Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Bkasia wiesz co takie mocniejsze bóle zaczęły się w poniedziałku, czyli od 8d stymulacji, ale wczoraj po zastrzyku czulam się naprawde źle, nie mogłam zasnąć z bólu i dziś przez to jestem niewyspana..ale dziś rano już jest Ok... Ciekawe jak mój estradiol, dziś odbierami wynik, mam nadzieje, że będzie już wysoki, a ile masz pęcherzyków? To idziesz prawie tym samym tokiem co ja, bo ja jestem dziś w 10d stymulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jeszcze przedemną , pewnie jutro sie zacznie tym bardziej że zwiększona mam dawke leku z 150j na 225j a odnośnie pęcherzyków to w piątek się dopiero dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja ma od początku taką samą dawke czyli 112,5... To dość sporą masz dawke, ale dasz rade, musisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zwiekszyła teraz od 6d.s do 8ds. pewnie dlatego że sa za małe, a w piatek jak zobaczy to może zmniejszy zobaczymy :) w porównaniu do Ciebie to faktycznie mam sporo a Ty duzo masz pęcherzyków ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam 20 pęcherzyków, ale 10 z nich było juz takich wielkości, które są potrzebne do zabiegu,a reszta miała tak po 14,12mm, ale dr. Siejkowski powiedział, że na pewno część z nich jeszcze dojrzeje...więc nie jest ćle :-) Ciekawe kiedy punkcja, dziś się dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ładnie :) u mnie pewnie troszke dłużej porosną ale p.d powiedziała że do 30,kwietnia powinnismy ze wszystkim sie wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważna jest ilość, najważniejsze żeby się udało :-) Nie moge się doczekać dzisiejszej wizyty, na której wszystko się już wyjasni kiedy pobieramy jajeczka...Chcialabym juz w piatek, żeby miec to już za sobą. Chyba w tym całym procesie dla mnie najbardziej stresująca jest punkcja, reszte jakoś sie nie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade :) trzymam kciuki :) a co do pęcherzykó to pewnie że najważniejsze żeby sie udało u mnie pewnie było za wcześnie bo jak czytam to wy dopiero w 7 - 8 dniu wiecje jle i jakie macie ja niecierpliwa chciała bym juz w 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Bkasia, że ja pierwszą wizyte miałam po 4 dniach brania zastrzyków i wtedy miałam już w jednym jajniku 8 komórek, a w drugim 6 komórek, niektóre wtedy miały juz po 10mm...nawet dr. Siejkowiski był pozytywnie zaskoczony....ale każdy jest inny, pewnie twoje jajniki zaczną pracowac troche później niż moje, na pewno tak cię wystumulują, że bedzie wszystko dobrze... Już się nie mogę doczekać jak już wyjde z pracy o 16.00 i pojade na Wrocław, dziś niestety jade sama bez mojego M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny , ja dzisiaj w domciu mam jakiegoś strasznego doła przed jutrzejszym usg chyba oszaleje, co chwila ryczeć mi się chce i z cały dzień leżę masakra jakaś :( a u was dziewczyny widzę, że coraz bliżej końca :D i wierzcie mi, że tamto to był pikuś , teraz to człowiek dopiero ma wątpliwości mimo, że wszystko idzie dobrze to te pierwsze trzy miesiące to jest dopiero stres :D ale będzie dobrze :D arita jak wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, to pewnie przez hormony masz takie dołki, ale nie martw się bo na pewno wszystko będzie dobrze i jutro będziesz nam opowiadać o swoich slicznych fasolkach:)) ech, chciałabym już być po tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi pewnie masz rację :D muszę poprostu wziąć się w garść i zacząć święta przygotowywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera stres to ja mam! Jutro badanie hcg i najlepiej jakby juz było rano :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha ty się tak mocno nie nastawiaj, że ci coś jutro wyjdzie żebyś się nie zawiodła bo to troszkę wcześnie, Patrząc na mój wynik to w 8 dniu miałabym jakieś 30 a patrząc na wynik arity to i tak nic nie znaczy dopiero drugi wynik potwierdza niestety, więc jeszcze trochę stresu cię czeka a później wierz mi na początku euforia a później zaczynasz się zastanawiać czy wszystko dobrze się rozwija i czy człowiek nie narobił sobie tylko nadziei :D ale trzymam kciuki żeby piękny zajączek ci wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyn za miłe