Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Nikola,nic z tych rzeczy...miałam zwykłe,standardowe badanie ginekologiczne i wywiad...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:-) u mnie @ jeszcze nie ma. pobolewanie brzucha ustalo, cycuszki opuchniete, ale ogolnie czuje sie OK. pewnie juto przyjdzie @. zdziwilam mnie informacja o prolaktynie - o tym, ze jej podwyzszony poziom jest zwiazany ze strese..to u mnie pewnie osiagnal zenit:-)) we wrzesniu bede w Polsce, to napewno zrobie generalne badania. tutaj to bedzie ciezko i nie mam czasu, ale w PL przebadam sie na wylot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Malina,ja to mysle ze we wrzesniu to Ty juz bedziesz badac fasolke:)Magdaleena.pobudka!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się posłusznie :) Czytam cały czas, nie piszę, bo jakaś zakręcona jestem, rozkojarzona i nie mogę zebrać myśli. Najchętniej bym cały czas spała. A myślałam, że minął mi już ten okres senności. Innych objawów brak. Do tego dziś mnie znów pobolewał skurczowo brzuch, ale na szczęście bez żadnych plamień. No i pije jak smok. Spać, pić, spać, pić, spać, pić.... tak mogłoby wyglądać całe moje życie :) Ja też nie słyszałam o tej prolaktynie. Ani o tym, że jej wysokośc objawia się czasem bólem piersi. A jak ja miałam takie bóle okropne, to mogło być od tego, czy też od czegoś innego? Bo zazwyczaj zaczynały mnie boleć juz tak 2-1 tygodnie przed @. I to naprawdę masakrycznie! Wybaczcie, że tak nieskładnie piszę, ale chyba się jeszcze nie rozbudziłam do końca :D Ps. Raaany, ale mi wyszło to zdanie :D Zabrzmiało jakbym napisała Jej Wysokość Prolaktyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, chwilę mnie nie było a tu taki ruch! Fajnie, że się w końcu odezwałyście :-) Ja nadal czekam, choć termin mam na jutro. Chciałam już dziś kupić test, ale nie kupiłam. Coś mi podpowiedziało, że jeszcze w tym miesiącu nie będzie mi potrzebny. Poczekam do poniedziałku - o ile @ nadal nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Magdaleena............6..............22.06................ ..26.....Dolny Śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......? czy u Was tyz dzisiaj jest 9.07???czy ja zyje o dzien do przodu???:):):):):):):):p Nikola,do tabelki dopisz sie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce mam złą datę! :-) Liczyłam sobie ostatnio i jednak termin mam na 10.07. Takie małe przeoczenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli pisze gwara to znaczy ze ma to byc smiszne:)i wszystkie macie sie smiac:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojojoj,Green-ka,Ty nie rób takich numerów......bo ja sie juz nastawiłam................bo Magdaleena pierwsza brzuchatka bo to ona zrobiła karteczki,Ty nastepna bo pierwsza dostałas a póżniej moja skromna osóbka:)..................nadzieja matka głupich ale kazda matka kocha swoje dzieci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliusia, dziolcho ja Ci godom, ze my z green-ka cienkie som z matmy i musimy se 2 razy obliczac kiedy momy tom @ dostac:-)))))) swoja droga greenka, ja tez pomylilam sie o 1 dzien..no ale dzisiaj powinan juz sie pojawic. wczoraj powinny byc pierwsze plamienia...a tu nic tylko piersi jak balony:-))) ja musze juz zmykac z kafe, bo moj mezus musi popracowac dobrej nocki Dziolchy:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera czemu u mnie gwara nie jest wrodzona?:( chociaz moze i lepiej bo moj M by zawału dostał........kiedys weszlismy do miesnego po kurczaka a ja akurat byłam w za.....tym humorze i wypaliłam "pół kuroka poprosze"........moj M zrobił sie bardziej blady niz jest a pózniej przybrał odcien pieknej purpury:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o ten Clo pytalam sie ciebie natalius,poniewaz,jak poszlam do lekarza to bylam pewna,ze nie mam owulacij i dlatego nie moge zajsc w ciaze,a ze z mezem pracujemy za granica to tez chcialam,zeby mi przepisal clostilbegyt,ale on powiedzial,ze w zadnym wypadku nie przepisze mi tego dopoki nie bede miala monitoringu i nie bedzie mial czrno na bialym,ze owulacij nie ma,bo te tabletki bez obserwacij moga wiecej szkody niz pozytku przyniesc,dlatego martwie sie bo z tego co pisalas to mialas tylko wywiad i usg.No ale pewnie,kazdy lekarz ma inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczynki.........dobrze ze juz jutro piatek.....która pierwsza ogłasza weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisał mi to "profilaktycznie"...........biore to dziadostwo tylko ten cykl....od przyszłego rzucam wszystko w diabły......dobrze ze w opakowaniu jest tylko 10 tab akurat 5 dni po 2,pozre wszystko i z głowy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09.............23.....wielkopolska Magdaleena............6..............22.06.............. .. ..26.....Dolny Śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze dobrze sie wpisalam:-) Ide ogladac Gotowe na wszystko,milej nocki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam tempo odpisywania, nie? :D Wszystko przez to, że net mi ostatnio chodzi jakby chciał, a nie mógł. Ja też już zmykam lulu, bo zaraz tu zasnę z głowa na biurku :D Dobranoc wszystkim! