Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.06.11..................26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010........27.....dziewczynka Magdaleena...18...... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? ciasteczko21...6 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja tylko na chwilkę... Dalej liczę i już mam tego dość. Wiem, że marudzę, ale to jest takie nużące... Mam nadzieję, że do końca tego tygodnia skończę. Został mi tylko jeden dział, ale chyba ten największy:-) Cieszę się, że się odezwałyście :-D Na razie to tylko tyle, bo muszę wracać do pracy. Może znajdę jeszcze chwilę w ciągu dnia, żeby do Was zajrzeć. Ściskam Was mocno i brzuchatki - pogłaskajcie swoje brzusie ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy jakąś starą tabelkę znów wkleiłyście?! Ja już się aktualizowałam, a tu znów jestem daleko w tyle. STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.06.11.............. ....26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......23......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010........27.....dziewczynka Magdaleena...23...... 1.10.09....... 28.02.2010......26... niespodzianka green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? ciasteczko21...6 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Poza tym poozdabiałam (drukarką oczywiście) kopertki, popakowałam ładnie w foliówki i karteczki gotowe do sprzedaży. Ł. mi nawet spejlany stojak na pocztówki zamówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - różne i rózniste. W sensie, ze kartki okazjonalne - teraz mam na topie święta :D No i slubne zawsze na topie. Ostatnio tez zaproszenia. A poza tym co tylko mi przyjdzie do głowy :D Wszystko ręcznie robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakas stronke zeby je zobaczyc?tak sie pytam bo mi takie na swieta sie bardzo podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka w planach póki co, ale kiedy powstanie to jeszcze nie wiem. Może prędzej co nieco powędruje na allegro :) Poza tym chętnie słucham sugestii i mogę zrobić coś na życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja sie zglaszam jak cos bedziesz miala :)moja kolezanka kiedys wlasnie robila kartki takie i albumy sliczne byly:) a to nawet ma jakas nazwe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to się nazywa scrapbooking :) Albumy tez robię, ale póki co tylko na wlasny użytek. I jeden był jako prezent dla mojego Ł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.06.11.............. ....26.......małopolska Magda8080 .........4............. 30.10....................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............5...............04.11................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......25......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........19.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...23...... 1.10.09....... 28.02.2010......26... niespodzianka green-ka ......19......02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? ciasteczko21...6 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? hej kobietki. Jakies przeziebienie mnie dopadlo. Heh wyobrazcie sobie dzwonie wczoraj do mojej managerki i mowie, ze chce wziac na dzis wolne, bo cos mnie bierze. A ona do mnie, ze "nie bardzo, bo rano w grafiku sa same osoby co sie dopiero ucza i nie poradza sobie sami" myslalam, ze mnie cos trafi. Poszlam do tej pracy ale jutro odpuszczam. Zadzwonie i powiem, ze sorry inni dzwonia 2 godziny przed zmiana, ze nie przyjda i jakos jest ok a ja co? Zadzwonilam dzien przed i nie? Niech sie wala. Poza tym w moim stanie moga mnie pocalowac nie powiem w co. Wogole ta laska taka jest. Mam inna dziewczyne we wczesnej ciazy w pracy i ona przechodzi ja okropnie. Co chwile wymiotuje, zle sie czuje, ma zaparcia i inne przeboje. Wyobrazcie sobie jednego dnia prawie wila sie z bolu a ta franca jej nie puscila do domu!!! I chyba nie zdaje sobie sprawy, ze kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej bo jest zdziwiona, ze ja tak dobrze znosze a ona wrecz przeciwnie. Takze coby sie nie dzialo jutro olewam