Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

magdaleena --- cieszę się, że Twój dzidziolek dobrze się miewa! I już taki duży!!! 400g! Jak już będziesz po badaniach to daj znać, ja postaram się zajrzeć w ciągu dnia żeby się dowiedzieć. malina --- a jak Twoje samopoczucie? Przeszło Ci już? nataliuś --- bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się na badania. Może w końcu się wyjaśni jaka jest przyczyna Waszych niepowodzeń. Trzymam za Was kciuki bardzo bardzo mocno. I oczywiście informuj nas na bieżąco :-) Przepraszam, że nie piszę do reszty dziewczyn, ale łóżko wzywa mnie głośno :-) Jak już mi się sytuacja w pracy unormuje to będę pisała więcej. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Wlasnie wrocilam do domu - bylam u tesciow. Jestem juz praktycznie zdrowa, tylko zostal mi kaszel. Bylam dzisiaj u doktorka. Widzialam mala - ma 13 cm od glowki do pupci - z nogami to okolo 20 cm - kawal baby:-))) wiercila sie jak by jej ktos zamontowal motorek:-) Chcialam, zeby lekarz upewnil sie czy to na pewno dziewczynka, ale ta sie chowala...beda jaja, jak sie okaze, ze to maly facio:-) Mi obojetne, ale nie chce sie nastawic na dziewczynke, a potem bedzie chlopiec...choc wnioskujac z tego, co mowil gin, to ma byc na 99% dziewczynka. Odebralam wyniki z testu potrojnego - wyszly super i nie ma zagrozenia zespolem downa i kilkoma chorobami genetycznymi. Zmykam Babeczki, bo jestem padnieta. paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mamy lenia:-))))) Kobity piszcie cos - nudzi mi sie bez Was. Cale rano do poludnia przewalilam przy komputerze - ide sprzatac, bo mam w domu istny burdel. A Wy sie odzywajcie. Jak minal Wam weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, ja jakoś mało mam czasu ostatnio i ciągle jestem wykończona. Jakiś smutek mnie dopadł i nic mi się nie chce. Przez weekend mało tu zaglądam, bo z Ł. mamy dla siebie mało czasu w tygodniu, więc w weekend staramy się nadrabiać :) Dziś rano poszłam do przychodni na powtórne badanie moczu i zrobić ten posiew. Musiałam iść do innej niż moja, bo tylko w tej jednej jest bakteriologia, a tylko tam robia posiew moczu.No i posiew zalatwiłam szybko, wyniki w czwartek (kosztowało mnie to 30 zł), natomiast do ogólnych wyników była taka kolejka, że zeszłoby mi tam ze 2 godziny, więc sobie olałam. Jutro pójdę do mojej przychodni i jak zrobię to też będę miała wyniki akurat na czwartek i w piątek z rana będe mogła spokojnie podejść z nimi do gina. I mam nadzieję, ze się okaże, że to tylko był błąd wyników i nic mi nie dolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale tu pustki, dziewczynki piszcie co tam u was . U mnie ok, to znaczy chyba ok, boli mnie podbrzusze ale to chyba normalne na początku ciąży, czasami jednak boli dość mocno. Drogie brzuchatki mam pytanko w którym tyg. ciąży widać maleństwo na usg? A czy bolały was brzuchale na początku ciąży. Dziewczyny może uznacie że to głupie, ale ostatnio ogarnęły mnie jakieś lęki. Po euforii przyszedł czas na strach. Czy dam sobie z maleństwem radę? Jak bardzo zmieni się moje życie? Najbardziej się boję, że coś będzie nie tak , albo ............ nawet nie napisze tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale tu pustki, dziewczynki piszcie co tam u was . U mnie ok, to znaczy chyba ok, boli mnie podbrzusze ale to chyba normalne na początku ciąży, czasami jednak boli dość mocno. Drogie brzuchatki mam pytanko w którym tyg. ciąży widać maleństwo na usg? A czy bolały was brzuchale na początku ciąży. Dziewczyny może uznacie że to głupie, ale ostatnio ogarnęły mnie jakieś lęki. Po euforii przyszedł czas na strach. Czy dam sobie z maleństwem radę? Jak bardzo zmieni się moje życie? Najbardziej się boję, że coś będzie nie tak , albo ............ nawet nie napisze tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko:-) Ja tez mialam bole brzucha jak na okres. Jesli chodzi o strach...tez mnie w pewnym momencie naszedl. Pozniej niz Ciebie, ale jednak. Teraz juz o tym zapomnialam. Oczywiscie tez zastanawiam sie jak to bedzie... Magdaleena - buziaki Kochana:-) Obys wszystkie wyniki bylu w normie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko - mnie cały czas bolał brzuszek i praktycznie boli mnie codziennie do tej pory. Na usg pierwszy raz byłam w 6 tyg, ale był wtedy jeszcze tylko pęcherzyk. Dzidziol objawił się pozniej :D A takie lęki dopadają chyba każda z nas, więc nie ma się czym przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja tylko na chwilkę. Mam dziś kolejny dzień liczenia, układania i pakowania w sklepie. Jest mi ciężko, bo jestem sama i nie ma mi kto pomóc. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze w listopadzie będę tu pracowała :-D Mi się nie spieszy a szefostwo chyba ma to w nosie bo nawet nie przyjadą zobaczyć jak to wygląda... Trudno. Zaległości w czytaniu i odpisywaniu będę nadrabiała jak już się to wszystko skończy. A tymczasem miłego dnia i zmykam do swoich zajęć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki, Co to za zmowa milczenia?? Mnie wczoraj nie bylo w domu, bylam u tesciowej, miala gosci i chcialam jej troche pomoc. Zaczynam sie troche nudzic w domu:-)))) Na szczescie jutro ide na spotkanie z dziewczynami z Polski, wiec poznam kogos nowego i troche sie rozerwe. Mam tez w planach male zakupy, potrzebne mi sa jakies bluzki na jesien. W Stambule mozna kupic fajne ciuch np. z fabryki H&M...po smiesznych cenach. Mam nadzieje, ze cos upoluje:-) Dzidzula tak zaczela kopac, ze juz od kilku dni mozna wyczuc to reka:-) Troszke dzienie sie z tym czuje:-)))) pisac pisac Kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)malina z H&m polecam ci ubranka dla dzieci moja mala ma pelno sa dobrej jakosci i nie spieraja sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem:-) Jeszcze bedac w Polsce nie odmowilam sobie kupna kompleciku 3 body dla dzieciaczka. Ceny tez sa rozsadne. W Turcji nie ma sklepow H&M, ale za to sa fabryki tej firmy. Bardzo duzo ubran, zazwyczaj nadprodukcji jest sprzedawanych na "bazarach" - choc to nie jest odpowiednia nazwa tych miejsc. Jest to o tylekorzystne, ze w koszulki kosztujace w Polsce okolo 80-90 zl tutaj mozna kupic za 10 zl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t faktycznie tanio ja teaz kupilam kurtke i spodnie ocieplane na zime corce ale przeplacilam bo dalam 70 euro!!!!znaczy moj M w polsce tem sam komplet byl taniej ale tak jest jak facet idzie na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze, że tu straszan pustka. Długo czkałam na @ i wreszcie przyszła, byłam u gina i przepisał mi CLO i kazał przyjsć 29 na monitoring. Już tak bardzo nie nastawiam się na dziecko a bardziej myśle o tym, że będzie co ma być. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co z Wami? Ja myślałam, że jak tu zajrzę w wolnej chwili, to nie nadążę czytać, a tu tylko kilka postów??? Nieładnie, nieładnie... Szybciutko zdawać relację co u której słychać! Ja skończyłam swoją pracę na dziś, ale w poniedziałek dalej do boju! Już niewiele mi zostało, ale jeszcze przyszły tydzień będę miała taki zawalony robotą. Potem może trochę luzu... W końcu? Teraz mam weekend wolny, ale nie zajrzę, bo w domowym kompie mam jakiegoś wira i prawie w ogóle nie działa. Jedna strona otwiera się 15 minut a to doprowadza mnie do szału i wolę go w ogóle nie uruchamiać niż się denerwować. Ale w poniedziałek lub wtorek już będzie nowiutki, czyściutki i będzie działał ładnie, bo dajemy go do "czyszczenia". Miłego weekendu i piszcie!!! Jak w poniedziałek przyjdę do pracy to chcę tu zobaczyć 3-4 nowe strony zapisane ;-) ;-) ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie pusto na naszym topicu. Może się dziewczyny tak intensywnie starają:-):-):-). U mnie ponuro, nastrój też mam depresyjny, byle co mnie doprowadza do płaczu, nic mnie nie cieszy. Mam nadzieję, że u Was dziewczynki trochę lepiej z nastrojami. Piszcie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie pusto na naszym topicu. Może się dziewczyny tak intensywnie starają:-):-):-). U mnie ponuro, nastrój też mam depresyjny, byle co mnie doprowadza do płaczu, nic mnie nie cieszy. Mam nadzieję, że u Was dziewczynki trochę lepiej z nastrojami. Piszcie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zarobiona calusińki tydzień jestem a i też nie bardzo jest o czym pisać, na staranka nie mam juz nawet sił i wiem, ze w tym cyklu się nie udało bo kiedy było trzeba to staranek nie było, trzeba wyluzować troche, pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę, ze nie tylko ja nie mam ostatnio czasu , w pracy młyn totalny, zmiana władzy = totalna dezorganizacja dotychczasowego systemu pracy, mam wszystkiego dosyć, ale nadgodzin robić nie będę o napewno NIE, tym bardziej ze i tak nikt tego nie doceni a wręcz przeciwnie jeszcze człowieka zje... :( najgorsze ze mój M też na tym cierpi bo przychodzę wkurzona z pracy i czepiam się o wszystko, teraz na szczęscie mam wolne to może jakoś dojdę do ładu sama ze sobą :) o starankach