Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość monika18nuna
Liska25 Dziękuję Ci bardzo!!:* Też mam nadzieję,że wszystkim nam się uda... Trzymam kciuki za wszystkie ''Polmedzianki'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no-spa
dziewczyny no-spę można jeść i to jak najbardziej, ale nie forte.ja dowiedziałam sie o tym dopiero 3 dniach jej brania bo wcześniej nikt nie wspominał, że forte nie wolno. w klinice tylko mówili no-spa i no-spa. i niestety nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska cieszę się, że i u Ciebie wreszcie coś się ruszy i na pewno pozytywnie :) Teryiaki młoda ma już pewnie z kilogram bo na ostatnim 3 d 1,5 tygodnia temu miała 770 g :) i zapowiada się na przeciętniaka :) na szczęście :) a ja od ostatniej wizyty z Polmedzie przytyłam jakieś 7 kilo i muszę się pilnować bo do 10 tygodnia to było drugie tyle :) ale od kiedy wreszcie nie biorę luteuiny ( na mnie tak działała) przestała mi waga lecieć w górę :) a u ciebie przy trzech to pewnie będą cię wysysać :) a co do ciuchów to jak kupiłam na początku tak nadal o dziwo wchodzę bo prawie wszystko w brzuch idzie a i masz rację ceny są kosmos , a najlepiej mi w leginsach takich ciążowych :) jeszcze raz gratuluję szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki mocno mocno za ciebie moniczko:)) ja zaczynam się martwić bo mniejakoś nic nieboli od czasu do czasu zakuje lekkopociągnietylko brzuch mi troche widać zaczynam się martwić czy tonie jakaś ciąża pozamaciczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu nie martw się,bo to tylko źle wpłynie na ciążę... Trzeba myśleć pozytywnie. Może akurat jesteś wyjątkowa i nie czujesz... W klinice mi powiedzieli,że 90% kobiet ma bóle,ale Ty może jesteś wyjątkiem z tych 10%:D Ja wierzę,że u Ciebie wszystko jest suuuuper... nie martw się i śpij spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka, kawał dziewuszki już:) Monia i Asia z tego co dziewczyny piszą to na początku często nie ma bóli, mogą pojawić się później, a czasami nic nie boli do rozwiązania, więc nie ma reguły i nie ma co się niepotrzebnie zamartwiać:) Już nie mogę się startu doczekać, a tymczasem czekam na cudzik, owluka mija...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy troszke mnie bolało...wiem ,że nie wolno mi nic złego myśleć tylko człowiekowi zawsze tak podgórke:( dziewczyni nie śmiejcie sięale mam pytanie wiem ,żę jestem ciemna jak tabaka w rogu alepewnej rzeczy nierozumiem. wpoprzednim cyklu nie miałam owulacji na bank bo chodziłam namonitoring i nic nie urosło.Ostatnią miesiączke miałam 1 sierpnia( pierwszy dzień krwawienia) owulachemiałam dokładnie 15-16 sierpień jak zadzowniłam do polmedupodaćbete to powiedzieli mi ,że t o6 tydzień to ja na to kiedy miałam ostatnią miesiączke i owulacje apanipowiedziała ,że to nie szkodzi wiećzastanawiam sięjak oni to liczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu na pewno wszystko wytłumaczą ci na wizycie bo normalnie liczy się od pierwszego dnia miesiączki (przy naturalnym zajściu), przy in vitro punkcja + dwa tygodnie , albo początek stymulacji , ale najważniejsze żeby wszystko ładnie się rozwijało a na usg wyjdzie, który to tydzień :) a brakiem objawów się nie przejmuj , bo ja nie miałam przez pierwsze dwa miesiące jakiś szczególnych nie licząc przestymulowania , a później się zaczęły mdłości, bóle głowy kilku dniowe itp. ale i to cieszy bo wiesz z jakiego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, ale wciąż zaglądam i podczytuję. Ale się tu dzieje-wiadomość o trojaczkach z inseminacji to już chyba cały Wrocław obiegły-super reklama dla naszej kliniki :)-gratuluję Teryiaki! Gratuluję nowym zaciążonym i trzymam kciuki za inne oczekujące na cud! Ja już nie mogę się doczekać Bożegonarodzenia bo wiem, jaki w tym roku prezent dostanę od św.Mikołaja :) Dziewczyny oczekujące na nudności i inne ciążowe przypadłości-wszystko