Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Matko troszkę mnie nie było a tu takie dyskusje:) 30 kg:O No to sporo:O faktycznie pozazdrościć sposobu:) Ja też wciąż sobie mówię, że po co mam sobie żałować jak i tak zaraz będę w ciąży( już jestem:)) i i tak będę gruba i tak hih:) pacjentko polmedu, są różne sytuację życiowe, może coś dr Siejkowskiemu wypało i nie mógł przeprowadzić zabiegu? Nie ma co winić np lekarki za to, że zabieg sie nie udał, jak piszą dziewczyny jest to częste. Ale każdy ma prawo do swojego zdania, dziękujemy za wypowiedź i życzymy powodzenia gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 4 pączkach i trzy na mnie jeszcze patrzą:D:D Barbera mówiłam, że nie taki diabeł straszny:) Mnie dziś boli jak na @, straszne uczucie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po trzech i dojadam musli bo nic więcej nie mam w domu chyba jutro zakupy muszę zrobić :D a po tym słodkim mam ochotę na kiełbasę :D l liska pewnie maluchy ci się wgryzają i przez to taki ból :D trzymam kciuki za wgryzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez jestem na diecie i w ramach tej diety wczoraj zeżarłam wielką pizze a dzis 3 pączki. Efekty pewnie będą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi a wiesz że tak sobie myslałam o pizzy bo do sklepu mi się już nie chciało ruszać po tych pączkach, ale na szczęście się nie zdecydowałam :D ale jak tak sobie siedzę bebzolek mi wywaliło to się czuje jakbym była w 5 miesiącu i niezbyt mi się to podoba dobrze że M mnie nie widzi po tej rozpuście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widze ze u wiekszości tak wygląda to "odchudzanie" ;p Ale trzeba przyznać, że dobra pizza nie jest zła, a do lata jeszcze trochę czasu mamy więc damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że zafasolkujemy i będziemy leżeć jak hipcie w cieniu na plaży :D marzę o tym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę już brać te tabletki i wyciszać się i różne takie.. tak jak Wy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no00 (rozmarzyłam się) taki jest plan, wtedy nie bedę musiała już brzuchola wciągać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za miesiąc no i muszę na wyniki badan genetycznych czekać buu. Ale w sumie mogliby mi receptę w Polmedzie już wypisać, moglabym zacząć jak tylko dostanę @, a wyniki w międzyczasie przyjdą nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie trochę się naczekasz, ale na pewno za to będzie wszystko dobrze jak juz zaczniesz :"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny-smaczny tłusty czwartek-ja tylko 2 pączusie i to i tak za dużo, w zeszłym roku zmieniłam zasady żywieniowe na te zdrowe no i schudłam 15kg a teraz mocno się pilnuję i mam wyrzuty sumienia, ale co tam, musiałam poprawić sobie samopoczucie po dzisiejszej wizycie u pani doktor. Nici z IUI na naturalnym cyklu-nie urosło tak jak trzeba, a co planów-chyba jednak in vitro - trzeba zrobić "ekonomiczny rachunek sumienia" no i najlepiej podjąć w ciągu 2 tyg. decyzję co dalej. Jeśli się zdecydujemy - to w maju może spełnią się nasze marzenia :) . Za Was wszystkie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw tak szczerze to w niektórych wypadkach to szkoda kasy na te IUI np w naszym jak już wczesniej pisałam to na końcu by nas pewnie wyszło tyle co in vitro a większe szanse i krótszy czas a to się też bardzo liczy w moim wieku i mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera-ja rocznik 76 jestem, lata lecą wiele niepowodzeń, podejrzenie zaśniadu groniastego, ciąża pozamaciczna, obumarła, poronienie ... i teraz trochę się boję IUI. Ale nie mam aż tak wielu argumentów, żeby już teraz do in vitro podejść. Dzisiaj pani doktor powiedziała, że w naszym przypadku-mąż b.dobre parametry, immunologia prowadzona u prof.Malinowskiego-jest ok, ja mam wszystko ok, to może jednak rozważyć in vitro ... bo do 6 IUI zalecają starania a potem już in vitro, u nas 50/50 