Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

monia tak jak ty mam brać przez 5 dni ale dopiero od 24 czerwca jeśli okres się nie pojawi ja też mam narazie taki okres testowy i Pani doktor zwiększa mi dawke leków jeśli zajdzie taka potrzeba:) damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 To widzę masz tak samo jak ja:) Mamy ten sam termin brania leków i z tego co widzę też taką samą dawkę:D A mówił Ci kiedy będzie najlepszy moment na zapłodnienie? Wiadomo,że najlepiej cały czas działać:D Ale napewno w którejś fazie cyklu jest najlepiej,ale o to zapomniałam spytać:( ??? dorotka1983 Mój mąż w tym tygodniu idzie na badania... Mam wielką nadzieję,że chocć jego będą dobre,bo chyba się załamię:( Ciebie to chyba mogę nazwać ''szczęściarą'' Mam nadzieję,że dołączę do takiej grupy jak Ty która ma ogromne szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, nie mam już mrozaków. Zaczynam od nowa, do trzech razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska jak nie masz mrozaków przeciez miałaś 4, teraz podali ci 2, sama pisałas, że były tak ładne, że zdecydowaliście się tylko na 2, a co się stało z tymi 2 blastusiami? Chyba coś przegapiłam, bo nie wiem czego już nie masz mrozaków... Czyli co zaczynasz od początku, Liska ja niedługo pewnie do Ciebie dołącze tak coś czuje...ale byłam u wróżki i wiem, że będziemy mieli dzidziusia niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah no następna:) No to kochana nie ma się czym martwić,jak niedługo,to pewnie już po tym transferze będziesz w ciąży, wierz w tego swojego dzieciaczka!!! 2 moje się nie rozmroziły. Ale pogoda paskudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z rana. Liska strasznie mi przykro, że jednak beta spadła:( Ja dziś rano byłam na pobieraniu krwi. Teraz mam 3 dziury w rękach i 1 siniak, ale to wszytsko nieważne, żeby tylko betka ładna była:P Jak tylko będzie wynik to dam wam znać. Ogólnie czuję się dobrze tylko duszno mi jest. Wczoraj z kościoła musiałam wyjść bo słabo mi się zrobiło. Poza tym tylko piersi minie trochę bolą, ale tak to nie mam żadnych objawów. Monika cieszę się że jesteś zadowolona z wizyty najważniejsze to trafić w końcu w dobre ręcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
teryiaki Cześć:* Masz rację... Jak będziesz miała wyniki,to od razu pisz... my tu czekamy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki coś czuję, że to będzie beta gigant:) hehe Jesteś świetnym przykładem, że nie potrzeba dolegliwości, żeby w ciąży być:) O której mniej więcej będzie wynik? Coś pisałaś, że tam gdzie robisz to p[o krótkim czasie są wyniki? A czemu, aż tak Cię pokłuli? Nie można było się wbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska wykrakałaś wynik bety rzeczywiście gigant 1233!!!! Dzowniłam do Polmedu Pani powiedziała, że moge powtórzyć badanie w piątek. Umówili mnie na za tydzień na USG:) U mnie pobieranie krwi to zawsze problem. Po 1 nie mam żył na wierzchu, tyko głęboko pochowane, a po 2 nawet jak się wkłują to wtedy często krew nie leci z nich, bo mam bardzo niskie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki WOW !!! piękna beta to już za kilka dni pęcherzyk będzie widać :) jeszcze raz gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO kurczaki!!! Ale gigant:) Na prawdę nie masz żadnych objawów? Gratuluję kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska objawy to tak jak pisałam. Plus jeszcze brzuch mnie boli jak na okres. Troszkę mnie to stresuje. Ale trzeba zachować spokój. Normalnie jestem w szoku. Nie wiem jak będe w stanie dzisiaj pracować! Nie mogę w to uwierzyć, jestem w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki GRATULUJE:))) Monika bedziesz chodzić na monitoring i Pan doktor napewno powie ci kiedy najlepiej się starać ja w tym cyklu nie musiałam się starać bo pęcherzyk nie pekł:( ale w tym cyklu mam mieć już zastrzyk i czekam na okres jak na zbawienie:) a clo mam brać od 2 dnia cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Cześć... mówiłaś o tym zastrzyku... jak rozmawiałam z lekarzem,to opowiadał mi jak leczenie wygląda krok po kroku.... była też mowa o tym,że właśnie jezeli te pęcherzyki nie będą pękały,to trzeba będzie brać zstrzyki i mówił,że one są bardzo drogie,bo 80zł kosztuje jeden a można je brać 8 lub 10 dni.... a i nawet w ciągu dnia można wziąść nawet 2 zastrzyki.... Mówię teraz o tym samym co Ty?? Czy są to jakieś inne zastrzyki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska..Jeśli będziesz podchodzić do procedury tak jak pisałaś to będziemy miały podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Teryiaki...GRATULUJĘ :) Moniko coś pokręcilaś z tymi zastrzykami. Pregnyl lub overtill (czy jakoś tak) bierze się na pęknięcie pęcherzyka. Faktycznie jest dosyć drogi. Polecam pregnyl bo ten drugi jest dwa razy droższy. Bierze się go raz. Ty pewnie mówisz o zastrzykach do stymulacji - też tyle kosztują. Tez je brałam jak brałam clo. Ale tylko dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryaki gratulacje pozytywnej bety, teraz życzę tylko, żeby ciąża się utrzymała :-) Liska ja byłam przekonana, ze masz jeszcze 2 mrozaki...jestem w szoku, myślałam, że wszystkie przetrwały....no to czeka Cię cięzka droga, żeby tylko tym razem okazała się owocna :-) Czyli jak teraz bedziesz zaczynac od początku, to znów od tab.anty, dipherlina itd... tak? czy od razu stymulacja? Coś czuje, że do Ciebie dołącze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko jest tak jak pisze natasza.ja pisałam o zastrzykach na pękniecie-to jest jeden zastrzyk w granicach 100zł( tak Pani doktor mowiła) mi raczek zastrzyki na stymulację dodatkową raczej nie bedą potrzebne bo pęcherzyk rósł już przy 1 tab clo ale fakt te zastrzyki są drogie i bierze się je przez pare dni ale może nie bedzie cie to dotyczyć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, no niestety dwa nie przetrwały. JA wiem czy taka ciężka droga? Ciężka to była jaki była nieznana i pełna niespodzianek a teraz pójdzie szybciutko, jestem już wprawiona:) A ty nie kracz kobieto i uwierz w swoją śnieżynkę:) natasza a Ty kiedy dokładnie startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
natasza-n1 Właśnie tak myślałam... Ja lubię czasem coś pokręcić:D Jutro mój M idzie na badania... natasza-n1 i Joanna2_4 słuchajcie dziewczyny,a wiecie może czy można clo mieszać z innymi lekami np. ketonalem???? Bo wiem,że on jest silny,a mam przepisany bo miałam ''ciężkie wyrywanie zęba'' I nie wiem,czy oba leki można mieszać....???? Dziękuję wam dziewczyny za pomoc... nie wiem co bym bez was zrobiła... wszystko zaczeło się tak szybko dziać,że nie nadążam:( Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja bym sobie z ketonalem na Twoim miejscu dała spokój. To jest mocny lek i wpływa ponoć negatywnie na jakieś aspekty płodności, nie wiem na jakie więc nie będę się mądrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja wzięłam ketonal 1 dc ostatnio na bóle okresowe - 1 tabletkę, a od 2 dc zaczęłam brać CLO. Nie wiem czy ma on wpływ czy nie, ale u mnie podczas bóli menstuacyjncyh niestety leki bez recepty nie działają w ogóle. Podobnie jak z wyrywaniem ósemki, 4 dni byłam później na L4, nie mogłam nic jeść i też brałam wtedy ketonal. Czasem po prostu się nie da uniknąć brania tego leku. Najlepiej zawsze zapytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a ty kiedy się wybierasz na wizyte? Ja mam też pytanie czy po transferze, mogę leczyć sobie zęby, czy lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, dostałam dziś @ więc jak się skończy to się wybiorę. Nie mam pojęcia jak z zębami, ale też zamierzam się wybrać do dentysty, wolę raczej zmieścić się przed transferem, żeby potem się nie truć. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego, umowiłam sie na wizyte ide w przyszłym tyg na monitoring cyklu, zobaczymy czy mam tą owulacje, bo zaraz sie okaże, ze bedzie tak jak u Ciebie... a jak to jest oni rozmrazają zarodki dopiero w dniu transferu? czyli jak będe jechac na transfer to nie będe wiedzieć czy odmroził się ten blastuś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rozmrażają dopiero w dniu transferu. Ja też jakoś w przyszłym tygodniu się wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca_79
Witam, u mnie dziś mija 7 dzień po transferze 2 "fasolek" również w POLMEDZIE u dr S. Kolejne 2 czekają ... Wczoraj robiłam wyniki tj.: ESTRADIOL - 1782; PROGESTREGON -43,8; a beta HCB 9,69. Jestem też po 2 dwóch dawkach 1/8 amp. OVITRELLE. W piątek mam znów zrobić wynik beta HCB. Czuję się ok, nic nie boli, krwawień brak, ale to czekanie mnie przerasta biorąc pod uwagę, że czekam od 2006r. na szczęście ... Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum i dziewczyny leczące się w POLMEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czekająca:) Ładne wyniczki:) Trzymam mocne kciuki, żeby ładnie rosły:) Będziesz jeszcze ovitrelle brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. Nic nie mówili, więc chyba nie. A jeśli chodzi o wyniki to już sama nie wiem co o nich myśleć. Poza tym, już raz bylam w ciąży w sposób naturalny, ale niestety była pozamaciczna i we wrześniu ubiegłego roku usunięto mi lewy jajowód, a prawy to coś nie bardzo chciał po tym pracować ;-((( Teraz czekam też z pewnym niepokojem, czy jeśli się uda ???? to wszytko będzie dobrze. Ale chcę Wam potwierdzić, że w POLMEDZIE "rodzi się szczęście" bo mamy już takie jedno "szczęście" w mojej rodzince i w lipcu końcy 6 lat ;-))) jak również parkę sąsiadów - 4 latków. Patrząc na nich mam nadzieję, że będzie ok ... A Tobie życzę żeby się też udało ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki masz bardzo ładne, wysoki progesteron, estradiol też, betką nie ma się co sugerować, bo za wcześnie poza tym ten ovitrelle może okłamać wynik. Musisz poczekać, a teraz my będziemy czekać razem z Tobą i Ci mocno kibicować:) trzeba wierzyć, że się uda:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×