w swoim czasie-ja potem czekałam na II trymestr, bo to jest jednak dla mnie najlepszy czas w ciąży-mi minęły wszystkie dolegliwości i jakieś dodatkowe siły wstępują w ciężarówkę-super czas. Teraz przede mną III trymestr! Barberka-ja też odstawiłam luteinę i myślę że to 8kg na plusie już tak mocno nie urośnie! Encorton odstawiłam już w lipcu. Widzę, że decyzja o imieniu już podjęta :) Bardzo ładnie i "oryginalnie"-bo nikt z moich znajomych nie dał takiego imienia córci. Dają Lena, Blanka, Nina... Co do ciuszków ciążowych-dopiero w sierpniu zaczęłam chadzać w czymś luźniejszym, bo dotychczas mieściłam się w swoje ciuszki, a w sierpniu brzuszek się uwidocznił. Ciuszki kupuję na allegro-najlepsze legginsy ciążowe i takie spodnie bawełniane, które nie wyglądają na dresowe- i to mi starcza, plus tuniczki. Wciąż nie wiem kto mieszka w brzuszku bo mam ułożenie poprzeczne i maluszek nie ujawnił się ze swoją płcią :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu mi też tak powiedzieli,że to zapewne 5 tydzień.. Przestraszyłam się jak to możliwe jak też @ miałam tak jak Ty 1sierpnia,z tym,że owulacje miałam koło 21 sierpnia...Ale powiedzieli,że to się liczy od dnia ostatniej miesiączki,więc tak by się wszystko zgadzało... Liska25 Hey... no właśnie,a ja jak wczoraj dzwoniłam do polmedu to mi powiedzieli,żeby się nie martwić,bo 90% kobiet ma bóle,tylko nie każda tak samo bolesne. Ja mam je cały dzień a to dopiero początek,ale nie są tak bardzo dokuczliwe w dzień... Gorzej ja przychodzi noc... Możecie wierzyć lub nie,ale boję się iść spać mam takie silne ataki 10min trwają,ale nie mogę się ruszyć... co ok 3h... I tak sie martwię,że może coś jest nie tak,bo nie czytałam jeszcze o dziewczynach które by się skarzyły na tak silne bóle... Ale obserwuje wszystko i chyba rozumiem mój problem... tak jak mi powiedzieli w polmedzie piłam ok 3l wody.. normalnie siusiu chodziłam co 2h teraz co chwilkę a w nocy jak już nie piję i łapie mnie ten ból,to z 10 min staram się zrobić siusiu i nie mogę... i może dlatego tak boli... Nie wiem sama jak sobie mam to wytłumaczyć... Ależ się rozpisałam jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
aha.. do tego nocnego siusiania dodam,że jak już to zrobię,to ból zaczyna mijać... z 2 min. i po wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko jeśli chodzi o ból jak pęcherz jest pełny to mam tak samo nie jest to taki ból jak ty opisujesz moge chodzić itp ale jest dokuczliwy ustępujepo siusiu:P tobielicza 5 tydzien ale tymasz bete ok 30 a ja odrazu miałam187wiec niewiem o co tu chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
No właśnie to dziwne,a mamy różnicę 5 lub 6 dni,od siebie to w sumie tak by wyszło... ni to 27,52 wyszło w 11dniu a Tobie chyba w 14 tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tyle wyszło dokładnie12dni po owulacji pokręcone to wszystko najważnieszje ,żeby nasze dzieciaczki były zdrowe i silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
A normę miałaś powyżej 1 czy powyżej 5???? Tam pisze... No najważniejsze,żeby były zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Monika, Joanna gratuluję :) u mnie brzuch czasami boli czasami nie, ale jak mnie złapie to muszę sobie usiąść i odpocząć, a od czasu transferu cały czas bolą mnie piersi (może to być od leków?) na szczęście ten tydzień mam wolny, bo odbieram zaległy urlop i odpoczywam na maxa :):) żadnych stresów i dojazdów do pracy, po prostu totalny luz :p Nadziejka jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
