Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

o kurcze, ale tak od samego początku 2 zastrzyki? Ja myślałam, że dali mi taka dawke na początek, że tak wszystkim daja, a dopiero póżniej, po kolejnym badaniu poziomu estradiolu zwiększaja bądź zmniejszają dawke... a ty jak się czujesz? to w środe robisz kolejną bete? a dzwoniłas moze do Polmedu, co oni na wynik twojej bety? już sobie zrobiłam spis kosztów co i jak, bo póżniej się nie połapie, kiedy byłam na wizytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info z tym zastrzykiem, ból to jakoś zniosę, myślałam że może jakieś potem są skutki uboczne;) bo mi coś dr Elias mówiła że potem jest jakieś nieprzyjemne uczucie i czasem uderzenia gorąca i takie tam.. Barbera, nie ma bata, musisz dać znać dziś co tam widać na usg:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi82 ja nie mialam zadnych skutków ubocznych po zastrzyku, Pielegniarka równiez mi mówiła, że moge miec uderzenia gorąca, ból głowy itd, a ja nic takiego nie miałam, czułam sie normalnie, dziś nawet się bałam, że dr.Elias powie mi ze sie nie wyciszyłam , bo nie miałam żadnych skutków ubocznych, a tu poziom hormonów był OK i mozna było zacząc stymulacje....wszystko będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spoko:) a teraz jak masz stymulacje to na czym to dokladnie polega? bedziesz sobie robic jakies zastrzyki? czytam o tym ciągle a jakoś gubie sie co tam jest po kolei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie - czy w czasie tych wszystkich przygotowań do zabiegu, w którymś momencie nie wolno już pić alkoholu? nie żebym jakoś piła;) ale pytam hipotetycznie. I czy mozna ćwiczyć i chodzić na jakiś fitness czy lepiej sobie darować? wiecie jakieś brzuszki np. się robi więc nie wiem czy to może szaszkodzić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita- nie bardzo rozumie- skoro wynik bety 40 to dlaczego sie nie cieszysz? ciąża jest chyba powyżej 5- chyba, ze nie barbera- nie trzymaj nas do jutra w niepewności, musisz dzisiaj napisać jak fasolka(i) bo spać przez Ciebie nie będę mogła kochana wiecie co, mam mega doła, @ spóźniła się 5 dni a a wraz z nią cała nadzieja się ulotniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona , ja miałam od pierwszego do czternastego dnia stymulacji te zastrzyki.Ale każda z nas ma indywidualnie dopieraną stymulkę, nic się nie bój , nie stresuj, będzie dobrze :) tak , dzwoniłam do polmedu, i p.Ola nic konkretnego mi nie mogła powiedzieć przy tej pierwszej becie , zobaczymy czy w środę urośnie- to wtedy to może będzie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko ja się boję cieszyć, moja beta może być wynikiem zastrzyku ovitrelle :(, muszę ją powtórzyć i jak wzrośnie to oszaleje z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, a który to dzień po transferze? Zrozpaczona masz rację przezorny zawsze ubezpieczony, ja też wszystko zapisywałam, ale uważam, że mają tam dobry system jeśli chodzi o płatności wizyty itd, nic nigdy się im nie pomyliło w stosunku do mojej osoby, na pewno w Twoi mprzypadku też tak będzie, ale jak będziesz sobie zapisywać to cżlowiek na pewno będzie spokojniejszy. Sloneczko nie martw się, nadzieja teraz powinna się na nowo pojawic bo jest on w in vitro:) Messi ja nie pilam kawy i alkoholu od momentu stymulacji, jedynie lampka wina czerwonego dziennie do samego transferu ( wino czerwone działa na poprawę endo, a to wpsomaga zagnieżdżenie), polecane są orzechy brazylijskie, jajka,picie 2 l dziennie wody, litr mleka,tłuste ryby, Ćwiczenia fizyczne nie są zalecane, zresztą podczas stymulacji w środkowej jej fazie nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona ja byłam na puregonie, 1 zastrzyk dziennie, barbera tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze troszkę, może się okazać, że to nie ovitrelle pokazuje betę tylko dzidzia:) Czekam z niecierpliwością do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że dostałam te sam lek jak ty liska i barbera, ciekawe dlaczego mam gonal, widocznie mamy inne wyniki, no nie wiem sama, ale to są lekarze, którzy wiedzą co robią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć gonal i puregon to to samo, różnią się strukturą. NIe wiem od czego zależy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! 