Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćSab
Dziewczyny,@ nadal nie ma. Na bete.pojde jutro albo w piatek jesli nic sie nie wydarzy. Od 8 dni boli mnie brzuch i piersi :-\ Temp od 14 dni wysoka,dzis 37,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dziewczyny,@ nadal nie ma. Na bete pojde jutro lub w piatek. Od 8 dni boli mnie brzuch i piersi,tem od 14 dni +/- 37,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 tak jak mówiłam jestem nad morzem i objawów jako takich nie ma a może nie zwracam uwagi, poza nudnosciami ale to chyba z przejedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gość sab...zrób test zrób test zrobiłam test Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Poczekam do jutra lub piatku,bo moze mi sie tylko przesunie@. Boje sie znowu rozczarowac :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Miałam na myśli jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Lila26 powiem Ci ze ja objawy szybko mialam. 2-3 dni po owulacji bolało mnie podbrzusze, a na następny dzień miałam bardzo wrażliwe skutki, co mnie zdziwiło bo zawsze miałam tak gdzieś 7 dni przed @. GośćSab węsze tu ciąże ;) daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
GoscSab i jak tam? Ja narazie objawów zadnych , wczoraj miala slabszy dzien bylam z rodzinka na spacerze i tak mi sie kręciło w glowie... ze musielismy wracac do domu masakra ... Kręgosłup juz na szczęście nie boli wiec z tego powodu sie ciesze bo nienawidzę jak mnie boli kręgosłup.. Jak tam testujecie juz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny troszke mnie nie bylo a wiec rozlozylo mnie na lopatki totalnie katar, bole glowy i oczu, i jeszcze gardlo m czerwone i czasami mnie zakaszle wczoraj wieczor mialam 37℃ dopiero wstalam no ale glowa nadal boli chyba sie troche zarazilam od mojej corci bo goraczkuje mi od poniedzialku na przemian a ma katar:(. Macie jakies przepisy co na ten okropny bol glowy??? Wizyte mam 1sierpnia wczoraj zaczelam 15tydzien noi musze sie wam pochwalic ze jak sie poloze na plecach po jedzeniu to czuje na dole tak jakby ktos mnie leciutko laskotal:) mam nadzieje ze dzidzia:). Wczoraj zrobilam badania zobacze co wogole wyszlo. Zukejka nie przejmuj sie napewno bedzie ok wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Tez mialam takie objawy po tamtej owulacji nawet@ mi sie dzien spoznilam ale lekarz teraz mi powiedzial ze te bolace piersi to brak jajeczkowania i woda sie zatrzymala w nich.. ale ja bylam we wtorek u niego i tego dnia mialam owulacje i nic mi nie powiedzial a w tamtym miesiacu tez mialam bolesna owulacje i pozniej bole podbrzusza i zawroty glowy i nie ma ciazy wczoraj nawet robilam bete i niestety ujemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A i bez usg mi stwierdzil ten brak jajeczkowania..we wtorek jestem umowiona do innego ginekologa ktory ma usg bo ten mi dal sierowanie a tam sie dlugo czeka hm nie wiem co myslec nie wiem:( zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dziewczyny,juz mi ręce opadają. Zrobilam test,ale kreski nie ma,jest tylko widoczna pod swiatlo,ale to sie nie liczy. Brzuch i piersi bola nadal, od 9 dni. Drugi dzien nie ma @. Temp nadal wysoka od 15 dni,a jest teraz 16 dni od potwierdzonej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GośćSab czasami testy dopiero po tyg wychodzą od planowanej @ więc głowa do gory. Albo idź na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
No i chyba nie mam wyjścia,tym bardziej,ze w niedziele jade na urlop. Czy to az tak mozliwe zebym byla w ciąży? Ile dni wysokich temp moze na to wskazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Słuchajcie nie wiem czemu nie mogę założyć nowego tematu. Ale widzę że są tu doświadczone też kobiety. moje pytanie jest takie. Od 12.07 zaczęłam mieć plamienia takie lekko beżowe, nigdy wcześniej takich nie miałam. Potem zmieniły się one w brązowe a od wczoraj pojawiły się ślady krwi. To już trwa 9 dni. To wygląda jak skąpy okres. Okres powinnam dostać 17.07. I moje cykle po odstawieniu tabletek anty były zawsze regularne 27 dni. A odstawiłam je w styczniu tego roku. Staram się z moim partnerem o dziecko, zawsze uprawiamy seks bez zabezpieczenia. już w poprzednich miesiącach zdarzało mi się robić testy bo miałam jakieś urojenia objawy itd i wychodziły negatywne. Więc teraz postanowiłam to przeczekać żeby się nie rozczarować. normalnie poszłabym do lekarza bo nie lubię takiej niepewności i pierwszy raz pytam na