Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

Witam! Masz racje-3 dzien zmagan.U mnie jest pol kilo mniej!:).Dobre i to!!Wczoraj skakalm na skakance.Wlaczylam licznik i okazalo sie ,ze wyskakalam 150 cal(-) ,a zmeczona bylam jak na ??????.od razu odechcialo mi sie jesc czego kolwiek.Nie wyskakalam nawet jednego ciastka ,gdybym go zjadla!.To naprawde ciezka praca zrzucac te kilogramy:(.No,ale co? kto musi ten musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsaharax, czy i ja mogę się przyłączyć? Mam do zgubienia jakieś 12-15kg. Zrzuciłam już ok. 25kg, ale potrzeba mi jeszcze ok. 15kg do wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! PodkowaAW napisałaś, że włączyłaś licznik z czego wynikło, że spaliłaś 150 kcal. Jaki to licznik? Ulka15- gratulacje- już tyle schudłaś! Mogłabyś napisać jak tego dokonałaś i w jakim czasie? Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Odchudzaczki! :) kolejny dzień dietkowania przed nami! Obiecywałam sobie wczoraj zacząć A6W ale mi nie wyszło. Pół dnia spędziłam u weterynarza. Moja wszędobylska psiunka rozcięła sobie 2 łapy :( Taka wścibska rasa więc nic się na to nie poradzi. A później ogrom obowiązków mnie przygniótł.. Więc za chwilkę nadrobię wczorajsze ćwiczenia. Na śniadanko pochłonęłam 2 wiosenno-letnie kanapki. Na obiad planuję rybę zapiekaną w ziołach z warzywami. W międzyczasie 2-3 jabłka. Na kolację pewnie nie znajdę czasu.. Myślałyście o jakichś dodatkowych specyfikach odchudzających? Aqua slim, czy jakoś tak :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_taka_ona22
Witajcie dziołszki ! :) Przypadkiem trafiłam na temacik. Ja także od 1 lipca się odchudzam, zostało mi około 6 kg do stracenia. Wcześniej przez zimę i wiosnę schudłam 17 kg, ale chcę jeszcze te 6 :) Aktualnie mam 175 cm wzrostu i waże 64 kg. Życzę wszystkim i sobie wytrwałości. P.S. Nie ma diety cud, przede wszystkim ruch !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna dziewczyna, która już tak dużo zrzuciła :) To bardzo motywujące :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_taka_ona22
Dzięki Martysia , ale wiesz co to jest droga przez mękę ;) Najważniejsze ze waga się nie zwiększyła od tamtej pory,a zmieniły się za to nawyki żywieniowe i nadal staram się dużo ruszać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
czesc Wszystkim:) mogę się również przyłączyć? Mam do zrzucenia ok. 15 kg:( zaczynam od dzisiaj... mam 176 cm wzrostu i ważę 89 kg. Mama nadzieję, że mi się uda:) Założenia podobne do Waszych:) Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_taka_ona22- zadam Ci jeszcze trochę niedyskretne pytanie. Tak dużo schudłaś już i czy w związku z tym spadkiem wagi nie masz kłopotu z mało jędrnym ciałem? Zwłaszcza na biuście? Nie wiem jak Ty ale ja zawsze najpierw chudnę w piersiach, a po ciąży i karmieniu już są "przetyrane" i kurcze obawiam się że będzie z nimi jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! ja też z wami od 1 lipca, pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za powalające rezultaty:) Plan: mniej jeść, ruszyć tyłek sprzed telewizora ;) mam do zrzucenia jakieś 25 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
witam:) Ja chce schudnac w ciagu dwoch najblizszych tygodni 6kg, czyli mysle ze do nastepnego piatku zrzuce 3 kg, w sumie jestem szczupla ale jednak mam troszke tluszczu na udach i brzuszek:( zjadlam dzis 2 kanapki z dzemem i bulke z salata rzodkiewka na sniadanie, wypilam herbate i litr wody mineralnej po brzuszkach i przysiadach ktore mnie wykonczyly:o dopiero o 16 mam zamiar zjesc lekki obiadek i tyle jedzenia na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_taka_ona22
