Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

pamelkawit - hehe.. chciałabym.. :) Po tygodniu schudłam 0,7 kg. Uważam że to dobrze. Na zegarze jest 66,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsaharax to bardzo dobry wynik, ja też liczę na to że kg tygodniowo będzie spadać...ale w praktyce ..no cóż miałam 2-tygodnowy zastój :( ale najważniejsze to nie poddać się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam z tym aqua slim ? bo przymierzam się, przymierzam i ... nie wiem co robić? wydać kasiorkę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta :) Ja dzisiaj spróbuję nie jeść tylko pić :) wodę, ziółka,czerwoną herbatkę. Wczoraj trochę podjadłam za dużo i teraz muszę przepłukać organizm i wypłukać ten wczorajszy kawałek pizzy :( Jestem sobą zawiedziona że dałam się skusić,no ale cóż.. Taka jednodniowa głodówka niech to będzie. Po tych kilku dniach odchudzania stałam się zauważalnie ( przynajmniej dla mnie ;) ) lżejsza i bardzo mnie to cieszy :) ale polecę dziś do apteki po ten aqua slim, przetestuję czy to rzeczywiście działa :) xsaharax - gratulacje :) małymi kroczkami do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia_86 to i ja też biegnę do apteki:) sama na sobie przetestuje to cudo ;) tylko mam mały problem i dlatego się waham .... czasami ( przeważnie w nocy) podaje mojej córci jeszcze cucusia i boję sie czy to jej nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit- najlepiej jak spytasz o to farmaceutę w aptece. Ja na Twoim miejscu raczej bym zrezygnowała z tego specyfiku na wszelki wypadek. Ale ja podobno jestem \'nadwrażliwą mamą\' :) Z drugiej strony nie karmisz córci często więc małe prawdopodobieństwo żeby jej mogło zaszkodzić. Wyczytaj, co na ulotce jest na ten temat napisane, a w razie wątpliwości zadzwoń do pediatry. Ja bym tak zrobiła, gdybym jeszcze karmiła mojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam :( nie można tego brać przy karmieniu, nie chcę ryzykować...może podczas urlopu uda mi się ostatecznie małą odstawić, bo karmię już ponad 14 miesięcy! ale jak to zrobić ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, 14miesięcy to duuuużo :) Mój synek tylko 6miesięcy ssał cycusia. Nie miałam pokarmu, a on taki głodomór :) Taką dużą dziewczynkę ciężko będzie odzwyczaić.. ale na pewno Ci się uda. Ja będę miała za to w przyszłości problem ze smoczkiem,bo mój mały go uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja smoka nie zna i cyca jak smoczka traktuje :( nie wiem co gorsze trochę z nią powalczę niedługo ....ale podejrzewam że ona zwycięży:) a mówiła, mama, ciocia, babcia...karm 9 miesięcy i stop ale ja matka polka nie po swojemu! i teraz mam za swoje he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele korzyści dla dziecka z tak długiego karmienia. Poza tym karmienie też trochę odchudza :) taki tego plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to prawda!!! po porodzie ważyłam 86 kg i w krótkim czasie waga spadła do 73 kg! :) ale niestety po powrocie do pracy (siedzącej) waga znów zaczęła lecieć do góry :( zaczęłam jeść bo małej już nic prawie nie przeszkadzało w moim menu i...poszło w górę i słodycze brrrrr ZGUBA LUDZKOŚCI :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta sama historia :) też na początku uważałam co wrzucam do pyszczydła i prawie wróciłam do swojej wagi (65kg), a jak mały podrósł (ok 3mcy) to czekoladki, smażonki, czasami pizza albo inne śmieci.. Kurcze najgorzej to chyba słodycze i majonez mnie utuczyły :( chcę moje 60kg sprzed ciąży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, ja też! :) chcę swoje 60kg z czasów licealnych!!!! czyli 100 lat temu;) musimy wziąć się za siebie i wspierać się to naprawdę pomaga. martysia_86 a ile Ty teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To goń, a ja mam nadzieję że będę Ci uciekała ;) i spotkamy się szczęśliwe na 60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia_86 stosujesz jakąś konkretną dietę? ja na razie mż z wiadomych powodów...:) ale później może coś bardziej konkretnego. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuję żadnej konkretnej. Po prostu nie jem mącznych produktów,słodkości,smażonek. Piję dużo wody,czerwonej i zielonej herbaty. Unikam kawy, bo przed ciążą potrafiłam wypić 3 dziennie i to siekiery :D Wcinam warzywa,mięcho głównie gotowane ewentualnie grillowane.I nie piję soków z kartonu tylko robię sama. A jak cierpię na brak cukru we krwi to podjadam kaszkę mleczno-ryżową bananową dziecku :D na sucho żeby się szybko zapchać i zniechęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale się dziewczynki rozpisałyście :):) Brawo brawo :) Ja dzisiaj na śniadanko mały jogurt naturalny.. a teraz w ramach obiadu jogobella ze zbożami.. trzeba uważać na żołądek..i pobudzić jelita do pracy. Mam nadzieje ze do konca wakacji osiagne te 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna że osiągniesz swój cel!:) a może nawet licznik pokaże 55 do końca wakacji jeszcze dłuuuuga droga!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
hej walcze z moimi kilogramami od 29.06 tzn duzo cwicze brzuszki i rowerek stacjonarny nie jem kolacji i staram sie jesc 5 posilkow srednich a nie 2 lub 3 ogromne schudlam narazie 1.3 kg najgorzej u mnie w wieczornym podjadaniem a raczej obzeraniem sie mam do zgubienia ok 5 kg jak przestalam palic waga zaczela rosnac :( moge sie do was dolaczyc?? topik na ktorym jestem umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!:) ja dziś lżejsza o 0 dag! he,he dobrze że chociaż do góry nie poszło..:) jurto co miesięczne ważenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Cześć dziewczyny!!! Ja odchudzam się od 4 dni i do tego robie serie ćwiczonek z ciekawosci mozecie sobie obejrzeć i np wybrać cos na partke ciałka z ktora macie problem (ja robie prawie wszyswtko ) wiczenie 1. Damskie pompki Klęknij na podłodze i podeprzyj się rękami, jeśli masz wrażliwe kolana, podłóż sobie pod nie gąbkę, kocyk lub ręcznik. Ręce ułóż na wygodnej dla siebie szerokości. Uginaj powoli tak, abyś piersiami dotknęła podłoża, następnie wyprostuj ręce. Pamiętaj, aby ćwiczenia wykonywać w jednym tempie. Zrób 3 - 4 serie po 8 - 10 powtórzeń. Ćwiczenie 2. Dociskanie dłoni Stań wyprostowana w swobodnym rozkroku, tak by było ci wygodnie. Złącz przed sobą dłonie na wysokości klatki piersiowej. Pamiętaj, aby ramiona były ułożone poziomo do tułowia. Weź głęboki wdech i przez kilka sekund uciskaj równomiernie dłonie. Rób to z całej siły, nie bój się. Wypuść powietrze i rozluźnij ręce. Ćwiczenie wykonuj w 3 seriach po 6 powtórzeń. Ćwiczenie 3. Wymachy z szarfą Wyprostuj się i stań w rozkroku, tak by nogi były poza linią tułowia. Przygotuj sobie wcześniej szarfę albo sznurek, przeciągnij je za plecami i trzymaj w dłoniach na wysokości piersi. Długość szarfy/sznurka powinna być taka, aby w łokciach mieć kąt prosty. Łokcie przyciągnij do ciała i trzymaj je tam, a rękami wykonuj wymachy na boki. Zrób 3 serie po 10 - 12 powtórzeń. - PŁASKI BRZUCH Ćwiczenie 1. Nożyce Połóż się płasko na plecach, a ręce rozłóż na boki. Napnij mięśnie brzucha, a nogi unieś na wysokość około 45 cm nad podłogą. Powoli krzyżuj je na zmianę, dbając, aby kręgosłup cały czas przylegał do podłoża. Ćwiczenie wykonuj w 4 seriach po 2-3 minuty. Ćwiczenie 2. Skłony w bok Stań w rozkroku, nogi ustaw na szerokość ramion. Lewą rękę połóż na biodrze, a prawą pochyl tak mocno w dół, jakbyś chciała dotknąć łydki. Pozostań przez chwilę w takiej pozycji, a następnie wykonaj to samo ćwiczenie, zmieniając stronę. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę. Ćwiczenie 3. Unoszenie bioder Połóż się na prawym boku, oprzyj się na prawym łokciu, lewą rękę ułóż na biodrze, a nogi trzymaj w pozycji lekkiego półksiężyca, tuż przed linią ciała. Napnij mięśnie brzucha, wypchnij w górę biodra i wytrzymaj chwilę w takiej pozycji. Staraj się przy tym zachować równowagę i swobodnie oddychać. Ćwiczenie powtórz 15 razy w trzech seriach na prawą i lewą stronę. -ZGRABNA PUPA Ćwiczenie 1. Kopnięcia w tył Stań w lekkim rozkroku, stopy ustaw równolegle, a kolana lekko ugnij. Ciężar ciała przenieś do przodu, opierając się rękoma na kolanie nogi wysuniętej do przodu. Pochyl się lekko do przodu. Ważne, żeby utrzymywać proste plecy i wciągnięty brzuch. Pozostając w tej pozycji, wypchnij cofniętą nogę do tyłu, napnij uda i pośladki, następnie wróć do pozycji wyjściowej, zmień nogi. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń na każdą stronę. Ćwiczenie 2. Unoszenie dwóch nóg w leżeniu przodem Połóż się na brzuchu, z wyprostowanymi w stawach skokowych nogami. Unieś nogi nad ziemię, brzuchem i klatką piersiową pozostań cały czas na podłodze. Po uniesieniu nóg utrzymaj je przez chwilę w powietrzu. W trakcie tego ćwiczenia pracować będą mięśnie pośladkowe, mięśnie dwugłowe uda i dolny odcinek mięśni grzbietu. Wykonaj 4 serie po 10 powtórzeń. Ćwiczenie 3. Wypychanie bioder Połóż się na plecach, powinny na całej długości przylegać do podłogi. Ręce ułóż wzdłuż ciała i ugnij lekko kolana. Patrz swobodnie w górę, rozluźnij szyję. Napnij pośladki i unieś je w górę, oprzyj się na łopatkach oraz stopach, po czym wyciągnij nogę do przodu. Ważne, aby brzuch cały czas pozostawał wciągnięty. Utrzymaj ciało przez chwilę w powietrzu, napinając uda i pośladki. Po opadnięciu zmień nogę i podnieś się w górę. Zrób po 3 serie na każdą stronę, po 12 powtórzeń. - SMUKŁE UDA Ćwiczenie 1. Wykroki Stań swobodnie w przestronnym pomieszczeniu i wykonaj duży krok prawą nogą, zginając przy tym lewe kolano tuż nad powierzchnią podłogi. Zrób 20 powtórzeń i wykonaj to samo ćwiczenie na drugą stronę. Ćwiczenie 2. Unoszenie nóg w leżeniu na boku Połóż się na lewym boku, lewą rękę wyciągnij prostopadle w stosunku do tułowia, a prawą połóż swobodnie przed sobą. Unieś prawą nogę jak najwyżej w górę, a następnie - jak najdalej do przodu. Zrób 15 powtórzeń i wykonaj to samo ćwiczenie, układając się na prawym boku. Ćwiczenie 3. Wymachy nóg przy krześle Stań prosto, przodem do krzesła i chwyć za jego oparcie. Teraz podnieś wyprostowaną lewą nogę na wysokość 20 cm, odchyl ją do tyłu, potrzymaj tak chwilę, powoli opuść. Zrób 25 powtórzeń i wykonaj to samo ćwiczenie na drugą nogę. - SZCZUPŁE ŁYDKI Ćwiczenie 1. Krzesełko z hantlami Oprzyj się o ścianę, trzymając w rękach lekkie hantle. Następnie obniżaj się, jednocześnie wypychając nogi do przodu. Postaraj się, aby twoje nogi uginały się pod kątem 90 stopni, a pozycja przypominała tę, w jakiej siedzisz. Hantle trzymaj w wyprostowanych rękach. Stopniowo wytrzymuj w tej pozycji tak długo, jak pozwalają ci na to twoje możliwości. Ćwiczenie 2. Wspinaczka Składa się z trzech ćwiczeń. Każde wykonuj w 3 seriach po 20 - 25 powtórzeń. Między seriami rób sobie przerwy - około minuty. Jeśli potrzebujesz, skróć je bądź wydłuż (tak, by łydki w międzyczasie odpoczęły). Pamiętaj, aby po wysiłku rozluźnić i rozciągnąć mięśnie łydek, unikniesz w ten sposób bolesnej kontuzji i pozwolisz im na odpowiednią regenerację. A. Wespnij się na palce, stojąc w małym rozkroku. Możesz się podtrzymywać dla równowagi. B. Pochyl się do przodu i oprzyj o ławeczkę albo krzesło. W tej pozycji wspinaj się na palce. C. Wespnij się na palce w półprzysiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
te pierwsze to na jedrny biust :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×