Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

hehe dobre szczególnie z tymi finansami bo po in vitro przydał by się zastrzyk gotówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przydałby się i to bardzo:) Kiedyś koleżanka poszła do jakiejś znanej wróżki, powiedziała jej kilka rzeczy i większość z nich była prawdziwa, więc może jakbym poszła do takiej osoby to uwierzyłabym w te wróżby ale tarot? przecież ja w ciąży będę za miesiąc:)a i finanse nie zapowiadają się na większe wręcz własnie kolejne wydatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a jak to jest z twoim kolejnym podejściem, będziesz za coś płacić czy nie? Ja już sie nie moge doczekać stymulacji, jak będe się kłuć:-) Super by było jakby się udało, ale to różnie bywa.. barbera beta pięknie urosła, uważaj na siebie. Czylil na tej wizycie będziesz już wiedziała ile masz dzidziusiów w brzuszku ? Mój M niestety,ale zrobił sobie coś z nogą, spuchła mu i teraz jest na antybiotykach, mam tylko nadzieje, że to wydarzenie nie pokrzyżuje nam planów i bedziemy mogli rozpocząc stymulacje. Wiadomo,ze plemniki bo antybiotykach są słabsze, ale chyba kilka dobrych się znajdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona już powinno być chyba widać ile fasolek zostało ze mną :D i chyba pójdę na chorobowe bo siedzenie dobrze na mnie nie wpływa a wiadomo, że ciąża po in vitro od początku jest zagrożona musisz teraz też zacząć na siebie i jak widać na M uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zrozpaczona każdy transfer kosztuje chyba 1200zł, do tego jeśli będzie potrzeba to pewnie jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tez czekam na wyniki arity?dzisiaj koleżanka robiła bete i jest w ciąży pierwszy raz in vitro i sie udało ale w klinice invimed super prawda!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! wkurzona jestem okropnie - dzwoniłam w piątek do labor.-kobiecina poinformowała mnie , że zrobią mi wyniki i oddadzą tego samego dnia po południu, dzisiaj rano usłyszałam to samo i dodatkowo zapłaciłam babsztylowi 5 zł , jadę o 15 po odbiór a tu : " przepraszam , koleżanka przeoczyła pani wyniki ". Mało mnie krew nie zalała :), w ramach przeprosin zadzwonią do mnie jutro i podadzą wyniki . A miałam jakieś złe przeczucia wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
arita nie denerwuj się, tak to już jest w naszej służbie zdrowia :( na pewno wszystko jest ok, trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dlatego ja jechałam specjalnie do Wrocka bo nie wierze już innym laboratoriom, ale na pewno za to wyniki będą ksiąŻkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera , a czy ty nadal masz takie moczenia jak ja ? kurcze czuję się jakbym sikała co chwilę w majty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jeszcze jedno pytanie - jeżeli się nie uda ,to jak mam obliczyć @ tzn.kiedy się jej spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam tak mokro i chyba przejdę na podpaski bo nie wyrabiam z wkładkami, a ty się okresem nie martw bo dopiero za 9 miesięcy kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kilka godzin przecież hcg jeszcze nie robiłaś a niższy progesteron o niczym nie świadczy najwyżej będę kazali ci robić zasrzyki z ovitrelle , a dzisiaj który masz dzień po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakie kilka godzin nawet zarodek może się dobrze jeszcze nie wgryźć a ja miałam akurat szczęście, że szybko załapało a normalnie to tak się w tym dniu zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jesteś bardzo podobna do mojej przyjaciólki - stawiasz na nogi , bez kopa w tyłek :) , dzięki kochana za tak duże wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co, ale taka jest prawda a każda z nas potrzebuje wsparcia a nie kopa bo kopa to nam już życie dało :D głowa do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Barbera ma rację wynik progesteronu i estradiolu wcale nie znaczy powodzenia ciąży, zwłaszcza jak przyjmuje się tyle luteinki, a to przecież czysty progesteron, choć jak mówią im więcej tym lepiej:) Arita o okresie na pewno możesz zapomnieć na dłuuuugi czas, ale przy niepowodzeniu przychodzi w kilka dni po odstawieniu leków, bo tylko one wtedy @ wstrzymują przed przyjściem. Jej co za pech z tym labem, ja bym tam raban zrobiła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Ja właśnie wróciłam ze stadionu, to moje pierwsze bieganie w tym roku, zrobiłam 7 x 400 m :) wróciłam zmęczona, bo troszkę za długą przerwę miałam. :D arita postaraj się myśleć pozytywnie, na pewno wszystko jest ok :) nie ma co mówić, że się nie udało, trzeba mieć wiarę,bo jak mówi rosyjskie przysłowie "wiara góry przenosi" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu o stawianiu tarota........ miałam dziś spotkanie z panią, która go stawia. Nie znałyśmy się wcześniej, ą z kart wyczytała takie szczegóły, które znam tylko ja. O tym, że mam problemy z jajnikami, sprawy hormonalne, że będę miała w niedalekim czasie wizytę u specjalisty (neurolog 21.04) i wiele innych szczegółów:) A poszłam tak z czystej ciekawości, bo chciałam przekonać jak dużo się jej uda odczytać z kart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiecie co................................ pamiętacie pisałam o tym tarocie, że napisalam do tej Pani co nam się tu reklamuje i powiedziała, że w moich finansach będzie super.......i udało mi się dziś coś sprzedać na większą sumę.......jeśli to prawda to dzidzia dopiero za dwa lata będzie;/ Chyba się wybiorę gdzieś osobiście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeśli chodzi o tarota to ja bylam juz pare razy a pierwszy raz miała wtedy 18lat i powiedziała mi duzo rzeczy i sie niestety wszystko sprawdziło a ostatnim razem jak byłam to tylko chodziło mi o dziecko a ona odrazu wyskoczyła bo to jest ważne 3lata że widzi dziecko z miłości ale nie nasze!czyli adopcja!jak zobaczyła moja reakcje to zbladła.Leczenie tez widziała stracona ciaże też! to było 1,5roku temu do tej pory wszystko sie sprawdziło.To zależy do kogo sie chodzi ta pani to u nas juz sprawdzona.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Kurcze też bym spróbowała tego tarota, liska ty korzystałas z tej co się reklamuje na forum, jak to zrobiłas, kupiła aukcje na allego i co pózniej,kontaktowałaś się z nią telefonicznie czy e-mailowo, na którą propozycje się skusiłaś, jest tam kilka linków... też bym się skusiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie nie znam niestety nikogo sprawdzonego, ja korzystałam z takiego czegoś pierwszy raz, wybrałam opcję chyba 5 pytań czy coś takiego, kupiłam aukcję, tam w uwagach i pytaniach można zadać swoje pytania, a jak nie to po kupieniu aukcji ta Pani odezwie się na maila, jest z nią bardzo szybki kontakt. Ja też bym chyba się wybrała do takiej wróżki prawdziwej, mimo, że nigdy nie wierzyłam strasznie mnie ciekawi co powie, a jeszcze teraz donata mnie potwierdziła heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam kobietę z okolic Bolesławca, czyta z kart ale to nie jest tarot, byłam u niej dwa razy i wszystko się sprawdziło z pierwszego spotkania, druga wróżba zobaczymy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×