Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

a pani Ola to kochana kobita i nie chce nikomu fałszywych nadziei robić dopóki nie ma czarno na białym :D po pierwszym wyniku bety też mi nie potwierdziła że to ciąża dopiero po drugim pogratulowała :D a pewnie na 100 % jak będzie bić serduszko/ka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadę jutro na betę i we wtorek zrobię kolejną .Barbera ale czy warto bo właśnie przed godz.wzięłam ovitrelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim wypadku poczekaj do poniedziałku bo i tak wynik mógłby być przekłamany, ale test wyszedł to na bank coś ruszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada ta krecha ale po tak ciężkich , dwóch dniach z wynikami , dodała mi nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada ale krecha :D a mi po dobrych pięciu minutach dopiero zaczynała się pokazywać i jak jest widoczna bez przyglądania się to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na noc podpaskę zakładam bo mnie to wkurza, budzę się co kilka godzin i ganiam siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bóle podbrzusza masz jakieś ? takie jak na okres albo kłucia ? jak nie to jeszcze przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na nią chwilkę czekałam ale jest blada może w przyszłym tygodniu będzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli jak na okres, obawiam się czy @ nie przyjdzie .Gdzieś wyczytałam , że @ pojawia się 14 dni po punkcji , a mi to wypada teraz w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze, że cię boli bo się zagnieżdża :D ja miałam takie bóle, że się zwijałam i bierz nospe nawet 4 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie skomentowało to tak : " jak Dr.potwierdzi to będziemy mieć pewność " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okres pojawia się dopiero po odstawieniu leków , już wszystko się wypytałam jak mnie bolało bo miałam takie same obawy co ty , że za chwilę @ przyjdzie a tu zero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo , że doktor musi potwierdzić ale wszystkie znaki wskazują na ciążę, a mój M też tak twierdził na początku , a jak już były wyniki bety to nie ma , że innej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym być już szczęśliwa i mięć taką pewność jak Ty - zazdroszczę Ci spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja przez najbliższe 8 miesięcy nie będę spokojna bo teraz denerwuje się co będzie na usg, czy w ogóle coś będzie :D jak mnie coś boli to się denerwuje i jak mnie nic nie boli to też :D a jestem w miarę pozytywnie nastawiona bo tak sobie postanowiłam, że podejdę do tego wszystkiego spokojnie chociaż raz w życiu bo akurat tutaj stres jest najgorszy :D i tobie również życzę spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę dziewczyny:) Super, że jesteście cały czas na tym forum, bo ciągle pojawiają się pytania, a Wy już znacie na nie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Co tutaj taka cisza? co u was nowego słychać?ja już urlop wypisałam na poniedziałek, jedziemy do dr.Elias, zobaczymy czy zaczniemy stymulacje :-) ciesze się, że w moim laboratorium wyniki są w ten sam dzień, nie musze za każdym razem brać urlopu, na wizyte będe jeżdzić wieczorem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano przed pracą zaliczałam laboratorium Diagnostyki jako pierwsza w kolejce. Ok. 14 wyniki były na ich stronce w necie a na wizytę umawiałam się po pracy. Z racji tego że mieszkam we Wrocławiu cały proces do in vitro " kosztował" mnie 1 dzień urlopu na transfer. Dziś mam podglądanko na drodze do criotransferu. Arita trzymam kciuki- wszystko wskazuje że beta będzie piekna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny rzadko piszę, bo wiecznie całe ręce roboty, ale czytam was codziennie. zrozpaczona- dobrze, że podsunęłaś mi rozwiązanie z badaniami u siebie, a wieczorem na wizytę do wrocławia. u mnie też jak będę o 7 w lab. to wynik będę miała tego samego dnia- to dobrze bo nie będę musiała kombinować z l-4 od rodzinnego a urlop mam-ale tylko bezpłatny. a zresztą u nas wszystko rozegra się w czerwcu a wtedy to mam urwanie w pracy bo to koniec roku szkol. liska- masz rację, teraz @ (powinna być 2 dni temu)-ale wszystkie objawy są więc oby już dzisiaj przyszła a potem badania i w maju ruszamy. barbera - ależ Ci zazdroszczę - juz 6 tydz., ale to wszystko szybko zleciało. i masz racje teraz będziesz sie denerwowała i żyła od wizyty do wizyty, a potem tez życie bedzie nerwowe- a to kolka a to ulewanie. arita- no to chyba możesz się cieszyć, chociaż teraz najgorszy okres oczekiwania. ale musi być dobrze i beta będzie wielgachna. mam pytanie odnośnie antyków- biorę je przez 21 dni a potem mam przerwę do stymulacji- czy w tej przerwie będzie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, arita kochana jeszcze nie gratuluję ale jestem dobrej myśli:) Sloneczko11 po antykach będzie normalna @ jakieś 3 dni po odstawieniu, a pomiędzy antykami i stymulacją jest się w fazie menopauzy po dipherelinie:) Susanka będzisz juz dziś wiedzieć kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska pewnie tak, mam nadzieję że coś się u mnie ruszyło i dziś będzie co oglądać i obędzie się bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALLWINNA75
Arita gratulacje:))) Mówiłam, że będzie dobrze:)Bardzo się cieszę, ze nas coraz więcej, niedługo na pweno dołączą do nas pozostałe dziewczyny, wiem że to tylko kwestia czasu. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie dziękuję jeszcze za gratulacje - czekam cierpliwie do bety , pani Ola proponowała mi zrobić ją we wtorek lub w środę, ale ja oczywiście polecę w poniedziałek i dopiero wtedy będę się cieszyć bądź nie ( mam jeszcze 3 mrozaczki :) w razie niepowodzenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika
Cześć dziewczyny, a czy któraś z was miała dylemat, czy zdecydować się na transfer jednego zarodka? Bo ja chyba mam. I nie chodzi o kwestie medyczne, tylko o to, że dla całej rodziny i wszystkich w koło będzie oczywiste jak zostały poczęte ewentualne bliźnięta...Czy macie w ogóle takie myśli? A jaki jest stosunek Polmedu do takich fanaberii? Tranfer we wtorek, więc musze się szybko namyślać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobika wiesz co to od ciebie zalezy ile będziesz miała podanych zarodków, jeżeli chcesz jeden to tyle ci podadza. Jedynie zmniejszasz sobie szanse na powodzenie zabiegu, bo wiadomo, że jakbyś zdecydowała sie na 2 to są większe szanse i tyle.... Dla mnie nie jest istotne co inni myślą, ja na pewno zdecyduje sie na 2 zarodki, ważne tylko, żeby się udało:-)poza tym nie każdy ma od razu skojarzenia, że bliźniaki to in vitro, a z drugiej strony przecież to nie jest zbrodnia....szczęsciu czasami trzeba pomagać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×