Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Jagodka troszke wyrazniejszy ale nadal bladzioszek:) pojde na bete ale wynik bede miala jutro rano tylko ze wypilam slaba kawke i nie wiem nie przeszkadza to w becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ale chyba zrobie bete dopiero w poniedzialek przypomnialo mi sie ze u mnie w soboty i niedziele nie robia tylko od pon do piatku ja zrobie dzis a nie powtorze w sobote i nic z tego nie bede wiedziec lepiej poczekam do pon co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas na 100% jestes w ciazy gratulacje. Kawa w niczym nie przeszkadza. Zrob bete kiedy chcesz ale juz na pewno bedzie ponad norme i pokarze ciaze. W poniedziałek bedzie wyzsza. Jeszcze raz gratuluje kochana. A mnie mdli od rana masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS nie ważne kiedy zrobisz betę i nie trzeba być naczczo można po śniadaniu w południe zrobić a i tak wyjdzie ciąża:) ja robiłam o 13 w południe i wyszła 72 ;) jak powtórzysz z to tez min po 48 godz bo wtedy zobaczysz czy dobrze przyrasta ale nie ważne czy w sobotę czy w poniedziałek:) ważne żeby przyrosła odpowiednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka i gosc any:) tylko u mnie robia bete od 7 do 9 rano i tyle w szpitalu wynik po poludniu a w osrodku na drugi dzien nie robia na wekendach wiec pojade na spokojnie w poniedzialek i powtorze w srode i bede wiedziec oby wszystko bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas ale masz fajnie ..taka niespodzianka...kiedy już myślałaś, że wszystko stracone Fajny widok te dwie kreseczki :) U mnie dziś 23 dc...zaczęłam testować .. ale jedna kreska póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jutro sie zapisze do gina gdzies za 2 tyg oby bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka wszytko sie uda zobaczysz no mi wystarczyl jeden cykl bez spiny i liczen bo i tak mojego nie bylo w te dni co pisalam w zyciu bym nie pomyslala ze bede w ciazy tak mnie cos tknelo i zrobilam test dzien przed @ i to popoludniu i pokazaly sie 2kreski tylko jedna bledsza. Oby wszystko bylo ok. Jak kawe uwielbialam tak dzis wypilam 2lyczki i nie dalo rady:) spiaca jestem i wogole a tu jutro wycieczka oby to przetrwac:) mojemu jeszcze nie mowilam wie tylko ze @ nie mam i mowi to pewno jestes:) jutro jak zrobie test rano i wyjda 2 grube krechy to mu powiem i wysle mu zdjecie napewno sie ucieszy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas dwie kreski nie znikną. Udało ci sie.... ciesze sie razem z tobą. Kolej na was dziewczynki zukejka i Amoniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dokladnie Jagodka:) jutro mojemu powiem:) a za ile sie zapisac do gina za 2 tyg myslisz ze bedzie cos juz widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja sie dowiedziałam o ciazy 4 kwietnia a wizyte miałam 26 kwietnia to było juz serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To ponad 3tyg to moze ja sie tak zapisze zeby cos bylo widac. Boje sie ze @ przyjdzie i wszystko szlag trafi juz do mnie sotarlo ze jestem i boje sie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas prosze nie denerwuj sie pewnie ze mozesz isc predzej ja poprostu sie tak umowiłam bo mi późno wyszła owulacja i wiedzialam ze jak.pujde za szybko to nic nie bedzie widac i nie bedzie serduszka bo w.pierwszej ciazy poszlam.po dwoch tygodniach od spodziewanej @ i serduszka nie bylo i tak musialam czekac do nastepnej wizyty trzy tygodnie. Wszystko jest dobrze nie martw sie i nie denerwuj. Ale jak masz byc spokojniejsza to idz predzej do gina. Bedzie dobrze pewnie termin bedziesz miala na styczen albo koniec grudnia. Jeszcze raz ci gratuluje kochana i bez świrowania prosze dzidzia nie lubi nerwów mamusi A ja dzis poszłam do lidla mieli ciuchy dla kobiet w ciazy kupilam sobie bluzeczki i leginsy i dresy jestem zadowolona bo potem mi.sie szukac nie bedzie chialo fajne w gatunku sa rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To fajnie ze udalo ci sie kupic cos fajnego:) ja odpoczywam bo taka spiaca jestem ze szok a tu jutro autobusem ponad 100km bedziemy jechac w jedna strone na wycieczke po komuni z dziecmi masakra:( obym to przetrwala moj wraca w sobotke bedzie przeszczesliwy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ech Wam to dobrze:D teraz się będziecie wszystkie byczyć:P pięknie, noooo pięknie :) pogoda jest ekstra, aż w pracy myślałam, że ktoś mnie tam wsadził przez pomyłkę no bo jak to ja powinnam być co najmniej na plaży:D Przytulas to w poniedziałek będzie ciąża potwierdzona na 1000000000000000000 % tą betą :) ach ale masz super, Zukejka coś mi się wydaje, że któraś z Nas będzie śpiewała niedługo kolejne gratulację a zaraz potem następna...to forum jest zaczarowane, dziewczyny nie mogące zajść, wchodzą i...zachodzą :P ciekawe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja byłam u gina zaraz po pozytywnym teście przed dniem spodziewanej @ i nie było widać nic nawet zarodka. Gin powiedział tylko coś tam jest rozpulchnione - a że było to nawet jeszcze przed terminem miesiączki to powiedział że muszę poczekać bo albo będzie ciąża albo okres. Pomimo bety 76 bo taka już wtedy mialam. Więc lepiej iść później... odczekałem kolejne 2 tygodnie i biło już malutkie serduszko :D teraz czekam jeszcze 2 tygodnie i będziemy się już mierzyć:D badania -przesiewowe. Na twoim miejscu zrobiłbym już betę żeby wiedzieć:) i powtórzyła w poniedziałek a później z bety odczytała który orientacy nie tc i ok 6 tc poszla dopiero do gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część dziewczyny , chciałam zaciążonym pogratulować i kazdej z was podziękować ,wielkie dzięki ze tu jesteście dajecie takim jak ja tyle wiary i nadziei . Ja dalej liczę i testuje . Zaglądam do was nie często ale czytam każadnego dnia to co piszecie . Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Witaj stokrotaq głowa do góry tez zaraz bedziesz w ciazy i wszystko bedzie ok. Długo sie juz staracie o dzidziusia? Przytulas i jak tam sie czujesz? Ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciaży to chodziłam jak w amoku hehe Amoniek co tam u ciebie? Zukejka kiedy testujesz? Ja mam rano takie mdłosci ze masakra najchetniej to bym z łozka nie wstawałam ale musze sie synkiem zająć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny ja ospala totalnie i sikam non stop i piersi bola wlasnie sie klade popudka o 6 rano i na wycieczke z corcia a pozniej juz tylko beta w poniedzialek i byczenie sie:) pozdrawiam i buziaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Oj długo ponad rok a tak od lipca to już pod kontrolą lekarza i na prochach , to na owulacje to luteina i tak w kółko . Teraz czekam 11 mam dostać @ . A jak długo wy się starałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witam Was Dziewczyny :-) Przytulas gratuluję :-) Dawno mnie tu nie było bo dałam na luz i stwierdziłam że odpuszczam bo musimy zmienić mieszkanie na inne bo w tym co teraz jesteśmy a wynajmujemy to wyszła straszna wilgoć i dziewczyny mi chorują już tyle czasu. A tu @ powinna być 4 maja i do dziś nie ma a dwa testy wyszły negatywne więc zagadka teraz albo wczesna ciąża albo torbiel ehhhh w poprzedniej ciąży z tego co sobie przypominam też tak było teraz będę się martwiła i czekała do poniedziałku by rano zrobić znów test .Brzuch mnie momentami pobolewa jak na @ latam od środy i sprawdzam czy dostałam czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
No i przyszła @ a głowie już się tlila myśl a może jednak będzie nas więcej ehhh Miłego dnia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
25lenka witaj :) fajnie, że dalej jesteś z Nami, to dobrze, że zmieniacie miekszanie faktycznie zdrowie dzieci jest najważniejsze :) a i nie martw się @, jest i minie i przyjdzie upragniona ciąża czego Ci bardzo mocno życzę :) u mnie wszystko ok, brzuch tj, podbrzusze pobolewa momentami jakbym miala @ także nie za fajnie w tej materii ale na szczęście nie boli długo, wyniki badań będę miała dopiero we wtorek a nie dziś jak mi pielęgniarki mówiły, także kolejne dni do oczekiwań eh a tak poza tym to piękny weekend nam się szykuje, pogoda dopisuje, nic tylko się cieszyć :) Przytulas napisz jak tam na wycieczce było później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Trzymam kciuki za wszystkie które czekają na swoje fasolki i trzymam za te które nadal czekają na dwie kreseczki ;-) w końcu musi się udać :-) Smutno mi się w pewnym momencie zrobiło bo jednak to trzeci dzień widoczne jeszcze nie mój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Ehh a moj organizm chyba oszalał, najpierw mnie jajniki kłuły od 14 d.c. przez tydzień ale totalna szusza 0 śluzu, teraz kiedy juz myślałam że @ przyszła bo bolał mnie brzuch i miałam taka różową wydzieline i śluz z nitkami krwi 1,5 dni i przepadło bez wieści...I bądź tu człowieku mądry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczynki troszke mi zeszlo dopiero moja zasnela wrocilismy godzine temu masakra jestem wykonczona:( nienawidze jezdzic autobusami tak daleko glowa mnie od slonca boli corcia mnie wymeczyla na kolejkach zjezdzalniach karuzelach mam dosyc no ale wycieczka udana cora zadowolona:) rano zrobilam test mocniejsza kreska:) w pon pojde na bete. Maz juz wie ucieszyl sie bardzo wyslalam mu nawet zdjecie testu:):) zeby wszystko ok bylo. A moge wziasc apap na bol glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Cześć dziewczyny :) daaawno mnie nie bylo a tu znowu zmiany. Przytulas gratulujeee Ty szczęściaro :) najbardzie narzekałaś ze męża nie ma w domu nic z tego nie będzie a tu taka niespodzianka :) gratulacje z całego serducha :* :* :* oby fasolja rosła zdrowa :) A ja dalej sie staram, biore CLO i czekam. Dzisiaj 13 dc test owu negatywny ale mąż wraca dzisiaj i mam nadzieje że w weekend owu przyjdzie i będzie z tego dzidzia. Pozdrawiam Was wszystkie kochane dzięki Wam wierze że i nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny noc byla koszmarem :( zab mnie bolal prawie nie spalam okazalo sie ze osemka do usuniecia pojechalam do chirurga i usunal mowilam i pytalam czy to nie zaszkodzi ciazy dal specjalne znieczulenie mam nadzieje ze bedzie ok boje sie bardzo :(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas nie martw sie na tym etapie ciąży maluszkowi nic nie grozi bo jest tak jakby chronione. Bedzie dobrze Za reszte dziewczyn trzymam kciuki . Zaraz tez bedziecie w ciąży uda wam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Moj dzis wraca cieszy sie procz meza nie wie jeszcze nikt i dzidzi narazie nie mowie odczekam do wizyty u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×