Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulkaaa1

37 tydzien i 6-sty dzień D

Polecane posty

musze się pochwalić bo jestem taka dumna ze swoich osiągnięć.Kończe powoli 38 tydzien i w koncu wypadaloby sie za siebie wziąść.Zaczelam od przedwczoraj od masaży i kremu który kazdej poleccam - http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=15514 :D Od przedwczoraj tez jestem szczesliwą posiadaczką orbitreka,ktory to dopiero wczoraj został zlozony.Wczoraj wytrzymalam cale 65 mninut...dzisiaj tylko 50,ale mam nadzieje,ze jeszcze wieczorem troche pocwicze :) Polecam kazdej przyszlej mamie aktywnosc,naprawde samopoczucie jest o sto razy lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem to smiech na sali, na bank nie pomoze, ale moze chociaz ladnie pachnie... a zamiast tego ustrojstwa nie lepiej na spacer pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma spacer do cwiczen??.............krem + cwiczenia to nie jest smiech na sali..gorzej jak babka smaruje sie kremami licząc na cud przy maksymalnym obzarstwie i minimalnym wysiłku fizycznym - to jest wiekszy simiech na sali.A jak ktos jest leniem to wszystko skrytykuje :O aha..spacer a orbitrek to dzien i noc,po godzinie spaceru nigdy nie odczujesz tego co p godzinie cwiczen na orbitreku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ja jestem leniem, to ty jestes pusatkiem, korty jeszcze przed porodem martwi sie tylko o to, jak bedzie wygladac :O to tyle w kwestii kryrkowania - porównaj z moim pierwszym postem i sprawdz, czy cie tam skrytykowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondycja moja kochana a nie kilogramy...chyba cwiczysz po to zeby miec ladne cialo a nie chudnąć po 30 kg,ktore jak zakladasz mi przybyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkreslilam 38tydzien poniewaz chce uswiadomic niektorym,że wcale w 9 miesiącu niie trzeba tylko lezec i czepiac sie,że ktos tam nam nie ustąpil czy cos podobnego.....jakbyście od rana pocwiczyły od razu byscie mialy dobry humor :D i ja nikogo tutaj nie krytykuje,a jezeli uznalas ze nazwalam Cie leniem to przepraszam.PPoprostu napisalam komentarz co do tych kremów.I jeszcze jedno,tak wyglad jest dla mnie wazny,aczkolwiek nie stosuje jakis drakonskich diet,zeby zaszkodzic dziecku.Ćwiczenia są zdrowe i na pewno nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie :) Poprostu Twoje 'zabrałam sie za siebie w 38 tyg' zabrzmiało, jakbys przez te 9 miesięcy leżała brzuchem do góry i dopiero teraz za coś sie zabrała. Wiem, ze chodzi o kondycję, formę, rzezbę etc. Ja przed porodem biegałam po schodach :) To się chwali, fajnie, że kobieta nie zapomina o tym, ze wciąż jest KOBIETĄ, nie tylko matką. O kilogramy pytałam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahah
madziulka ty jestes ta idiotka z lipcówek z której wszyscy leją ze śmiechu...buahahaha...jestes pusta w ryj...i powtarzasz sie z tym orbitrekiem debilko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o tym mowie..za malo zajec macie i tylko umiecie narzekac.....ło boze,miejsca mi nie ustąpili.Tylko na tym forum jadem az bije.....żal mi was i waszych dzieci,zamiast je wychowywac to pol dnia na kafeterii siedzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×