Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza-n
A ja w czwartek na wizytę..Już bym chciala ruszać do boju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ogromne gratulacje, ja mam termin na 18 i już nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnes 71 i m31, Agnes wielkie gratulacje, niech Nina rośnie zdrowo, wszystkiego najlepszego!! m 31 najgorzej wytrzymać to czekanie, u mnie maluch się pośpieszył ale też już czekałam rozwiązania i myślałam że ta ciąża nigdy się nie skończy :)) m 31 powodzenia! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
Cześć dziewczyny. Nie pisałam dawno bo leżałam długi czas w szpitalu... miałam problemy z nerkami ale już wszystko ok. W październiku przyjdzie na świat nasza (moja i M) kochana córeczka Zuzia. Już nie mogę się doczekać. mam nadzieję nie wracać do szpitala przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, takie informacje jak te, które opisujecie to miodzik na nasze serduszka więc oby jak najwięcej:) Ogromne Gratulacje mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco witamy wszystkie mamuśki! Wasze wpisy dają nam nadzieję, że nasza walka ma sens. Życzymy dużo zdrówka dla wszysch pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, Natasza-n a wizytę z wynikami idziesz? czy jak to u Ciebie wygląda? Barbera hop hop co u Ciebie? Nadziejka ...jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej liska u mnie nic się nie dzieje ( to raczej dobrze) ale schizy mam i jak mnie brzuch boli to zaraz lecę sprawdzać czy coś się nie dzieje :( ale spokojnie czekam na Twój wynik :) oczywiście pozytywny :) a jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że piątkowy wynik i tak mi o niczym nie powie i będę musiała czekać do poniedziałku, a Ty ile dni po ovtirelle robiłaś betę? sampoczucie dzięki ok tylko te plamienia.. raz są, raz znikają całkiem, reszty objawów się nie doszukuję. A przynajmniej się staram hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam test z krwi po 5 dniach od zastrzyku, ale mam dobre przeczucia a co do mnie się sprawdziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to ja dziś wzięłam zastrzyk, więc boję się, że piątek to za wcześnei, ale ja dłużej nie wytrzymam hehe zobaczymy co ma byc t będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Liska czytam i widzę, ze wywołujesz mnie :-), wiec nie będę taka niedobra i się odezwę, choć przyrzekłam sobie, że nie będę się już wypowiadać Liska dlaczego kazali ci odstawić wszystkie leki? Mam rozumieć, że jeszcze nie wszystko przesądzone, bo jak przeczytałam twój wpis, że odstawiasz leki to już pomyślałam, że nic z tego i się po prostu zdenerwowałam Co u mnie? Bardzo ciekawie i stresująco, ponieważ do tej pory nie dostałam jeszcze @, nie wiem co jest grane, dziś jest 36dcciesze się, że się tak spóźnił, bo zależało mi na tym, żeby transfer mieć w lipcu, więc teraz tak wypadnie :-) Brałam przez kilka dni witaminę C, bo chciałam ją trochę opóźnić, pewnie to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka źle mnie zrozumialaś!:) Nie mam odstawiać leków, tylko że już więcej niż biorę mam nie brać, a ja myślalam, że może jak lutkę zwiększę to przejdzie plamienie, ale wyprowadzono mnie z błędu:) Leki biorę więc cały czas, nadziei nie straciłam, bo krwawienie było jednorazowe, a dalej jest plamienie takie brązowe więc może ono nic złego nie oznacza. No to cieszę się, że przesuneło się po Twojej myśli, czasami zdarza się, że @ się przeciąga i ponoć to normalne w tym kolejnym cyklu po nieudanym IVF. Kurczaki to u Ciebie możliwe, że zaraz wszstko się ruszy, jak tylko dostaniesz @ to zaczynamy odliczanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć dziewczyny..czytałam kilka stron waszych rozmów i chciałam zadać wam kilka pytań... Mam 22 lata od roku z mężem staramy się o dziecko. Niestety nic nie wychodzi okres mam co 4-5 miesięcy:( badałam swoją owulację przez 2 miesiące i nic...:( strasznie przytyłam, mam nadmierne owłosienie,ale tylko wąsik... byłam u wielu lekarzy profesorów itp.ale wszyscy twierdzili,że po prostu tak mam i wszystko jest ok. Ostatnio poszłam do gina i powiedział mi,że mam jajniki wierotorbielowate i zespół policystycznych jajników. Powiedział,że nie można tego ani wyleczyć,ani podleczyć i po0dziękował za wizytę i żadnej recepty i wskazówek co zrobić dalej nie podał... chorobę stwierdził tylko po usg. Żadnych innych badań... Wczoraj zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności ''Polmed'' w tym tyg. mam wizytę chciałam wiedzieć jak wygląda pierwsza wizyta? Ile kosztują leki przy pierwszej fazie leczenia farmakologicznego? Jak często powinnam chodzić na kontrolę... Dziewczyny proszę o poważne odpowiedzi...Z góry dziękuję i czekam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, poważne to my jesteśmy, ale tylko czasami:) bardzo dobrze, że zapisalaś sie do tej kliniki, z PCO też można zajść w ciążę:) Nie ma sie co martwić:) Na pierszej