Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Karolek26
Gosia91 już trochę czasu minęło.... I co ciąża? ☺ bo trzymam kciuki ☺ ja sobie nie radzę z cyklami. Raz 28 później 27 a dziś po 24 zaskoczyła mnie @. nie mam chyba objawów podczas owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina33
Cześć dziewczyny :-) Mam 3 dzieci i za każdym razem ból był okropny, zawsze lewy jajnik, przy pierwszej ciąży chciałam jechać na pogotowie :-) teraz mam zamiar zajść w 4 ciążę, od wczoraj do wtorku mam płodne dni, wszystkie ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, mam nadzieję, że teraz też się uda. Jeśli chodzi o pierwsze objawy ciąży to zawsze mam wszystkie, będę na bieżąco pisać :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze macie regularne cykle? Bo ja mam raz 24, raz 25, raz 26, ostatnio nawet 30, nie wiem, kiedy mam owulację :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta93
Hej dziewczyny we wrzesniu pisalam ze jestem w ciazy ale tak jak u zukejki wczesnie mialam dwie kreski ale ciaza w 5 tug sie przestala rozwojac teraz 23 minie miesiac jak nie ma dzidzi wgl sie nie pojawila.. plamie jeszcze dopiero po @ moge isc do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
hej dziewczyny...tym, które już zaszły gratuluję ciąży...TOBIE PRZYTULAS NAJBARDZIEJ:) dawno mnie tu nie było, podupadłam, straciłam nadzieję, że kiedyś się uda. Torbiel się wchłonęła, pożniej była zmiana lekarza, potwierdzone owulacje, sex w "te" dni i dalej nic, kolejny etap to czekające mnie sprawdzenie drożności jajowodów..ale ja już nie czuje, że się uda.. coraz częściej myślę, że po prostu tak ma być, że nie będę nigdy mamą.. Dziś 3 dc i nie mam ochoty na kolejne starania. spiny, źe jeszcze tylko kilka dni i testowanie bo wszystkie testy i tak w końcu lądują w koszu a ja siedze i wyje. Boże lepiej by się było dowiedzieć od razu ze jest się bezpłodnym aolbo ze nam sie nigdy nie uda niz wiecznie łudzić się jak idiotka...:/ życie jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek wkoncu sie odezwalas kochana bedzie dobrze trzymam za cb kciuki moj maly Jaś tak strasznie kopie ze nie moge spac w nocy corcia nie byla az taka wierc***etka. Wizyte mam 30 listopada zobaczymy ile wazy:) ja zaczelam od wyprawki dopiero co nieco mam ale jeszcze sporo zostalo w piatek jade po wozek kupilam a odbior w piatek:) Trzymaj sie kochana:). Jagodka a co u cb ile maly wazy??? Lila26 a ty jak po wizycie?? Gosc any a co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
heh czyli wszystkie oprocz mnie już macie swoje szczęscie... no coz...Gratuluję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
GoscMarta93 tak mi przykro :( Lila26 opowiadaj kochana co tam??? Wszystko dobrze,widzialas juz bobo na usg ??? Ja mam 4 cykl staran i mialam zaczynac juz piaty ale miesiaczka mi sie opoznila. Zawsze byly regularne a tym razem zonk. Miala byc 14/11 i dalej jej nie ma. W ogole w tym cyklu mialam pozno owu bo az w 23 dc !!!!! Takze mysle ze okres bedzie moze 37 dc.....chociaz nie ukrywam,ze wolalabym fasolinke,no ale ode mnie nie zalezy :( Nie wien czy pamietacie,ale w kazdym cyklu mialam niskie temperatury..w tym cyklu po owu zaczelam pic ziolka na progesteron to temp skoczyla w kosmos normalnie :P takze tak jak podejrzewalam : ziolis dzialaja. Teraz 23/11 ide w koncu do gina powiem mu o poznych owu i o niskim profesteronie bo zbadalam sobie ost 7dpo i mialam kaszaniasty wynik : 1,09 wiec byl niski progesteron. Teraz z kolei zaczelam pic ziolka i sìe wybila. Po owu zawsze mialam max 36,8 (albo jeszcze lepiej,ze owu w ogole nie mialam) a po ziolkach szok jakis :D ponad 37..... Hmmm ogolem mam nadzieje,ze franca nie przyjdzie...ps bole podbrzusza i jajnikow czuje caly czas. Przedwczoraj i dzis mialam tak silne bole,ze juz myslalam ze sie @rozkreci ale na cale szczescie go nie ma. Aha przypomnialo mi sie...owulke mialam 9/11 tj sroda (bo test dzien przed wyszedl tylko pozytywny a potem juz negatywny...) no a tego 14 kiedy mialam mniec okres poczulam mokro i poszlam do kibelka bo juz myslalam ze to okres,ale zobaczylam tylko sluz z jedna niteczka krwi....takze zglupialam. Dzis bole a raczej skurcze daja sie we znaki. Mam nadzieje,ze to nie na okres. 3majcie kciuki. Pozdrawiam WAS goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Brzuch mnie boli bardzoooo....czulam mokro juz poraz kolejny i zobaczylam rozwe na gatkach....pomyslalam moze sie @ rozkreca....wzielam kawalek papieru i podejrzalam co sie dzieje od srodka hhehe ale ujrzalam tylko lekko rozowy sluz. . Kurde juz nie wiem co myslec..mam takie dziwne klucia w jajnikach,teraz jak siedzialam to przez sekundke poczulam taki krotkotrwaly bol od lewego jajniora.....myslicie ze to cos sie ram zagniezdza czy to tylko opozniony okres...nie wiem co myslec bo cykle byly regularne a tu teraz takie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
