Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam was która mnie nie wpisała w schemat na jakim etapie która jest wydłuża sie ale mnie już tam nie ma hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ja już się czuję jak bym była w ciąży ani się dobrze zgiąć, nawet z samochodu mi się ciężko wychodzi :D a sikanie to jest koszmar jak przy ostrym zapaleniu pęcherza, ale idzie przeżyć bo wiem, że te bóle zwiastują coś dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donatka baaardzo Cię przepraszam juz uzupełniłam:) barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....12.03podglądanko liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ok. 18.03 messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera pij dużo wody tak 3 litry dziennie, żeby nie było hiperki, ja też miałam z sikaniem problem ale nie jakiś wielki ze dwa razy mnie zabolało, a jest to objaw hiperki więc trzeba dużo pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą listą to miałam taki fajny pomysł, skopiowalam ją do worda, chciałam pogrubić co potrzeba, ukolorowić ją po czym jak tu wkleiłam to zrobiła się taka sama jak na początku;/ Co tam u Was babeczki dziś? madziarka kiedy ta betka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu! Jak samopoczucie kobitki? Bo u mnie różnie a pomysłów coraz więcej, chyba zaczyna sie panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
Dziewczyny ja do tej pory nie mogę uwierzyć w to że za 7 miesięcy będę mama!!!!. Jestem ciekawa jak to właśnie jest - dr siejkowski powiedział - jedynie in vitro- ja z mężem się załamaliśmy, depresja i te sprawy a tu nagle informacja - JEST PANI W CIĄŻY. Nie mogę jeszcze w to uwierzyć, a mój mąż już wybiera imie, chciał kupić wóżek itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko wierzę w to, że już niedługo dołączymy do Ciebie i założymy watek o którym wcześniej pisała juz jakaś dziewczyna - szczęśliwe ciężarne, które leczyły się w Polmedzie:) W końcu wiosna idzie. Bociany przylatują, więc może nam podrzucą coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOha a cóż to za pomysły? NIe ma co babko panikować, wszystko będzie dobrze i już za kilka tygodni będziesz śmigać z wielkim brzucholem:) Mnie dziś @ nawiedziła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera bardzo ładna hodowla, aby tylko urosły do odpowiednich rozmiarów, trzymam kciuki :):) Dostałam już @ i zaczęłam 1 op Femostonu, planowana wizyta po 11 kwietnia(Invimed). A na początku kwietnia 1 wizyta w Polmedzie. :) Będę musiała wziąć sobie urlop na ten dzień, bo nie wiem czy zdążę się wyrobić do godz.11, potem dojechać na dworzec i do pracy na 2 zmianę .... zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu ciszaaaa, gdzie Wy wszystkie jeesteście? Margi a bardziej ku ktorej klinice się skłaniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam barbera było na dzisiejszej wizycie? dorotka1983 a co udalo sie naturalnie zajść? jaki mieliscie problem? Cuda się zdarzają, tylko nie każdej parze, szkoda, ale trzeba działać i próbowac do skutku, aż się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dorotka1983 Cześć! Kochane zdarzył się największy cud o którym marzyłam ... pomimo PCO i fatalnych wyników plemników (ruchliwość a i b 0%) JESTEM W 7 TYGODNIU CIĄŻY NIE POTRAFIE OPISAĆ SWOJEGO SZCZĘŚCIA " Niedawno Dorotka pisała o swoim cudzie:)ktoremu życzymu życzę, żeby się zdrowo rozwijał i z każdym dniem uszczęśliwiał mamusię coraz bardziej:) Barbera czekamy na relację:) Zrozpaczona czuję się dobrze, zapomnieć się nie da ale nie jest ta sytuacja da mnie ciężarem, z reguły szybko się podnoszę już w sobotę normalnie funkcjonowałam, dziś się cieszę bo przyszła @ i odliczanie rozpoczęte na nowo, jednak nie wiem jaki długi będzie ten cykl, ale jedno wiem będzie to bardzo bolesna @, dopiero się rozkręca a już jest masakra;/A co u Ciebie?" jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ważne pytanie do was dziewczyny gdzie wasi męzowie robili badanie nasienie we Wrocku? musimy powtórzyć badanie, bo było robione tylko raz,zeby mieć pewnośc ze coś tam jest. Pierwsze badanie bylo robione u p. E.Zagockiej, ale mąż był srednio zadolowolny z podejścia p. doktor. Dzwonił od invimedu a oni maja dośc odległe terminy, myslelismy ze nie bedzie problemu z szybkim