Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Tak wiem i rozumiem Cię....Ale zobaczysz, że tym razem się udało... :))) Do wtorku już niedaleko...:))Chyba że wcześniej pojawi się u Ciebie jakis objaw, którego nie bedziesz mogła nam juz niczym wytłumaczyć:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mam na myśli objaw ciązy.....:)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak......nudności i wymioty - zatrucie , swędzenie - alergia, brak @ - przesunięcie w czasie, ból piersi - zbliżająca się @, ból brzuchha - zbliżająca sie @ lub stres,.........nie mamy szans ;)) Ale i tak będzie dobrze...:))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Magdus no Ty to na 100% jestes w ciazy:-) w sumie fajnie, ze tak spokojnie do tego podchodzisz, ja dopiero pierwszy cykl staralam sie tak pelna para, wiec jestem troszke nakrecona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie tak spokojnie, tylko Wam tutaj i sobie usiłuję cały czas wmawiać :D Bo tak naprawdę jedyne co odczuwam to dośc mocny ból brzucha, ale taki jak na @, więc latam co chwilę do toia sprawdzać czy wredna @ nie przyszła czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez ciagle macam cycuszki zeby sprawdzic czy mnie bola na okres...ale jeszcze 6 dni, wiec musze zacisnac zeby. jesli mam dostac @ to oby jak najszybcie, bo chce dalej sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi koleżanka napisała , że urodziła córeczkę :) Aż mi się mordka śmieje , bo zaprosiła mnie do siebie żebym mogła wypieścić maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały dzień dzisiaj na rowesku spędziłam. Spiekłam się na frytkę w tym śłońcu. Teraz trochę popracuję. @ brak ale brzuszek boli. Pożeram kolejną porcję truskawek z kefirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pysznosci, uwielbiam truskawki. u nas juz sezon sie skonczyl, nawet nie zdazylamkupic zapasu do zamrozenia...moze jeszcze znajde na targu. teraz juz tylko czekam na weekend i plazowanie:-)) oby do soboty! Foczka zazdroszcze Ci rowerku - ja nie mam takiej mozliwosci w Turcji. gdybym sama wybrala sie na jazde rowerem zaraz zaczeli by mnie zaczepiac tutejsi pozal sie boze amanci. zreszta w stambule nawet nie ma gdzie popedalowac. mamy zamiar z moim M kupic rowerki, wtedy bedziemy mogli wybieraz sie na wycieczki za Stambulem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina....... Mieszkasz w Turcji ? Ja w Turcji będę we wrześniu , o ile nie zaciążyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Super. moze bedziesz w Stamnule? Jesli tak to zapraszam na turecka herbatke, jesli tylko nie bede w Polsce:-) gdzie dokladnie sie wybierasz? pewnie gdzies na wybrzeze? W Turcji naprawde jest pieknie, a wrzesien to swietny okres na urlop - najgorsze upaly juz sie skoncza, a pogoda nadal bedzie piekna. ja na wakacje wybieram sie do Polski, ale planuje tez wyjechac z mama na jakies wczasy,moze Egipt, moze Majorka...narazie to jeszcze nic pewnego. ja sie dziewczyny wlasnie bardzo zdenerwowalam, moj mlodszy brat bardzo narozrabial - skonczyl szkole - ma 16 lat..no i wybral sie z kolegami na piwo...skutki byly oplakane i tylko mamy mi zal, ze tyle nerwow i wstydu sie najadla. jest po 50tce, ma troszke stargane nerwy, duzo pracuje ( jest genetykiem na Akademii Medycznej). Moj brat to pozno urodzone dziecko, niestety rozpieszczone i takie sa skutki. dostal sie do super liceum i postanowi poswietowac z kolegami... mam nadzieje, ze nasz tata teraz poswietuje z nim. nie chce sie wdawac w szeczoly, ale moglam juz niemniec brata..boze nawet nie chce o tym myslec, cala sie trzese.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana:-) juz sie uspokoilam, ale nie mam slow na glopote smarkaczy.wszyscy szalelismy, ale teraz mlodziez jest jakas inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam był jeszcze przytulacz, ale mi go gdzieś wcięło :D No niestety, młodiez taka inna, ale to chyba nawet nie kwestia wychowania tylko tego szalonego pędzącego do przodu świata. Mimo iż ja się nie czuję staro to ja zawsze jakaś inna byłam i dla mnie liczyły się inne wartości. Ale ja to zawsze mówiłam, że z innej epoki jestem :D Nie stresuj się już Słonko, bo to nam szkodzi. Grunt, że wszystko się dobrze skończyło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina....... nie wiem jeszcze dokładnie gdzie będę , ale chętnie skorzystam z zaproszenia jeśli znajdę się gdzieś blisko 👄 🌻 U mnie tempka dzisiaj wyższa niż wczoraj : 37,3 . @ planowo powinna być jutro. Brzuszek boli nadal. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła :( Właśnie dowiedziałam się , że taka dziewucha 17-letnia ode mnie z miejscowości jest w 7tygodniu ciąży i bardzo się z tego cieszy. Mieszka z matką , jej kochankiem (bratem jej biologicznego ojca) , dziadkiem i maleńską siostrą (ze związku jej matki z tym właśnie kochankiem) w dwóch malenkich pokojach (przez jeden przechodzi się z kuchni do drugiego pokoju) bez łazienki . Taka patologia w domu smród , brud, alkohol , wyzwiska i jeszcze cieszą się z tej ciąży. Ja tak bardzo bym chciała i nic , a ona... :( Musiałam się wyżalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAgdaleena,lec do jakiegos lekarza jak naj szybciej!!!!Plamienia w ciazy sie zdarzaja ale trzeba to kontrolowac....wiec rób cos z tym...moze szpital?tam powinien Cie jakis lekarz przyjac........a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, ja mówiłam, że mam wszystkie oznaki na @. Jeszcze mnie tak ostatnio wysypało... Za mocno i za długo mnie bolał brzuch. Do szpitala nie pójdę, bo u nas syf straszny i tam jedyne co mogą to mnie wyśmiać. Do lekarza też nie mam szans się szybciej załapać. Wiedziałam! Cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jasnej cholery!!!!!!!!!!!umów sie do gina na jutro,NAGŁY PRZYPADEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I zrob jutro bete!!!!!!!!!!!a w ogóle to jak to wyglada?taka zwykła @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi . Myślałam , że chociaż Tobie się udało. Nic , żyjemy dalej. Przed nami jeszcze mnóstwo cykli ... Trzymam kciuki za dalszą wlakę i nie poddawajmy się ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena,a co z tym testem???????musisz isc do gina!!!!testy myla sie z reguły tylko w jedna strone!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki,ale prosze idz jutro do lekarza.........i zrób ta bete.....od dnia wolnego swiat sie nie zawali..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem nataliuś, ale ja mam bardzo słabe jajeczka. Myślę, że to była ciąża, tyle że organizm postanowił sam się jej szybko pozbyć. Pewnie było coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to przez te leki na alergię? Sama nie wiem. Jutro nie mogę zrobić sobie dnia wolnego, bo opiekuję się dziećmi siostry, nie ma kto z nimi zostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonię dziś do gina, zobaczę co mi powie. To chyba jednak bardziej plamienie niż @. Jestem zmęczona i źle się czuję, chyba przez to puszczają mi nerwy. Bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka trzymaj sie i koniecznie idz do lekarza - czym predzej. nie stresuj sie to moze faktycznie byc tylko plamienie, ale musisz uwazac na siebie. Umow sie do lekarza jak najszybciej, koniecznie dzisiaj. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×