Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Arita jak to jest możlwe, że zarodek przemieścił się do jajowodu, przecież podczas transferu umiejscowili go w macicy. Ja już nic z tego nie rozumiem, nie powinna zdarzyć się taka sytuacja w tej klinice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka przyrost jest bardziej niż super :D może kolejne bliźniaki się szykują :D kurczę Arita oby to nie było to trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło bo teraz najważniejsze jest twoje zdrowie zrozpaczona, ale daj od razu znać bo chyba urodzę od tego czekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki może mi któraś napisać jak wygląda w Polmedzie mniej więcej podejście do IUI? Planuje podejście w następnym cyklu. Jak na razie wiem tylko, że muszę zrobić jeszcze badania oraz zacząć brac CLO od 2d.c. i później między 7 a 9 d.c. na monitoring. A co dalej? Dr wspominał coś o jakimś zastrzyku ale już tyle informacji mój mózg nie wchłonął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaraz oszaleje, juz wychodze z pracy... nie wiem co to będzie jak się nie uda, nie wyobrażam sobie tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpazona gdzie ty jesteś kobieto bo chyba odświeżanie popsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona trzymamy kciuki i czekamy nie trzymaj nas dłuzej w niepewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już jestem, nie wiem co o tym wszystkim sądzić, bo mi kazali zrobić te wyniki po 8 dniach od transferu, tak jak robiła moha76. Ty barbera nie musiałas robić HCG. Więc tak estradiol mam 3242 pg/ml, progesteron powyżej 60,00 ng/ml a HCG 9,72 mUI/ml.... na wynikach mam napisane, że ciąża powyżej 5,8, nie wiem co o tym sądzic, bo to dopiero 8 dpt.. 14 dni będzie dopiero we wtorek, wiec wszystko może się zmienić... Dzwoniłam do Polmedu p. Kasia powiedziała mi, że wyniki są b.dobr, że dobrze , że jest wysoki estradiol i progesteron, a jesli chodzi o HCG to powiedziała, że to nie jest wynik wiarygodny, głównie zależalo im żeby zobaczyc co z estradiolem i progesteronem...Powiedziała, że jeszcze przy niższych wynikach pożniej okazuje się, że jest ciąża, ale nie wiem czy nie chciała mnie po prostu pocieszyć....boziu nie wiem co o tym wszystkim sądzic, kolejną bete będe robiła w poniedzialek....ale myslalam, ze pzy 3 zarodkach beta będzie większa, a tu lipa....a poza tym P. Kasia mnie zdołowała, że został nam tylko jeden zarodek blastocyta, 2 niestety nie przetrwały :-( Powiedzcie co o tym sądzicie, tylko tak na serio, bez pocieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona bo nie potrzebnie każą robić tą betę, ale na pewno coś drgnęło bo estradiol wskazuje na przestymulowanie, ale takie które napędza zarodek :D progesteron też ładny i pewnie nie musisz sobie robić zastrzyku z ovitrelle, a beta jak na ten dzień to na prawdę jest ładna a to nie zależy od tego, że trzy ci podali tylko ile się zagnieździło i w którym dniu. U mnie było w 9dpt 49, ale miałam szybkie zagnieżdżenie no i podwójne :D a u ciebie może jeden maluszek się zagnieździł i to na dniach :D ja bym na twoim miejscu zrobiła bete jeszcze w piątek po 48 godzinach i wtedy zobaczysz czy się podwaja, ale na pewno będzie dobrze jak już coś drgnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie dzisiaj masz 7dpt bo liczy się od następnego dnia i to by się zgadzało i jest nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadza się barbera dzis jest 7dpt i nie musze brać ovitrelle, bo estradiol i progesteron wysoki, nawet przed stymulacją takiego nie miałam...wiesz co boje się zrobić w piątek, żeby się nie rozczarować, ale wtedy to powinna się o wiele bardziej zwiększyć...nie wiem kto jeszcze z dziewczyn robił w 7dpt i jaki miał wynik,dziewczyny