Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

oj zobaczycie jak przeleci :D a później już tylko brzuchami będziecie inne drażnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym, chciałabym drażnić hehe... A ty barbera dalej siedzisz na L4, kiedy wracasz do pracy? Ja coś nie mogę się skupić w pracy, tylko siedzę na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczny, oby były wkoncu te brzuchy , a ten zastrzyk na wyciszenie to mocno boli , dam rade sama wrócić do domku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w poniedziałek dla rozrywki :D ale dzwoniłam do kolegi i mówi, że jak tylko poszłam to się taki ruch w interesie zrobił, że szok :D ale jak się okaże, że jest więcej niż jedno to spadam na L4 bo i tak długo nie pociągnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia dasz radę a ból zależy jak ci podadzą bo ja np. nawet nie wiedziałam kiedy mi dali, ale później i tak czułam jakbym miała tam siniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a Ty L4 to brałas z kliniki , oni sami wystawiaja czy jak ktoś sie gorzej czuje , chodzi mi o to czy to jest taki standard że od punkci jestes na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dostałam z kliniki, ale musisz powiedzieć, że chcesz bo de facto możesz iść do pracy po punkcji, ale ja teraz nie żałuje bo po punkcji jak i po transferze źle się czułam i nie wyobrażam sobie siedzenia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam barbera lepiej się już czujesz? ja nic nie czułam podczas zastrzyku, tylko później, tak jak barbera napisała ból jak przy siniaku... ja już powiedziałam w pracy, że idę na urlop zaraz po świętach te 4 dni, najprawdopodobniej punkcja będzie w święta, a transfer zaraz po... ale na wszelki wypadek poproszę o wypisanie L4, zobaczę jak będę się czuła, najwyżej pójdę na zwolnienie..zależy mi na pracy, a nie mam też jakiejś bardzo ciężkiej czy stresującej, Z drugiej strony siedzieć w domu i myśleć czy się udało, też nie jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sprubuje wziąc urlop po świetach , ale u mnie jest o tyle gorzej że pracujemy z mezemy w jednej firmie i jak chcemy wolne to już problem wielki a i firme mamy anty rodzinną , więc wole by nie wiedzieli że się staramy o dzidzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrozpaczona ja też tak myślałam, że ale jak się zaczęło ok trzech dni po transferze to wierz mi, że większość czasu przeleżałam szczególnie jak mnie brzuch bolał a w pracy się nie położysz. A ja czuję się już lepiej tylko martwię się dlaczego to płuco mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co za gaduły!!! ledwo poszłam z psem a tu już cała stronę mam do doczytania! Sloneczko, oby udało Wam się jak najszybciej ruszyć:) Zrozpaczona mnie ten zastrzyk bolał, ale to chyba nieudolność pielęgniarki, robiła mi na stojącą , potem mi się ciemno zrobiło przed oczami, kazała mi się położyć z igłą w tyłku, potem ją wyjęła i znów się wbijała, ale za to pregnyl \już był robiony przez kogoś innego i nic nie bolało!:)Ale wróciłam sama do domu bez najmnijeszego problemu:) Ja też sto razy bardziej wole jak coś się dzieje i się nie siedzi w martwym punkcie jak teraz!:( Jeśli chodzi o zwolnienie to ja czułam brzuch chyba do 3 dni po transferze, a potem spokojnie mogłabym iść do pracy, ale to jest pewnie indywidualna sprawa, choć ponoć niekoniecznie zależna od powodzenia. Barberka a jakie masz przeczucie, że ile będzie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
Hej dziewczyny. Cieszę się razem z Tobą barbera :) Oby pozostałym się udało. Ja nadal nie mogę uwierzyć w to że udało mi się zajśc w ciąze naturalnie. To jakiś cud:) od kilku dni męczą mnie silne bóle głowy, dziś doszedł ból brzucha, lecę w południe do lekarza, boję się bo moja ciąza jest zagrożona. Brzuszek zaczął mi już rosnąć, na szczęście przed ciaza dużo schudłam i nie muszę już teraz lecieć do sklepu z ciążowymi ciuchami, bo moje rzeczy jeszcze są luźne. A co to za idiotka ta ????? bo nie rozumiem?? Nie warto się nią przejmowac, widocznie ma coś nie tak z swoją główka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozpisałyście się :) na ostatnim wykładzie z psychologii, miałam temat o rzucaniu przekleństw i morał był taki, że wracają one do osoby, która je wypowiada z podwojoną siłą i skutkiem- tak, że powodzenia dla ???? a ja czuję się w miarę ok. trochę ćmi mnie brzuch tak jak na @. Mama mi teraz wszystkiego zabrania, dzisiaj nawet zakupy mi zrobiła i wtargała wszystko do auta :) , muszę czekać aż synek wróci ze szkoły to je wtarga do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, Ty od razu chciałaś zwolnienie na 2 tyg czy sami na tyle ci wystawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po punkcji najpierw dali na trzy dni do transferu a później dwa tygodnie sami dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska w sumie to nie mam pojęcia ile tam siedzi, bo czasami dużo objawów a jedno a zdrowe może być usg pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
barbera gratulacje uważaj teraz na siebie!!ja dzis dzwoniłam do poradni genetycznej są już wyniki ,ale wizytę mam dopiero 13.04 mam nadzieje że wyniki są w porządku,jak bedzie wszystko ok to dr.Siejkowski przepisał mi Clostilbegyt mam brać przez 5 dni od 2 dnia cyklu i przyjechać na wizytę w 7-9 dniu cyklu zobaczy jak rosną pęcherzyki i powie co dalej ,jak na razie chcą nam pomóc naturalnie jak się nie uda to będziemy podchodzić do IUI,dziewczyny nie długo wszystkie będziemy z brzuchami!!!Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wy miałyście in vitro czy ICSI? bo ja nei wiem w sumie ktore mam miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA miałam ICSI:) To jest tylko dokładniejsza metoda IVF, wykonuje się ją przy słabych wynikach nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. nam niby dr Elias mowila o in vitro, ale w sumie moój M.ma slabe wyniki wiec juz nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też niby miało być IVF ale nie chcą ryzykować bo liczy się czas i robią ICSI tak nam tłumaczyli i że jakby teraz nie wyszło to następne mielibyśmy przy takich parametrach IVF, ale już nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! Barbera mam wielką prośbę...czy mogłabyś opisać jak robiłaś sobie zastrzyk z ovitrelle ? jak odmierzyłaś 1/8 ampułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana to była jazda bez trzymanki :D z doświadczenia ci powiem, że jest to dwa mm i jak spuścisz powietrze to tyle sobie odmierz i będzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ok... czuję się dobrze, tylko cycki jakieś wrażliwe na dotyk ;) M wyposzczony , niezadowolony, nawet po dotykać nie może :) a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz my też cierpimy z tego powodu (chodzi mi o kobiety) :D ale mój jest tak przejęty, że nawet nie pomyśli żeby coś miało być zachowuje się jakbym miała się stłuc jakby mnie dotknął :D ale powiedziałam , że się spytam przy wizycie kiedy będzie można :D chociaż na razie ma konkurencję w postaci luteiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, oooo i to co powiem mojemu," luteinka" na pierwszym miejscu :) nam pan Dr. powiedział, że po 14 dniach można spróbować i moje kochanie odlicza...jest bardzo przejęty, zostaje ze mną do środy w domu ,do pierwszej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×