Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Oj,Madziu.....najlepszym sprzymiezencem jest czas...on troche uleczy bol... Pomodle sie jutro o 11.... A teraz połóz sie i postaraj zasnac....a jesli nie mozesz wypij kubek ciepłego mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bron Boze nie chce Cie urazic i sprawic przykrosci...chce Ci napisac cos co moze choc troche pomoze... Nie raz zastanawiałam sie nad swoja smiercia...i wiem ze nie chce aby ktos po mnie płakał,przezywał,wpadał w depresje i wszystko co z reguły jest z tym zwiazane... chce zeby zył normalnie...i wydaje mi sie ze chyba wszyscy tak maja...zeby po swojej smierci bliscy dali sobie z tym rade....i Twoja Mama na pewno równiez nie chce aby jej smierc odbiła sie na Twoim i Dzidziola zdrowiu...wiec zyj teraz tak jak Ona by tego chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena przepraszam ze ja tu tak o sobie nie nie mam pojecia co mam powiedziec jedyne co mi przychodzi na mysl to ze naprawde jest mi bardezo przykro mam nadzieje ze z czasem twoj bol chociaz troszke zmaleje zycze ci jak najlepiej i mam nadzieje ze dasz sobie rade wielkie usciski z mojej strony chociaz wiem ze to nie pomorze naprawde jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co za paskudna pogoda!! Z samego rana zrobiłam test i ....... są dwie kreski ale ta druga jest jasna, zastanawiam się czy coś jest nie tak? Może ta krecha powinna być coraz bardziej widoczna, w końcu poziom hcg wzrasta, hmmm sama już niewiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena --- jestem dziś z Tobą cały czas! Trzymaj się dzielnie kochana i nie przestawaj myśleć o swoim małym cudzie w brzuszku. Jeśli będziesz w stanie dziś do nas napisać, to pisz! Ściskam Cię mocno i wiem, że dasz radę przez to przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko --- to super, że masz pozytywny test! Nie przejmuj się, że kreska jest blada, najważniejsze że jest. Malinka też miała bladą kreseczkę a teraz ma śliczny brzusio, więc nie martw się tylko ciesz. Jak chcesz się upewnić to idź na badanie bety, wtedy już nie będziesz miała wątpliwości :-) No i chyba można Ci już chyba gratulować co? Supeeeeer! Bardzo się cieszę i serdecznie Ci gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba już można:-) @ nie przyszła i nic nie wskazuje ma nadejść. W piątek wybieram się do gina. dzisiaj się czuję do kitu mdłości i ogulnie jakaś słaba jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu,jestesmy z Toba.... nie wiem czy to ta pogoda czy co ale głowa mnie boli tak jak chyba nigdy w zyciu...ledwo stoje...nie wiem jak dojade do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............12.............19.10. ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08...................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. ......25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10................. ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................ .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........17.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......17.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? Madziu nie wiem co napisac, mam nadzieje, ze sie trzymasz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............12.............19.10. ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........11............ok02.10...................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08...................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10...................25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10............... ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................. .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........17.......01.08.09.....19.03.2010( ? )....27......? Magdaleena...18...... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie dopiero jutro zaczynam 19 tydzień, ale już dziś poprawiam. Jutro mam dużo roboty i nie wiem czy uda mi się do Was zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Magda - Caly czas jestem z Toba myslami i modle sie za Was.... Przepraszam, ze sie nie odzywalam, jestem tach chora, ze szkoda gadac. Antybiotyk nic nie wart, a innych lekow nie odwaze sie probowac. Jedyne pocieszenie, ze mala kopie i wierci sie ciagle. Sciskam Was Kochane i jak bedzie mi, lepiej to zaraz sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............12.............19.10. ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........11............ok02.10...................21.....maz o wieckie basiolinka...........8 ..............23.08...................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10............... ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010.........27......dziewczynka Magdaleena...18...... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? Ciasteczko - wspaniala wiadomosc. Dopisuj sie:-) Ja nie mialam takiej mocnej krechy ani razu - byla coraz widoczniejsza, ale bledsza od kreski kontrolnej.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziewczynki! Jakoś przezyłam, choć było cięzko! Dużo smutnych i życzliwych ludzi w koło, choć tak nie do końca na mszy i na cmentarzu docierało do mnie co się dzieje. Jeszcze mi się ścięgno przestawiło jak wysiadałam z samochodu i nie mogłam iśc. Po pożegnaniu z Mamą strasznie smutno, ale jakoś troszkę lepiej mi się zrobiło. Będzie ciężko, ale musimy dac radę. Do tego wiatr okropny i deszcz (na szczęście niezbyt mocny). I zimno! W ogóle to uszykowałam sobie bluzkę, której wczesniej nie przymierzyłam, bo pamiętałam, że jest duża.No i sie okazało, ze tak mi się na brzusiu opina, że nie moge się ruszać. To załozyłam 3 sweerki, płaszcz, kozaki a i tak przemarzłam okropnie. Teraz sobie siedzę i wszystko mnie boli, ale myślę, że to ten stres i nerwy powoli opadają. Teraz tylko czas pozostał do pomocy, ale święta bedą strasznie smutne w tym roku! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, słowa otuchy, kciuki, myśli i modlitwy. Jak się okazuje można spotkac na swojej drodze fajnych i życzliwych ludzi, nawet jesli nigdy się ich nie zobaczyło. Dziękuje :) Spotkała się duża część naszej rodziny, nawet Ci, których bardzo rzadko widuemy. Szkoda, że człowiek najczęsciej spotyka się przy takich okazjach. No i okazało się, że moja kuzynka też jest w ciąży, chyba tylko o miesiąc niżej niż ja. Staram się trzymać i myśleć (mimo wszystko) pozytywnie. Jakoś byc musi przecież! Ps. Ciasteczko - no to gratulacje wielkie i strasznie się cieszę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena - bedzie dobrze, przeciez musi byc juz tylko lepiej. Nie rozchoruj sie Kochana, bo w ciazy ciezko pokonac nawet przeziebienie. Fisiowa - Ja sie staram powstrzymywac, choc od 3 dni mam ochote na slodkie. Strasznie uwazam, zeby nie przytyc - tylko tyle ile trzeba dla dzieciatka. W sumie brzuch mi rosnie, a waga stoi w miejscu, ale boje sie, zeby nie ruszyla :-)))) Dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ja juz od rana na nogach. Mam jakies obrzydliwe ataki kaszlu i chyba znow pojde do lekarza. Boje sie, zeby to nie bylo jakies zapalenie oskrzeli:-( Boli mnie cala klatka piersiowa:-( Na dodatek moj maz tez chory...a chory facet...to same wiecie. martwie sie tylko, zeby to chorobsko nie zaszkodzilo mojej malej:-( Odezwe sie popoludniu, teraz zmykam do wyrka. Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - kuruj się Kochana! I do lekarza idź, bo czasem lepiej nawet wziąć antybiotyki, mniej Dzidzi zaszkodza niż taka nieleczona choroba. Ja też od rana na nogach, nie moge spac jakoś. Zasypiam, budze się, nie moge zasnąć i tak w kółko. Deszcz lał całą noc. O 6:30 było tąpnięcie w kopalni i to na tyle mocne, że przesuneło mi się łóżko znów troche i rozdzwoniły dzwonki na ścianie. Potem przysniła mi się Mama. Najpierw taka starutka, siwiusieńka, schorowana, ledwo sie mogła ruszać, a zaraz potem taka w kwiecie wieku, zadowolona, szczęśliwa i zdrowa. To chyba znaczy, że jest Jej dobrze, co? Bo jak uspiliśmy psiaka miesiąc temu to też mi się przyśnił taki młodziutki i zadowolony, a naprawde był juz staruszek. Poza tym mam numery lotto ze snu, ale tylko 5 a i tak nie wiem czy dobrze zapisałam, bo nie mogłam zapamiętać. Kiedyś na takie wyśnione trafiłam "trójkę". Leje i leje, a ja z ojcem zaraz jadę 130 km odwieźć jego siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mnie łeb boli...to chyba ta pogoda....wczoraj akurat jak wychodziłam do pracy rozpetała sie taka zadymka ze szok...no i spoznilismy sie 20 minut...kurwa,zima w pazdzierniku... Malina,biegiem do lekarza!!! Ciasteczko a Ty na bete!!!no i gratulacje🌼 Madzia a moze zostan lepiej w domu jak tak przemarzłas,co? Green-ka co z Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dopiero wstałam miałam budzik ustawiony na 8 ale nic z tego zaspałam, ciągle bym tylko spała i spała...... i spała:-). Malina biegiem do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Dziekuje za troske. Wrocilam od lekarza, wariat kazal mi zrobic przeswietlenie pluc, wiec mu uswiadomilam, ze z takim brzuchem to raczej nie...pan nie uslyszal, ze jestem w ciazy- co oglosilam mu zaraz po wejsciu do gabinetu. Zreszta mam brzuch jak balon i nie wyglada on raczej na otylosc, wiec nie wiem jak go nie zauwazyl:-) Koniec koncow wysluchal cos w oskrzelach i dal mi antybiotyk. Zadzwonilam jeszcze do mojego gina, aby skonsultowac z nim te leki i w efekcie bede uzywala juz drugiego antybiotyku i lezala w lozku cholera wie do kiedy. Odzwyczailam sie od lekow, i ciagle mam po nich nudnosci...za kazdym kaszlnieciem boje sie, ze puszcze pawia. Nataliusia - Bylam zszokowana tymi opadami sniegu, normalnie az trudno uwierzyc. U nas tez pogoda sie pogorszyla, jest zimno i chmurnie.... Greenka - no wlasnie co z praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko moje gratulacje :) super że już kolejna z nas zaciążyła :) Nataliuś pogoda do d... to fakt ale co zrobić, ja już powyciągałam kurtki zimowe, szaliki i rękawiczki a pomyśleć ze rok temu na ślubie miałam 25 stopni ciepła ... :) malina zdrowiej kochaniutka jak najszybciej, ja póki co jutro mam znowu wolne :D jak fajnie, co prawda weekend w pracy ale za to potem znowu wolne, ehhh życie nie jest takie złe :) trzymajcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............12.............19.10. ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka.........9 ............ok...06.11...................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. ......25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10................. ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................ .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........17.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......17.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? Ps. W końcu zaktualizowałam tabelkę :) mam nadzieję, że mój organizm nie bedzie szalał i wszystko będzie ok, w sumie to dałam 9 miesiąc starań ale przez te anomalia to już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Wyszlam na chwile z lozka. Czuje sie niefajnie, kaszel mnie rozwala a w dodatku popekaly mi naczynka i polala sie krew z nosa - pierwszy raz w zyciu - podobno w ciazy to normalne. Basiolinka, skopiowalas nie ta tabelke:-))) Ja zaktualizowalam ja o swoje dane wczoraj, greenka tez:-))) skopiowalas stara:-) No nic zmykam... Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............12.............19.10. ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........11............ok02.10...................21.....maz o wieckie basiolinka...........9............ok.06.11...................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10............... ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010......... 27......dziewczynka Magdaleena...18...... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? Już poprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×