Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

zrozpaczona ja miałam idealnie tak samo 25 dni więc wszystko dobrze :D a ja dzisiaj miałam fajną sytuację, bo wybraliśmy się z pieskiem i rodzicami do lasu no i od razu zachciało mi się siku, ale że dużo ludzi chodziło to poszłam z mamą w zagajnik a faceci z psem do przodu. Załatwiłam swoje patrze w dół a ja jestem cała w duże, czerwone mrówki :D zaczęłam skakać jak oszalała miałam nawet butach a faceci sobie do przodu poszli i nawet nie wiedzieli co się stało , a ja tu walczyłam z wrogiem wraz z mamą :D wszystko już było ok spacerek trwał, pojechaliśmy nad jezioro i oczywiście znowu siku, ale na szczęście już parę knajp otwarli i kulturalnie sobie poszłam wciągam spodnie i nagle czuję , że coś mnie szczypie i gryzie w tyłek :D gacie w dół i jeszcze dwie cholery się znalazły :D już prędzej zesikam się w gacie niż pójdę siku do lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorną porą! Dziewczyny jak u was przebiegała stymulacja czy miałyście jakieś dolegliwości? Bo u mnie dziś pęcherze wariują! Punkcja pod koniec tygodnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz będzie już tylko gorzej :D nie straszę, ale pęcherzyki będą coraz większe i niestety brzuch będzie boleć, ale pij dużo wody bo to na prawdę pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha ja Ci nie pomoge ale zycze wytrwalosci. messi teraz okolo 20dc dostaniemy zastrzyk wyciszajacy ale tak naprawdę, to nie wim po co jest ta wizyta ok.14dc. Mamy na pewno miec juz wszystkie badania, podpisane umowy do in vitro i z tym sie zglosic tak mi powiedzialy panie na recepcji, bo dzwonilam. Wejdz na strone Polmedu i tam jest graficznie przedstawiony dlugi protokol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 14 dc dostaniecie zastrzyk wyciszający (koszt 370 zł), powiedza kiedy go podac i ustalą termin wizyty od której zacznie się stymulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jestem po czwartkowej insemce i teraz czekam na dobre wieści, odpoczywam sobie i wyciszam się na swój sposób! Mam dobre przeczucia i wiarę w lepsze jutro :-) Dziewczyny-nie pamiętam która z Was napisała kiedyś o super ubezpieczeniu grupowym, w którym zwracają za wizyty w polmedzie-czy mogę prosić o info jaki to ubezpieczyciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha ,mnie przy stymulacji jajka bolały, jak były coraz większe, ciężko mi było kucnąć, a o wsiadaniu i wysiadaniu z auta to już nie wspomnę :) ale ból jest do przejścia i pomyśl jakie piękne skutki przyniesie :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinaw76 ja mam takie ubezpieczenie zwracane są mi koszty wizyt w Polmedze i koszty wszystkich badan, które robiłam np.toxoplazmoza, różyczka, wirus hiv itd oraz pozniejsze które bede robiła, czyli hormony juz podczas stymulacji... ubezpiecza mnie firma, wiec mam inne korzystne warunki niz bym się ubezpieczyła prywatnie, na pewno obowiązuje okres karencji, ja go nie miałam....naprawde super sprawa z takim ubezpieczeniem... jak coś chcesz więcej wiedzieć to pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona 1984 - ja już raz czytałam o ubezpieczeniu w Allianzie, ale mój entuzjazm co do tego wariantu wygasł, potem przeczytałam o Twoim ubezpieczeniu i nabrałam rumieńców - w jakiej firmie ubezpieczeniowej Twój pracodawca wykupił dla Ciebie ubezpieczenie? Ja jestem po inseminacji i dlatego wracam do tematu polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ubezpieczenie w Interpolska. Możesz wejść na ich stronkę i poczytaj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, kiedy sprawdzasz betę:)? Barbera - gdzie nowe forum:)? Moha- dzięki za info, bo ja juz się pogubiłam w tym wszystkim;) Kiedy będziesz miała punkcję? Madziara- to czekamy razem do czwartku:) Liska- jak tam samopoczucie, wiesz już kiedy dokładnie drugie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, interpolska ma rewelacyjne ubezpieczenie, ale dla tych, ktore dopiero planują podejście do in vitro za jakiś czas, obowiązuje bowiem u nich 8 miesięcy karencji na ciążę, i na leczenie stomatologiczne, kosztuje 165 zl miesięcznie, allianz nie jest jakiś rewelacyjny, poza tym trzeba się ugadac z jakmś lekarzem allianzu, żeby wystawiał skierowanie na badania itd, ale jako jedno z niewielu nie ma karencji na ciążę. Messi dziękuję, że pytasz, ta przerwa trwa stanowczo za długo, ale przestałam o tym myśleć intensywnie w nadziei, że czas zacznie szybciej lecieć, nie mam nadal pojęcia kiedy wracam do gry, @ mam dostać ok 12 kwietnia no i potem czekam na owulkę i potem transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę w sumie to jest nastepny cykl:) nie wiem dlaczego wydaje mi się że tak dawno miałaś zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messii, pytałam w sobote na wizycie to dr E. powiedziala że pod koniec tygodnia... Jutro kolejna wizyta z estradiolem więc pewnie coś więcej się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci że już na tym etapie jesteś:) Będziemy trzymać kciuki zebys doołączyła do Barbery:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
