Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość jagodka_a
Przytulas a kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka ja dopiero sie bede umawiac w poniedzialek po zrobieniu bety albo w srode jak powtorze bete to zadzwonie ale pojde gdzies tak za 3tyg zeby serduszko bylo juz:) ide zaraz spac bo cala noc nie spalam przez glupiego zeba:( pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas pewnie wyspij sie ja dzis tez sie kimnełam w dzien bo senna ostatnio jestem spalam od 10.00 rano do 15.00 szok bo nigdy w dzien tyle nie spalam. Widocznie organizm potrzebuje tym bardziej że mdli mnie prawie cały dzień. Amoniek co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Mnie dzis po dentyscie ciaglo na wymioty ale przeszlo takze jest ok. Maz juz wraca do domku poczekam do 22 dam mu obiadek i do spanka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Milej nocki dziewczyny:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc Dzieeczyny jak u was niedziela? No niestety u mnie brzydka pogoda rano padal deszcz:( zeby bylo malo jestem troszke przeziebiona jutro po becie pojde do lekarza tak sie przebadac moze mi cos wypisze w sumie tylko katar mam ale lepiej dmuchac na zimno:) Amoniek jak u cb??? Zukejka jak testowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
hej u mnie dziś 20 dc, mnóstwo pryszczy więc okres się zbliża, w końcu 10 dni do @ to czas najwyższy...we wtorek wyniki, potem gin i zobaczymy co będzie...ale wolalabym juz brac jakieś leki typu luteina czy coś żeby w końcu zajść ach jak ja Wam zazzdroszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek bedzie dobrze:) za niedlugo bedziemy ci gratulowac i spiewac:):):D a moj mnie z deczka wkorzyl bo wszystkim kumplom w pracy powiedzial ze bedzie tatusiem drugi raz wiem ze sie cieszy ale wolalabym zeby wstrzymal sie na jakis czas az potwierdzi to gin i ze wszystko ok bedzie. Zastanawiam sie czy dzis mowic mamie mojej i siostra? Jak myslicie czy wstrzymac sie jeszcze do wizyty gina gdzies za 3tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Heej :) PrzytulaS jasne że mów takimi rzeczami trzeba się chwalić tak uważam:) nic lepszego nas w życiu nie spotka jak to że możemy mieć dzidziusia :D. My rosniemy w siłę... przybyło mi się już 3 kg :( wiem że dużo to woda bo jak jest trochę słońca to puchne tak że masakra ale reszta to jedzenie... w żadnych spodnie już się nie dopne... :( a do tej pory miałam rozm XS więc odwiedziłam lidl i już chodzę w leginsy chyba ciążowych :) Jagodka mi nudności poranne przeszły o dziwo ale za dnia mi ciągle nie dobrze... jak jem to przestaje jak przestaje jeść to dalej mam nudności:D ogólnie zaczęliśmy 3 miesiac w dobrym nastroju:) pozdrawiam Was wszystkie:* i 3mam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any ja tez mam rozmiar jeszcze XS :) w pierwszej ciazy przytylam 20kg wazylam 54 a pozniej 74kg ale po wyjsciu ze szpitala 15kg mniej duzo wod mialam. Teraz tez waze 54kg zobaczymy co bedzie pozniej:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wiesz Przytulas ja bym jak mi się to zdarzy to bym poczekała z powiedzeniem wszystkim, że jestem w ciąży.. Wiem, że byłoby mi ciężko bo bardzo bym się cieszyła ale żona kuzyna powiedziała wszystkim jeszcze zanim poszła do gin i straciła i wszyscy o tym gadali, więc ja wolałabym dmuchać na zimne...Tzn nie żebym twierdziła, że u Ciebie będzie źle, co to to nie :) bo wszystko będzie oki :) U mnie doszły bolące piersi...jak ja tego nie lubię;/ a jutro praca eh...aż mi się nie chce jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dziewczyny. Jestem po monitoringu pechrzyk pękł w sobotę gin kazał zrobić mi badanie progesteronu robiłam robiłam środa wynik mam 2.84 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek czyli myslimy tak samo ja tez nie powiedzialam czekam do wizyty u gina:) ide nyny bo rano na bete pojde do osrodka wynik we wtorek rano bede miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze po owulacji w tym tygodniu boli mnie podbrzusze. Trochę się martwię. Czy ktoś miał taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc no niestety nie pomoge nie zabradzo sie orientuje w tym temcie sorki moze ktoras z dziewczyn sie wypowie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję . Staramy się z mężem już od dłuższego czasu ale jak narazie nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila29