23dc-rano dwie kreseczki, a teraz mam wyniki mojej bety -51,3!!! Ja też chyba oszaleję z radości!!! cieszymy się z mężem ale nie za mocno-czekamy do środy-zobaczymy czy będzie prawidłowy przyrost. A jutro będę dzwonić do kliniki i szybciutko na wizytę, może coś będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzwoniłam do Polmedu na 11 pobranych komórek 10 się zapłodniło... czekamy co dalej i kiedy transfer. Ja byłam stymulowana gonalem w dawce 150 później 225 oraz menopurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinaw76 ale co udało wam sie naturalnie? jesli tak to super, wierze, że szalejecie z radości:-) Moha super wynik tylko pozazdrościć, tez bym chciała, żeby aż tak dużo komórek się zapłodnilo, na dniach transfer, super,ale ruch na forum...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł, męska, czekamy na wyniki wizyty serduszkowej 1,2 a może3:) liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,10kwietnia punkcja, czekamy na transfer zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, rozpoczęta stymulacja 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska, przygotowuje się co criotransferu messii82, lat29, niepł męska, od 14 kwietnia wycisza się teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie..po IUI, mamy betę madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO...planowany wyciszacz 14 kwietnia m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, beta 40, czekamy na przyrost ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Moha wiadomo coś odnośnie komorek? Madziarka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośpieszyłam się:) Zrozpaczona tina miała IUI:) I OGROMNE GRATULACJE!!!!! ALE SZCZĘŚCIE TERAZ WIELKIE KCIUKI ZA PRZYROST:) Moha zaszalałaś no no no, kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wim kiedy transfer, jutro ktos do mnie zadzwoni, 10/03 wspominali cos o środzie ale to jeszcze nie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domciu z moim maluchem :D i dzisiaj się utwierdziliśmy w naszej decyzji podania trzech zarodków jeden został z nami :D hura hura !!!! jest cień szansy na drugiego bo go widać, ale jest trzy razy mniejszy od tego tłuściocha pierwszego i lekarz mówi, że albo urośnie albo już się zatrzymał i nie rozwija i poprostu na kolejnym usg go nie będzie :( a pierwsza fasolka ma 15 mm :D zrozpaczona to się zaczęło :D arita wydaje mi się, że trochę za duży wynik żeby tylko ovitrelle działało, ale poczekaj do środy :D trzymam kciuki tinaw gratulacje :D dbaj o siebie :D moha super wynik :D jak kogoś pominęłam to i tak trzymam za wszystkie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKIE DZIĘKI!!! To była nasza ostatnia próba insemki... skuteczność zajścia podczas inseminacji to 3/5 w naszym przypadku, więc warto próbować, teraz kwestia donoszenia i urodzenia zdrowego dzidziusia :) Wiemy, że jeszcze bardzo długa droga przed nami-wizyta u łódzkiego profesora chociażby i kolejne doszczepianie limfocytami, eh... Barbera-wielkie gratulacje, super że USG tylko potwierdziło bardzo dobre nowiny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi jupi, Barbera strasznie się cieszę!!! Ale musiały być emocje, jak emek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wszystkich obdzwonił, ale nadal w szoku :D i jakoś nawet nie mamy siły się cieszyć bo pozostaje kwestia przyszłego usg czy usłyszymy serduszko :D i tak zawsze człowiek sobie wymyśli coś żeby się umartwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to teraz trza to uczcić, otworzyłam właśnie winko na Waszą cześć:) ale Ci zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×