hej dziewczyny:) nie było mnie przez weekend i takie cuda mnie ominęły - uffo??:) Dobrze sobie z nia poradziłyście. Barbera jeszcze raz wielkie gratulacje, wiesz ze ja do tej pory nie mogę spać na lewym boku. Odpoczywaj teraz dużo, zajadaj się orzechami i suszonymi morelami i ciesz się kochana. u nas zaczął się 9 tydzień:) Pozostałym kobietkom życzę powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi , bete sprawdzam po raz pierwszy w środę , rano pobranie o 7 a wynik dopiero o 15 :(.....czuję się już normalnie, nic mnie nie boli, nie mam żadnych dolegliwości ( oprócz tego uderzenia gorąca ) i trochę mnie to przeraża- czy się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Arita, też miała uderzenia gorąca, na samym początku zwaiłam to na mój wiek:) Bądź dober myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Malwinna za słowa otuchy, sama też sobie tłumacze,że będąc w ciąży 13 lat temu , też nie miałam żadnych ciążowych dolegliwości... no ale w środę już się dowiem ,co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka nic się nie martw brak objawów to też objaw!:) wiesz, że betahcg robi się bardzo szybko więc zapytaj może masz możliwość zrobienia na cito?? u mnie koszt większy o 3 zł:) a dziś który to dpt? messi ogólnie to można podjeść w kolejnym cyklu ale Polmed praktykuje poczekać jeden cykl, aby hormony się ustabilizowały i teraz właśnie trwa ten cykl przeczekania, rzeczywiście to już strasznie dużo czasu minęło od mojego transferu, ponad miesiąc. Susana jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska , dzisiaj to 5 dpt... zapytam czy zrobią mi na cito , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy dwie krechy, beta 107!!!! JUPI liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,planowana punckja 7-8 kwietnia zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, wycisza się, pierwsza wizyta stymulkowa 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska, przygotowuje się co criotransferu messii82, lat29, niepł męska, niedługo zacznie wyciszanie ok 14 kwietnia teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie..po IUI, czekamy na wysoką betę! madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO...planowany wyciszacz 14 kwietnia m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, transfer 30 kwietnia, planowana beta 6 kwietnia1 trzymamy kciuki! ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Ata 13 i jak toxo? bkasia to dziś zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strasznie szybko planujesz betę! nie zawsze wychodzi wszystko tak oczywiste jak u Barbery, i możesz się niepotrzebnie podłamać. Takie jest moje zdanie ja bym na Twoim miejscu poczekała chpc do 9-10 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zlecenia dostałam od Dr. , wraz z estradiolem i progest. Poinformował nas że beta powinna wskazać ciąże już od 7 -10 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja w tym dniu miałam tylko robić progesteron i estradiol, zagnieżdzenie zarodka może być przecież nawet koło 11 dnia, ale zalecenie lekarza to zalecenie:) pewnie wiedzą co robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, Arita poczekaj przynajmniej do 9 dpt bo ja miałam super wyniki a kazali mi robić min 10-11 dpt a ja na prawdę źle się czułam no i teścik wyszedł to wiedziałam, że będzie powyżej 25, ale i tak były nerwy bo ovitrrele może jeszcze ślad po sobie zostawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam wizytę:)Cykl po nieudanym ICSI rozregulował mi się ma maxa. Po odstawieniu leków w 14 dpt @ dostałam po 3 dniach i cykl trwał 45 dni... to trochę przesada. W klinice zalecają cykl przerwy do criotransferu więc cierpliwie czekałam. Jutro będę wiedzieć więcej to dam znać... Ale jeśli dobrze pójdzie to na Święta zabieram moje eskimoski do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobię :) nie zabawią mnie te 2 dni , a wynik może być lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×