Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza-n1
Liska25..Jestem w połowie cyklu. Od następnego startuję z anty..No chyba że zdarzy się cud..Podziwiam Twój optymizm., Ja podchodziłam luźno za pierwszym razem, teraz to jestem przerażona jak wiem co i jak. Zbyt wiele mnie to kosztuje żeby uzbierać pieniądze gdyż nasze zarobki są marne. Jak czytam ile razy dziewczyny podchodziły to aż mi ciarki przechodzą.. Moniko..Nie lepiej spróbować apapem albo czymś podobnym? Myslę że nie zaszkodzi dzialaniu clo ale cudem ten lek nie jest. Choć też brałam jak kiedyś mialam bóle przy @ że prawie po ścianach chodziłam. Mówicie o zębach a ja chyba z 8 lat nie byłam ale nic mnie nie bolą. Mam dosyć wizyt u gin. żeby widzieć dodatkowo jakiegos..W dodatku ten odglos borowania. brrr Czekająca..WQ 7 dniu po transferze robiłaś betę??? Po co tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza to będziesz o dwa tygodnie przede mną, będziesz betować, a ja będę miała trasfer:) Tak jak kiedyś z Barberką miałam:) Monika robiła betę w 7 dpt, bo tak Polmed zleca, gdy bierze się ovitrelle po transferze, wiele dziewczyn na forum tak robiło. Ja też nienawidzę denstysty a dwie plmoby mi się poluzowały i szpary mi się porobiły, na szczęście w zębach po kanałowym leczeniu, więc mam nadzieję, że nic nie będzie bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Liska25 - na str. 159 też mówiłaś messii, że ma świetne wyniki....messii miała wyższe wartości. Mam nadzieję, że Czekającej się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak człowiek napisze, że wyniki nie są super, to Cię oskarżą, że z zazdrości, a jak napiszesz, że jest dobrze to i tak komuś nie będzie to pasować. Nikt się do Ciebie nie zwracał, więc nieproszona się prostu nie odzywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć dziewczyny... mój M miał dziś badania. Za tydzień powinny być wyniki. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok. Za 2 dni mam zacząć brać luteinę... Mam jeszcze do was pytanie: A więc... Od zawsze okres mam co 5-6 miesięcy i trwa ok 12 dni... lekarz powiedział,że mam od 23.06 brać luteinę 2x2 przez 5 dni i później przez 5 dni mam brać clo... jeżeli okres nie zacznie się po 5 dniach mam brać clo???? Czy dalej luteinę?? Dużo pytań zadaję,ale dopiero zaczynam leczenie i jeszcze jestem troszkę zagubiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Wam za miłe słowa ;-))) Wam również kibicuję, mam nadzieję że u WAS wszystko będzie ok. A jeśli chodzi o betę, nataszo-n1, to takie miałam zalecenia i chodziło tu o 11 dzień po punkcji. Czytałam również, że nie miałyście USG podczas transferu. U mnie było, może dlatego że wcześniej miałam ciążę pozamaciczną, więc dr S. nie chciał ryzykować. A wszystkim Wam życzę udanych Wakacji, bo przecież dziś ich początek ... ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Moniko, nie pomogę Ci. Wiem że clo bierze się od 2 lub 3 dc a jak w Twojej sytuacji to nie wiem. Może zadzwoń lu wyślij maila. Ja jak miałam wątpliwość wysłałam maila, na drugi dzień miałam odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko bierzesz luteine jak dostajesz okres oddstawiasz ją.Pierwsze krwawienie(nie plamienie tylko krwawienie) uznajesz za pierwszy dzień cyklu i bierzesz clo od tego dnia co kazał ci lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Dzięki a wiesz może ile po odłożeniu luteiny występuje @?? Wiadomo,że to zależy od organizmu,ale chciałam wiedzieć tak mniej-więcej... Dostałam tą luteinę ''dowcipną'':) Dla mnie,to straszna sprawa. Wolała bym tą pod język,ale jeszcze 3 dni muszę się jakoś przemęczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko nie ma za co:) wiesz co ja zawsze dostawałam okres jeszcze w trakcie brania luteiny zobaczymy jak bedzie tym razem ale zazwyczaj okres ma się pojawić w ciągu 7 dni:) ja zazywam ją pierwszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Są różne szkoły brania luteiny. Ja brałam zawsze do @. Jak masz dostać @ to i tak dostaniesz, luteina tego nie powstrzyma, może co najwyżej opóźnić @. Dlaczego nie lubisz luteiny ,,dowcipnej"? Ta jest ponoć lepsza niż pod język. Minusem jest że trzeba nosić wkładki ale to przecież nie tragesia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nic się nie martw, masz brać 2x2, ja miałam po pierwszym transferze 3x4 dziennie dopochwowo:)Można się przyzywczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! wczoraj miałam usg i wreszcie u swojego gina i mała urosła jak jak na grożdżach :) i tak będzie na 80 % dziewucha !!! hihi i podobno (nie wiem czy to prawda) ale mój M wyczytał , że właśnie po in vitro więcej dziewczynek się rodzi :) i wyszło na moje :) pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za Polmedki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usia1234
