Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

susanka na święta dopiero? ale ten cykl może już wrócić do normy i owulka może być już o czasie tak? czyli mniej więcej 20dc powinien być transfer? czy ja coś sobie źle liczę? Własnie dla mnie największą niewiadomą jest to w jakim czasie przyjdzie@. Ale wydaje mi się, że cykl przerwy to dobra rzecz, bo ja widać po Tobie hormony się rozlegulowują. Aritka no właśnie, nawet jak ovitrelle dostałaś to masz tak wcześnie robić betę? ten lek zostaje w krwi i daje pozytywny wynik. Oczywiście nie pomyśl sobie, że chce tu ktoś źle dla Ciebie, wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie choć do piątku poczekaj, po co robić wynik, ktory może być przekłamany, a to zawsze koszt ok 50 zł. Uwierz mi ja wiem dokładnie jak ciężko jest wytrzymać i sama zrobiłam sikańca wcześniej, ale powiedziałam sobie, że nie będę się jego wynikiem przejmować i spokojnie poczekam do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie rozumiem, ale napisane jest czarno na białym :) macie większą siłę przebicia niż Dr. :) posłucham dobrych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 tak dziś już zastrzyk, właśnie jestem juz po dostałam 3,75 diphereliny nieyło tak źle , nawet nic nie bolalo ,teraz tylko nie moge zabardzo siedzieć, teraz czekam na @ która powinna pojawic się w niedziele i w piątek 15,04 wizyta zaczynamy stymulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia jak to w niedzielę??? chyba cosik źle policzyłaś:D:D kiedy kończą Ci się antyki? Nie licz teraz normalnie jak zawsze:) aritka zrobisz kochana jak uważasz:) Moim zdaniem tylko szkoda forsy, ja zrobiłabym na Twoim miejscu tak: w środe wyniki progesteronu i stradiolu, jeśli oba będą na na wysokim poziomie, to wtedy betka w piątek, a i zapewne wcześniej sikaniec poszedłby w ruch, tylko trzeba pamiętać, że jak wynik pokaże negatywny to może być przekłamanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka ja miałam zastrzyk Ovitrelle w 7,9,11 dpt i betę miałam 10,20 w 14 dpt. Wynik zafałszował zastrzyk ale kiedy zobaczyłam betę to byłam pewna że się udało. Niestety następnego dnia spadła do 6. Oszczędź sobie tego zawodu i poczekaj ile trzeba. Ja na karcie w zaleceniach miałam betę na 14dpt i tak zrobiłam. Niestety mi się nie udało :(( Liska owulację będę mieć ok 11.04.Transfer będzie 5 dni po pęknięciu pęcherzyka bo tak były mrożone zarodki tj ok 15-17. 04. ( ok20dc). Czyli na święta tak czy inaczej będą u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bkasia to bardzo przepraszam, mi się już ywdaje, że tu każdy idzie ta samą drogą:) Ja dostałam @ 3 dni po dostaniu diphereliny. Aritka właśnie o to mi chodzi o czym pisze Susanka, że ciężej jest w razie czego upaść z takiej euforii:( Ale z całego serduszka życzę Ci żeby u Ciebie bylo wszystko jak u Barbery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 nie masz za co przepraszać , dzięki że mnie sprawdzasz bo ostatnio jestem tak zakręcona , a co do @ zobaczymy kiedy przyjdzie oby nie później niż 11,04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam , kilka upadków po zbyt wczesnej euforii , boję się teraz cieszyć, boję się tej bety, a siusiańca to wcale nie zrobię :). Miałam z dwa lata temu taką jazdę z testami, że jak mi się tylko @ spóźniała, to już teścior był i bek zaraz po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a co tutaj tak cisza?zawsze takie rozgadane, a dzis cisza..... ja czekam do wizyty poniedziałkowej, mam pytanie odnośnie kasy można przynieść na tą wizyte gotówkę nie musi być przelew? Jestem b.ciekawa jak będe się stymulowała, jak będzie reagował mój organizm....a jesli chodzi o te zastrzyki to tylko jest to jeden zastrzyk dziennie nie więcej? dzieki za info....troche się boje, ale musze dać rade,nie ma innego wyjścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, takie gaduły z was a teraz taka cisza.U nas decyzja podjęta- ruszamy do boju w maju. teraz czekam na @ i oby szybko zleciał ten miesiąc bo juz chciałabym być w grze. zrozpaczona- z tego mi co mi mówiła dr Eto w najgorszym wypadku gdy kobieta się słabo stymuluje mogą być 4 zastrzyki dziennie-ale to też 4xwięcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona zastrzyk jest jeden dziennie tylko przez pierwsze dni masz mniejsze dawki i sprawdzają jak reagujesz a później regulują dawkę, ale nie trzeba się kłuć kilka razy dziennie :D więc spokojnie i daj znać jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam a jutro rano wynik i dzwonię umówić się na pierwsze usg :D hihi już nie mogę się doczekać ile w końcu tych fasolek się tam hoduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby teraz na kolejnym będzie widać ile się zagnieździło a później kwestia czy jakby była mnoga czy wszystkie się utrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) zrozpaczona to wszystko zależy od tego czym będziesz stymulowana, są leki tak jak puregon, który podaje się w jednym zastrzyku, ale czasami jak kobieta się źle stymuluje, albo coś jest nie tak to wtedy jest kombinacja leków i tak jak pisze sloneczko może być nawet 4 zastrzyki dziennie ale to są skrajne przypadki, ja miałam puregon raz dziennie o podobnych porach i to tylko tyle, ale nie ma się co bać tych zastrzyków, nie wiem czy pamiętasz jak ja panikowałam z każdym pobieraniem krwi itd, a teraz wiem, że to wszystko to pryszcz, igiełka puregonu jest tak malutka, że chyba mniejszych niema, dostajesz taką maszynkę tzw pen, wygląda to dokładnie jak te dla cukrzyków, więc nic codzie nienabijasz tylko ustawiasz pokrętłem dawkę i działasz:)Jedynie z chęcią wymieniłabym zastrzyki domięśniowe, bo jednak ich nie lubię;/ słoneczko czyli co @ i badania? barbera ja obstawiam 2:) robimy zakłady?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj liska nie zakładam się bo najbardziej to bym chciała jedno zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera wszystko będzie dobrze, na pewno dzidzius będzie zdrowy, nie ma co się przejmować na zapas... daj znac jak będziesz już po wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam się tylko pochwalić, że mój aniołek przyszedł na świat 30 marca poprzez cc. Pośpieszył się i zrobił nam niespodziankę. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, teraz śpi słodziutko przy mnie a ja nie mogę się na niego napatrzeć :)))) Nie potrafię opisać tego co czuję, to chyba jeszcze szok, z radości piszę i płacze....:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paga aż mnie ciarki przeszły :D gratuluje !!!! wyobrażam sobie co czujesz :D wielkie, wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paga ooooooooooooooogromne gratulacje. Ja już sie nie mogę doczekać kiedy będę miała Kubusia obok.Tymbardziej że kręgosłup zaczyna odmawiac posłuszeństwa. Duzo zdrówka dla Maciusia i szybkiego powrotu do formy dla Ciebie. Pozdrowienia Rodziłas we Wrocławiu , który szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paga ja też ci gratuluje....teraz się ciesz jak najwięcej swoim szczęsciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×