gośćNati koncze wlasnie 9 tydzien ciazy dzidzia rosnie , rozwija sie , serduszko bije :) udało sie nam po 6 miesiacach staran ;) ciesze sie bardzo ale mam mdłosci , bule brzucha , bole piersi i wszystko co mozliwe , tylko ie wymiotuje na szczescie zrob test moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka89
Hejka, Jestem tu nowa. Staramy się z mężem teoretycznie rok (teoretycznie bo pierwsze 6 miesięcy to była porażka jeśli chodzi o gin- kobieta nie umiała na USG zobaczyć czy mam owulację i czy w ogóle mam na nią szansę). Kazała brać kwas foliowy i się starać. Po zmianie lekarza okazało się, że w ogóle nie produkuję pęcherzyków (pewnie przez PCO no ale ona tego stwierdzić nawet nie umiała). Do tego jeszcze jest niedoczynność tarczycy. Po zmianie lekarza od razu stymulacja CLO. 2 miesiące bez pęcherzyka. Później zastrzyki GONAL. 18 dni. Pojawiły się 4 pęcherzyki. Ciągłe monitoringi. Niestety moja Gin poszła na urlop i poszłam na monitoring do kogoś innego i prawie przepadły wszystkie starania bo nie zalecił zastrzyku na pęknięcie. Z tymi pęcherzykami przechodziłam jeszcze prawie 3 tyg . Na szczęście 2 ocalały. Moja gin wróciła i od razu kazała zapodać zastrzyk. Było to 14go listopada. Później staranka. Dziś jestem 8 dni po pierwszej owulacji i od wczoraj mam bóle w podbrzuszu i ciągnięcie jajników. Piersi bolą (najbardziej w nocy- ale słyszałam, że to może być efekt duphastonu) A może jednak?? :) Próbuję się nie napalać ale te, które dłużej się starają same wiedzą, że ciężko jest wyłączyć głowę. Do 30go mam brać duphaston a wczesniej (28-29) zrobić betę. Ehhh, to czekanie. Pozdrawiam Was cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja po wizycie maly wazy 2,5kg to 34tydzien ciazy ja mam na plusie 13kg kolejna wizyta 22grudzien na szczescie odwrocil sie juz glowka w dol ciesze sie bo balam sie ze bedzie cesarka. Co u cb Jagodka? Amoniek a u cb?? Gosc any a ty jak? Lila26 a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część dziewczyny , przytulas gratulacje . Chciałam się pochwalić - jestem w 9 tc nie Chciałam wcześniej pisać żeby nie zapeszyc . Wreszcie się udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Lila26 niestety nie jestem w ciazy,dostalam malpe w 37dc Pierwszy raz tak pozno,no ale z drugiej str mialam owu w 23 dc U mnie nic ciekawego. W tym cyklu juz nic nie licze,nie mierze temp. i nic nie zapisuje.mam gdzies wszystko. Koncze 5 cykl staran...... Ciesze sie,ze twoja Fasolinka dobrze sie rozwija i fajnie,ze slyszalas juz serduszko. Buziaki sciskam mocno i zycze tobie i innym zaciazonym samych pieknych chwil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Amoniak, czytam forum (od 3 dni czytam od pierwszej strony) i napisze teraz cos dziwnego, ale może ta informacja pomoze Tobie jak kiedyś pomogła mnie. My też długo staraliśmy się z mężem o dziecko. Zrobiliśmy wszelkie badania, miałam monitoring cyklu, leczylismy się w klinice Nowum w Warszawie.... i nic... wtedy koleżanka która też przez 8 lat małżeństwa nie mogła zajść w ciąży (obecnie ma parke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Przytulas jak tam ? Ja już urodzilam :) zdrowy chłopak 4 kg 59cm wielkolud :D było ciężko... wszystkie etapy porodu naturalnego i na końcu cc bo spadło tętno pod koniec 40 tc wogole szpital patologia ciazy bo malowodzie i przenoszenie... ale ważne że już po już nawet w domku i się poznajemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Nie wkleila się cała wiadomość wiec pisze jeszcze raz. Ta moja znajoma nie mogła zajść w ciążę przez 8 lat małżeństwa. I to ona właśnie poradziła mi zgłosić się do bio energo terapeuty aby sprawdzić polaryzacje....Ona i maż mieli odwrócona polaryzacje i po naprawieniu momentalnie zaszła w ciążę z córką a za 3 lata