Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Nie namawiam ale naprawde wszystko mi powiedziala nie chciała mnie dołować że nie widziała naszego maleństwa ale nie kazała sie poddawać widziała tez ciąże jak puch,jajko tak delikatna nie wiedziała jak mnie przekonac że może byt tak jak wczesniej wtedy prawie umarłam i to tez widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK kochana przelew przez neta:) Wiecie co to jest jakieś niedowiary. Jak tak można wyczytać co u kogoś będzie się działo w przyszłości. Słyszałam już od wielu osób, że warto pójść do kogoś kto powie nam, co nas spotka, tylko ta osoba musi się na tym dobrze znać. Tylko nie wiem czy ja bym chciała tak wszystko wiedzieć? Z tego co ta tarocistka mi napisała dzidzia u mnie najpóźniej za dwa lata, licząc okres ciąży to jeszcze w tym roku powinnam zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta trochę zmienię temat na bardziej przyziemny :D wczoraj powiedziałam jednemu z szefów, że jestem w ciąży i o in vitro , więc gratulował mi i powiedział, że nie mam się czym martwić i jak będę musiała iść na chorobowe to żadnego problemu i nikogo na moje miejsce nie będzie szukał i praca będzie na mnie czekać nawet jakbym chciała iść na wychowawcze (trochę się zapędził w przyszłość) ale bomba a przed chwilą drugi dzwonił z gratulacjami i życzeniami zdrowia cały w skowronkach :D kochane chłopaki :D w sumie wiedzieli, że nie możemy bo kiedyś skladaliśmy papiery do adopcji i potrzebna była opinia z zakładu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera -To fajnie ze masz szefów którzy rozumieją. U mnie w zakładzie też wiedzą o problemie i nie musze nic kombinować ze zwolnieniem jak potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to barbera szefów masz naprawde wyrozumiałych....tak się mowi,że szef facet jest lepszy niż kobieta....a ja zaczynam od poniedziałku jazde z urlopem, ale musze się jeszcze dowiedzieć czy u mnie w pobliżu czasem nie ma możliwości żeby wynik był w ten sam dzień co pobranie....głupio mi tak brac urlop za każdym razem, średnio z tego co pisałyscie wypada, że 2 razy w tyg. bede potrzebowac przez 2 tygodnie to 4 dni urlopu...ale wiecei jak to jest zaraz pytania a po co ci urlop, tak czesto itd...poza tym po transferze, biore też 4 dni urlopu po świętach, tak ustaliłam z szefową, a pózniej jakbym się źle czuła, bo to róznie bywa to ide na zwolnienienie...może uda sie z moim laboratorium, dziś pojade po pracy i się dowiem.Obawiam się tylko tego, ze jakby się nie udalo, bo też tak może być, i pozniej trzeba bedzie podejść do crio, to znów będzie problem z wolnym, i w sumie to już mało mi tego urlopu zostanie...ach nie wiem jak to wszystko się ułozy:-(fajnie jakby się udało za pierwszym razem, ale trzeba być przygotowanym w razie niepowodzenia, nie kazdy ma tyle szcześcia ile barbera.... Powiem Ci barbera, że szybko powiedziałas już w pracy, ja zamierzam później, jak już będe w 2-3mies, bo to jeszcze róznie bywa, a nie chce się za wcześnie chwalic i cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie koleżanka robiła wczoraj bete poprosila i zrobiła jej odrazu czekała 30min chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona wolałam powiedzieć bo teraz są najgorsze pierwsze miesiące i żeby mnie nie męczyli za bardzo :D a co będzie to będzie , a tym bardziej , że w biurze jestem ja i kolega to sobie tak nie mogę ich zostawić na lodzie jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie to już 6 tydzień mi się dzisiaj zaczął :D to już połowa drugiego miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tydzien, nawet nie wiedziałam, że to już tyle... a jak to się liczy? od dnia transferu, czy od dnia wyniki bety? pytam z ciekawości.. barbera ty tez za każdym razem brałas urlop jak jezdziłas na wizyty