margi77 dzięki:) Mnie akurat piersi nie bolą,raczej swędzą i są bardzo wrażliwe:) To dobrze,że trochę odpoczniesz... W tym stanie trzeba sobie pozwolić na kilka chwil dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norme miałam od 5, uspokoiła mnie troche też moja koleżanka która macóreczke 5 miesięczną mówiła ,żę gdyby testu nie zrobiła po tygodniu jak jej się okres spóźniał nawet by niewiedziała ,że w ciązy jest:P miała tak jak ja ,że czasami tak delikatnie pobolewał ją brzuch jaskolei mam bardzo wrażliwe piersi boli mnie z boku i sutki ponad to nsą duuużo ciemniejsze i ciągle głodna jestem:Pm mąż był wszoku ilewczoraj zjadłam a ja zawsze taki niejadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Widzisz Asiu a ja normę miałam do 1... To jest całkiem inna (nie wiem ja to powiedzieć) Numeracja:) Dlatego może między nami taka różnica w becie. Czytałam gdzieś,że właśnie są dwie... i różne szpitale robią różne,więc teraz zrozumiałam (chyba):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
od 1:) Coś mi się pomieszło i piszę do:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia i Monika tak naprawdę nie ważne jaką norme macie podaną tylko w jakich jednostkach jest wasz wynik. Jeśli jednostki są takie same to nie ma znaczenia jaką normę przyjęło sobie dane laboratorium, niektóre laboratoria po prostu nie oznaczają wyniku ponoiżej 5 a niektóre poniżej 1. Zresztą w wyniku bety najważniejszy jest przyrost a nie jednorazowy wynik. Ja przy pierwszej ciąży wynik 1 bety miłam 200, ale jak powtórzyłam po kilku dniach to się okazało ze bardzo maly przyrost jest i zpowiadało to ze coś się nie rozwija dobrze, dlatego radzę wam powtórzyć wynik żeby sie upewnić że wszystko ok. Barbaerka cieszę że u Ciebie w końcu wszytsko dobrze, po tym co przeszłać. U mnie juz leci 15-ty tydzień i myślałam że sampoczucie powoli się poprawiło, ale niestety w weekend znowu powróciły wymioty i plamienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki jak to szybko przeleciało :) ale musisz się kochana oszczędzać bo przy trzech to nie ma żartów i jak najwięcej na lewym boku leż , a jakieś tabletki dostajesz tzn. luteina itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zwariować można, ma ktoś sposób na dodzwonienie się do poradni gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! możecie mi napisać czy przed crio muszę robić jakieś wyniki, dodatkowe badania ? z góry dziękuję za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka nie przed crio nic nie robiłam dodatkowego, a na naturalnym cyju podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka od początku brałam douphaston, ale na ostatniej wizycie lekarz kazał mi powoli wycofywać, więc teraz biorę tylko po 1 tabletce dziennie i zostało mi jeszcze 3 tabletki, akurat starczy do następnej wizyty którą mam w czw. Moje plamienia spowodowane są krwiakiem który mam na szyjce. Od ponad tygodnia juz był spokój, więc myślałam ze moze krwiak zniknął, ale wczoraj znowu się pojawiły:( Nie ma tego duzo to takie brudzenie bardziej jest. Jak ostatnio pojechałam z tym na pogotowie to powiedzieli ze jak nie ma żywej krwi to żeby się nie martwić, więc tak się staram. Myślę że wczoraj trochę za bardzo się przeforsowałam i stąd to wszytsko. Liska do tej poradni genetycznej to ja się nigdy nie mogłam dodzwonic, bo albo zajęte albo nie odbierają, ja nie wiem jak oni tam pracują w ogóle, skoro każą dzwonic w określonych godzinach to w tym czasie powinni posadzic kogoś przy telefonie inaczej jaki jest sens informoawac ze dzwonic między 9 a 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieporozumienie jakieś z tą poradnią! joanna, monika, która betę powtórzyła:>:> Nadziejka ile to już po IUI? Teryiaki kiedy będziesz znała płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem, w poniedziałek wypada mi termin wizyty.Chciałabym aby to było na naturalnym cyklu - ale wszystko dopiero się okaże jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma problemów z owulką to pewnie będziesz miała na naturalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska a jak często chodziłaś na monitoring cyklu ? codziennie czy co drugi dzień ? pytam , bo muszę sobie jakoś ułożyć przyszły tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×