wizycie jest przeprowadzany dokladny wywiad zarówno z Tobą jak i partnerem, i jet badanie USG, weź ze sobą wszystkie wyniki badań jakie miałaś robione do tej pory. Lekarze na pewno coś zaradzą. Nie jestem jednak w stanie Ci powiedzieć jakie to będą koszty, to wszystko jest bardzo indywidualna sprawa, i nie wiadomo co dostanie w zaleceniach. Na wizycie na pewno dowiesz sie wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pierwsza wizyta trwa ok40-50 min. W tym czasie przeporwadzany jest szczegółowy wywiad z Tobą i partnerem, więc koniecznie przyjedźcie razem. Zabierzcie tez wszelkie wyniki badań jakie miałam robione do tej pory. Lekarz zaleci wam pewnie dodatkowe badania. Zbada Cię też i zrobi USG. Jeśli na podstawie dotyczasowych badań można stwierdzić jaka jest wasza przyczyna niepłodności lekarz na pewno wszystko wyajśni jakie jest możliwe leczenie itd. Jeśli badania będą niekompletne będziecie się musieli zgłosić ponownie. Co do leków, to ceny są bardzo zróżnicowane od kilku złotych za np. CLO po nawet kilka dziesiąt złotych za jednorazową dawkę. Lekarz dobierze leki które będą dla Ciebie najlepsze ze względu na Twoje wyniki. Jeśli masz jakieś pytanie to my ttuaj zawsze jesteśmy chętne do odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika18nuna, Ja leczyłam sie na to samo, pomogła laparoskopia a dokładnie nacięcie osłonki jajników w celu uwalniania kom.jajowej w maju miałam zabieg we wrzesniu zaszłam w ciążę.Laparoskopię robiłam we wrocławiu w szpitalu na brochowie w teraz za kilka dni urodzi sie tam mój synuś. Powodzenia Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Dziękuję wam za odpowiedzi... bardzo się boję tej wizyty i mam wielką nadzieję,że obejdzie się bez laparyskopi:( a któraś z was dziewczyny zaszła w ciążę tylko po leczeniu farmakologicznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
m31 Długo czekałaś na tą laparyskopie? Była robiona prywatnie? jaki jest koszt takiej operacji? I jak ona wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska..idę z kompletem dokumentów..Trochę mi się już tego nazbierało.Chciałabym już startować.Mam podobny problem co u Ciebie, w dodatku miałam problem z macicą. Moniko..Ciężko powiedzieć, wizyta trwa ok godz (pierwsza). Dobrze jeśli będziesz z M, jeśli nie to trudno. Zostaniesz wypytana co i jak.Weź wszystkie badania jakie masz, a jak nie masz to może zrób podstawowe hormonów, Dobrym rozwiązaniem jest tel albo mail do kliniki z zapytaniem jakie badania możesz zrobić przed wizytą. Bo pewnie dostaniesz jakieś do zrobienia więc fajnie mieć wcześniej, jedna wizyta zaoszczędzona. Nie wiem jak inne ale wydaje mi się że my tu się zbytnio nie leczymy (bo już nie ma co leczyć) tylko wybieramy ostateczność. Być może u Ciebie będzie inaczej i wystarczą leki, choć nie mam pojęcia o ich cenie.Wiem że te do stymulacji są drogie (oprócz clo).A wizyty będziesz miała uzależnione od tego co Ci lekarz powie, czy leki wystarczą, czy może inseminacja lub in vitro. Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Moniko..Nie musisz płacić za laparoskopię! Ze skierowanie zrobią Ci w każdym szpitalu. Nie ma senu płacić. Polecam szpital kliniczny na Borowskiej. Laparoskopia to nic takiego, nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Byłam dzisiaj z M w polmedzie i umawiałam się osobiście. Powiedziałam,że nie mam żadnych badań i spytałam,czy jakieś mam zrobić...To Pani powiedziała mi,że nie ma potrzeby,bo wyniki są w cenie wizyty także nie wiem. Oni mają tam chyba tylko usg? Chyba,że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
To chyba coś źle zrozumiałaś Albo ta Pani Ciebie źle zrozumiała. Polak nie ma laboratorium - chyba że coś się zmieniło to przepraszam.Może chodziło o USG? A na kiedy się umówiłaś? Weź wszystko co masz. M robił badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
To będzie moja pierwsza wizyta. Dlatego spytałam jej. Nie mam dosłownie nic. tylko skierowanie z ośrodka zdrowia do invimedu ale wolałam iść do polmedu,bo więcej dobrego o nich słyszałam... powiedz mi jak możesz,jakie badania mogę zrobić? To pojadę jeszcze dziś i zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Pijecie jakieś zioła kobietki? Bo ja nagietek. Przeczytałam na ocianie że wzmacnia organizm przyszłej mamy i zapobiega poronieniom. Ja na razie się wzmacniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Badania to indywidualna sprawa. TSH i prolaktynę możesz zrobić w dowolnym dniu cyklu. FSH, estradiol i LH w 3dc. To takie podstawowe. Dziewczyny, coś ominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ale nic się nie martw, najwyżej dostarczysz następnym razem. na PCO to ja nie za bardzo się znam. Najlepiej zrób sobie listę pytać. Pytaj o wszystko, nawet Twoim zdanie jeśli to głupota. Ja tak robię, bo później ze stresu o połowie zapominam i jestem zła na siebie że nie zapytałam :) Do kogo się umówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×