forum. Ale niedawno przeprowadziłam się za granicę jestem w trakcie załatwiania wszystkich formalności i mam możliwości pojscia na badanie czy do lekarza jedyne co zauważyłam to większe piersi i czasem pobolewanie brzucha zwłaszcza lewy jajnik. ale nie tak jak zawsze przy okresie niepokoi mnie to że to trwa aż 9dni. Normalnie bym wzięła to za okres może sie przesunal itd ale zwykle on trwał krócej - zawsze 5 dni. Czy któraś z was miała podobnie? Zastanawiam się czy to plamienie przez zagnieżdzanie zarodka ale ono chyba nie trwa tak długo lub poronienie? Noe wiem jak wyglądają objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gośćsab...czekaj czekaj.. Czy ja dobrze przeczytałam jest druga kreska ...ale widoczna pod światło Kobieto ...jak coś tam widzisz to jutro na mój rozkaz robisz rano nowy test.... heloł...nie ma innej opcji... bo jeżeli coś tam widzisz. A ja na moim widziałam cień cienia właśnie... To kobieto ale ...jak na mój gust ciąża jak nic....proszę proszę proszę zrób jutro rano test...albo idź na betę...proszę proszę. Chyba posłuchasz starszej doświadczonej koleżanki Trzymam kciuki cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
GośćA Trochę dziwna sprawa powiem Ci. Pierwsze co to zrób test...bo jeżeli to ciąża to powinno pokazać...bo jak piszesz mialas dostać 17 lipca....a jeżeli to ciąża to troszkę niefajne te plamienia...pasowaloby to skonsultować... szkoda że nie ma cie w Polsce bo by było Ci łatwiej. Zrób test....jutro rano najlepiej....jak wyjdzie negatywny to przynajmniej będziesz wiedziala co i jak bo 4 dni po terminie spodziewane raczej powinien wyjść a jak nie wyjdzie to ...to nie jest ciąża Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jeszcze tylko dodam. Nie prowadzę żadnych obserwacji temperatury itd staramy się o dziecko ale na luzie. Będzie albo nie. W dni płodne za każdym razem kiedy mam w każdym miesiacu uprawiamy seks. wcześniej miałam w poprzednim miesiącu jakieś urojenia bo strasznie ale to strasznie bolały mnie piersi normalnie jakby mi się paliły żywcem ale test był negatywny a robiłam w dniu spodziewanej@ a potem na wieczór już ją miałam. bardzo mnie niepokoi że to trwa aż 9 dni. Przy pierwszej ciazy 7 lat temu dowiedzialam sie dopiero w 10 tygodniu na usg ze bede mama bo nie mialam zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka a ty kiedy masz kolejne usg??? Jagodka co u cb??? Amoniek odezwij sie. Ja wrocilam od lekarza rodzinnego badania ok tulko cukier mam za niski i to przeziebienie dostalam jakis syrop na gardlo i w razie goraczki paracetamol oby przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp zukejka :) a kiedy powinnam zrobić ten test? Żeby to był taki pewniak powinnam jeszcze poczekać? Już się tak naczytałam wszystkiego że poronienie że ciąża pozamaciczna czy inne nie fajne rzeczy że już aż stresa ogromnego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jezu... przepraszam jestem tak rozkojarzona przez to wszystko ze nie zauwazylam ze napisalas o tym tescie zeby zrobic jutro rano sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Zukejka ,jade na bete po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
goscSab daj znac u mnie 20 dc ;D jeszcze troche i robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
GośćSab Aaaaaa Trzymam kciuki GośćA Z tego co pisałaś jesteś 4 dni po spodziewanej ...powinien być wiarygodny test...negatywny bądź pozytywny.... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas ....jutro idę na usg ...I umieram ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
zukejka wszystko bedzie dobrze zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka wszystko bedzie ok njwidoczniej owu ci sie przesunela daj znac koniecznie jutro co i jak:) ja odpoczywam dostalam syrop i w razie goraczki paracetamol ale narazie jest ok:). Tylko cukier mam za niski nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas...nie ma takiej możliwości z owulacja :( Test pozytywny wyszedł mi w 22dc i to jest fakt nie podwarzalny Dlatego tak się boję.... bo nie zgadza mi się wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Trzymam kciuki Zukejka bedzie dobrze:):) mojej siostry znajoma byla na usg i mialbyc 8tydzien a wyszlo ze jest 6tydzien tez sie bala ze dziecko nie rosnie a jest ok. Bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GoscSab mi się temp pona 37 utrzymywała od owulacji non stop raz 2 razy miałam spadek do 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×