prace. I niech sie dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Fisiowna bo niestety tak jest ze niektórzy jesli sa choc troche wyzej postawieni od innych to wyzej sraja niz dupe maja...w kazdej pracy znajdzie sie taka menda....a Ty bierz wolne albo bierz zwolnienie i niech Cie cmokna... Magdaleena,no stronka www jest fajnym pomysłem..karteczki robisz sliczne wiec moze dzieki stronce byłby jakis dodatkowy dochód...a próbowałas na alegro? Połozyłam sie o 14 i własnie z ciezkim bólem wstałam...najchetniej poszłabym spac dalej...a niestety do pracy trza isc:( Ciasteczko apropo pracy w nocy to co Ty postanowiłas? Basiolinka widze ze Ty tez masz "swietnych" znajomych na Nk co Ci w komentarzach o dzidzi pieprza...jak ja tego nienawidze....teraz zanim wstawie zdjecie 5 razy pomysle czy nie prowokuje do zadnego komentarza..np jak bylismy na weselu zrobiono nam zajebiste zdjecie ale nie wrzuce go bo M trzyma mnie za brzuch wiec pewnie zaraz posypały by sie komentarze o ciazy..ble.......A Twój piesek wyglada zajebiscie w różowym:D Banmon a co to za widoki u Ciebie na NK?gdzies była i sie nie chwaliła,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos mojej pracy, to od dziś jestem na L4. w zeszłym tyg rozmawiałam na ten temat z kierownictwem, wiadomość o ciąży przyjęli dość dobrze nie było żadnych głupich komentarzy. Moja kierowniczka stwierdziła że najlepszym wyjściem będzie L4 bo to jest zbyt ciężka praca dla kobiety w ciąży. Z jednej strony ciesze się z tego powodu bo nie muszę się tak nadziwigać w tej pracy, ale z drugiej strony to wolałabym spędzić ciąże aktywnie. Nie jestem typem leniuszka który uwielbia kanapę i TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko pracujac to bys ciaze spedziła az za aktywnie....bardzo dobrze zrobiłas...przeciez nikt Ci nie kaze lezec przed telewizorem..zawsze mozesz pisac na forum:Da tak serio to jakies spacery itp....odpoczywaj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Jestem na sekundke. Zmieniaja w calym naszym bloku kable telefoniczne i mam zapowiedziane, ze do czwartku nie bedzie telefonu, ani internetu - na chwilke wlaczyli, bo cos tam sprawdzaja:-) Fajnie, ze piszecie - musialam sie wkurzyc, zeby Was ruszylo co babole okropne:-))))))) U mnie wszystko Ok, tylko mecza mnie zgaga i bol rozciagajacej sie macicy - ale nie jest najgorzej. Buziaki dla wszystkich:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam L4 z zaleceniem leżenia więc na tych spacerkach muszę uważać(na kontrolerów z ZUS-u :-) ) będe spacerować po lasach tam chyba się na nich nie natknę :-) albo wezmę się za jakąś ciekawą książkę. Znacie coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nataliuś nie tylko Ciebie zachwycił nasz piesek ;) co do znajomych to są fantastyczni ludzie ale nie wiedzą o naszych starankach o dzidziolka, nie jestem typem który spowiada sie wszystkim ze swoich rozterek, wiem ze chcą dla mnie dobrze dlatego nie zezłościły mnie te komentarze a dzidzia będzie kiedy będzie i już :) ciasteczko bardzo się cieszę ze sobie odpoczniesz w domowych pieleszach, wykonywanie Twojej pracy w ciąży to byłoby mocne przegięcie wiec odpoczywaj i rośnij zdrowo :) tak poza tym to ni cciekawego sie nie dzieje, uciekam bo M wymyślił że będzie oglądał film ;) noooooooo chyba że nie będzie ;) miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem swiezo po lekturze "Polki" Gretkowskiej i goraco polecam!!!po za tym wszystko Grocholi ktora uwielbiam i jak lubisz dziwne klimaty to "Wojne polsko-ruska..."Masłowskiej..i tu zaznacze ze jezeli ktos nie przeczytał ksiazki i obejrzał film to musi wiedziec ze film jest koszmarny i nie ma nie wiele wspólnego z ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlatego filmu nie oglądałam :D Ale jak dorwę książkę gdzieś w biblio to oczywiście zgarnę. Ja na razie czytam Matertonka (w sam raz lektura na ciążę:D ), ale to akurat jedna z nudniejszych jego książek. Przynajmniej na razie. No i wczoraj nabyłam najnowszą Chmielewską, ale póki co czeka na swoją kolej :) A co do aktywnej ciąży to ja tez chciałam, bo tez nie lubię leżeć za bardzo, ale raz, ze nie mogę, a dwa - niestety