hej hej jetem tu nowa :) Dziewczyny mamy z mężem juz dzidziusia ale od kiedy sie urodził biorę tabletki anty. W tym miesiącu przez natłok pracy pierwsza tabletkę wzięłam o dzien za późno i takze pod koniec 1 tyg brania zapomniałam jednej tabletki. Współżyłam z mężem jak to w związku bez zabezpieczenia ... któregoś wieczoru poczulam ukłucie w podbrzuszu takie dziwne no i dostałam takze krwawienia które trwa od 2 maja ... Czy ryzyko ciąży jest duże czy raczej jest to krwawienie z odstawienia ponieważ od 3 dni juz nie przyjmuje antykoncepcji ? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Do gosc i emila29 przykro mi dziewczyny ja wam nie pomoge w tych kwestiach ani nigdy nie miałam monitoringu ani nie bralam tabletek anty. Moze ktos inny wam cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ty juz pewnie po becie albo w drodze na nią. Mysle ze to tylko formalnosc ale bedziesz miec czarno na białym że to ciąza. Ja pamitam ze tak samo chcialam bete zrobic bo jeszcze nie mogłam w to uwierzyc. Ja dzis jade na cały dzien do mamy na wies synkowi robie wagary od przedszkola jedziemy sie dotleniac. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Gosc any mi nie stety mdłości nie przeszły od rana sa ale potem przechodza na reszte dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja po becie jutro wynik o 10rano zaluje ze nie pojechalam na szpital bo wynik mialabym dzis i taniej niz u mnie w osrodku dzis zaplacilam 30zl a w szpitalu 17zl to jest roznica ale juz przepadlo:) Jagodka to fajnie ja wczoraj bylam z moim u mamy tez mieszkaja na wsi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Dziewczyny pomóżcie mi... robie testy owu w tym cyklu wreszcie pojawily sie dwie kreski ale... wczoraj hyla blada dzisiaj tez blada sle wyraźniejsza niż ta wczoraj. Czy to znaczy ze owu dopiero bedzie. Dzis mam 16 dc. Jeśli to są syptomy zbizajacej sie owu to ten cykl zmowu na straty musze spisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak ja na to nie patrzylam bo tak 12dc jedna krecha 13dc byly dwie z tym ze blada i w 14dc byly dwie a staranka byly 3dni wczesniej i sie udalo. Ale ja bym radzila wspolzyc nawet jesli jest blada krecha. Bedzie dobrze:) z tym ze podobno jak sa 2wyrazne to owu wystapi w ciagu 24-36h wiec nawet na drugi dzien wiec ja nawet na to nie liczylam i cos mi sie wtdaje ze u mnie byla wczesniej jsk jeszcze krechy byly blade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Co tam dziewczyny u was??? Ja odpoczywam :) jutro o 10rano wynik bety zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Przytulas bedzie dobrze. Odpoczywaj relaksuj sie i upajaj się tym stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Mam nadzieje Liliak a jak u was w tym miesiacu ze starankami:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A u mnie lipa w pracy, jak zwykle nie można się z zołza z biurka obok dogadać...by to szlag... Pogoda przepiękna co nieco rekompensuje nieprzyjemności w pracy, piersi bolą jak bolały, wypryszczenie wręcz książkowe heheh choć w książkach podano, że przed @ cera pięknieje....ta tylko w bajkach :D Przytulas to jutro będzie betaaaaaaaaaaa, beeeeeeeeeeetaaaaaaa ! A u Was dziewczyny jak pogoda, ogólne samopoczucie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie pogoda raz slonce raz pochmurno ale cieplutko:) mam nadzieje ze testy nie klamaly i beta bedzie ladna:):) Amoniek ja jak pracowalam to tez mialam takie "niby" kolezanki tu tak fajnie gadu gadu a po pracy obgadywanie za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
U mnie pogoda jak u Przytulasa raz słońce raz deszcz. Ale ogóle to pogoda na plus. Moj pojechał do pracy wróci dopiero w piątek a ja jak na złość w weekend pracuje. Nic się nie składa. A co do koleżanek w pracy to wszędzie chyba jest tak samo. Zawsze znajdzie się jakaś paniusis której się nic nie podoba. Ehhh... Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki trzymajcie sie cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×