nie mam co pisać bo w ogóle zeszły na boczny tor... niestety :( mam nadzieję ze u Was lepiej niż u mnie :) pozdrawiam Wszystkie Panie i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) wszystko u Was Ok dziewczyny??? Magdaleena - co slychac? Ja ma dzisiaj dzien migrenowy, wiec tylko na chwilke zagladnelam z nadzieje, ze cos sie tutaj ruszylo. Wczoraj bylam na super spotkaniu w dziewczynami z Polski. Bylonas w sumie 8 kobitek. Dziewczyny piwkowaly, a ja grzecznie pilam soczek. Nie ma to jak Polki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jeszcze ktos to czyta...ale nie bedzie mnie az do czwartku. Fajnie jesli zdecydujecie sie jeszcze odezwac..jesli nie, to ja tez rezygnuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam cały czas, tylko nie pisze nic, bo rzuciam się w wir pracy twórczej :D Generalnie u mnie wszystko w porządku na ile to możliwe. Wizyty na cmentarzu mnie przygnębiają, ale na to nic nie poradze na razie. Z Dzidziolem tez ok, siedzi sobie cały czas dupką na mojej szyjce i mnie uciska, więc mnie brzuszek boli często, a jak chodze to uciska mi na pęcherz. Ja taki charakterek będzie miał złośliwy (po rodzicach) to nie damy sobie z nim rady :D Dziś kupiłam w końcu proszek do prania dla Dziodziolków, musze poprać wszystko to co mam, spisać sobie i zobaczę czego jeszcze potrzebujemy :) Malinka, czemu Cię nie będzie tyle czasu?? A gdzie reszta Dziewuszek się podziewa? Wszystkie sędzają pewnie rodzinne weekendy i nie mają czasu na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja też czytuję nasze forum niestety reszta kobitek ani mru mru, coś cichutko siedzą, mam nadzieję, że u nich wszystko ok. U mnie ok dolegliwości ciążowe jakoś znoszę, najgorsze są te zawroty głowy ale nie jest tragicznie. Na usg wybieram się 6.11. Piszcie co tam u Was?! Gdzie Nataliuś? Gdzie reszta kobietek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????????????????????ja pierdziu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za pustki???????????????????????? A no ja sie nie odzywałam bo M miał urlop no i nie wiele myslac tez wziełam wolne i wybylismy na wies..a ze tam internet działa jakby chciał a nie mógł(nadajnik radiowy) to nawet nie podchodziłam do kompa.....myslałam ze jak dzis tu zajrze to bede miec duza lekture do czytania przy kawie a tu co?!?!?!?!?!?!?!?!?! Co nowego?a no nic..a własciwie to ze w tym cyklu mam wszystko gdzies...zadnego seksu co 2 dni,tylko wtedy kiedy nam sie chce..zadnych witamin nic,kompletni nic...a 10-go wizyta w klinice....i wszystko bedzie jasne... Musze sie pochwalic ze uzbierałam az całe dno reklamówki grzybów:D:D:D Pisac baby wstretne:)czy jak mnie tu nie ma to nikt nie raczy sie odezwac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochowały się gdzieś wszystkie :D Ja właśie po śniadanku i zaraz zabieram sie dalej do mojej "pracy", bo mam tyle pomusłó, że jak ich nie zrealizuję, to chyba pęknę. :D W ogóle się nic nie wyspałam dziś, bo nie dość, że wstawałam co pół godziny na siku, to na dodatek nie mogłam spać, bo tak mnie Małe ugniatało, że jak bym się nie położyła, to brzuch mnie bolał. A dziś piękna pogoda! Pisac Babole, co to za milczenie? Usprawiedliwiona jest tylko Malinka, bo napisała, ze jej nie będzie i Greenka, ktora ciężko pracuje przy remanencie :) Gdzie reszta????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie jakoś leci biore to CLO ale strasznie dziwnie się po tym czuje, jestem senna, czasami zbiera mi się na mdłości, ale ogólnie nie jest tragicznie. Co najciekawsze w tej całej sytuacji jest to, że po tych tabletkach jest duże prawdopodobiństwo ciąży blioźniaczej i na saną myśl mojemu M oczka się śmieja jak pomyśli o podwójnym szczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazowieckie basiolinka...........9............ok.06.11.............. .....26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10............... ...21........lubuskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010......... 27......dziewczynka Magdaleena...18...... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. Ja też mam usprawiedliwienie bo tu zaglądałam więc sie mnie prosze nie czepiać:-):-). Nataliuś to bardzo dobrze że troszke odpuściliście, zanim zobaczyłam dwie krechy na teście też nie było żadnego celowania w dni płodne, przytaulasy były gdy mieliśmy na to ochotę. Dzisiaj rano ledwo co wstałam z łóżka, musiałam odbyć rozmowę z porcelanowym uchem:-( bleeee, myślałam, że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×