Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam dzieczynki Ja już po transferze:) chciałam transferu 3 zarodków,ale lekarz powiedział,że to nie najlepsza decyzja,bo jest duża szansa na ciążę,a jak byłaby ciąża bliźniacza to przy mojej budowie ciała byłoby to dla mnie męczące i uciążliwe.W końcu zaufałam lekarzowi i miałam transfer 2 zarodków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Fabianna, oby się teraz dobrze wgryzały:) Mi też powiedział, że 3 to już dla mnie ryzyko, ale teraz zastanawiam się czy przy mrozakach go nie podjąć, jeszcze w zależności ile uda się rozmrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera- PIĘKNE dzieciaczki nosisz:) To od czego to zależy ile podają zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm od prawdopodobieństwa ciąży, pewnie od ilości niepowodzeń, od masy ciała, ciężko byłoby dziewczynie ważącej ok 50 kg nosić pod sercem 3 dzieciaki, ale to i tak zazwyczaj jest nasza decyzja, mi powiedzieli, że dwa to dobra decyzja bo jedno to troszkę malo a trzy to mołoby byc u mnie za dużo w razie przyjęcia się wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol9
witam dziewczyny mam pytanie, a co sądzicie o ziołach ojca Grzegorza Sroki piłyście może takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiana jak się czujesz? życzę aby oba się zagnieździły :) Mi lekarz tez powiedział że najprawdopodobniej będe miała transfer 2 zarodków :) Jak ten czas powoli leci, juz nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o ziołach Klimuszki na rozpuszczenie zrostów w jajowodach -ale nigdy nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dali trzy bo były to jedyne i szkoda bylo aby któryś odrzucić bo do mrożenia pewnie by nie przetrwał a po drugie nie najlepszej jakości były (akurat to się nie sprawdziło ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol ja piłam zioła ojca sroki - mieszankę nr 3. Jak piłam je 1 raz to w 1 cyklu picia zaszłam w ciąże, niestety ją straciłam b.szybko. Ostatnio też piłam przez 2 cykle jednak efektu nie było takiego jak poprzednio:( Uważam, że warto spróbować w końcu nic się na tym nei traci. Ja piłam je razem z mężem od 1dc. do owulacji. One moim zdaniem wyrównują gospodarkę hormonalną, ja mam niedoczynność tarczycy a one ponoć też na to pomagają. Zawsze przed okresem mam 2-3 dni plamienia, a w cyklach jak piłam te ziółka plamień nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko - czy estradiol 686 w 10tym dniu stymulacji to chyba troche za niski:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- który to tydzień- sorki może gdzieś nie doczytałam i dlaczego słabej jakości- od czego to zależy ? Czy udało ci się za pierwszym razem Jeśli to juz było to sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol9
No tak właśnie sobie pomyślałam że jeszcze tego spróbuje, człowiek czepia się każdej deski ratunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuję za miłe słowa:) Enelka,zobaczysz czas szybko ci zleci,nie obejrzysz się a już będziesz miała transfer:) Liska 25 uspokoiłaś mnie,ze tobie lekarz powiedział to samo,ze mnie troche się smiał i mówił,taka chudzina a chce transfer 3 zarodków:)A ja po poprostu chciałam żwiększyć szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enelka możesz pytać o co chcesz a ja mogę i ze sto razy pisać o tym samym bo to cud :D no ja miałam pobranych 8 ładnych komórek i wszystko byłoby fajnie, ale zapłodniły się tylko 4 a reszta juz nie drgnęła :( a później się okazało że takie ok to są tylko 3 i im bliżej było transferu tym mniej zarodków zostawało. Na szczęście jak przyjechaliśmy te trzy zostały, ale okazało się , że są klasy b (najlepsza jest a ) bo miały ślady defragmentacji i miały oznaczenia 8b, 8b, 7b więc z dr P postanowiliśmy żeby już żadnego nie marnować podać wszystkie 3 no i 2 zostały ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- jakie to cudowne aż się popłakałam. Mam nadzieję że wszytkim tu oczekującym tez się uda :) Ja będe was informować na bieżąco Fabiana -trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie pozdrawiam wszystkich buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enelka najważniejsze to trzeba wierzyć, że się uda :D bo się udaje tylko czasami trzeba podjąć kilka prób a szczęście przyjdzie :D trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o moje zarodki to równiez dr.Polak uparł się zeby podać mi tylko 2 zarodki, a ja chcialam 3, chwile sie zastanowił, dodałam ze ja jestem przygotowana na ciaze mnogą, wiec dajemy 3 zarodki... Mozna powiedziec, ze beta pokazuje, ze jednak bedzie to ciąża pojedyńcza. Nie wiem czy jak bym wzieła tylko 2 to czy wogóle wyszła mi jakis poziom bety. Ja tez mialam sredniej jakosci zarodki bo : 8B, 8B i 7C...Nie żałuje , ze zdecydowalam się na 3 zarodki.... jutro kolejna beta, zobaczymy co tam sie dzieje, dzis co jakis czas boli mnie brzuch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie na wypisie było napisane,ze są to zarodki klasy 8A co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę,to może powinnam się uprzeć na transfer 3 zarodków:( mam teraz wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna tzn, że podzieliły się do 8 komórek i są klasy A czyli najładniejsze :D Zrozpaczona to dobrze, że cię pobolewa bo coś się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enelka zaczęłam 10 tydzień i niedługo najgorsze za mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera no wszystko elegancko idzie :) teraz to juz bedzie tylko większy brzuszek :) Napiszcie jak dawałyście rade podczs stymulacji trzeba brać L4 albo urlop bo nie wiem jak to wszystko w pracy sobie poustawiać. Czy lepiej urlop na transfer i po :) Zrozpaczona 1984 trzymam kciuki za jutrzejsza betkę. jak samopoczucie? troszkę mniej nerwów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam l4 już po punkcji i dwa tygodnie po transferze i nie żałuję bo czułam się fatalnie, ale niektórym nic nie jest i to jest indywidualny wybór, ale najlepiej kilka dni sobie odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi kurcze nie mam pod ręką swoich wyników, ale przyrost jest chyba ok 100% dziennie, więc w 12ds byłoby ok 1400 i może jeszcze poczekają, dadzą jeden zastrzyk i będzie ok 2100 i wtedy juz będzie ok. NIe znam się jakoś medycznie na tym tylko bazuje na doświadczeniu ( małym ale jednak):) Wydaje mi się, że nie jest źle i jeszcze urośnie ja w tym dniu miałam chyba 900. Jeśli chodzi o zioła nigdy nie próbowałam. Zrozpaczona a skąd Ty masz kobieto informację, że beta w 8 dniu po transferze może pokazać czy to ciąża pojedyncza czy mnoga??????? Pytałam w POlemdzie p. Oli czy wyskość bety ma wpływ na ilość dzieciaków i powiedziała, że wyoka beta może pokazać bliźniaki a nie musi, wydaje mi się, że nawet nasza Barbera nie miała znaczącej bety bliźniakowej a widzisz, że ma bliźniorki:)Proszę Cie kochana nie popadaj w parnoje, nie doszukuj się zbyt dużo informacji, bo jak juz pisalam każda z nas jest inna i ma inne wyniki badań! Fabianna nie ma co mieć wyrzutów, ciąża mnoga jest zagrożeniem dla życia i to nie dzieci tylko mamuśki, bliźniaki jeszcze jak cię mogę ale trojaczki to już jest ciężej a zwłaszcza jak jest się drobną osóbką. ALe pamiętajcie jeszcze, że w naturze jest taka możliwość, że te dwa podane zarodki jeszcze się rozmnożą i np będzie 4 dzieci:) Ale to już skrajne przypadki, na innym forum jest dziewczyna, która imiała podane dwa zarodki a ma trojaczki pod serduszkiem:) enelka to zależy jaką masz pracę, jak fizyczną to radziłabym pod koniec stymulki też wziąc urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, dziękuję za odpowiedź:) Dr Elias powiedziala, że jest ok i w sob będę wiedzieć kiedy dokładnie punkcja:) A jak to wygląda z tym zastrzykiem Pregnyl? szukałyście gdzie jest dyżur czy może w Polmedzie mówią gdzie jechać, zrobią go bez problemu? Przepraszam, że pytam o coś co pewnei nieraz już było na forum, ale jest tyle tych informacji, że już się gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki-po wielu niepowodzeniach i bardzo bardzo wielu super wynikach i moich i M (ja mam jedynie problem z tarczycą Hashimoto), podjęliśmy decyzję o badaniach immunologicznych w Łodzi, wcześniej też w Łodzi robiłam genetykę (bo czekałam tylko tydzień na wizytę na NFZ). No i tak się zaczęło-bo moje badania histopatologiczne obu wcześniejszych ciąż nic nie wyjaśniły. W październiku pierwszy raz pojechałam do Gynemedu, szczepienia, doszczepiania... a teraz jestem na końcówce 7 tc :) , są różne opinie o prof M ale przecież warto wierzyć, bo nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 wielkie dzięki za wyjasnienie mi sprawy,juz sie martwiłam, a ty mi to tak madrze wyjasniłaś, jestes kochana:) rzeczywiście ja jestem drobnej budowy,a przez moją budowę ciała ja juz mam klopoty z kręgosłupem!!! enelka ja wziełam l4 jużpod koniec stymulacji ,ciężko było mi sie urwac z pracy rano na badania do laboratorium a potem wizyta u lekarza,w sumie ok. 2 tyg. mam też prace stojacą i pracuje po 12 godzin. Przyznam szczerze,że jak poprosiłam dr S. o zwolnienie to popatrzył sie na mnie dziwnie i usłyszałam komentarze w stylu,że nie powinnam,bo nie jestem w ciazy,itd. poczułam się jakbym wyłudzała zwolnienia, a ja nigdy nie brałam zwolnien!!! nawet jak miałam 2 inseminacje!! dał mi zwolnienie.ale poczułam sie głupio:( enelka dziekuje za ciepłe słowa i niczym sie nie martw,pozytywne myslenie duzo daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna nie przejmuj się mi dali bez problemu za to jak już byłam w ciąży to pani doktor robiła focha i jestem ciekawa co teraz powie bo już szykuję tekst na wszelki wypadek odmowy :D w końcu tyle kasy się płaci, że łaski nie robią :D a dzisiaj musiałam iść do rodzinnego po zwolnienie bo mi dała za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Fabianna, tak czytam, to co napisałaś o zwolnieniu i też się dziwię, że tak nie chcą dawać. Bo nie dość że trzeba jezdzic na te badania co 2 dni, to jeszcze na wizyty, a przecież niekoniecznie wszyscy są z Wroclawia i na dodatek prace są rózne i tak, jak mówisz nie zawsze mozna się wyrwać. Poza tym każdy reauguje na te ich leki inaczej i mozna zle się czuć. Ja niby we Wroclawiu mieszkam i jakoś daleko nie mam do Polmedu, ale też muszę kombinować żeby to jakoś pogodzić. I mam zamiar wziąć L4 po punkcji, jak nie od nich to od lekarza innego. Nie sądziłam, że robią takie problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×