Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

hahahah czyli mój nie jest jedyny taki lovelas:)do mnie zaraz koleżanka przyjedzie i jedziemy do lasu żeby się właśnie psiury wyhasały, szkoda w domu siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze większa szkoda jak ktoś musi siedzieć w pracy;/ I to do 17;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny, a ja siedze w pracy do 16.00 i nawet nie wiem jak jest na dworze, ale wierze wam na słowo... ja dziś dzwoniłam do Polmedu i umówiłam sie na 21 marca to bedzie 14 dzien cyklu, wizyte mam z dr. Siejkowskim, ciekawe jak będzie, nie znam faceta, ale moze nie będzie tak źle...ale chyba tez się zna na tym wszystkim ja też po pracy jade do koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
Witam świątecznie wszystkie Panie! Mam pytanko, czy na badanie krwi na powstańców trzeba się umawiać? Ja mam stawić się 25.03 w Polmedzie z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha nie nie trzeba się umawiać, idziesz oddajesz krew i mowisz, że do dr polaka albo do polmedu i mowisz na ktora masz wizyte i oni do tej pory tam zadzwonią z Twoim wynikiem:) Zrozpaczona Siejkowski zna się na tym:) nie martw się, nawet przyjemny facet, młody, niski śmiszny heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w czwartek będę u Siejkowskiego na wicie i już wszystkich będę miala zaliczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny co mnie wkurza, że to forum powinno zawierać tylko treści, że jedna po drugiej zaciążyła. A ten świat jest taki popiepszony, że musimy wymieniać się doświadczeniami dlaczego nie możemy zajść i jakie mogą być przyczyny. Dlaczego to tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama odpowiedziałaś sobie na pytanie - bo świat jest taki popieprzony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miejmy nadzieję, że to sie zmieni i teraz każda po kolei zaciąży i będziemy wymieniać się tylko objawami ciążowymi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam, że zrobiłam super błąd ortograficzny popieprzony napisałam przez sz masakra :D im więcej piszę w necie tym więcej błędów robię , chyba się cofam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepszy hit to mi sie wczoraj zdarzył bo idę sobie robić zastrzyki i patrze a ja mam tylko dwie igły a trzy zastrzyki do zrobienia do kolejnej wizyty i zonk, gorąco mi się zrobiło i dzwonię do Polmedu . No i się z bardzo miłą Panią dogadałam, że mam dwa razy użyć tej samej tylko wymoczyć w spirytusie i będzie git :D ale nerwy były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo domyslam się, ja też bym stresa miala. Dobrze, że w tym Polmedzie są przygotowani na takie telefony i pytania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera wszystkich zaliczysz powiadasz:D:D jak to nie miałaś tyle igieł ile trzeba? wybrakowane opakowanie? Dziewczyny nie ma co się martwić niedługo otworzymy wspólnie nowy wątek "ciężarowki po polmedowskim leczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska nie wiem jak to się stało, ale na siedem zastrzyków (jedna fiolka) miałam 6 igieł, pamiętam, że na jednej dokltorka mo pokazywała jak ją założyć, ale niby brała z innego opakowania. Ale już wykorzystałam tą zużytą i niestety stępiła się i już tak gładko nie wchodziła jak nowa, więc mam nadzieję, że już więcej mi nie zabraknie :D a forum o ciężarówkach polmedowych tak jak mówi messii82 ty zakładasz pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie:) mam nadzieję zrobić pierwsza taki wpis ale jakoś już nie jestem przekonana, żę się uda. Ale jak nie ja to barberka na pewno założy taki wątek:) bo w fiolce jest 6 porcji, ale lekarz mowił, że zazwyczaj leją do fiolki 7 i wychodzi cała porcja, ja miałam od razu wykupiony drugi pregnyl więc miałam więcej igieł. słuchajcie zróbmy listę, kto jest na jakim etapie, wpiszcie dziewczyny, która co ma w najbliższym czasie bo się już pogubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........przyczyna...........etap............data wizyty niepłodności leczenia barbera .....29.............męska................stymulacja .....10.03 in vitro zrobiłam coś takiego i jak któraś chce się dopisać to niech kopiuje do odpowiedzi i sie dopisuje :D jak ktoś ma inne pomysły to niech zmienia jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie wyszło (p.niepł. - przyczyna niepłodności ) nick .........wiek..........p.niepł...........etap............data wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę:) Super:) POtem zbierzemy w całość i będziemy uzupełniać:_ Liska25... 26 lat, niepłodność męska, oczekiwanie na wielką betę po ICSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę :D po ICSI oj ktoś sobie tutaj latka odejmuje :D chyba, że urodziny były w międzyczasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
nick .........wiek..........p.niepł...........etap...............data wizyty moha76.......34............męska....11.03 wyciszanie........25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona to Ty w moim wieku jesteś?? ale fajnie, mi dr powiedział ,że jestem prawie najmłodsza w klinice a tu popatrz jaka mam bratnią duszyczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka wreszcie zacznie spełniać swoją funkcje i nie będziemy się ciągle nawzajem pytało dlaczego jesteśmy w Polmedzie. Gratulacje dla liski za pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×