dziewczyny niedługo u mnie punkcja leki juz wykupione i mam pytanie po co po punkcji dostaje się Doxycyclinum i Progynova- skoro pierwsze to antybiotyk, a obu w czasie ciąży nie wolno brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 No ja już biorę 2 dzień... Ciekawa jestem czy ona wywoła mi @? Zazwyczaj mam co 5-6 miesięcy... a 2 lata temu brałam właśnie ją i nie wywołała mi @. Może ja coś źle robiłam. natasza-n1 Jakoś ciężko mi ją ''aplikować'' :) Jak wiem,że wybija moja godzina to aż mi się gorąco robi:) Liska25 Hehe... To napewno miałaś gorzej niż ja:) Słuchajcie dziewczyny a jeżeli mam brać luteinę 2x2 to mogę ją brać np. rano o 9.00 jedną, później np. o 11.00 i wieczorem np. 21.00 i 22.00 lub jakoś tak??? Czy muszę brać co 12h???? Ma to jakieś znaczenie? Czy oby były 4 tab. w ciągu doby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jeżeli masz 2x2 to bierzesz rano dwie i wieczorem dwie inaczej miała byś zapisane 4x1 usia doxycyclinum bierzesz do transferu i dlatego, że punkcja jest zabiegiem inwazyjnym i nie można dopuścić do infekcji a progynova to jest estradiol, który jest potrzebny do zagnieżdżenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Barberka super, że będzie dziewuszka, te sukieneczki, kokardeczki...:) Imię wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby imię już mamy ,ale jeszcze pół roku to pewnie coś się zmieni :) ale ostatnia wersja to Kamilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi się z nikim nie kojarzy i może dlatego mi się podoba :) zawsze chciałam Zuzię , ale jak zobaczyłam ranking najpopularniejszych imion to połowa przedszkola miała by tak na imię a druga to Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka gratulację córeczki!!! Super, że już znacie płeć! Ja w weekend fatalnie się czułma. Jakbym miała jakąś grypę żołądkową. Cały czas bolał mnie brzuch, jakby żołądek czy jelita do tego strasznie mnie mdliło. Spałam praktycznie cały czas. Jak wstawałam to od razu kręciło mi się z głowie i było mi słabo. Dziś od rana to samo. Ledwo sie pomalowałam, mało nie zemdlałam przy tym. Nie wiem czy to objawy ciążowe czy jakieś zatrucie pokarmowe. Dziś mam pierwsze USG. Zobaczymy co powie dr. Póki co siedzę w pracy i mi ciągle duszno. Jak tylko wstaje mam zawroty głowy. Koszmar jakiś. Czy któraś z ciężarnych tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki to są te piękne trzy miesiące objawów :) przyzwyczaj się mi teraz już prawie wszystko minęło i wracam do żywych , a zawroty nadal mam :) a dzisiaj poczułam (to mało powiedziane) pierwsze ruchy małej :) o 4 rano cały brzuch mi chodził i to do 7 z przerwami :) niby miały być muśnięcia motyla a u mnie to jak stado by przeleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki barberka pocieszyłaś mnie, ale w końcu mam to na własne życzenie:D. Bałam się tylko że to jakieś zatrucie a nie ciąża, ale chyba za długo trzyma jak na zatrucie. W pracy jak siedzę nie jest źle, najgorzej jak trzeba wstać. A u Ciebie maleństwo juz się porusza. Niesamowite jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie ten czas leci :) a teraz jestem już w takim okresie gdzie minęły mdłości energia rozpiera, której niestety nie mogę spożytkować bo max pół godzinki na spacerku mogę być , ale lepsze to niż całkowite leżenie i dzisiaj wybieram się wreszcie na deser z koleżanką :) życzę ci jak najmniejszych dolegliwości chociaż i one, jak później człowiek sobie przypomni, miały swój urok w końcu oznaczają ciążę , to na co tyle czasu czekałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia i jak tam luteinka?ja biore ją dzisiaj 4 dzień na razie okresu ani widu ani słychu:P zobaczymy czy tym razem też mi pomoże słuchaj jak ci luteina nie odpowiada to poproś o dufaston to to samo co luteina tylko do ustne no i droższe bo kosztuje 40zł a z dawkowanie luteiny jest tak jak dziewczyny piszą trzeba brać 2 naraz Gratuluje dziewczynki!!! Sama marze o córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć :* Joanna2_4 no ja mam dziś ostatni raz brać:) Ale powiem Ci,że też nic się nie zapowiada na to żeby była @... Nie wiem,czy ta luteina podziała... jak w ciągu 7dni nie dostanę,to będę dzwoniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobie tak samo dam sobie 7-10 dni żeby dostać okres jak nie dostane to dzwonie albo jade:P takie głupie mam myśli bo jak byłam ostanio w polmedzie to Pani dr powiedziała że mam brać własnie tą luteine na wywołanie jakbym nie dostała okresu to mam zrobić test bo powiedziała dokładnie tak: a może ten pęcherzyk później peknie zamiast się wchłonoć chmmm nie nastawiam się jak ostatnio byłam to mój pęcherzyk miał 18 mm w 15 dniu cyklu wiec był malusi tylko endometrium ładne bo 10mm i dziwie się ,że jeszcze okresu nie dostałam.... wkurza mnie to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Może akurat coś się będzie działo:D A wiesz może czy przy braniu luteiny jedt jakieś większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy może większe jest gdy się bierze clo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z luteina jest tak ,że jeśli dojdzie do zapłodnienia to ona pomaga zarodkowi zagnieździć się a clo natomiast powoduje ,że jest owulacja ( tzn nie każdy na niego reaguje ale takie ma zadanie) wiec nie jako oba leki zwiększają szanse na ciąze:) dzisiaj ostatni dzień luteiny i czekam ludzie jak mi się dłuży.. tym bardziej ,że zero objawów okresu a na ciąze nie licze aż taką szczesciarą nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×