Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

Z tych ćwiczeń to ja też powinnam wszystko robić żeby mieć \'pienkne ciaaało\' :D no to ciaaało lecę na uczelnię do biblioteki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci wytłumaczyłam he,he otwórz nawias kwadratowy wpisz słowo cześć i zamknij nawias kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :):) Dzisiaj na śniadanko zjadłam kromke ciemnego chleba z plastrem szynki i ogorkiem , a na obiadek kalafior z chudnym mięskiem. Do tego troszkę soku pożeczkowego rozrabianego z wodą. Na kolacje planuje jakiś jogurcik. A co tam u Was ? jak jadłospis na dzisiejszy dzień ?:) pamelkawit- myślę że jutro będziesz mile zaskoczona, stajac na wagę :) Justyśśka - dziekujemy za ćwiczenia. Ja poki co musialam zrezygnowac z a6w przez ten brzuch.. ale jeszcze wróce do tego. hmm a jak z aqua Slim ?? Pijecie ?? Jakie odczucia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam. Jak te głupie babska biblioteczne potrafią człowiekowi humor popsuć. Na śniadanie pochłonęłam pieczywko lekkie x3 +szynka+pomidor Teraz wcinam grapefruita. Na obiadek warzywa na parze i pierś kurczaka Podwieczorek to pewnie duże jabłko A kolacja hmm.. jeszcze nie wiem :) Aqua Slima nie kupiłam, bo nie było w mojej aptece. Zajrzę jeszcze w tym tygodniu i spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;** dawno mnie nie było, ale nadrobiłam Wasze wszystkie wypowiedzi ;)) U mnie waga już stoi od dłuższego czasu. Narazie jest 71kg. Brakuje 1kg do pierwszego celu i za nic nie chce spaść! ja jutro przed 7h lęcę biegać ;)) to kończę papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek!:) no i zważyłam się...na wadze 84,8 wiem, wiem to żadna rewelacja ...ale i tak się cieszę. Mam nadzieję że małymi kroczkami a w okolicach gwiazdki dojdę do celu he,he, he...;) martysia_86 aż boję się przyznać :) ale też jestem taka jedna babeczka z biblioteki:) :) :) :) mam nadzieje że nikomu nie psuję humoru !;) u mnie śniadanko standard czyli: serek z brzoskwiniami i czerwona herbata, potem też jakieś jogurciki a na obiad gotowane mięsko z warzywami na parze, co do kolacji brak pomysłu...może truskaweczki xsaharax nie piję aqua slim bo na razie nie mogę :( a jak u Ciebie są dzięki temu jakieś widoczne efekty? dziewczyny zaczynam kolejny tzn. 2 miesiąc zmagań. mam nadzieję że za miesiąc będziemy w tym samym składzie:) no chyba że pochudniecie i zostawicie mnie na polu walki....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) ChiliTequili- już myślałam że nas opuściłaś, ale fajne że jesteś :) pamelkawit- no to trafiłam z tym \"pozdrowieniem\" dla bibliotekarek :D a swoją drogą to chyba całkiem przyjemna praca :) Zamiast ćwiczyć od rana i spalać tłuszczyk póki synek śpi, to od godziny szukam prezentu dla mojego najukochańszego na świecie M. Zbliża się nasza rocznica i wymyśliłam, że kupię nam bilety na koncert, tak dawno nigdzie nie szaleliśmy :) No i szukam, szukam.. Wybrałabym się np. na Suzanne Vega, a z drugiej strony wiem, że posikałby się z radości gdybyśmy poskakali na U2 :D i co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia_86 a może Twój ukochany M wpadnie na podobny pomysł :) tylko żebyście nie kupili biletów na ten sam koncert he,he :) to 1 rocznica? ja już z moim mężusiem 8 lat :) a praca w biblio..no cóż spokojna :) ale ja ją lubię :) acha i staram się być miła dla czytelników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie wpadnie :) już ja go dobrze znam :) Tak, pierwsza rocznica ślubu, dlatego wolałabym żeby było bardziej romantycznie niż rockowo, no ale już ostatecznie mogę się poświęcić ;) zwłaszcza że koncert nie jest dokładnie naszego rocznicowego dnia. Ciągle intensywnie nad tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj ide do lekarza z tym brzuchem i po wyniki z moczu.. ciekawe co wykażą.. Pamelkawit- gratulacje ! malutkimi kroczkami do celu. to dobrze że wolno gubisz wagę. Oznacza to że szybko do niej nie powrócisz. Aqua slimu nie piję , przez ten brzuch.. Na sniadanko : kromka ciemnego chleba plastr szynki ogorek zielona herbatka.. I tak czuje ze przez te przeboje z brzuchem schudłam.. ale kosztuje mnie to zbyt wiele.. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym Wam oznajmić wszech i wobec :D, że wreszcie waga ruszyła! :) i stopkę już zmieniłam :) Miałam dzisiaj biegać ale burza była. Jestem przed śniadaniem bo niedawno wstałam, ale już po 70 brzuszkach :) Strasznie się cieszę :) mam nadzieję, że to nie jest błąd wagi... że jutro mi pokaże 2kg więcej... Ale jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego przejęcia pozjadałam literki i słówka ;)) *chciałabym **mam nadzieję że waga jutro NIE pokaże 2kg więcej :) narazie tylko tyle błędów zauważyłam :) sorQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiliTequili GRATULUJE cieszę się że osiągnęłaś 1 cel :) jak ja będę ważyła 70 kg to Ty pewnie 50 kg...:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wybrałam Macy Gray :) może się ze szczęścia nie posika ale chyba będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperałam troszkę w necie i oto co znalazłam :) Dieta 1000 kalorii 6-8 kg w ciągu miesiąca Codzienny jadłospis ma tylko 1000 kalorii. Dieta jest tak zbilansowana, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników, a więc są w niej białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i mikroelementy. Zasady diety: Trzeba zaplanować 5 posiłków dziennie: śniadanie (250 kcal) drugie śniadanie (100 kcal) obiad (350 kcal) podwieczorek (100 kcal) kolację (200 kcal). Przez miesiąc tę dietę mogą stosować wszyscy. Dłuższe jej stosowanie wymaga konsultacji z lekarzem. Dietę 1000 kalorii żywieniowcy uważają za jedną z bezpieczniejszych. Osoby ciężko pracujące fizycznie przekonają się jednak, że 1000 kalorii dziennie to zbyt mało. Mogą zatem wybrać podobną dietę, dostarczając organizmowi np. 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnnnn
witam, znalazłam Wasz temat i postanowiłam napisać poniewaz też zaczęłam odchudzanie 1 lipca, jestem na diecie kapuscianej, ale w weekend sobie odpusciłam - grill wygrał z moją dietą :/ waga wskazuje 4 kg mniej ale obawiam sie że jak skończę dietę to szybko przytyję :( co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO: Agatannnnnn po tygodniu schudłaś 4kg? A Żeby nie przytyć musisz z dnia na dzień zwiększać ilość kalorii. Nadal odżywiać się zdrowo i rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatannnnnn 4 kg to bardzo dużo, mi przez miesiąc udało się schudnąć 3 kg... musisz teraz bardzo uważać na to co jesz bo inaczej jojo murowane, wiem to z autopsji, 1000 diet = 1000 efektów jojo ( oczywiście to odnosi się do mnie) u Ciebie nie musi tak być oczywiście. Powodzenia! a ile chcesz schudnąć i z jakiej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia_86 super wybór . Muszę pomyśleć nad podobnym prezentem na urodzinki :) bo rocznica ślubu już była w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatannnnnn, z własnego doświadczenia wiem że przynajmniej na mnie tego typu diety się nie sprawdzają. Chudłam już parę razy 10kg w miesiąc a później wszystko wracało chociaż starałam się uważać na to co jem. Dlatego Kobitko zachęcam Cię przyłącz się do naszej sekty odchudzaczek-racjonaliuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku drogie Panie :) jakie dziś nastawienie na odchudzanko? :) u mnie 100% pozytywne!!! zajadam serek na śniadanko miam, miam dziś postanowiłam że biorę się za ćwiczenia, na początek po 20 min dziennie, a jak córa pozwoli to z po troszku będę wydłużała czas. pozdrawiam Was i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku drogie Panie :) jakie dziś nastawienie na odchudzanko? :) u mnie 100% pozytywne!!! zajadam serek na śniadanko miam, miam dziś postanowiłam że biorę się za ćwiczenia, na początek po 20 min dziennie, a jak córa pozwoli to z po troszku będę wydłużała czas. pozdrawiam Was i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×