odezwijcie się, bo ja oszaleje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałabyś pogląd, że rośnie i mniej się denerwowała bo po co czekać do poniedziałku jak i tak teraz będzie tylko rosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy będzie rosła :-( To chyba zrobie w piątek....ale nie uważasz ze jest troche za niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na 7 dzień to jest bardzo ładna , a powiedz mi czy ty brałaś może 1/8 ampułki ovitrele w 4 dpt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak brałam 1/5 ampułki ovitrelle w sobote czyli tez chyba 4pt, wiesz co nawet nie moge się doliczyc z tego wszystkiego...a czego pytasz o ten ovitrelle? z tego co pisala kiedys liska zagniezdzenia nastepuje miedzy 7-11 dniem, a dzis w sumie jest dopiero 7 dzien. To beta w piątek powinna miec z 20...nie wiem po co każą robic tą bete w tym 7dniu to naprawde jeszcze bardziej stresuje, p.Kasia powiedziała, ze byly nizsze w tym dniu i ciąże były, oczywiście powiedziała, że jeżeli byłabym dość duża tak jak u ciebie to by powiedziała, że ciąza na 100%, a tak trzeba czekac czy rośnie,gorzej jak przestanie, tak strsznie sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było zagniezdżenie sądząc po objawach w 4 i 7 dniu i tak by się zgadzało wg usg :D ale myślę że musisz się jeszcze przemęczyć do piątku i jak się podwoi to możesz się cieszyć na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz a ja nie mam jakis znaczacych objawów, oprocz tego, ze boli mnie brzuch i piersi, dlatego nie wiem kiedy mogło dojsc do zagniezdzenia jak wogole doszło, a moze to po prostu ciąża biochemiczna bo tez tak może być....ale już moge się pożegnać z bliżniakami, ty to barberka masz dużo szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tak nie wyrokuj po jednym wyniku !! bo przez kolano cię przełożę i klapsa dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona 1984 bądź dobrej myśli i myśl pozytywnie,wierzę,że się uda i zarodek się zagnieździł:) Dziewczynki ja jutro mam ebriotransfer,napiszcie mi czy po embriotransferze mam zachowywać się w szczególny sposób,tak żeby zarodek się zagnieździł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki-ostatnia IUI (piąta) wyglądała tak: CLO od 2 dnia cyklu po 2 tabletki przez 5 dni. Oczywiście przed miesiączką już była wizyta monitorująca, aby zobaczyć czy nie ma jakiś "pozostałości"-torbieli na przykład. W 3 dniu, 5 dniu i 7 dniu po 1 x Fostimon, w 9 dniu monitoring i zwiększenie dawki zastrzyku bo pęcherzyki malutkie 15 i 10mm-w 9 dniu 2x Fostimon, w 10 i 11 dniu 1xFostimon i 1 x Merional . 12 dnia planowany kolejny monitoring po "końskiej dawce", testy owulacyjne robiłam 2xdziennie od 9 dnia cyklu. Jednak planowana wizyta na 12 dc się rozjechała, bo już 11 dc po południu wyszedł O.K. test OVU i insemka szybko zaplanowana na 12 dc :-) no i się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita-u mnie było tak z ciążą pozamaciczną: beta 1138-pęcherzyk ciążowy nie widoczny na USG, potem 1517-też nic, 1883-nic, 4041-cisza, 5229, 4071, 9394 nic-wypisane skierowanie do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, w szpitalu beta 11653-widoczny pęcherzyk ciążowy, potem bety nie robili i zostałam w szpitalu na obserwacji, pęcherzyk zaczął zanikać-diagnoza-puste jajo płodowe i ciąża obumarła; podjęta decyzja o zabiegu-założono cytotec, który na mnie nie działa i dorobiłam się przez 2 dni poważnej infekcji ... macicy no i na dodatek podejrzenie zaśniadu groniastego-bo podczas zabiegu były "widoczne grona"; po zabiegu beta spadła 10978-ale nie znacznie, podano lekką chemię... No i potem się zaczęło-beta spadała i rosła a ja czekałam na wyniki histopatologii-beta spadła do 7439, potem wzrosła do 8283, potem malała do 