Małe jest tak ułożone, ze mnie strasznie uciska i mam problemy z chodzeniem. Generalnie najlepiej mi się siedzi, bo jak leżę to też nie bardzo. Dzisiaj mój Ł. poczuł pod ręką pierwszego małego kopniaczka :D Tak więc z tą ciążą to różnie bywa, a też mi nic nie zapowiadało wcześniej, ze tak będzie. No a poza tym zaczynamy 6 miesiąc, a ja nadal wyglądam jakbym się po prostu trichę za dużo najdła, choć chyba powoli zaczynam się zaokrąglać :D Gdzieś się przeciez mieści te plus 6 kilo :D Ps. Co do allegro to się zastanawiam. Jak na razie kartki będa stały u Ł. w zakładzie, tak pod ręką. Zawsze jak ludzie czekają na zdjęcie to szukają czegoś do roboty :D Tylko mi się ciężko z nimi rozstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka! Znów nie wuspana, bo sąsiadka zwykle od porannych godzin katuje mnie jakąś wyjącą muzyką, gdzie śpiewają cały czas "ba ba ba"! Normalnie oszaleć można, a że dzieli nas tylko cienka ściana, to u mnie słychac jakby to koło mojego ucha grało. Zwlaszcza tak z rana, kiedy jest jeszcze w miarę cicho. I jak już się wybudze przy tej muzie to koniec ze mną. Nie usnę choćby nie wiem co! Zwłaszcza, że i tak nie najlepiej sypiam nocami, bo to na siku wstaję, to boli mnie brzuch i nie mam się jak ułożyć... Ale już po śniadanku jestem i kawce, więc trochę mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.Zrobiłam dzisiaj test bo od 2 dni nei mam @ i mam dwie kreski co prawda jedna blada bardzo ale cos tam jest -zrobilam dwa testy i na kazdych jest kreska-boję się zeby to nei była ciąża biochemiczna.Powiem wam że w tym cyklu chciałam dostać okres bo mialam inne plany a tutaj dwie kreski-tak to jest jak czlowiek się nie nastawia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje ja też się nie wyspałam, gdzieś na dnie szafy znalazłam rozpoczęty " Kod Leonarda Da Vici" i tak mnie wciągnęło,że przeczytałam do końca i późno poszłam spać. Magda mi test pozytywny wyszedł na 3 dni przed @ też miałam bladą krechę, za kilka dni powtórzyłam i kreska byłam ciemniejsza. A masz jeszcze jakieś objawy? Wstrzymam się z gratulacjami dla Ciebie, żeby nie zapeszyć. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko no objawy to takie że nie mam okresu, bolą mnie piersi i pobolewa brzuch i nie mam apetytu.Te kreski są widoczne.zrobie zdjecie i wrzucę pozniej.A Ty w dniu okresu juz mialas druga kreskę tak wyrazna jak kontrolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc - znow wpadam na sekundke, bo mam akurat internet. Magdus - bardzo bardzo sie ciesze. Ja tez robilam test 2 dni po terminie okresu - byly 2 widoczne kreski, ale ta druga blada. Kochana bede gratulowac, jak bedziesz po becie:-) Tym razem musi byc wszystko dobrze:-) Trzymam kciukasy z calej sily i wierze, ze tym razem sie nie zawiedziesz. Buziaki:-* Wszystkie Was serdeczniepozdarwiam - przepraszam, ze nie moge do Wszystkich pisac, ale zaraz wylacza mi neta:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie iem czy będe bete robic- czy odrazu nei pojde do ginekologa ta za 1,5 -2 tygodnie.Ta beta mnie strasznei stresuje-a i tak co ma byc to będzie szczególnei na początku.Powtorze jeszcze test tak za 2-3 dni.Kreski są bardziej widoczne niz ostatnio wiec to mzoe dobry znak.aaa i dodam ze testy nei sa ultraczule a wtedy były wiec mzoe teraz sie uda!oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena - wspolczuje sasiadki! Ja mialam straszna awanturnice nad naszym mieszkaniem - od rana darla sie jak opentana ( glownie na swoje zestresowane dzieci). Na szczescie sie wyprowadzila. Teraz mamy jakas nowa rodzinke i sa w sumie spoko. Ciasteczko - swietnie, ze masz L4. Uwazaj tylko na ZUS:-) Jak sie czujesz? Masz jakies dolegliwosci - oby Cie ominely:-) Polecam Ci ksiazki Kalicinskiej z serii "Nad Rozlewiskiemem" - serial jest do d..., ale ksiazki bardzo mi sie podobaly. Nataliusia - zachecilas mnie do tej Gretkowskiej. Musze kupiac jakies jej ksiazki, gdy w grudniu bede w Polsce. AAA bede robic dzisiaj nalesniki z serem. Mam chyba jedna z pierwszych zachcianek. Niestety mam tez lenia, wiec robie te nalesniki od kilku dni:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×