dot.stymulacji, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra, ale to się liczy transfer + 2 tygodnie lub od punkcji plus dwa tygodnie bo różne zarodki dają (2, 3 albo 5 dniowe ) a ja brałam za każdym razem urlop niestety :( ale wiedzieli, że przygotowuje się do jakiegoś zabiegu i uprzedziłam ich o tym i nie było problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę po nie po 15, babsztyl nie zadzwonił a ja nie mogłam się do nich dodzwonić , dzwoniłam chyba ze 20 razy :), portiernia powiedziała , że nie wiedzą dlaczego tam nikt nie podnosi słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za baby chyba bym je tam rozniosła, ale nie denerwuj się będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dzisiaj taki tajfun zrobię , że mnie wywiozą w kaftanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera proszę podaj mi swoje pierwsze wyniki estradiolu i progesteronu, ja przeżywam jakiś koszmar, laboratorium nie dało mi wyników bo technik ma obiekcje co do poziomu moich wyników, nie wiem co robić. Mam je na kartce , podane z komputera i zaraz zadzwonię do polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita pisz co tam sie stało dlaczego tak ci powiedzieli?powinni ci je wydać ale odrazu konsultacja z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak odpowiedzialności , zawiść, nie wiem jak to nazwać- nie było kierownika , nikogo kto by odpowiedział za takie naruszenia obowiązku.Moje wyniki jakie wymusiłam i sama spisałam z kompa to estradiol 2492, proges. więcej niż 40,8 ( czyli wynik do dupy bo bez dokładności ) , kurcze a miałam złe przeczucia dzień wcześniej , szlag mnie trafia z tej bezsilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam test - mam już dość nie pewności , nie wiem jaki będzie wynik ale idę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pocieszyłam się :) , są dwie kreski- ta druga blada, oby to było to czego pragnę ale muszę poczekać z betą do wtorku , wszystko mi się popierniczyło i jutro bety nie mogę zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to wygląda własnie potem z tym badaniem estradiolu? mówicie ze robi sie to badanie 2 razy w tyg, ale to od razu z wynikime trzeba jechac do Polmedu czy jak? mozna zrobic rano badanie a do polmedu jechac np wieczorem?faktycznie konieczne jest branie urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie szaleje z radości - pani Ola sprowadziła mnie na ziemię - ovitrelle jeszcze krąży w żyłach :) , tylko beta mi zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi ,ja robiłam estradiol na powstańców rano o 8 a umawiałam się na wizyty na 11.40 bądź 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powstańców dzwonią do polmedu i przekazują wyniki , tak że możesz się umówić na wizytę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mozna zrobić rano badanie, a wieczorem umówić się na wizyte. Byłam dziś w lab. blisko mojego miejsca zamieszkania i na szczeście da się tak zeby wyniki były w ten sam dzien, wystarczy, że będe o 7 laboratorium, a po pracy będe mogła je już odebrac i od razu na Wrocław do Polmedu. Nie trzeba bedzie za każdym razem brać urlop, a to jest dużo..... arita ja Ci juz gratuluje, zobaczysz, że beta potwierdzi ciąże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita a ja ci gratuluje bo na pewno to jest to bo ovitrelle aż tak nie podwyższa po jednym zastrzyku żeby wyszedł test, po drugie masz lekką hiperkę (estradiol powyżej 2000) aq to napędza zagnieżdżony zarodek, po trzecie ja robiłam w ten sam dzień co ty test i na drugi dzień zrobiłam bete i wyszło 49 a to już nie jest bochemiczna,która może być przy wyniku 10 ale wtedy test nie wykryje i ja bym na twoim miejscu poszła jutro na krew i od razu w poniedziałek drugi raz na potwierdzenie że rośnie , ale kochana już ci gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×