała bym chyba dostac w mordę niż poraz n-ty usłyszeć to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×