Ja chudlam pod okiem instruktora fitness, wiec mialam dokladne wytyczne co robic aby cialo zachowalo sie odpowiednio :) -chudłam stopniowo ( mniejszy szok dla skóry ) -piłam minimum 3 litry wody dziennie ( sikanie non stop gwarantowane ) ;) -kupiłam sobie odpowiednią rękawicę do masażu i przed nałożeniem balsamu pilnie poprawiałam krążenie, aby lepiej się wchłąnał i tu dodam że nie trzeba wcale drogich specyfików, ja używałam lirene i jestem do tej pory bardzo zadowolona -dodatkowo ćwiczyłam na fitnessie , zimą było to 3 razy w tygodniu po 1h,a aktualnie 2 razy bo chodzę dodatkowo pograć w tenisa, biegałam jakiś czas ale teraz mam za dużo zajęć. Jeśli ktoś nie ma kasy lub czasu na fitness zawsze może poćwiczyć w domu, ale ta 1h to takie minimum. Myślę, że dzięki temu skórę mam naprawdę w świetnym stanie, zero rozstępów, cellulitu się pozbyłam ( chociaż nigdy nie miałam go aż tak dużo ) . Co do piersi to oczywiście zmniejszyły się, ale tylko o rozmiar, więc nadal mam w zależności od stanika duże C lub małe D. Szczególnie o nie nie dbałam podczas diety, smarowałam tylko zmykłym balsamem i jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
ja wlasnie myslalam nad kupieniem sobie tego Aqua slim:)) moze jutro skocze do apteki:) do tego masuje te moje nieszczesne uda szorstka rekawica az do czerwonosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, Co ja robiłam, że schudłam 25kg? przede wszystkim uwierzyłam w to, że mogę coś zmienić. Najpierw był szok, że tyle ważę, a potem stopniowo wprowadzałam dietę i dużżżżżoooo ćwiczeń. Codziennie min. 1godz. na rowerku stacjonarnym (ok. 30-50km), skakanka, rolki, basen, brzuszki.... do tego dieta, bez białego pieczywa, bez sosów, pieczornago, smażonego, bez słodyczy, słodkich jogurtów, śmietan.... itp. no i tak stopniowo, stopniowo, z wagi 91kg, zeszłam do 66kg. Obecnie mam mały zastój, ale mam okres więc to normalne. Chciałabym osiągnąć wagę ok. 60kg (tak naprawdę to 55kg - ale to stopniowo). Już cieszą mnie rezulataty. Jeśli chodzi o rozmiary, to góra dawniej rozm. 48-50, obecnie 38-40, dół dawniej 48-52 (nawet więcej), obecnie 40-42 Teraz zakupy ciuszków to dla mnie prawdziwa przyjemność :) chciałabym jeszcze ładnie wyrzeźbić brzuch (zamierzam zacząć a6w), no i uda - może mi polecicie jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) Dzisiaj duzoo pływałam, stąd pozwoliłam sobie na maleńki kawałek ciasta :) .. musze ograniczać słodycze stopniowo, więc uważam że dobrze robię, jedząc od czasu do czasu coś małego :) Co do aqua slim .. hmm mogę polecić, ponieważ stosowałam go przez tydzień. Co prawda kg nie ubylo ale człowiek częściej się wypróżnia i czuje lekkość, co jest ważne :) Gratuluje dziewczynki Wam i sobie wytrwałości. Chodź czasem pokusimy się na coś , to wiemy ze jest nam to zabronione, a to najważniejsze :) takie jest moje zdanie. Oczywiscie podstawa to ruch. Ja na wagę staje w środę :) Ważne żeby nie przytyć, a jak schudnę to juz bedzie sukces :) Bardzo cieszę się ze jest nas coraz wiecej. