Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

będzie nam kochane znacznie łatwiej:) Czekamy na kolejne staraczki:) Baby pokażcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompletnie żadnych:( nic mnie nie boli, UU już mniejsze i mniej bolą, brzuch wrócił to zwykłych rozmiarów;/ Mam coraz gorsze przeczucia.......mam nadzieję jednak, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś za cicho tuuuu, laski gdzie jesteście odzywać mi się i to raz!!!Ja wciąż podglądam czy koś cosik napisał i tylko barbera się wywiązuje z obowiązku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyn na razie widzę, że dominuje niepłodność męska, co jest z tymi naszymi chłopami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o co tu chodzi!:) a zawsze im się wydaje, że to na pewno nie z ich winy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a z drugiej strony kurcze co tak na prawdę może być przyczyną tych ich problemów, szkoda, że nie wszystko można poznać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, ale dobrze, że jest in vitro bo to już byłby koniec :( a tak zawsze jest jakaś szansa :D jestem ciekawa jak tam moje pęcherzyki, ale już zaczynam czuć jajniki więc chyba coś tam się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będziesz się kochana czuła jak balonik, ale to dopiero pod sam koniec, ja czułam najmocniej dzień przed pregnylem, a po nim to już masakra, do tego martwiłam się jeszcze żeby czasem za wcześnie nie pękły. I przy punkcjo będziesz się modlić żeby je w końcu wyjęli:) Ja też jestem ciekawa jak się rozwijają twoje maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a kiedy masz teraz wizyte? jak tam idzie ci robienie zastrzyków? da się przeżyć? narazie chyba byłas na 2 wizyach z tego co pamietam, wiec nie ject ich tak dużo, można spokojnie brać urlop na te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chciałam się dopisać do waszej listy, bo w końcu ja tez polmedowa staraczka, ale u mnie to nie jest wszystko takie jednoznaczne. Wpisze więc tak nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska co u Ciebie? Trzymasz się jakoś do jutrzejszej bety? Czy znów niecierpliwość wzięła górę ? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie odzywam się ponieważ u mnie na razie nic się nie dzieje czekam na @ aby móc zrobić badania. Z wcześniej robionych badań nasienia i laparoskopi wynika, że i z jednej i z drugiej strony jest wszystko ok ale dr Polak kazał jeszcze zrobić badania hormonalne, ponownie badanie nasienia, przeciwciała przeciwplemnikowe no i hsg. Na chwilę obecną mogę zatem napisać tak: nikol4.....32......narazie wszystko ok......czekanie na @ aby zrobić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw dopisuje nikol :D nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia nikol4.....32......narazie wszystko ok......czekanie na @ aby zrobić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :D właśnie wróciłam z Wrocka i znowu u dr Polaka :D dostałam kolejne dawki purogenu 125, 150 a na podglądzie pęcherzyki rosną jak na drożdżach jest ich ok 20 :D w sobotę kolejna wizyta i może coś więcej się dowiem kiedy co i jak będzie robione :D zakupiłam dzisiaj koszulę nocną z bocianem niosącym dzidziusia w chuście, pewnie jak mnie zobaczą w niej to pomyślą, że jakaś nawiedzona jestem :D a ja po prostu sobie myślę, że mi szczęście przyniesie a po drugie jest rozpinana i można w niej karmić dzidziusia więc praktycznie :D liska a ty jak samopoczucie ? dajesz radę ? zrozpaczona licz tak sobie przez trzy tygodnie z pięć dniu urlopu od rozpoczęcia stymulacji do zakończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno do liski brzuch już mi rozsadza jajniki bolą, a jak mi włożył to cholerstwo do usg to aż zasyczałam bo się nie spodziewałam :D ale powiedział, że im większe będą pęcherzyki to mniej boli chociaż wierzyć mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
Cześć! Kochane zdarzył się największy cud o którym marzyłam ... pomimo PCO i fatalnych wyników plemników (ruchliwość a i b 0%) JESTEM W 7 TYGODNIU CIĄŻY :) NIE POTRAFIE OPISAĆ SWOJEGO SZCZĘŚCIA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko wielkie gratulacje !!!! trzymam kciuki za to żeby dzidziuś zdrowo rósł !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje:-) jednak czasami cuda się zdarzaja:-) nie moge sobie teraz wyobrazić jaka jesteś szczęsliwa:-) Dbaj teraz o siebie i o dzidzusia... Liska a co ty się wogóle nie odzywasz? jutro twój wielki dzien, trzymam mocno kciuki i licze na pozytywny wpis w dniu jutrzejszym, będzie dobrze zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77.......34........obniżona rezerwa jajnikowa....... czekanie na @......decyzja podjęta AZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super przynajmniej lista się zapełnia :D chociaż z drugiej strony szkoda, że musimy na niej być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nic to nie smućmy się ważne, że mamy jeszcze jakieś szanse :D Margi a gdzie podchodzisz w końcu do AZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×