Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqwrty

slabe ruchy 38t.c

Polecane posty

Gość aqwrty

witam, mam pytanie czy to normalne ze moj synuś dzis jest tak malo aktywny, tylko sie troche po przeciaga i tyle, na dodatek rzadko, a przeciez normalnie wariuje, jadalam specjalnie cos słodkiego zeby go pobudzic, to i tak malo dało, aa zawsze gdy jem to caly brzuch mi faluje. moze powinnam pojechac n.p na badanie tetna dla pewnosci, oczywiscie wiem ze ma teraz o wiele mniej miejsca, no ale przeciez wczoraj tak buszował a dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla__mamusia
ja słyszałam, że jak zbliża się poród to dziecko się uspokaja ;) więc może już niedługo maluszek będzie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaakk
a moja sie owineła pępowiną i dlatego się nie ruszała, nie wiem czemu jeszcze nie pojechałas na ktg i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala warto pojechać. To w sumie tylko kilkadziesiąt minut a będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwrty
ale ja czuje ruchy tylko slabsze, zadzownilam juz do tesciowej i zaraz po mjnie przyjedzie, tylko delikatne przeciaganie to chyba nie swiadczy o tym ze maluch sie zaplonatł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada mi na to ze
ja tez mialam pod koniec ciazy, ze np. w ciagu dnia sie slabo ruszala a innego caly dzien. Jak czujesz to jest ok, martwic moze jak wcale nie czujesz ruchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwrty
nie jade niegdzie maly juz jest normalny, chyba zareagowal na moj stres dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×