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czy któraś z Was robi / robiła a6w? dało efekty? da się wytrzymać te ćwiczenia? ja zamierzam od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w ja ćwiczę i jest w miare.. ale trzeba po prostu przyzwyczaić mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczyny :) popijam zieloną herbatkę i za chwilkę zaczynam ćwiczenia. Jeszcze tylko mojemu małżowi zrobię kolację. Jakoś mnie nie ciągnęło dziś do jedzenia (jeszcze) :) Zgrzeszyłam tylko zjadając łyżkę śmietany 18% (ile to kcal?) ale już po jogurt nie chciało mi się biec. Byłam za to na przemiłym spacerku nad stawem-komary okropnie żrą. Na A6W chyba małża namówię, raźniej będzie z kimś ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsaharax- mogłabyś orientacyjnie napisać ile ten aqua slim kosztował w aptece? chyba się zdecyduję tylko nie wiem czy pędzić do apteki czy w necie zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przyłącze jak mogę;) jestem na diecie 700 kalorrii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Przed wczoraj dopadł mnie silny ból brzucha.. wczoraj czułam się beznadziejnie.. w nocy wylądowałam na pogotowiu , dali mi kroplowke.. dzisiaj cały dzien zwracam... masakra jakaś..;/;/;/ moj jedyny posilek to chrupki.. Niestety nie moge ćwiczyć..;/ I jak tu chudnąć, kiedy żołądek jest tak wrażliwy i na to nie pozwala..;/ martysia_86 - 1 saszetka to ok 2 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsarax a co się stało z tym Twoim brzuszkiem? mam nadzieje że już lepiej się czujesz! no i mam nadzieje że to nie jest grypajelitowo żołądkowa:( ja trwam dalej na swojej mż :) też się zastanawiam nad aqua slim, ale może poczekam aż któraś z Was trochę popije i jakieś efekty będą;) Ja już pośniadanku: serek wiejski z truskawkami i szklankaa wody z cytryną...trzymajcie się dziewczynki. U mnie dziś waga pokazała 60 dag mniej :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Z moim żołądkiem lepiej.. ale wciąż nie idealnie... Wczoraj zjadłam chrupki kukurydziane, 2 kosteczki fety, i jogurt... Boje sie jesć inaczej, bo od razu mam odruchy wymiotne.. Chyba to faktycznie jakaś grypa jelitowo-żołądkowa.W dodatku ogolnie mam wrażliwy żołądek i nie moge smażonych i ciezkostrawnych potraw... Ech.. ale pozytywem tego jest ze jutro waga i ciekawe co to będzie... myślę że chociaż pare deko mniej..;) A jak wasze jadłospisy i dietka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały dzień trzymałam się dzielnie:) mimo iż niedzielny obiadek kusił oj kusił...;))) teraz popijam czerwoną herbatkę miam miam :) jutro kolejny dzień zmagań xsaharax podejrzewam że dzięki tym problemom żołądkowym jutro waga spadnie sporo w dół:) buźki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;** To taki konkurs, ale inny niż to co można było spotkać do tej pory, bo nie ma żadnego losowania, żeby zdobyć nagrody. Gdy tylko zbierzecie odpowiednią ilość punktów, nagrody są gwarantowane. (aparaty cyfrowe, telefony, telewizory, suszarki;)) NAGRODY JUŻ OD 3 PUNKTÓW. NA POCZĄTKU MACIE JUŻ 1 PUNKT ;)) Wejdźcie na stronę http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/19725/product/5 i poczytajcie sobie szczegóły. Rejestrując się nic nie tracicie ;)) a może Wam się spodoba i coś wygracie? ;)) pozdrawiam ;* ps- warto! A moja waga stoi w miejscu ;// (nie spada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Dziewczyny odchudzacie sie jeszcze? co taka cisza:( ja dalej walczę:) już po śniadanku: serek wiejski z brzoskwiniami i czerwona herbatka! xsaharax jak tam Twoja waga? pewnie już coś koło 60 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido75
Więcej sexu. Figura się poprawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×