Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja w szpitalu na Kamieńskiego zrobię, wynik w ten sam dzień nawet w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monoplowy mam zaraz pod blokiem:P Daleko nie musze szukać. Zresztą moja mama ma jutro imieniny więc i nawet pretekst do picia by się znalazł. Mam jednak nadzieję, że będę świętować przy soczku, ewentualnie Karmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!dziewczyny nie pisałam bo nie miałam czasu nawet usiąść do kompa;( Liska25,teryiaki jutro to wy będziecie świętować przy karmi:)ja już po monitoringu ładnie pękły pęcherzyki więc może w najbliższym czasie też zobaczę dwie kreski,a jak w tym cyklu się nie uda to może w następnym :) Pozdrawiam i czekam jutro na wysokie Bety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak tam po wizycie???Liska jak dla mnie to dobra beta nie wiem czy się nie myle ale kiedyś czytałam ,że ponoć beta może spać a potem znowu rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki w tym cyklu nie podchodziłam do IUI ,tylko monitoring i przytulanko:)jak nie wyjdzie teraz to jeszcze jedna próba,a za trzecim już IUI ,mam nadziej że się w końcu uda utrzymać ciążę ,czekam jutro na Twoje wiadomości oczywiście pozytywne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Już po wizycie...:) Jestem bardzo zadowolona... była to moja pierwsza wizyta... Dostałam luteinę ''dowcipną'':) 2x2 i Clostilbegyt 1,5tab. wizyta w 11 dniu cyklu... Dostałam skierowania na badania krwi i badania dla M. Już go dziś umówiłam na pt. także zobaczymy... Mam nadzieję,że się uda:P U mnie ten problem,że nie mam owulacji,ale wierzę,że jakoś wszystko się ułoży... Dziewczyny brałyście może kiedyś ten Clostilbegyt?? Śledzę wasze rozmowy i trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test i są piknę 2 grubaśne krechy!!! Nie mogę w to uwierzyć. Betę zrobię w poniedziałek, bo dzis wyjeżdżam i nawet jak pojechałabym teraz na kamieńskiego to wynik i tak mogłbym odebrać dopiero w poniedzialek. Liska trzymam za Ciebie kciuki. Choć przeczytam o wszytskim dopiero w niedzielę wieczorem. Monika ja brałam CLO do stymulacji przed IUI teraz, ale słabo na mnie działało i musiłam dostać zastrzyki i tak. M84 trzymam kciuki za przytulanko Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki moje gratulacje :):) 3mam kciuki za Twoją poniedziałkową betę, życzę Ci aby była wysoka Liska Tobie też gratuluję i życzę ładnego przyrostu bety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki JUPI!!!!! Super wiadomości!!! rewelacja! Ale się cieszę:) Kurcze biegnij na tą betę! U mnie jest nadal druga krecha tylko straszna bladziocha! lecę z psem, a potem na betkę, albo wóz, albo przewóz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teryiaki zapomniałam napisać, że tam można wynik odbierać 24h na dobę 7 dni w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak super!!! Teryiaki gratulacje !!!! liska rób tą betę bo wszystkie paznokcie stracę :D a zaczynam brać się za nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryaki super gratuluje Ci :-) Liska czekamy na twoją betke, tak jak piszesz wóz albo przewóz :-) Czuje, że będzie dobrze :-) Ja dostałam już @, więc zaczynam odliczanie i umawiam się na wizyte :-)Może tym razem się uda, człowiek ma dziwną naturę, ponieważ za każdym razem ma nadzieje, że może teraz się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie się w cierpliowośc uzbroić, bo jadę do nowego domku ustalać robotnikom robotę, co mają robić podczas remontu, a potem mam zaproszenie do znajomych na obiad więc po południu ją dopiero odbiorę:) Nadziejka super, zaczynamy odliczanie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
teryiaki Gratulacje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska trzymam kciuki bedzie dobrze:))Monika a u kogo byłaś? mówiłam ,że nie ma co się stresować kochana ja też nie miałam owulacji!!wszystko jest do naprawienia ja biore włąsnie clo:) brałam jedną tabletke i rósł ale od tego cyklu mam brać tak jak ty 1.5 tabl od 2 dnia cyklu żeby szanse były większe:) no i jeszcze zastrzyk na pęknięcie:0 ja czekam na okres do 24 czerwca jak nie dostane to mam brać luteine 2xpo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki gratulacje!!!Liska25 u Ciebie beta też będzie dziś wysoka więc dziewczyny dziś Karmi was czeka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska tak mi przykro :( nie mogę nawet słów znaleźć , ale zresetuj się dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko, za miesiąc start z antykami hehe, chyba, że zostaną mi zlecone jakieś badania dodatkowe, po @ wybiorę się do Pana Doktorka po dalsze instrukcje. Piwko już patrzy na mnie z lodówki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do dzieła i czuję, że ten tarot jednak nie kłamał i w sierpniu zobaczysz wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że o tym samym sobie pomyślałam:) Tylko problem w tym, że się w czasie nie wyrobię, muszę teraz cykl przeczekać, bo był sztuczny i pewnie musi się wszystko wyregulować. W lipcu zaczęłabym antyki, potem dipherelina i stymulacja razem jakieś 46 dni, chociaż.... w sumie to akurat transfer w połowie sierpnia:)Ale jaja by były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to ci się uda to normalnie zacznę wierzyć w te wszystkie wróżby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Byłam u dr. Siejkowskiego. Jestem zachwycona. Profesjonalna ''obsługa'':) Wysłuchał, wytłumaczył, nigdzie się nie śpieszył....Ja zaś mam brać od 26 luteinę 2x2 przez 5 dni, później od 4 dnia cyklu po 1,5tab clo też przez 5 dni i w 11-12 dniu cyklu wizyta:)Do tego mój M dostał skierowania na badania ogólne nasienia i przeciwciała przeciwplemnikowe w nasieniu. Już się umówił.... Stwierdził PCO i wielotorbielowate jajniki. Powiedział,że teraz przez ok 4 m-ce będziemy ustalali dawkę leków,żeby nie było za mało i żeby też nie przesadzić w drugą stronę... Też tak miałaś,że brałaś luteinę 5 dni?? Czy może dłużej lub krócej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Liska a czego ty zaczynasz wszystko od początku? nie podchodzisz najpierw do 2 ostatnich blastocystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
monika18nuna ja tez mam stwierdzone PCO ( wielotorbielowatość jajników) ... też byłam u dr S. zlecił mi takie same dawki leków jak Tobie.... mój maż miał zrobić wyniki nasienia, które wyszły fatalnie... dr nie dawał nam szans na dziecko a po 8 tygodniach będąc w szpitalu dowiedziałam się że jestem w ciąży :) :) Obecnie spodziewam się córeczki... za 19 tygodni bedzie już z nami. Tak więc głowa do góry... Ja nie miałam można powiedzieć żadnych szans a jednak się udało... potrzeba wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×