z synkiem. W skrócie -po 3 wizytach u takiej bio energo ter. ja tez zaś łam w ciążę choć naprawdę nie wierzyłam ze to pomoże! Tylko ze w klinice leczenia niepłodności szykował nas do invitro wiec nie miałam nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie moja Niunia ma rok i 4 miesiace. Dodam że urodziłam mając lat 37 i nigdy przed tym w ciąży nie bylam. ....Amoniek jeśli odczytasz to i bedziesz chciała "pogadac" - napisz! Wierzę że nie przez przypadek weszłam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc gosc any gratuluje kochana wazne ze wszystko wpozadku ja obecnie 38 tydzien ciazy tydzien temu na wizycie maly mial 3,200kg we wtorek jestem umowiona u mojego lekarza na ktg zobaczymy co bedzie juz bym chciala byc po. Zobaczymy ile jeszcze mu sie zechce siedziec w brzuszku bo corke urodzilam w 41 tyg. A Jagodka ty juz po????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas tsk urodzilam 6 grudnia 3365 waaga i 54dł. Ciesze sie ze juz mam maluszka na swiecie. Zaraz ty bedziesz rodzi :) ale to zleciało ;) Gosc any moje gratulacje spory chłopczyk super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerkowelove
Cześć dziewczyny czy można dołączyć? Jestem 6 dpo i od 4 dni boli mnie podbrzusze i takie tkliwe jest. Czy coś to może znaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja urodzilam wczoraj nasz slodki Jaś ma 3,330kg i 52cm dlugosci bylo ciezko ale dalam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas moje gratulacje :) niech sie zdrowo chowa synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przutulas . .mohe gratulacje kochana...duzo zdrowia dla Was.... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas....moje gratulacje. Trzymajcie sie zdrowo. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Hey kobietki gratuluje serdecznie ze dalyscie rade przy porodach Świeżo zaciazonyn tez gratuluje, Lila26 u mnie niestety bez zmian..ostatni cykl z kolei miał tylko 26 dnii.....teraz za to w końcu miałam owulacje w 15dc potwierdzona,a 17 dc przy stosunku zauważyłam ze krawie, najpierw zywo czerwona krew a teraz brązowe plemienia. Obenie mam 20dc,brzuch boli nadal tak mocno jak podczas miesiączki no i plamie...juz nic nie rozumiem z tych moich cykli i zaczynam tracić nadzieje i cos mi się wydaje,ze moja mala jednak zostanie jedynaczka (ryczec mi się chce stale) :( :( :( :( cieszę się ze chociaż wam się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek26
Mi sie spóźniał @ więc zrobiłam teścior który pokazał dwie kreseczki :) troszke plamię na brązowo i pobolewa mnie podbrzusze jak przy @. Idę jutro zapisać się do lekarza mam nadzieje ze mnie szybko przyjmie. Pytanie do Was. Czy lekarz powiedzmy przy 6 tygodniu ( licząc od ostaniej @) moze dać mi zaświadczenie? Nie mam zbyt lekkiej pracy i często nadgodziny, a nie chciałabym się specjalnie przemęczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella023
Cześć dziewczyny ! Mogę do was dołączyć?? :) Pomóżcie ! Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy i nic... Za sobą mamy poronienie - obecne starania zaczęliśmy po prawie roku od poronienia... mija 7 miesiąc starań i nic. W tym miesiącu mam dziwną pewność że jestem w ciąży, w dniu spodziewanej owulacji byłam u swojej ginekolog powiedziała, że pękło mi już jedno jajeczko ale jest drugie i że pęknie na dniach żeby się starać bo jest szansa na bliźniaki - zbladłam jak usłyszałam - tyle szczęścia na raz??:) obecnie jestem w 23 dc temperature mam podwyższona od ok 3 - 4 dni 37,2, czuje się jakbym była przeziębiona - wczoraj przeleżakowałam cały dzień. Śluz białawy od paru dni i uczucie mokrości jakbym miała zaraz dostać okres, brzuch mnie boli raz po prawej raz po lewej, wieczorami robi się większy bardziej na dole... czy mam szanse, że to ciąża?? co myślicie?? :) okres mam mieć 18 stycznia... czy robić już test 5 dni wcześniej - boje się kolejnego rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Iza... trzymam kciuki..najlepsza rada to wiadomo wstrzymaj jeszcze troche z testowaniem Aczkolwiek ja z tych osób, które nie wytrzymują Trzymam.kciuki...u mnie jeszcze kilka dni fo testowania dzis 16dc alr nije cykle ss 24 dniowe takxe kolo 21 dnia zaczne testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella023
Zulejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×