Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Jagodka mam pytanie mialam straszny bol tego dziasla po wyrwaniu zeba i bol glowy nie mialam nic innego i wzielam apap extra i tak sie zastanawiam czy nic zlego sie nie stanie??? Na ulotce pisze ze w I trymestrze nie mozna:( dajcie znac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas nie wiem nigdy nic nie bralam w ciazy. Ale jak ciebie tak bolało to co biedulko miałas zrobic pewnie tez bym wzieła. Mysle ze jedna tabletka nic nie zrobila . Zobacz inne kobiety na tym etapie ciazy nawet nie wiedza ze w niej sa i pija pala i pewnie tabletki tez nie jedna brala. Nie martw sie , ale wiecej juz ich nie lykaj po jednej nic nie bedzie maluszkowi tak mysle Ja ide spac jestem wykonczona caly dzien mnie mdliło dopiero wieczorem przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki kochana:) jutro napisze jak beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny ja zaraz małego budze i wyprawie do przedszkola a sama śmigam do laboratorium krwi troche upuscic trzeba badania zrobic co gin zlecil. Jeny ale mnie mdli oby kolejki nie było. Przytulas czekamy na twoja pieką betke Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka jak tylko odbiore wynik to napisze:) tez wstalam i zaraz bede sie ubierac i core do szkoly na 8. Piersi mnie strasznie bola sa jak kamienie ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny betka pozytywna wynik: 1920 zakres mam wymieniony od 1 tyg do 10tyg. I w sumie bie wiadomo ktory to tydzien wiecie moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I co dziewczyny myslicie bo ja zglupialam myslalam ze bede miala napisane dokladnie ktory tydzien a tu od 1 do 10 tygodnia moja beta sie kfalifikuje 1920 wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Poszukaj przytulas w necie zakres ja nie wiem kazde labortorium ma inne normy. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki:) no mi wychodzi gdzies 5tydzien jakos ewentualnie poczatek 6 :) ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przytulas gratulacje , to musi być świetne uczucie kiedy wiesz że rośnie w tobie takie maleństwo . Życzę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki stokrotkaq:) jest jest takie uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
JEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Przytulas, Przytulas, Przytulas :D aleście z mężem nakombinowali no no no:) Gratuluję :) zdrowia życzę i jupiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek:):) jestes niezla jajcara:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) staram sie o dziecko od 5 m-cy mam za soba jedno poronienie :-( cykle mam co 28-29 dni ten w kwietniu mial 29 kochalismy sie z mezem w 6,9,10,13,14 i 16 dc moglam trafic w owulacje bo juz z tym okresem do ladu dojsc nie idzie :-P dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc wszystko mozliwe sporo tych dni w ktore wspolzyliscie:) ja uzywalam testow owu tylko ze mojego akurat w owu nie bylo i wychodzi ze 3-4 dni wczesniej wystarczylo albo owu mi sie przesunela i jestem w ciazy 4tydz i 6 dzien mi wychodzi za dwa tyg ginekolog. A kiedy masz dostac @? Bo ja mialam miec tydzien temu i zrobilam test dzien przed @ i wyszedl pozytywny z tym ze druga kreska bladzioszek ale byla i dzis beta potwierdzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny my z mężem też się staramy o dzidzie ale jakoś nie wychodzi. Zwykle mam cykle 34-36 dniowe a w tym miesiącu książkowe w 27 dniu przyszła @ nigdy tak nie miałam już nie ma siły znowu płacz i rozczarowanie a w około ciągle ktoś jest w ciazy albo rodzi dziecko czemu my nie możemy mieć.wiem że na wszystko przychodzi czas ale ja tak bardzo chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o gratulacje dla dziewczyn którym się udało. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Przytulas jeszcze raz gratuluje :)! A ja już kręćka dostaje bo okresu jak nie było tak nie ma...miałam nadzieję, że wszystko się wyregulowało i przyjdzie w miarę regularnie a tu już tydzień poślizgu. Jutro ide do gin będą już wyniki zobaczymy co tam się wyrabia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . Przede wszystkim gratulacje . Ja jutro idę na betę owulacje miałam 2 tygodnie temu . Wiem bo miałam tym cyklu monitorig po owu miała. Przez jakiś tydzień bóle pod brzusza takie jak na okres tylko ze mnie bolało przez tydzień prawie.strasznie się boję i mam tylko nadzieję ze bedew ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Przytulas gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!! Aleście trafili z mężem. Dbaj o siebie i o maluszka. I nie zapominaj o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ powinnam dostac dopiero za 9 dni ale jak narazie sie za bardzo na nic nie nastawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny i dziekuje fajnie ze cieszycie sie ze mna:):) napewno wam tez sie uda trzymam kciuki za was i za niedlugo ja bede wam gratulowac:):) ja wlasnie wstalam corcie zawioze na 8 do szkoly i bede pranie robic bo pogode mam ladna sloneczko swieci:) A co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Czesc. Dzisiaj chyba wszedzie piekna pogoda :) ja dopiero zwlekam sie z łóżka :) przed noca zawsze lubię sobie dłużej pospac :) w sumie to wogole bym nie wychodzila dzisiaj z łóżka jajnik prawy boli jak nigdy wczesniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A Liliak bo ty czekasz w sumie na efekty??? Moze sie udalo wam:) tego ci bardzo zycze mnie prawie codziennie glowa boli za dwa tyg gin i zobaczymy co powie:) cora w szkole takze moge odpoczac troszke sobie i poleniuchowac:) tym bardziej ze dzis o 17.30 wywiadowke mam ale nie wiem czy pojde czy poprostu po lekcjach poprosze o kartke z ocenami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Znaczy sie przed nocą w pracy... musiałam dopisać bo jak przeczytałam to strasznie glupio to zabrzmialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Dokladnie czekam na efekty. Dzisiaj 18 dc wczoraj jeszcze ronilam test owu i wyszly dwie kreski tylko tak jedna bledsza. Z opakowania wyczytalam ze to negatyw. Ale wogole nie hylo pozytyenego wyniku chyba ze przegapilam moment, sama juz nie wiem. No zobaczymystaranko bylo takze moze sie cuda. A Ty Przytulas powiedzialas juz wszystkim? Corcia zadowolona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak jak narazie wie moj maz i moja rodzina maz ma powiedziec swoim bo ja jakos nie mam ocgoty z tesciowa gadac jest jaka jest ale wole nie miec stresu:) corci jeszcze nie mowilam bo wiesz to roznie bywa i wole odczekac przynajmniej poczatek zeby pozniej nie tlumaczyc czemu nie ma. Ma prawie 8 lat ale jeszcze mi sie wydaje ze jest za mala na ekscesy jakby bylo cos nie tak takze po wizycie u gina lub po poerwszym trymestrze jak juz nie bedzie niebespieczenstw powiemy ale napewno sie ucieszy:)trzymam kciuki za cb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Dzieki Przytulas :* ja jak bd kiedyś w ciąży to mojej tesciowej nie powiem dopoki nie bedzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
No i ja się doczekalam ale @ , tak mi smutno ale postanowił am że w przyszłym miesiącu już nie będę brać żadnych leków i się nakręcać bo w końcu zeświruje . Pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Stokrtkaq nie martw sie. Czasami warto odpuścic. Ja biorę leki (CLO, bromergon, inofem) ale nie nakrecam die. Co bedzie to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×