terminem. Prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :D punkcja jednak w środę bo już wszystkie mają min 20 mm a jeden nawet 30, już ciężko mi się chodzi a przynajmniej muszę wolno bo mnie boli, ale nie jest aż tak źle :D dzisiaj o 1.45 w nocy domięśniowo pregnyl i w środę 12.15 punkcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona my robiliśy badanie w invimedzie i u dr Zagockiej. Dr też nie przypadła mojemu mężowi do gustu, ponadto wyniki miały byc po tygodniu a de facto czekaliśy na nie prawie 3tyg! W ivimedzie termin wizyt bardzo ograniczony zwłaszcza godzinowo i trochę sie czeka, ale mężwo dużo bardziej się tam podobało, więc może warto poczekać? O innych miejscach niestety nie wiem. Jak robiliśmy 1 raz badania nasienia to mi gin powiedział, że jego zdaniem jedyne wiarygone wyniki we Wro to można zrobić w Invimedzie, to było jeszcze zanim zaczęłam się leczyć w Polmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera to super. Szybciej bedziesz miała to z głowy, a raczej z brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już się nie moge doczekać chociaż cykora zaczynam mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak dzisiaj byłam w Polmedzie to przyszła babka z wynikiem bety bo nie wiedziała co oznacza i się okazało, że jest w ciąży !! :D może jakieś fluidy ciążowe na mnie przeszły bo rano spotkałyśmy się na powstańców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, mój "emek" robił u dr Zagockiej dwa razy, nie narzekał. Tylko on z reguły pytań nie zadaje, jego podejście jest takie, że skoro trzeba zrobić badania no to dobra pójdę, ważne żeby nie trzeba było czekać w długiej kolejce, obsługa była szybka, lekarz rzeczowy, bez owijania w bawelnę, i tyle. NIe wiem jak jest w invimedzie. Jejku barbera widzisz jak ten czas szybko zleciał! nie do wiary dopiero zaczynałaś a już jesteś na końcowce! Masz rację ta dziewczyna na pewno pozytywne ciążowe fluidy Ci przesłała i teraz musi się na pewno udać:) wyniki widzę, że masz super, u mnie największy pęcherzyk miał 24mm. Ale godzinę z pregnylem to Ci niezłą wymyślili, cała noc zarwana hehe, pewnie jest jakaś inna dziewczyna rano na punkcji:) Ale Ci zazdroszczę teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska jestem trzecia w kolejce masakra ile oni tego robią :D dziękuję za podtrzymywanie mnie na duchu i pocieszanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska niedługo ty też będziesz miała swoje fasolki, a te na pewno się przyjmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara076
Witam dziewczyny! Te 2 tyg. czekania, to rzeczywiscie sie ciagna a zawsze od piatku do piatku , to byla jakby minuta:) barbera trzymam mocno kciuki, niezla hodowla, zycze powodzenia w srode liska z ta beta to zabilas mi klina, bo nie myslalam o tym kiedy pojde, tak naprawde to mialam nie isc, tylko czekac. Nawet jak pomysle sobie o tescie to mnie ciarki przechodza, nienawidze go robic, bo kojarzy mi sie z frustracja i rozczarowaniem. Ale na bete chyba pojde 13dpi, bo jak nic z tego nie wyjdzie to od pierwszego dnia cyklu anty wiec musze wczesniej wykupic, chociaz mam cicha nadzieje, ze nie:). W koncu ich statystyki mowia, ze komus sie udaje, dlaczego nie nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nas też przyjdzie pora bo oni też nie podają za którym razem wychodzi, więc zapełnimy w końcu tą statystykę po stronie tych udanych na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, trzymamy kciuki za środę, niech Cię tam ładnie zapłodnią żebyśmy w konću mogły założyć nowe forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak barbera nowy wątek pozostaje w Twoich rękach:) Madziara te testy są straszne, ostatnio jak podeszłam do okienka w aptece i pani zapytała jaki chcę test to powiedziałam, że pozytywny i teraz chyba muszę iść do niej z reklamacją bo mnie oszukała:) Ale ponoć one w bardzo wielu przypadkach wychodzą nieprawidłowe, więc może i szkoda na nie kasy tylko lepiej pójść od razu na betkę. IUI też się powodzą więc mam nadzieję, że tym razem Wam się uda:) Jejku aż trzy w jednym dniu? ja bylam chyba jedna tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzy tylko dzisiaj a jak byłam w sobotę to trzy transfery na niedzielę Pani umawiała normalnie taśmówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×