Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

Witam :) od 1 lipca biorę się za siebie juz tak całkiem serio.. dość mam swojego brzucha i chce to zmienić.. Założenia : -MŻ -Więcej ruchu -0 słodyczy -0 tłuszczy -1 l wody dziennie (conajmniej) - nie przekraczanie 1000 kcal -pozytywne nastawienie. :) Kto ze mną ? zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladypink
O ja się mogę przyłączyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee dupacki
0 tłuszczu????? hmm....lpeij zmien to na weglowowdany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladypink : to miło .. już jest nas dwie : oby jak najwięcej :) - śniadanko - sałatka z piersią kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladypink : to miło .. już jest nas dwie : oby jak najwięcej :) - śniadanko - sałatka z piersią kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się przyłączę, bo po sesji mam 6 kg na plus, jak zwykle zresztą ;) z tymże u mnie podstawą wyeliminowanie węglowodanów, bo daje to najlepsze rezultaty na mój tyłasek :) no i ruch! powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie się przyłączę :) plan mam podobny czyli MŻ i ruch, wyłączenie słodkości, białego pieczywa, ziemniaków, makaronów duża ilość wody, warzyw, owoce pod kontrolą :) chciałabym zrzucić ok 10kg, mam 170cm i ważę ok 72kg :( (niestety nie mam wagi w domu) Oby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeegirl85
a nie chcecie sprobowac south beach? na tej diecie mozna schudnac od 5 do 6 kg w 2 tyg i utrzymac wage juz na cale zycie. kto chetny to zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4135012 ja dzis zaczelam bo ta dieta jest chyba najbardziej zdrowa i najmniej rygorystyczna..zachecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Barszo mi miło, że robi nas się coraz więcej. Razem łatwiej i raźniej. Ja dzieisiaj oprócz sałatki (na sniadanie) wypiłam koktajl z truskawek i zjadlam pol bułki + sałatka :) Na kolacje coś małego i bedzie dobrze. Dodam jeszcze że bylam nad jeziorkiem i dużo pływałam oraz spalałam tłuszczyk na słoneczku. Oby do września były z nas laski ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! czy mogę jeszcze do Was dołączyc? Topic do którego się zapisałam chyba umarł śmiercią naturalną...nikt już sie nie odzywa, wszystkie dziewczyny pochudły a ja zostalam sama na placu boju:( jestem na etapie próbowania się z dietą ;) schudłam 2 kg przez 3 tygodnie....:) strasznie \"motywujące\" ale trwam dalej a od dzis postanowiłam naprawdę wziąc sie do roboty! Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki dziś rano waga pokazała 86 :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit- Jasne ze tak :) Wszyscy mile widziani :) Dziewczyny gdzies pouciekały ale ja jestem :) Wytrwałości Kochana i pisz nam tu wszystko :) precyzyjmnie i dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) cieszę się że założyłaś ten topic, o ile czas i dzidzuś pozwolą to codziennie będę zdawac relacje;) nie wiem jak to jest u Ciebie podczas miesiączki , bo ja właśnie ją mam i zaczynam obierac niebezpieczny kierunek w stronę lodówki :( to przelkeństwo jakieś...:( może jednak wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit- podaczas miesiączki bywa różnie ale raczej nie mam parcia na jedzenie.. ale z autopsji wiem ze czlowiek czuje się ociężały dlatego jest zakaz ważenia sie bo i tak pokaże wiecej lub tyle samo.. najlepiej zważyc sie 2-3 dni po miesiącze.. wtedy jest najwiarygodniej :) Topic jak topic.. licza się ludzie na nim i chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dołączyć? Ja już schudłam trochę od 20 czerwca (2-3 kg), ale przede mną długa droga, bo narazie to samej wody się pozbyłam. Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki ;) Mam nadzieję, że ten topic doda nam chęci do działania ;) ważne żeby się wspierać w chwilach pokus ;) Moja dieta: - zero słodyczy - zero pieczywa i ziemniaków - zero fast- foodów i tłustych smażonych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową odchudzaczkę :) Jasne jasne.. zapraszamy :) Założenia co do diety mam podobne wiec wspierajmy się.. :) tylko to nam pozostaje.. i utrata kg , by być piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka86