4882, 3952, 2155 i tak spadała do 7 czerwca i 15 czerwca przyszła dłuuugo oczekiwana @-jak ja się cieszyłam! Dr S i dr P wysyła mnie na 3D bo widzieli na swoim usg jakieś ciało obce w macicy-no i chcieli mnie na Kamieńskiego wysłać na trochę mocniejszą chemię w międzyczasie... ale ja zrobiłam po swojemu-dałam na przeczekanie-byłam u swojego "szpitalnego" gina i podzielił moje zdanie-no i wygrałam co najmniej rok czasu aby popróbować, bo po chemii jest rok na antykoncepcji! Żadnej z Was tego nie życzę! Powodzenia i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny starające się o dzidziusia :) Od dawna przymierzam się aby napisać na tym forum ale dopiero się zebrałam. Moja sytuacja jest kiepska otóż najpierw ciąża pozamaciczna a pożniej wynik HSG nie drożny jajowód ten który mi został. diagnoza : jedyna szansa in vitro tak ze się przymierzam za dwa tyg @ i zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Enelka ! :D z nami jest łatwiej przejść przez całą procedurę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enelka-witam i trzymam kciuki-głowa do góry! POWODZENIA! To forum to skarbnica wiedzy, a forumowiczki to skarby! Z nimi rażniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe powitanie :) Napiszcie proszę gdzie robiłyście wszystkie badania i czy polecacie jakieś laboratorium gdzie będzie szybciej no i ceny w miarę ok. Przymierzam się do Dial lab Krzycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z diagnostyki na Traugutta-5% zniżki na kartę klienta, możliwa płatność kartą i gotówką, wystawiają imienne rachunki, wyniki dostępne on-line, ceny-porównywałam kiedyś-najtańsze, wcześniej robiłam w Lux-medzie, ale przy ich małej wpadce wyszło na jaw ile mają marży a specjalistyczne badania i tak przekazują do diagnostyki na Weigla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triaw 76 bardzo się cieszę że Ci się udało :) Czy dobrze wyczytałam ze też miałaś ciążę poza maciczną . Ja nadal to przeżywam mimo to że minęło już pół roku może dlatego że ledwo mnie odratowali ale nie ma co patrzeć w tył teraz będzie tylko lepiej :) i no jesteście wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enelka-byłam w takiej ciąży (przeszłam też ciążę obumarłą)-mnie straszyli, że ciąża może pęknąć poza macicą i rozlać się do otrzewnej i wtedy się już mnie nie odratują-jak chciałam wyjść na własne żądanie ze szpitala w zeszłoroczne święta wielkanocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Enelka w naszym gronie:) Dziewczynki są cudowne,zawsze podtrzymują na duchu i z nami będzie ci łatwiej przez to wszystko przejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez enelko witam cię w naszym gronie... ja niestety zaczynam wpadać w doła, stwierdzilismy z męzem, ze bete zrobimy dopiero w poniedziałek, wtedy już bedzie wszystko wiadomo czy odstawiać leki czy nie...nie ma sensu wydawac kolejnej kasy na badanie... Po przegadaniu z moim M, stwierdzilismy, że niestety beta jest zbyt niska, niby jest to minimalny próg w ciązy, ale to jest zdecydowanie za mało, prześledzilismy tez wczesniejsze wpisy i bety były o wiele większe...nie wiem co to będzie, jak już to się potwierdzi na 100% jestem słaba psychicznie, a jeszcze został nam tylko 1 blastocysta z 3, to też jest dołujące...nic mi się nie chce, nie mam ochoty na nic..... powiedzcie od czego zalezy powodzenie, tylko od tego żeby się zagnieżdziły czy np.zarodki mogą być za slabe i obumieraja nawet przy mojej becie.... powiem wam, że zalamalam sie dziś, wiem, że to nie jest wynik 0 czy 1, ale prawie 10 tez nie jest za ciekawy... chyba juz nie będe się udzielac na forum, bo będe was tylko dołować :-( chyba nie usne dziś z tego wszystkiego, płakac mi się chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×