z tymi IUI, więc mam weekend na przemyślenia, a kasa też ważna, bo rzeczywiście na in vitro byłoby już uzbierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas dawali 10 % szans ale musicie spokojnie usiąść i przemyśleć to wszystko i zadecydować sami , ale trzymam kciuki za was mocno kciuki na pewno będzie dobrze , musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mój M jest rocznik 76 :D bardzo dobry rocznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżowin też ten sam rocznik-i super fajny jest :) Dobrej nocki i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak samopoczucie w ten kolejny słoneczny dzionek ? :D u mnie co drugi chory i nawet nie mam do kogo iść na kawkę bo się boję zarazić, a w niedzielę idę na urodziny do 6 latka a tam taki mały 1,5 roku jeszcze jest i właśnie ma katar i trochę się boję a on tak lubi jak do niego przychodzę bo tylko moje imię na razie nauczył się mówić :D więc zaryzykuje do niedzieli jeszcze dwa dni to się może wykuruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty barbera na urlopie jestes? My dziś zaraz po pracy jedziemy na Wrocław odebrac te wszystkie wyniki, mysle ze z nim wszystko w porządku, a w ten weekend spodziewam się @, jak nigdy nie moge sie doczekac... wiesz co pózniej musze sie zgłoscic w 14 dniu cyklu, i wtedy w zależności od dnia wizyte będe mogła miec z innym doktorem., ja chodze na wizyty do dr. Polaka, zawszee towarzyszy mu dr.Elias...ale wogóle nie znam dr. Siejkowskiego, nie zna naszego przypadku i nie chciałabym zeby on decydował co mamy dalej robic. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam urlop bo prądu nie było na wsi gdzie pracuje więc cały zakład stał :D a dzisiaj już w pracy :( a tym, że będziesz czasami u innego doktorka to się nie przejmuj bo oni mają takie same procedury najpierw dostaniesz wyciszać w 20 dc i to bez znaczenia do kogo pójdziesz i dopiero po dwóch tygodniach się zacznie stymulacja. Widzisz my z liską chodzimy do różnych a idziemy tym samym tokiem (te same leki itp.) więc nie panikuj na zapas i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
Witam! Barbera, mam pytanko :) w poniedziałek mam wizytę jest to 14 dc, pewnie dostanę wyciszacz i na 20 dc też muszę umówić się na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha76 nie musisz się umawiać tylko idź gdzieś do przychodni i niech ci zrobią ten zastrzyk i po problemie :Da póżniej to po dwóch tygodniach musisz się umówić a rano zrobić estradiol i LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny, zrozpaczona ja chodziłam do dr Siejkowskiego, a jak po południu go nie było a ja miałam być na wizycie to przyjmowala mnie dr Elias, oni mają wszystko zapisane, na jakim etapie jesteśmy i jakie mają plany przysżłościowe:) Więc nie ma się co martwić, ja nie widziałam konfliktów między nimi albo odmiennych zdań co do prowadzonej stymulacji, byli jednogłośni, a z tego co wiem i tak piecze nad wszystkim trzyma dr Polak, kt,orego defakto widziałam tylko raz po punkcji jak spytał czy dobrze się czuję:) oki lece krewki upuścić i potem do Was baby wróce to coś więcej napiszę:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za informacje, nie wiedziałam jak to jest, teraz wszystko jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w poniedziałek wizytę u dr Polaka trochę się denerwuje, ale mojej nie ma bo jest na urlopie akurat w ten dzień a do tego wciskali nas jak najszybciej żebyśmy nie musieli tyle czekać od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale mam fajny widok za oknem :D jak to na wsi bywa wszystkie psy latają luzem a sąsiada suka ma cieczkę i chyba z dziesięć stoi pod płotem i jak wyszłam to jeden był taki napalony, że nawet drzewo dmuchał myślałam, że padnę ze śmiechu :D ale to dobry znak że idzie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
Oj stara sie stara...... wysiedzieć najgorsze 60 min w tygodniu w pracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×