Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

No, właśnie miałam tez pytać. Hallllooooo!!! Święta się skończyły. Dziewczyny, wracać do życia! Malinka - jak się czujesz? Co u Ciebie? Nadal w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie miałam tez pytać. Hallllooooo!!! Święta się skończyły. Dziewczyny, wracać do życia! Malinka - jak się czujesz? Co u Ciebie? Nadal w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wysmarowałam taki piękny pościk a tu lipa wcięło go:-( kafe szwankuję od kilku dni. U mnie bez zmian, zaczynam 16tc, ostatnio czułam coś jakby łaskotanie od wewnątrz, może to pierwsze mocniejsze fikołki malca? Jednak nie jestem do końca pewna, że to było "TO". Dorota GRATULUJĘ!! Jak się czujesz? Zaczynają się już pierwsze dolegliwości ciążowe? Piszcie kobietki co tam u Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wysmarowałam taki piękny pościk a tu lipa wcięło go:-( kafe szwankuję od kilku dni. U mnie bez zmian, zaczynam 16tc, ostatnio czułam coś jakby łaskotanie od wewnątrz, może to pierwsze mocniejsze fikołki malca? Jednak nie jestem do końca pewna, że to było "TO". Dorota GRATULUJĘ!! Jak się czujesz? Zaczynają się już pierwsze dolegliwości ciążowe? Piszcie kobietki co tam u Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wysmarowałam taki piękny pościk a tu lipa wcięło go:-( kafe szwankuję od kilku dni. U mnie bez zmian, zaczynam 16tc, ostatnio czułam coś jakby łaskotanie od wewnątrz, może to pierwsze mocniejsze fikołki malca? Jednak nie jestem do końca pewna, że to było "TO". Dorota GRATULUJĘ!! Jak się czujesz? Zaczynają się już pierwsze dolegliwości ciążowe? Piszcie kobietki co tam u Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wysmarowałam taki piękny pościk a tu lipa wcięło go:-( kafe szwankuję od kilku dni. U mnie bez zmian, zaczynam 16tc, ostatnio czułam coś jakby łaskotanie od wewnątrz, może to pierwsze mocniejsze fikołki malca? Jednak nie jestem do końca pewna, że to było "TO". Dorota GRATULUJĘ!! Jak się czujesz? Zaczynają się już pierwsze dolegliwości ciążowe? Piszcie kobietki co tam u Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......34......11.01.2010......9.02.2010(?)..... 27...dziewczynka Malina.........29.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...31...... 14.12.09....... 28.02.2010.....27...niespodzianka green-ka ......26......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..14 ......08.01.2010.....23.06.2010.......21......? Magda8080 .....10.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? hej. Od kilku dni mialam trudnosci z wejsciem na forum, wiec nic nie pisalam. Tylko krew mnie zalewala jak juz udalo mi sie wejsc ale ucinalo mi posty. Zostalo mi 6 tygodni, ale w nocy zostalam uraczona taka dawka skurczy, ze postanowilam spakowac sie jeszcze w tym tygodniu, zeby nie bylo problemu jakby sie zaczelo. Generalnie wydaje mi sie, ze urodze wczesniej. Nie wiem mam jakies takie przeczucie, czy slusznie zobaczymy. Poza tym w nocy spac nie moge i odsypiam w dzien. Nie wiem czym jest to spowodowane ale spi mi sie nieporownywalnie lepiej w dzien. W nocy to jest porazka. Co chwile mnie ciagnie do kibelka, mloda sie wierci, te cholerne skurcze i noge bola. W dzien zero nic. Malinka jak noga? Kiedy wracacie do Turcji?? Dorota gratuluje jeszcze raz:):):) Wybieracie sie gdzies na Sylwestra?? Ja bede sie "bawic" na bialej sali a Nowy Rok przywitam piwem Karmi Poema Di Cafe czy jakos tam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:-) Super, ze piszecie:-) Ja jeszcze jestem w Polsce, wylatujemy w niedziele, wiec mam jeszcze kilka dni na ostatnie zakupy i nacieszenie sie rodzinka. Z noga troche lepie, ale wiecie co, mam taki wielki brzuch jak niejedna kobitka w 9 miesiacu. Jest mi bardzo ciezko, nie ma sie co oszukiwac. Tak jak Fisiowa w nocy nie spie, dzisiaj zaliczylam drzemke od 1:30 do 3 w nocy. W dzien tez nie spie, wiec jestem wykonczona. Moze dzisiaj jakos sie przespie w dzien... Nie wiem jak u WAs, ale mi chodzenie sprawa duza trudnosc, po godzinie w centrum handlowym lub miescie zaczynam miec bole w krzyzu. Brzuch mi sie podniosl i bardzo bola mnie zebra, jakby brzuch mi sie pod nimi nie miescil:-))) Jejku przepraszam, ze tak narzekam, ale Wam moge sie wygadac. W domu rodzince nie chce ciagle narzekac, choc sami chyba widza, ze jest mi ciezko. Ogolnie puchne i jestem obolala...ale coz za to final bedzie piekny:-))))))))) A z fajnych wydarzen, bylam na filmie Avatar w 3D. Rozne sa opinie, ale mi bardzo sie podobal. Fabula jest ok, choc bez przesady, ale za to efekty specjalne w 3D sa fantatyczne. Naglosnienie w kinie bylo takie, ze moja Mala szalala jak jeszcze nigdy w zyciu:-) Az sie wystraszylam i przykrylam brzuch zwinietym puchowym plaszczem w nadziei, ze troszke odizoluje ja to od halasu:-))))) Co do Sylwestra, zostajemy w domu z rodzicami. Moj brat i jego narzeczona sie pochorowali, wiec pewnie spedzimy ten wieczor wszyscy razem przy jakiejs dobrej kolacji. Fisiowa - tez kupie Karmi - super pomysl. Zmykam narazie, ale jeszcze dzisiaj zagladne. Moze uda mi sie zdrzemnac z godzinke, bo mam umowiana kosmetyczke na 10:30... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie jakoś leci, objawów prawie brak, poza lekkimi mdłościami, ciągłym bieganie do toalety- siku (szczególnie w nocy), bół w podbrzuszu no i bół sutków......a mam jeszcze smak na ostre bo od słodkiego mnie odrzuca. Co do Sylwestra to myślimy nad zrobieniem malej imprezy u nas, tylko znajomi i rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w nadchodzacym Nowym Roku oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki - szczęśliwego Nowego Roku!! Ja normalnie zasypiam dziś na stojąco, więc chyba polegnę szybko. Dobrze, że nigdzie nie idę! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......34......11.01.2010......9.02.2010(?)..... 27...dziewczynka Malina.........29.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...31...... 14.12.09....... 28.02.2010.....27...niespodzianka green-ka ......26......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..14 ......08.01.2010.....23.06.2010.......21......? Magda8080 .....15.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? Aktualizuje :) to już 15 tydzien a nic jeszcze po mnie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie Kobietki?? Ja juz jestem w Stambule. Przylecielismy wczoraj. Dzisiaj calutki dzien odpoczywalam po podrozy. Odezwe sie jutro, bo juz zamykaja mi sie znowu oczy. Jestem dosc ociezala i spuchnieta i przyznam, ze juz odliczam dni, a raczej tygodnie do porodu. Nie moge sie doczekac. Jutro zadzwonie do lekarza i umowie sie na wizyte. dobrej nocki i piszcie co u Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie nowy rok zaczął się wirusem żołądkowym, ale już mi przechodzi. Kurcze, dziewczyny piszcie coś, bo ten topic nam umiera:-(. Magda u mnie już prawie 17 tyg, i też zbytnio nic nie widać. no może trochę przytyłam ok 3kg. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......35......11.01.2010......9.02.2010(?)..... 27...dziewczynka Malina.........29.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...31...... 14.12.09....... 28.02.2010.....27...niespodzianka green-ka ......26......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..14 ......08.01.2010.....23.06.2010.......21......? Magda8080 .....15.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? no to aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ostatnio cos slabo nam idzie pisanie, ale ja wierze, ze to przejsciowy stan:-) Juz tak bylo.... Ja dzisiaj bylam u tesciowej, spotkalam sie ze szwagierkami i milo spedzilam popoludnie. Jutro tez planuje isc do szwagierki, posiedzimy, poplotkujemy... Ma mi dac jakies ciuszki dla noworodka, ktorych nie uzywala. Nie wiem czy w miastach, w ktorych mieszkacie sa perfumerie Super Pharm, ale jesli tak, to polecam Wam zakupy kosmetykow z Musteli. Sa wlasnie w 40% obnizce. Ja kupilam duza butelke emulsji do mycia ciala i glowki noworodkow. Oryginalna cena to okolo 80 zl, a w promocji duzo taniej. Opakowanie jest duze, wiec kosmetyk bedzie dlugo sluzyl i mamy pewnosc, ze nie uczuli malenstwa:-) Sa tez inne kosmetyki z serii dla mamay i dzidziusia, ale ja kupilam tylko ta emulsje do kopieli. Mam juz tez wkladki laktacyjne, termometr do kapieli, gruszke do noska, patyczki do uszu, chusteczki nawilzane i puderek. Zaczynam kupowac wyprawke, ciuszkow juz mam sporo, ale musze jeszcze raz wszystko posprawdzac. Chce juz teraz kupic jak najwiecej rzeczy, bo cos czuje, ze z kazdym tygodniem bedzie mi ciezej. Dziewczyny fajnie, ze nie macie jeszcze duzych brzuchow:-) Uwierzcie, ze potem jest ciezko. Ja niedowierzalam, gdy kobiety w ciazy opisywaly nieprzespanwe noce i niemoc w przewroceniu sie z boku na bok w nocy...ale to wszystko prawda:-( U mnie powoli zaczynaja sie te problemy, choc nie utylam jakos bardzo bardzo...choc chyba mam juz 10 kg na plusie. Oceniam to na oko, bo waga mi sie popsula, ale 3 tyg temu bylo 7 kg, a w Polsce chyba brzuch bardzo mi urosl. Nawet nie od jedzenia, ale chyba cora zaczela rosnac i powieksza sie ilosc wod . Mam tylko wielka nadzieje, ze nie przekrocze 15 kg....jeszcze 2 miesiace.... Martwie sie co u Greenki i Magdaleeny - odzywac mi sie ciezaroweczki:-) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko - wspolczuje zatrucia - trzymaj sie.... Ja tez aktualizuje tabelke, Greenka Tobie tez wpisalam 30 tyg...chyba sie nie myle:-): STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......35......11.01.2010......9.02.2010(?)