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moj M czesto sie za mnie wstydzi,oczywiscie w takim pozytywnym wstydzie:):):):)jestem bardziej głupia od niego i wszystkie szalone pomysły od razu wprowadzam w zycie:):):):):)moze dlatego nie mozemy miec dziecka.....swiat nie wytrzymał by połaczenia dwuch takich czubków:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledze to forum od wczoraj i oczywiście mam ochote do Was dołączyć tylko pytanie czy mnie przygarniecie?? Jakiś czas temu zapisałam się też do poprzedniego waszego forum, ale rozumiem dlaczego większość z Was z niego zrezygnowała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Wczoraj wieczorem "zabrakło" nam prądu. Przez 2 godziny siedzieliśmy w ciemnościach i sami musieliśmy sobie śpiewać (bo u nas prawie cały czas gra muzyka:-) ). A potem już mi się nie chciało uruchamiać kompa. Wiem, że to śmieszne może być jak dorosła kobieta nie potrafi obliczyć sobie terminu miesiączki :-D Malina --- może jakieś korepetycje? :-D W sumie to zdawałam maturę z matmy a tu taka wpadka! Do tej pory nie znam całej tabliczki mnożenia (hihi). nataliuś --- Ty to jesteś taka żeńska wersja mojego M.(w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ja zawsze byłam dość poważna jak na swój wiek a odkąd z nim jestem to włączył mi się świr :-D Kiedyś też na taką sytuację z "kurokiem" zareagowałabym śliczną czerwienią na twarzy, a teraz sama potrafię zrobić taki numer nikola --- takie pytanko: dlaczego jeden nick masz małymi literami a drugi wielkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem wam, że zwykle dostawałam @ w 30dc, no i dziś jest ten dzień (po trzykrotnym sprawdzeniu!) Najdłuższy cykl jaki miałam w ostatnim półroczu to 35 dni, więc do tego czasu postaram się nie nakręcać. Ale to takie ciężkie jest... Miłego dnia! Postaram się zaglądać w ciągu dnia, tylko piszcie coś! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dorota! Popisz z nami kilka dni i jak Ci się spodoba to zostań i dołącz do tabelki. Opisz trochę swoją sytuację i napisz coś o sobie, żebyśmy mogły Cię lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak już pisałam na poprzednim forum mam 21 lat . Razem z moim M staramy się prawie od roku o dzidziusia....prawie od roku bo za tydzień mija nasza 1 rocznica i od samego początku chcemy maleństwa. Mamy z tym mały problem bo ja od zawsze mam nieregularne @.....i nie możemy się wcelować. Magdaleena troche zna mój problem bo pisałam z nią na poprzednim forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) Dziś mnie ojciec musiał przywieźć do pracy, bo się źle czuję. Znaczy nie jakoś tam wybitnie źle, tylko muli mnie strasznie i nie mogę stać w ogóle ani chodzić. Dopóki siedzę jest wszystko o.k., a jak tylko się ruszę to zaraz mnie koszmarnie mdli :D Green-ka - u mnie jest tak samo. Nie wyobrażm sobie życia bez muzyki i bez radia, dlatego u mnie w pracy trochę mnie przytłacza cisza. W domu u mnie musi coś brzdąkać cały czas. I jak telewizora mogę nie włączać tygodniami, to bez muzyki chyba bym umarła :) Dorota-co do wspomagaczy, to wiesiołek dostaniesz bez problemu, z tym, że jego bierze się tylko do owulki, co przy Twoich cyklach może być trochę kłopotliwe. To drugie coś to nie wiem. Jak dobrze, że już weekend, nareszcie się wyśpię. Jak się strasznie cieszę, że zwolniłam się z poprzedniej pracy. W weekend jak zwykle musiałabym pracować, a stanie po 12 godz.to nie dla mnie teraz. Green-ka, jesli można spytać to gdzie Ty pracujesz? Bo pisałaś kiedyś o tym swoim systemie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ze wspomagaczy narzazie raczej lipa....nie jestem w ciąży bo robiłam test i mam niby @ ale jest jakiś dziwny jak nigdy same brązowe plany i tyle, martwie się proche. Ja leż nie lubie siedzieć w pracy w zupełnej ciszy wole jak coś brzęczy mi za uchem wtedy i na pracy jakoś łatwuieji mi się skupić i lepsze pomysły przychodzą człowiekowi do głowy:( ja też się cieszem, że już weekend bo wreszcie po całym długim tygodniu zobacze swjego M a już tak bardzo mi się tęskni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena --- ja pracuję w sklepie. Godziny otwarcia: 9.00 - 21.00 od poniedziałku do niedzieli :-( Jest nas tylko dwie, więc pracujemy na zmiany raz jedna cały dzień, raz druga. Czasami się zdarza, że pracujemy po dwa dni pod rząd ale za to potem mamy po dwa dni wolnego. Staramy się nie pracować więcej niż dwa dni pod rząd, bo mimo, że praca nie jest ciężka to trudno jest wytrzymać trzy(lub więcej) dni w sklepie. Same sobie układamy grafik, więc zawsze sobie dopasujemy. A sprzedaję ciuchy ... dla dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×