Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Lila26
Drugi dzień boli mnie glowa tragedia ! Jestem wsciekla ;(( Za tydzien ma przyjść @ i cos czuje ze przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 a moze nie przyjdzie?? Ja jestem przeziebiona 15 tydzien no prawie 16 tydzien i bylam wczoraj u lekarza rodzinnego goraczka, katar, bol gardla mialam dosc a wszystko przez ta pogode raz cieplo raz zimno masakra. Wizyta za 9 dni badania wyszly mi ok procz tego ze cukier mam za niski i nie wiem co powie gin? Troszke sie boje:(. Kochana uda ci sie zobaczysz trzymam kciuki za ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas ja w ciąży z moja Lenka tez przechodzilam chorobe i tylko mogłam brac jakies tabletki na bazie miodu itp itd... Hmmm no tak z czasem na pewno sie uda ! A Ty zdrowiej kochana zdrowiej bo taka piekna pogoda sie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby mi przeszlo kochana za niedlugo bo czeka mnie zakup wyprawki do szkoly corki i moze zaczne tak kolo 19-20 tygodnia kupowac cos dla maluszka:). Mam nadzieje ze za 9 dni dowiem sie czy chlopiec czy dziewczynka:). Powiem ci ze jak sie poloze po zjedzeniu czegos na plecach to nizej pepka czuje tak jakby mnie ktos tam leciutko pukal:) mam nadzieje ze to dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas pewnie tak , moja kolezanka czula jiz w 15tygodniu ja niestety bardzo pozno czułam corke bo chyba w 24 tygodniu ale piekne uczucie ;)) ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
W drugiej ciąży wcześniej się czuje ruchy także pewnie to dzidzia.... Trzymajcie kciuki dzisiaj o 18.10 w pl Wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka trzymam mocno zacisniete kciuki za cb bedzie dobrze:):) a ty w polsce jestes czy u polskiego lekarza? Ja sie martwie troche o ten cukier ze mam niski powiem wam ze 2mies tu tez mialam niski i nic gin mi nie mowil i nie wiem juz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Przytulas niski cukier może być spowodowany zbyt małym posiłkiem dzień wcześniej albo dużym wysiłkiem fizycznym wydaje i się ze lepiej niski niż za wysoki a jaki miałaś poziom? Lila26 ty już nie przwczuwaj najgorszego do @ mamy jeszcze tydzień ja też nie mam żadnych objawów teraz na nas kolej i musimy być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
goscMar kurde no wlasnie wiem ze ma nas kolej ale brak jakichkolwiek objawow mnke martwi... Co do cukru to faktycznie lepiej mieć za nieki ja mialam bardzo wysoki i cukrzycę ciazowa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc mar no poziom mialam 3,33 a norma jest od 3,5-5,5 ale pytalam lekarke i mowila wlasnie zebym sobie zjadla np wiecej kalori w ciagu calego dnia lub cos slodkiego. I faktycznie lepszy nizszy niz wysoki. Juz sie nie moge doczekac wizyty za 9 dni jak zobacze mala kruszynke:) trzymam za was kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Manchester...do polskiego lekarza idę ..bo angielski ma wysrane do 12 tygodnia na ciążę ....może i to dobrze...czasami.. .mniej nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 ja też nie mam objawów poza białą wydzielina w dużych ilościach od razu zaznaczę ze infekcja to nie jest bo pieczenia ani swedzenia nie mam. Ale czy to objaw ciąży to nie wiem. Może jeszcze za szybko ma jakie kolwiek objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka bedzie dobrze zobaczysz:) daj znac pozniej co i jak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
goscSab no i co zrobiłaś betę bo tak czekam i nie ma żadnej wiadomości . Ja właśnie wczoraj byłam u innego lekarza iia dzisiaj dostałam zastrzyk z pregnylu no i co teraz to tylko przytulanko i będę dalej liczyć i czekać . Buźki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulejka wiem ze żadne słowa nie pomogą w bólu. Bądź silna. Nie wiem co powiedzieć to straszne. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zukejka sorki za literówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Zulejka przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Zukejka tak bardzo mi przykro ;(( Ciezko cos napisac w takiej sytuacji :( Podobno po kazdej burzy wychodzi slonce ;( moze tak musiało byc aby w koncu przyszło na swiat upragnione dzieciątko ;((( eh wiem jak sie musisz czuc wiele z dziewczyn to przechodzilo ;( trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka jejku strasznie mi przykro:(:( nawet nie wiem co ci napisac nigdy przez cos takiego nie przechodzilam strasznie mi przykro:( kochana nie zalamuj sie masz dla kogo zyc trzymaj sie cieplutko i pisz tylko jak cos my tu wszystkie jestesmy zeby ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zukejka bardzo mi przykro :( nawet nie chce sobie wyobrażać jak musisz sie czuć :( Życie jest takie niesprawiedliwe.... Trzymaj się jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Zukejka tak mi przykro :( ehhh ja idę w czwartek na usg i też się boję, że uslysze coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Zukejka jesteśmy z tobą , trzymaj się kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
goscSab a ci u Ciebie jak po becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
no wlasnie gośćSab co tam ? ja dzis poszalałam z corką na basenie to przynajmniej nie myslalam o problemach odstresowalam sie troche dzis 22 dc eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila 26 Kiedy testujesz ? Jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Goscmar zadnych objawow , czekam na miesiaczke chyba daruję sobie testowanie dopoki nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Ostatnio pisałam że mam plamienia które już długo trwają zrobiłam test- pozytywny wg wyliczen jutro sie zacznie 6 tydzien :) teraz musze wyjasnic co sie dzieje skad te plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka jak ty sie czujesz??? Ja wlasnie klade sie spac jestem strasznie zmeczona dzisiejszym dniem sporo pracy w domu mialam noi wykonczylo mnie to:( Jagodka co u cb nie odzywasz sie jak szkrabek?? Amoniek a ty gdzie sie podziewasz??? Gosc A gratulacje idz do lekarza bo nigdy nie wiadomo co moga oznaczac plamienia. Lila26 trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
U mnie dzisiaj częste siusianie ale to może przed@ i kłucie w prawym jajniku ale nie nakrecam się też czekam do @ coś czuję że też u mnie kicha:( Zuklejka jak tam samopoczucie pamiętaj że jesteśmy tu dla Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gośćA gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×