Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Niee, barberka ja chyba żadnych nie robiłam na czczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super bo jak ostatnio jechałam na krew to udekorowałabym deskę rozdzielczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro, do 9 oddam krew a na 11 40 wizyta.... @ ni ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeleciało :D to trzymam kciuki żeby tam u ciebie tym razem wszystkie przygotowania wypaliły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera to tylko pozazdrościć takie go przystojnego i młodego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza-n Pisalam ze mam nie regularne cykle raz krotki cykl a raz drugi. Na usg to na pewno byl pecherzyk ( spexjalnie po to robilam zeby ich policzyc ) nie wiem moze w Pl jest inna procedura. Ja pisze jak u mnie sytuacja wyglada. Chcialam sie dowiedziec jak u was to wygladalo. Usg robil inny lekarz ktory tym sie zajmuje takze o pomylce nie ma mowy!!! Rezerwe jajnikowa bada sie( ptzynajmniej u mnie): -krew -usg To dopiero byla moja 1sza wizyta u lekarza ktory zajmuje sie problemami z plodnoscia. A o ty pecherzykach to pytalam sie jeszcze mojej gin ile mniej wiecej kobieta ma. Ps. Fiv to nic innego jak in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian 2010, bądź co bądź, może my faktycznie bzdury pleciemy, albo Ty inaczej zrozumiałaś lekarza, a my inaczej Ciebie... nie wiem, ale pamiętaj, że rezerwa raz lepsza, u innych gorsza ale jeśli jeszcze jest to IVF można zrobić. może tu chodzi o zasady we Francji?? Powiedz mi, czy tam masz refundowany zabieg?? Może chodzi o to, że im niższa rezerwa tym mniejsze szanse i nie refundują już wtedy takiego zabiegu? My tu robimy wszystko prywatnie i lekarze próbują ile mogą, bo i tak za to płacimy. Może dlatego powiedzieli lekarze, że ciężko będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Evian..Będzie dobrze, wierzymy że podejdziesz do in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Madziarka a ty miałas podane 2 blastoscyty czy to była Messi? Bo już nie pamiętam...nam tez został tylko jeden blastuć, na początku byłam bardzo negatywnie nastawiona, ze jeden, to na pewno sie nie uda, ale teraz już mam nadzieje i wierze, że może się uda, a jak nie to zaczynamy wszystko od początku, trudno trzeba się z tym pogoodzić i walczyć dalej :-) Aritka, ale jednak miałas zbieg, nie dalo się tego zrobić chemią? Kiedy podchodzisz do kolejnego podejścia? masz jakies mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje barbera :) i trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , miałam łyżeczkowanie o chemii nie było nawet rozmowy w szpitalu. Mrozaczków mamy 3 i w sierpniu mam zamiar 2 zabrać ze sobą :) a Ty , Nadziejka jak się czujesz? jak u Ciebie wygląda przygotowanie do kolejnego podejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita ale miałas usuwany jajowód? My podchodzimy do kolejnej próby w czerwcu, w 10dc mam sie zglosic na wizyte i jak bedzie owulacja to probujemy na cyklu naturalnym, jak nie będzie to pewnie to wszystko wydłuży.. Mamy tylko jednego blastocycyte, dlatego sznase małe... Liska daj znac co ci powiedzieli na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wyobraźcie sobie, że @ przyszła dziś rano!!!I to z impetem! Ale hormony ok, od piątku progynova i w przyszły piątek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka a trzy posty wyżej napisałaś, że wierzysz w tego swojego blastusia!! Więc tego sie trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska wierzyć wierze i mam nadzieje, ale wiem,że szanse są małe, ale zawsze są :-) Dobrze, że chociaż mamy jednego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie miałam żadnej ingerencji chirurgicznej - na szczęście :) jutro robię betę dla potwierdzenia prawidłowości decyzji Pani Dr., że łyżeczkowanie było słuszną i trafną diagnozą :) cieszę się , że zaczynasz juuuż w czerwcu, wierzę mocno, że tym razem się nie zawiedziesz , powodzenia życzę Ci z całego serca !!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Arita..Jeśli można wiedzieć to co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wchodzę tu co chwilę od wczoraj i prawie nikt sie nie odzywa!!! Jak się czujecie dziewczyny?? Kto następny w kolejce po Betę? Kogo trzeba wesprzeć, a komu gratulować? Nie zapadajcie się pod ziemię, choć rozumiem, że niektore już pewnie wątki ciężarówkowe oblegają, ale pokażcie się raz na jakiś czas:) Barberka rośniesz już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć liska niestety rosnę i muszę się pilnować :( ale na szczęście jutro zobaczę mojego malucha czy też rośnie jak mama no i czy drugi jest czy go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Tez tu zaglądam i faktycznie jakaś cisza tu panuje.. Ja w poniedziałek robię pierwsze badania i zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi aż mnie ciarki przeszły jak sobie przypomnę jak czekałam na testowanie :) ale pogoda ładna trzeba się czymś zająć a w poniedziałek pewnie miła niespodzianka cię spotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby, tylko jakoś dziwnie sie dzis czuje, w sumie od niedzieli juz nic mi nie dolegało poza jakimś sporadycznym zakłuciem w jajnikach, bólem jak na @ i bólem cycków;) a wczoraj wzięłam ten ovitrelle i dzis mnie znowu boli caly brzuch jakbym dopiero co po zabiegu była, jakos tez ciezko mi sie oddycha i nie wiem co z tym zrobic czy pic po prostu dalej duzo wody czy dzownic do polmedu? wiem Barbera, wczoraj sobie przeczytalam stare wpisy, m.in. jak bylas po zabiegu, jakie objawy mialas itd a tu juz tak ten czas zlecial, ze 3 m-c w ciąży jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi to zaczyna ci się hiperka i to może być dobry objaw i pij nadal dużo wody mineralnej nawet trzy litry i ogranicz sól , jak masz duszności może pojawić się ból w płucach i kaszel jak gruźlica. Pilnuj tylko wagi czy czasami woda nie zatrzymuje ci się w organiźmie i czy brzuch za szybko ci nie rośnie i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam niby z polmedu jakas liste badan ktore w razie czego mam zrobic i ten norpolac wykupic, ale skad mam wiedziec w ktorym momencie. juz wole ta wode chlać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) już wczoraj coś chciałam napisać, ale co chwilę urywało mi wypowiedź :) natasza-n, Evian2010 witamy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×