słowa. Ja dziś jestem do niczego . Od południa masakrycznie boli mnie głowa a nie chcę niczego brać. Męcze się więc strasznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja już jestem po wizycie, decyja taka,że punkcja w sobote na godz 9.30. Dziś jeszzce wziełam ostatni raz zastrzyk, jutro już musze jechac do szitala na zastrzyk pregnylu, troche się martwie czy łaskawa pani pielegniarka na dyżurze zrobi mi zastrzyk o 23.00... Powiem wam,że dzis na wizycie miałam takie dziwne uczucia, bo dziś estradiol wyszedł mi 1321, wydaje mi sie troche za niski, pęcherzyków mam tyle co miałam czyli 20, ale tylko 8 z nich ma wymiary po 20mm, wydaje mi sie ze troche się spieszą, i jak bysmy poczekali jeszcze z 2 dni, albo przynajmniej zwiększyli dawke to by więcej pęcherzyków urosło do odpowienich wymiarów i estradiol by jeszcze sie dużo podniósł, a tak kazała mi dr.Elias wziąść dziś taką samą dawke i tyle....musiała skonsullotwać się telefonicznie z dr.Polakiem bo chyba sama nie potrafiła podjąć decyji. Uwazam ze powinni jeszcze się wstrzymac, może się myle, w sumie to oni są lekarzami :-) Barberka wszystko będzie dobrze, zobaczysz...oj uwierz mi chciałabym być na twoim miejscu.... Już zaczynam mieć stresa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zrozpaczona - ja miałam też 20 pęcherzyków, z czego 10 miało 20mm, ale mi dr.S kazał czekać aż estradiol będzie 3000, mimo, że to ja się rwałam, żeby szybciej. Widocznie każdy lekarz ma swoje zwyczaje... A wiecie może sznowne Polmedzianki po co to badanie hcg 6 dni po transferze, skoro i tak ciąży nie pokazuje? Szału dostane niedługo od tego czekania, żadnych objawów, ani poczucia, że coś się dzieje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz będe się zamartwiać czy nie za szybko dr.Elias podjęła decyzje przy tak niskim estradiolu...Szczerze to dr.Siejkowski jest bardziej doświadczony i zna się na rzeczy, mimo, że jest czasami taki zamulony....Wydaje mi się, że każdy z lekarzy powinien postępować w podobny sposób, a nie każdy ma inne zasady...ale dobrze, że konsultowala sie z dr.Polakiem, tylko to mnie pociesza....dlatego wyszłam niezadowolona z wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że akurat u ciebie chyba robią ok, bo ja byłam i jestem zresztą przestymulowana. I zmartwienie ciebie nie było moją intencją. Twoje jajeczka będą na pewno super. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co teraz tylko siedze i czytam na różnych forach jaki powinien byc estradiole. Boje się, że przez to duża częśc komórek będzie niedojrzała, i spokojnie mogli jeszcze poczekać z 2 dni...nie wiem sama, zaczynam miec pewne obawy, a zależy mi na tym zeby tych komórek było jak najwięcej, bo u nas jest b.słabe nasienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni po prostu są takimi artystami - każdy ma swój styl, ale myślę że Pan Polak już sobie dobrał taki zespół, żeby mu wstydu nie przynieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona a powiedz mi kobietko czy czytałaś również jaki jest dobowy przyrost estradiolu??? Jak u Ciebie średnio to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. Siejkowski mówił,że srednio przybywa m,i 200-250, wiec po tym zastrzyku, az tak dużo nie nie podniesie...mysłalam, ze chociaz dawke mi podniesie a tu nic!!! Jestem taka zła, boje się ze, sie spieszą i prze to ja będe poszkodowana...ahhh... Nie moge spać, denerwuje się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz wszystkich wyników estradiolu? Coś mi się wydaje, że on przyrasta o ok 100% w ciągu 48h. Zobacz sobie jaką masz średnią, bo nie możliwe, żeby przyrastał ote jednostki skoro na początku np był dużo mniejszy, raczej liczy się to procentowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz każda ma też inny organizm, bo mi przyrastało 300-900-1500- 3000, nic sie nie martw, masz tez całkiem młody wiec, co chyba nie jest bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a speiszyć się nie mają powodu - raczej zależy im na skuteczności w statystykach, więc robią tak, żebyś miała dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę, że nikt nie chce tu niczego zawalić, a bobika co ile masz robione te wyniki? jaki średnio dobowy przyrost wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×