..... 27...dziewczynka Malina.........30.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...31...... 14.12.09....... 28.02.2010.....27...niespodzianka green-ka ......30......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..14 ......08.01.2010.....23.06.2010.......21......? Magda8080 .....15.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. Ja juz prawie przy koncowce. I juz sie nie moge doczekac. Wstanie z fotela, jak pisala Malina przewrocenie sie z boku na bok, zawiazanie butow czy wytarcie nog po prysznicu - poprostu masakra. Nogi mlodej gdzies pomiedzy moimi zebrami. Boli jak diabli. Ale mam nadzieje, ze juz niedlugo. Juz wszystko mam kupione i przymierzam sie do spakowania torby do szpitala. No i zostalo mi czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......35......11.01.2010......9.02.2010(?)..... 27...dziewczynka Malina.........30.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...33...... 05.01.10....... 28.02.2010.....27...chłopczyk green-ka ......30......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..14 ......08.01.2010.....23.06.2010.......21......? Magda8080 .....15.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? Mój Dzidzidziuś waży tylko 1655g rochę martwi mnie moje ciśnienie. Przed ciążą miałam zwykle 90/60. Dzisiaj 140/90 i takie mam cały czas w ciąży. Bardzo przyjemnie mi się słuchało lekarza. Cały czas tylko: prawidłowe, prawidłowe, prawidłowe... Ale szok - przytyłam już 17 kilo. Masakra, w życiu bym nie powiedziała patrząc na siebie, naprawde tego nie widzę. Dzidź mały, wody są w dolnej granicy normy, więc naprawdę nie wiem gdzie te kilogramy?! Może faktycznie woda mi się zatrzymuje? Zeby nie było tak całkiem idealnie to postępuje mi cały czas ta osteoporoza ciężarnych, dotałam nakaz spędzania czasu na słonku (skąd ja mu słonko wezmę?) i oczywiście dalej musze się katowac białkiem zwierzecym. A Mały ma okręconą pępowinę wokół szyjki. Tak, tak - Mały -mojej Kinderniespodziance wyrosły jajeczka i siusiaczek! Bedzie synuś Nasze rodziny sa skazane na dziewczęce wymarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze sie odezwalyscie:-) Magdaleena nie przejmuj sie za bardzo waga, bardzo duzo sie naczytalam o przeklamaniach w USG dot. wlasnie wagi dzieciaczkow. Nie mysl tez o kilogramach, ja juz przestalam sie za bardzo przejmowac, co bedzie to bedzie. Juz sie nastawıam na diete:-) Gratulacje siusiaczka:-))) Pewnie tatus szaleje ze szczescia:-) Fisiowa - oby Ci te ostatnie tygodnie szybko minely. Jestes pierwsza w kolejce:-) Moja cesarka jak narazie jest planowana na 9 marca, ale pewnie termin jeszcze sie zmieni. Musze sie umowic na wizyte kontrolna... Fisiowa jak bedziesz miala troche czasu, to bardzo prosze postaraj sie wkleic liste tego co kupilas dla siebie i corenki. İle kupilas kompletow ubranek na poczatek i jakie rozmiary? Bede Ci wdzieczna za taka liste:-) Ide spac kochane, plecy juz mi dokuczaja. Do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam dorota21....13................ 23.12.09........ 21..... mazowieckie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......35......11.01.2010......9.02.2010(?).....27...dziewczynka Malina.........30.......01.08.09.....13.03.2010.......27 .....dziewczynka Magdaleena...33...... 05.01.10....... 28.02.2010.....27...chłopczyk green-ka ......30......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21..18 ......08.01.2010.....23.06.2010.......22......? Magda8080 .....15.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? Hej dziewczyny u mnie znów sypie śnieg, powoli zaczynam mieć dosyć zimy, aż ciężko się z domu wydostać:-) a drogowcy jak zwykle zaskoczeni:-). Zaczynam się trochę martwić u mnie już 18 tyg a brzuszka nie widać niewiele też przytyłam, no i niewiem czy te łaskotanie w brzuchu to maluszek, boję się, że coś jest nie tak. Zaktualizowałam tabelke w sumie nick też powinnam zmienić na 22:-) Magdaleena gratuluję synusia, a zastanawialiście się, nad imieniem? Fisiowna, Malina życzę siły na te ostatnie ciężke tygodnie, jeszcze trochę i będziecie miały swoje maleństwa w ramionach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×