hej! chętnie się dołącze. Aktualnie 63 kg na 174 wzrostu. Dąze do 59- ślub we wrześniu więc motywacja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz zjadłam nektarynkę... Bo wstałam głodna jak wilk i nie chciałam schodzić do kuchni żeby się na lodówkę nie rzucić ;) Za jakąś godzinkę zjem śniadanie... hmm.. może... jeszcze nie wiem co zjem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczynamy drugi dzień zmagań z kg :):) Nastawienie i humorek pozytywny :) Strasznie czysci mi jelita.. ciekawe po czym.. ale to dobrze, ciesze sie :) Wytrwałości !!! Czuje się lżejsza.. tak fajnie jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey xsaharax my się mijamy w różnych tematach, ale mam nadzieję, że mnie tu przyjmiesz, bo ja lubię pisać wszędzie:) Dziś waga pokazała kolejny kilogram mniej czyli do końca wakacji zostało mi jeszcze 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka86
A ja dopiero popijam herbatkę. Dzisiaj mam zamiar zmniejszyć żołądek tzn. herbatka, może troche kefiru, woda. Ja w zeszłym roku schudłam 10 kg ważyłam 56. Jednak dieta ta opierała się na dwóch rodzajach jedzenia i po pół roku miałam takie napady głodu, że mogłam pochłonąc wszytsko i w każdej ilości. Teraz chciałąbym ważyc te 59, bo podobno wczesniej wyglądałam okropnie przy tych 56. Tak więc dzisiaj mój pierwszy dzień zmagań. A jak wyglądaja Wasze diety? Jakieś specjalne produkty, ćwiczenia? Pozrawiam i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) ja dzisiaj tryskam optymizmem, takiego mam powera żeee.. schudnę dziś co najmniej 0,5kg ;) To chyba po tej owsiance na śniadanie :) xsarahx- czytałam już kiedyś o A6W ale jakoś się zebrać nie mogłam. Od dziś postanawiam ćwiczyć. pamelkawit- też mam małego przeszkadzacza :) no, już nie takiego małego- 6miechów na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , ze jest nas coraz więcej :):) Pebi - gratuluje sukcesu :) oby tak dalej :):) helka 86- Myślę że osiągniesz cel. Nie mam koknretnej diety. Poprostu trzymam się załozeń, które napisałam w pierwszym poście do tego tematu :) Poza tym ćwicze (a6w) i staram sie duzo pływać . Nie objadam się i tez nie katuję.. Po prostu liczę żeby bylo 1000 kcal :) a nawet i mniej. martysia_86 - Power jest potrzebny i to bardzo :):) Fajnie że tryskasz optymizmem, bo ja też :) www.szybkadieta.blog.onet.pl - hej :) oczywiście zajrzę na stronkę, ale patriotycznie zostaję przy swoim temacie :) Wiem jak to jest.. człowiek ciezko pracuje żeby waga pokazala mniej, a nabiera przez kilka dni... no ale cóż , takie życie. Zawsze zazdroscilam tym, którzy o swoja wagę nie muszą się martwić. Dzisiaj troszkę zgrzeszyłam bo na śniadanie zjadłam loda bolero truskawkowego ( wyczytalam ze ma 250 kcal) , to trohchę nie zdrowe, no ale już nie moglam sie oprzeć. Obiecuję że dzisiaj pięknie wszystko wypływam :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc xsaharax! chce i ja przylaczyc sie do twojej grupy bo od 1 lipca bardzo mi pauje.Musze zwalic te moje 6 kilo do konca sierpnia ,a przy Was moze mi sie to uda:):):) 76/168 czyli jak widzicie kolezanki duzo pracy przede mna,ale bedzie mnie cieszyl kazdy kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×